Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD mladšího žactva, skupina B

Praha (21. 5. 2015)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 21.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej TomekOndřej Tomek 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.31
2 Daniel CyproDaniel Cypro 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.46
3 Michal BolehovskýMichal Bolehovský 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 11.94
4 Antonín ŠvachAntonín Švach 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.82
5 Jakub HadačJakub Hadač 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.89
6 Jiří Sebastian HavelkaJiří Sebastian Havelka 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.57
7 Tomáš WoollerTomáš Wooller 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.67
8 David ŠevčíkDavid Ševčík 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 15.10
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 21.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.63
2 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.69
3 Jan KůstkaJan Kůstka 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.82
4 Petr MíšekPetr Míšek 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.25
5 Marek NěmecMarek Němec 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.16
6 Ondřej LopatkaOndřej Lopatka 04 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.82
MS Jan HabětínJan Habětín 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.27
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 21.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HořínkováTereza Hořínková 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.30
2 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.48
3 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.30
4 Tereza MacháčkováTereza Macháčková 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.08
5 Nicole DorňákováNicole Dorňáková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.28
6 Zuzana RonováZuzana Ronová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.32
7 Laura ŠplechtnováLaura Šplechtnová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 14.44
8 Julie FerdinandováJulie Ferdinandová 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 14.91
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 21.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.75
2 Eliška BarešováEliška Barešová 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.37
3 Kateřina KubištováKateřina Kubištová 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.81
4 Lucie KřenováLucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 14.07
5 Kateřina PivoňkováKateřina Pivoňková 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 14.08
6 Ludmila FišerováLudmila Fišerová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.69
MS Klára VoršilkováKlára Voršilková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 15.45
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 21.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema KaletováEma Kaletová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.61
2 Eliška HrabětováEliška Hrabětová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.54
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 12.69
4 Eliška KlecanováEliška Klecanová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 12.84
5 Ema KalivodováEma Kalivodová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.08
6 Michaela SoukupováMichaela Soukupová 04 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.48
7 Denisa KonvalinkováDenisa Konvalinková 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 14.02
Celkem 7 závodníků