Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Česká spořitelna extraliga družstev mužů a žen, 1. kolo

Ostrava (16. 5. 2015)

Trojskok - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 18.29 Jonathan Edwards GBR 07.08.1995 Göteborg (Ullevi Stadium)
WL 18.06 Pedro Pablo Pichardo CUB 15.05.2015 Doha
NR 17.53 Milan Mikuláš CZE 17.07.1988 Praha
NL 15.17 Jiří Zeman CZE 10.05.2015 Břeclav
Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš VeszelkaTomáš Veszelka
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
95 15.93 -0.4 m/s 11.00
2 Bohumil BětuňákBohumil Bětuňák
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
90 15.14 -0.4 m/s 9.00
3 Jiří VondráčekJiří Vondráček
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
88 15.05 8.00
4 Jiří ZemanJiří Zeman
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 14.96 +0.4 m/s 7.00
5 Lukáš KuncLukáš Kunc
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
91 14.73 +0.2 m/s 6.00
6 David BenešDavid Beneš
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
91 14.61 -1.2 m/s 5.00
7 Filip DittrichFilip Dittrich
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
93 14.58 4.00
8 Martin VachataMartin Vachata
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 14.34 +0.8 m/s 3.00
9 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 13.84 +2.2 m/s 2.00
Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
94 DNS
Lukáš BeerLukáš Beer
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 NM
Celkem 11 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 15.50 Inessa Kravets UKR 10.08.1995 Göteborg (Ullevi Stadium)
WL 14.87 Caterine Ibargüen COL 09.05.2015 Kingston (NS), JAM
NR 15.20 Šárka Kašpárková CZE 04.08.1997 Athínai
NL 13.41 Lucie Májková CZE 09.05.2015 Brno
Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dana VelďákováDana Velďáková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 13.32 +1.4 m/s 11.00
2 Lucie MájkováLucie Májková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
88 13.16 -0.6 m/s 9.00
3 Jana VelďákováJana Velďáková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
81 12.86 +1.6 m/s 8.00
4 Šárka BuranskáŠárka Buranská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 12.53 +0.2 m/s 7.00
5 Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 11.96 +0.9 m/s 6.00
6 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 11.72 5.00
7 Žofie JanouškováŽofie Janoušková
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
93 11.56 -1.0 m/s 4.00
8 Dominika HorniakováDominika Horniaková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
92 11.55 +0.1 m/s 3.00
9 Karolína JelínkováKarolína Jelínková
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
96 11.42 +0.2 m/s 2.00
Leona SilnicováLeona Silnicová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
93 NM
Oldřiška MarešováOldřiška Marešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
86 DNP
Celkem 11 závodníků