Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C

Praha-Eden (21. 5. 2015)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 21.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel DufekDaniel Dufek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 51.54
2 Viktor RezekViktor Rezek
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 44.78
3 Marek PirochMarek Piroch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 44.02
4 Nico BokettaNico Boketta
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
02 41.32
5 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 40.74
6 Jakub HejzlarJakub Hejzlar
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 39.97
7 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
03 39.91
8 Martin MaléřMartin Maléř
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 39.82
9 Tobias GrohTobias Groh
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 39.56
10 Bartoloměj SrbBartoloměj Srb
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 36.64
11 Jakub HunalJakub Hunal
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 35.31
12 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 34.92
13 Matěj HruškaMatěj Hruška
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 33.89
14 Jan ToulaJan Toula
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 31.06
15 David ŠalandaDavid Šalanda
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
02 30.85
16 Matěj BednářMatěj Bednář
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
03 30.22
17 Ivan DostálIvan Dostál
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
02 29.70
18 Lukáš HálaLukáš Hála
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 23.93
19 Jan ŠikýřJan Šikýř
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 23.93
20 Michal VeitsMichal Veits
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 16.75
21 Lukáš FrkLukáš Frk
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
02 16.53
MS Josef AdamecJosef Adamec
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNS
Celkem 22 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 21.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 40.60
2 Klára VenclováKlára Venclová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 37.50
3 Marie Anna ČervenkováMarie Anna Červenková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 36.77
4 Anna Maria MolnárováAnna Maria Molnárová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 35.57
5 Anna MikynováAnna Mikynová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 32.45
6 Natálie ŠmídováNatálie Šmídová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 32.11
7 Alena MichálkováAlena Michálková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 31.73
8 Kateřina HoškováKateřina Hošková
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
02 31.63
9 Eliška PoborskáEliška Poborská
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 29.65
10 Karolína PardubskáKarolína Pardubská
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
03 29.20
11 Lucie KalátováLucie Kalátová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
03 27.24
12 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 26.12
13 Karolin Ann NessmithKarolin Ann Nessmith
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
03 25.25
14 Veronika BartošováVeronika Bartošová
Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská
02 24.40
15 Andrea BulantováAndrea Bulantová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 23.23
16 Anna RůžičkováAnna Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 20.43
17 Romana TicháRomana Tichá
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 20.19
MS Barbora VenclováBarbora Venclová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
02 37.52
Veronika GregorováVeronika Gregorová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 DNS
Eliška SlukováEliška Sluková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
03 DNS
Celkem 20 závodníků