Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo MPD mladšího žactva, skupina C

Praha-Eden (21. 5. 2015)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 21.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kirill ChukanovKirill Chukanov 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.75
2 Radim DostálRadim Dostál 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.79
3 Filip ŠteklFilip Štekl 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.64
4 Martin DěvěrMartin Děvěr 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.36
5 Vítězslav ŠimekVítězslav Šimek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.52
Michal PokornýMichal Pokorný 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 21.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš ProšekTomáš Prošek 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.92
2 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.13
3 Jan TomanJan Toman 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.56
4 Vojtěch DejdarVojtěch Dejdar 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.76
5 Štěpán HrubýŠtěpán Hrubý 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.81
6 David KřížDavid Kříž 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.87
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 21.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BenešJan Beneš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.76
2 Jan ZasadilJan Zasadil 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.78
3 Josef MusilJosef Musil 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.08
4 Marián GondekMarián Gondek 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.22
5 Alexandr ŠimekAlexandr Šimek 04 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.72
6 Jiří UllspergerJiří Ullsperger 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.51
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 21.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína ŠedáPavlína Šedá 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.97
2 Kristýna ZikováKristýna Ziková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.14
3 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.27
4 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.68
5 Eliška KrálováEliška Králová 04 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.88
6 Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.19
Josefína JanečkováJosefína Janečková 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 21.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea KheilováAndrea Kheilová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.01
2 Terezie BřezinováTerezie Březinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.18
3 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.23
4 Aneta BulínováAneta Bulínová 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.45
5 Lada BednářováLada Bednářová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.54
6 Milada KočárkováMilada Kočárková 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 09.57
7 Klára AschermannováKlára Aschermannová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.89
8 Adéla BlahováAdéla Blahová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.34
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 21.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emma NemešováEmma Nemešová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.02
2 Nela SimmerlováNela Simmerlová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.20
3 Růžena UrbánkováRůžena Urbánková 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.22
4 Adéla LonginováAdéla Longinová 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.40
5 Simona PacákováSimona Pacáková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.68
6 Eliška OndríkováEliška Ondríková 04 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 10.24
7 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.25
MS Anna KalibováAnna Kalibová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.59
Celkem 8 závodníků