Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina A

Praha (14. 5. 2015)

skok daleký - Ml. žáci

(čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 4.44 11.00
2 Andrej TobiášAndrej Tobiáš
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.43 9.00
3 Sebastián HykšSebastián Hykš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.41 8.00
4 David SeidlDavid Seidl
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 4.36 7.00
5 Matěj ŘeháčekMatěj Řeháček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.17 6.00
6 Artur LautnerArtur Lautner
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 4.08 5.00
7 Tomáš KreidlTomáš Kreidl
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
03 3.92 4.00
8 Kristián Michal KáraKristián Michal Kára
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 3.82 3.00
9 Petr KudrnovskýPetr Kudrnovský
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 3.79 2.00
10 Radomír PlačekRadomír Plaček
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
03 3.50 1.00
Adam KoblicAdam Koblic
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 DNS
Václav VlasákVáclav Vlasák
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 DNS
Tomáš LuskTomáš Lusk
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 DNS
Vojtěch ZuzaVojtěch Zuza
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 DNS
Celkem 14 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
02 4.53 11.00
2 Eliška EibichováEliška Eibichová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
02 4.51 9.00
3 Eliška NovákováEliška Nováková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
03 4.15 8.00
4 Adéla ČepelováAdéla Čepelová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 4.04 7.00
5 Adéla BretšnajdrováAdéla Bretšnajdrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3.94 6.00
6 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3.63 5.00
7 Zuzana AugustováZuzana Augustová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 3.61 4.00
8 Sára JanouškováSára Janoušková
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
02 3.36 3.00
9 Zlata SvatošováZlata Svatošová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
02 3.32 2.00
10 Sofie SolárováSofie Solárová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
03 3.19 1.00
11 Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 3.01
MB Theresa BiskupováTheresa Biskupová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
04 3.43
Karolína TošnarováKarolína Tošnarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 DNS
Adéla ObrdováAdéla Obrdová
ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha
03 DNS
Adéla SvobodováAdéla Svobodová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
04 NM
Aneta FelcmanováAneta Felcmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
03 NM
MB Alžběta ČechováAlžběta Čechová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
03 NM
Celkem 17 závodníků