Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (2. 5. 2015)
skok vysoký - Junioři (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Petr ŠimonPetr Šimon 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.91 11.00
2 Josef AdámekJosef Adámek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.88 9.00
3 Ladislav KolaLadislav Kola 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.85 8.00
skok vysoký - Dorostenci (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej ArnoldOndřej Arnold 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 1.85 11.00
2 Roman JonákRoman Jonák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.75 9.00
3 Tomáš ČapekTomáš Čapek 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 1.70 8.00
skok vysoký - Juniorky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1= Markéta BraunováMarkéta Braunová 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.45 10.00
1= Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.45 10.00
3 Anna FluskováAnna Flusková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s.
skok vysoký - Dorostenky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza VokálováTereza Vokálová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.65 11.00
2 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 1.59 9.00
3 Gabriela NovotnáGabriela Novotná 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.56 8.00
skok o tyči - Junioři (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Marek PurmMarek Purm 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.10 11.00
2= Martin MachuraMartin Machura 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.80 8.50
2= Martin MikulaMartin Mikula 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.80 8.50
skok o tyči - Dorostenci (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dan BártaDan Bárta 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.30 11.00
2 Ondřej SobotaOndřej Sobota 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.80 9.00
3 Tomáš JavůrekTomáš Javůrek 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.20 8.00
skok o tyči - Juniorky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ZemanováKlára Zemanová 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.10 11.00
2 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3.00 9.00
3 Lucie PetrželkováLucie Petrželková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2.80 8.00
skok o tyči - Dorostenky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola PöschlováNikola Pöschlová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3.80 11.00
2 Anna PelcováAnna Pelcová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2.60 9.00
3 Julie VosykováJulie Vosyková 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.20 8.00
skok daleký - Junioři (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš SoučekLukáš Souček 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6.51 11.00
2 David AulickýDavid Aulický 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.25 9.00
3 Petr ŠimonPetr Šimon 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.93 8.00
skok daleký - Dorostenci (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6.10 11.00
2 Lukáš KupkaLukáš Kupka 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.91 9.00
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.66 8.00
skok daleký - Juniorky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.15 11.00
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.94 9.00
3 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 4.93 8.00
skok daleký - Dorostenky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.93 11.00
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4.91 9.00
3 Marie CerhováMarie Cerhová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 4.68 8.00
trojskok - Junioři (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef AdámekJosef Adámek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.62
trojskok - Dorostenci (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karel JouraKarel Joura 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 12.36
trojskok - Juniorky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza EdlováTereza Edlová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.70 11.00
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.20 9.00
3 Simona VosátkováSimona Vosátková 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.02 8.00
trojskok - Dorostenky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola KinclováNikola Kinclová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.56 11.00
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10.53 9.00
3 Kateřina ZelinkováKateřina Zelinková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.20 8.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lada CermanováLada Cermanová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.23 11.00
2 Michaela UrbanováMichaela Urbanová 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.48 9.00
3 Christina ČernáChristina Černá 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.35 8.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10.26 11.00
2 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.63 9.00
3 Nikola MacháčkováNikola Macháčková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.47 8.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Milan HošekMilan Hošek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.33 11.00
2 Matěj VeselýMatěj Veselý 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.70 9.00
3 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.58 8.00
vrh koulí 6kg - Junioři (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David LetáčekDavid Letáček 96 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 14.19 11.00
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.72 9.00
3 Pavel ZolmanPavel Zolman 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.49 8.00
hod diskem 1kg - Juniorky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana PražákováZuzana Pražáková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.65 11.00
2 Helena PinďákováHelena Pinďáková 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.64 9.00
3 Anna DoubravováAnna Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.33 8.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 43.30 11.00
2 Lada CermanováLada Cermanová 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 34.15 9.00
3 Christina ČernáChristina Černá 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 30.25 8.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Milan HošekMilan Hošek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 45.41 11.00
2 Petr TomanPetr Toman 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 34.29 9.00
3 Michal PauzaMichal Pauza 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.23 8.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.62 11.00
2 Josef EgrtJosef Egrt 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 46.34 9.00
3 Miroslav DrbalMiroslav Drbal 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 40.48 8.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 53.52 11.00
2 Petra KopřivováPetra Kopřivová 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 49.82 9.00
3 Michaela TrčováMichaela Trčová 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 31.68 8.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eliška SichrovskáEliška Sichrovská 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.17 11.00
2 Anna DoubravováAnna Doubravová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 40.15 9.00
3 Kristýna ObročníkováKristýna Obročníková 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.71 8.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Patrik HájekPatrik Hájek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 64.70 11.00
2 Jan BalátJan Balát 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.64 9.00
3 Petr TomanPetr Toman 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 50.79 8.00
hod kladivem 6kg - Junioři (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Josef EgrtJosef Egrt 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 60.42 11.00
2 Matěj SvobodaMatěj Svoboda 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 48.10 9.00
3 Miroslav DrbalMiroslav Drbal 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 42.72 8.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 41.14 11.00
2 Karolína UrešováKarolína Urešová 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 35.55 9.00
3 Christina ČernáChristina Černá 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 35.32 8.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Nikola MacháčkováNikola Macháčková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.42 11.00
2 Barbora VernerováBarbora Vernerová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 36.48 9.00
3 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.90 8.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.59 11.00
2 Adam LiteraAdam Litera 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 46.46 9.00
3 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.74 8.00
hod oštěpem 800g - Junioři (sobota, 2.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HájekJan Hájek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 42.51 11.00
2 David AulickýDavid Aulický 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.69 9.00