Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (2. 5. 2015)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Čechlovská, Kristýna 98 AC Česká Lípa 33,00
2 Vokálová, Tereza 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 29,00
3 Svoboda, Matěj 97 TJ Sokol Kolín-atletika 29,00
4 Pražáková, Zuzana 97 TJ Sokol Kolín-atletika 29,00
5 Egrt, Josef 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 27,00
6 Chocholová, Denisa 99 A. C. TEPO Kladno 26,00
7 Edlová, Tereza 97 TJ Sokol Kolín-atletika 25,00
8 Sichrovská, Eliška 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 25,00
9 Toman, Petr 98 TJ Slavoj Stará Boleslav 24,00
10 Kučera, Jan 96 AC Slovan Liberec, o.s. 24,00
11 Černá, Christina 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 24,00
12 Novák, Vojtěch 99 A. C. TEPO Kladno 24,00
13 Urešová, Karolína 98 A. C. TEPO Kladno 23,00
14 Votinská, Barbora 96 TJ Sokol Kolín-atletika 23,00
15 Hýsková, Kateřina 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 22,00
16 Kolář, David 97 AC Slovan Liberec, o.s. 22,00
17 Hošek, Milan 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 22,00
18 Bárta, Dan 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 22,00
19 Hájek, Patrik 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 22,00
20 Urbanová, Michaela 98 TJ Slavoj Stará Boleslav 22,00
21 Barborová, Michaela 99 TJ LIAZ Jablonec n/N. 22,00
22 Preisler, Lukáš 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 21,50
23 Fiala, Matěj 98 A. C. TEPO Kladno 21,00
24 Macháčková, Nikola 97 TJ Sokol Kolín-atletika 21,00
25 Hartmanová, Markéta 99 TJ Sokol Kolín-atletika 21,00
26 Balát, Jan 98 TJ Sokol Kolín-atletika 21,00
27 Cermanová, Lada 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 20,00
28 Bičianová, Michaela 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 20,00
29 Tomešková, Tereza 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 20,00
30 Arnold, Ondřej 98 AC Slovan Liberec, o.s. 20,00
31 Pauza, Michal 98 A. C. TEPO Kladno 20,00
32 Veselý, Jakub 98 TJ Slavoj Stará Boleslav 19,00
33 Šimon, Petr 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 19,00
34 Vošvrda, Sebastián 96 AC Slovan Liberec, o.s. 19,00
35 Mikula, Martin 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 18,50
36 Lach, Martin 96 AC Slovan Liberec, o.s. 18,00
37 Vondrovská, Michaela 96 A. C. TEPO Kladno 18,00
38 Aulický, David 97 A. C. TEPO Kladno 18,00
39 Novosadová, Jana 97 TJ Sokol Kolín-atletika 18,00
40 Feigel, Jiří 97 A. C. TEPO Kladno 18,00
41 Karásek, Vojtěch 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 18,00
42 Hartman, Kryštof 99 A. C. TEPO Kladno 18,00
43 Korel, Vojtěch 99 TJ Slavoj Stará Boleslav 18,00
44 Černá, Kateřina 99 AC Slovan Liberec, o.s. 18,00
45 Pondělíčková, Andrea 99 A. C. TEPO Kladno 17,00
46 Kadlec, Martin 99 A. C. TEPO Kladno 17,00
47 Jonák, Roman 99 A. C. TEPO Kladno 17,00
48 Dvořáková, Barbora 98 AC Slovan Liberec, o.s. 17,00
49 Paskovská, Vanessa 98 AC Slovan Liberec, o.s. 17,00
50 Zelinková, Kateřina 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 17,00
51 Žuchová, Daniela 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 17,00
52 Doubravová, Anna 97 A. C. TEPO Kladno 17,00
53 Husáková, Markéta 96 TJ Sokol Kolín-atletika 17,00
54 Letáček, David 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 17,00
55 Purm, Marek 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 16,00
56 Drbal, Miroslav 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 16,00
57 Ledvinka, Jakub 98 A. C. TEPO Kladno 16,00
58 Hornová, Kateřina 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 16,00
59 Salavová, Tereza 98 TJ Sokol Kolín-atletika 16,00
60 Trafina, Jan 99 AC Slovan Liberec, o.s. 16,00
61 Veselý, Matěj 99 TJ Slavoj Stará Boleslav 15,00
62 Braunová, Markéta 98 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
63 Kinclová, Nikola 98 A. C. TEPO Kladno 15,00
64 Slabochová, Barbora 99 A. C. TEPO Kladno 15,00
65 Gladkov, Martin 97 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
66 Obročníková, Kristýna 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 15,00
67 Bartošová, Barbora 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 15,00
68 Hájek, Jan 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 15,00
69 Zolman, Pavel 96 TJ Sokol Kolín-atletika 15,00
70 Bláha, Martin 96 A. C. TEPO Kladno 14,00
71 Trčová, Michaela 01 AC Česká Lípa 14,00
72 Erbertová, Štěpánka 00 AC Mladá Boleslav o.s. 13,00
73 Souček, Lukáš 96 AC Slovan Liberec, o.s. 13,00
74 Barešová, Karolína 99 TJ Slavoj Stará Boleslav 13,00
75 Bureš, Ondřej 99 TJ Slavoj Stará Boleslav 13,00
76 Mašek, Ondřej 99 AC Slovan Liberec, o.s. 13,00
77 Javůrek, Tomáš 99 A. C. TEPO Kladno 13,00
78 Junová, Anna 99 A. C. TEPO Kladno 12,50
79 Boháčová, Eliška 99 TJ Slavoj Stará Boleslav 12,00
80 Pelcová, Anna 99 AC Slovan Liberec, o.s. 12,00
81 Dubská, Veronika 99 AC TJ Jičín 12,00
82 Sunkovská, Kateřina 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12,00
83 Veselá, Adéla 99 AC Česká Lípa 12,00
84 Hašek, Josef 97 A. C. TEPO Kladno 12,00
85 Břehová, Radka 97 A. C. TEPO Kladno 12,00
86 Kuncířová, Kateřina 97 AC Mladá Boleslav o.s. 12,00
87 Machura, Martin 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11,50
88 Doubravová, Veronika 97 A. C. TEPO Kladno 11,00
89 Pinďáková, Helena 97 A. C. TEPO Kladno 11,00
90 Šmejdová, Lucie 97 AC Mladá Boleslav o.s. 11,00
91 Mikule, Kristián 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11,00
92 Zikmund, Martin 98 TJ Slavoj Stará Boleslav 11,00
93 Zahradník, Jiří 98 A. C. TEPO Kladno 11,00
94 Hlaváč, Vít 97 A. C. TEPO Kladno 11,00
95 Dostrašil, Tomáš 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11,00
96 Šolc, Miloš 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11,00
97 Zemanová, Klára 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11,00
98 Vosátková, Simona 96 A. C. TEPO Kladno 11,00
99 Šustr, Jan 97 AC Slovan Liberec, o.s. 11,00
100 Sedláčková, Karolína 96 AC Mladá Boleslav o.s. 11,00
101 Bělinová, Natálie 00 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11,00
102 Palaštuková, Aneta 00 AC Mladá Boleslav o.s. 11,00
103 Zikmundová, Anita 00 AC TJ Jičín 11,00
104 Doudová, Kateřina 99 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
105 Hampl, Štěpán 99 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
106 Semerád, Martin 99 AC Slovan Liberec, o.s. 11,00
107 Kulíšek, Karel 99 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
108 Kopalová, Pavlína 98 A. C. TEPO Kladno 11,00
109 Šuková, Martina 98 TJ Sokol Kolín-atletika 11,00
110 Štemberová, Natálie 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11,00
111 Šafaříková, Petra 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11,00
112 Pöschlová, Nikola 98 A. C. TEPO Kladno 11,00
113 Smoleňáková, Veronika 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11,00
114 Pfefferová, Andrea 99 TJ LIAZ Jablonec n/N. 11,00
115 Oswaldová, Eliška 99 AC Česká Lípa 10,00
116 Krákorová, Eliška 99 AC Slovan Liberec, o.s. 10,00
117 Pospíšilová, Kateřina 99 TJ Sokol Kolín-atletika 10,00
118 Mikula, Marek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N. 10,00
119 Bisová, Štěpánka 00 AC Česká Lípa 10,00
120 Hallmanová, Lada 00 TJ LIAZ Jablonec n/N. 10,00
121 Menčíková, Magdaléna 01 AC TJ Jičín 10,00
122 Shchepotev, Vyacheslav 96 A. C. TEPO Kladno 10,00
123 Čapek, Tomáš 98 AC TJ Jičín 10,00
124 Čejchanová, Nikola 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 10,00
125 Brychtová, Linda 97 A. C. TEPO Kladno 9,00
126 Filounová, Adéla 97 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
127 Vitvar, Prokop 98 AC TJ Jičín 9,00
128 Litera, Adam 98 A. C. TEPO Kladno 9,00
129 Šimon, Marek 98 A. C. TEPO Kladno 9,00
130 Sobota, Ondřej 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 9,00
131 Kupka, Lukáš 98 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
132 Vernerová, Barbora 97 AC Mladá Boleslav o.s. 9,00
133 Bízková, Denisa 97 A. C. TEPO Kladno 9,00
134 Jirsa, Daniel 97 AC Slovan Liberec, o.s. 9,00
135 Coubal, Martin 97 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
136 Janůrková, Barbora 97 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
137 Mikeš, Martin 97 AC Slovan Liberec, o.s. 9,00
138 Franc, Matouš 96 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
139 Šmíd, Jan 97 A. C. TEPO Kladno 9,00
140 Adámek, Josef 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 9,00
141 Kopřivová, Petra 98 AC Česká Lípa 9,00
142 Šolcová, Abigail 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 9,00
143 Berková, Monika 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 9,00
144 Krim, Tomáš 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 9,00
145 Kubeš, Jiří 99 TJ Slavoj Stará Boleslav 9,00
146 Šanc, Jakub 99 TJ Sokol Kolín-atletika 9,00
147 Velíšek, Vladimír 99 AC Mladá Boleslav o.s. 8,50
148 Nečásková, Jitka 00 AC Mladá Boleslav o.s. 8,50
149 Hlaváčová, Tereza 00 AC Mladá Boleslav o.s. 8,00
150 Nauš, Jaroslav 00 AC TJ Jičín 8,00
151 Uxová, Aneta 00 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 8,00
152 Papayová, Andrea 00 TJ LIAZ Jablonec n/N. 8,00
153 Brádlerová, Adéla 01 AC TJ Jičín 8,00
154 Málek, Albert 97 A. C. TEPO Kladno 8,00
155 Kola, Ladislav 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 8,00
156 Franc, Michal 97 TJ Sokol Kolín-atletika 8,00
157 Petrželková, Lucie 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 8,00
158 Eliášová, Viktorie 97 A. C. TEPO Kladno 8,00
159 Pokorná, Zdislava 97 AC Mladá Boleslav o.s. 8,00
160 Zeman, Marek 98 TJ Slavoj Stará Boleslav 8,00
161 Zikmund, Jiří 98 AC Slovan Liberec, o.s. 8,00
162 Kubát, Zdeněk 98 A. C. TEPO Kladno 8,00
163 Kutek, Tomáš 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 8,00
164 Landa, Zdeněk 99 A. C. TEPO Kladno 8,00
165 Hylmar, Jiří 99 TJ LIAZ Jablonec n/N. 8,00
166 Salfický, Martin 99 AC Slovan Liberec, o.s. 8,00
167 Novotná, Gabriela 98 A. C. TEPO Kladno 8,00
168 Cerhová, Marie 98 TJ Slavoj Stará Boleslav 8,00
169 Červenková, Eliška 98 TJ Sokol Kolín-atletika 8,00
170 Mikešová, Barbora 99 TJ Slavoj Stará Boleslav 8,00
171 Vosyková, Julie 99 A. C. TEPO Kladno 8,00
172 Formánek, Marek 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 7,50
173 Karešová, Pavla 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 7,00
174 Rychtera, Ivan 98 AC TJ Jičín 7,00
175 Cyrany, Václav 98 AC TJ Jičín 7,00
176 Krákora, Oliver 97 AC Slovan Liberec, o.s. 7,00
177 Šmíd, Petr 97 AC Slovan Liberec, o.s. 7,00
178 Horký, Filip 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 7,00
179 Rykl, Jáchym 96 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
180 Hankeová, Michaela 99 TJ Slavoj Stará Boleslav 7,00
181 Bártová, Tereza 99 AC Česká Lípa 7,00
182 Slezáková, Pavlína 98 TJ Slavoj Stará Boleslav 7,00
183 Bezucha, Daniel 99 TJ Sokol Kolín-atletika 7,00
184 Málek, Vojtěch 99 AC Slovan Liberec, o.s. 7,00
185 Škuta, Svatopluk 99 A. C. TEPO Kladno 7,00
186 Hoffmannová, Klára 00 AC Slovan Liberec, o.s. 6,50
187 Chum, Jaroslav 97 A. C. TEPO Kladno 6,50
188 Obhlídal, Vojtěch 97 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
189 Bártová, Kateřina 97 A. C. TEPO Kladno 6,00
190 Křenovský, Adam 98 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
191 Půhoná, Kateřina 01 AC TJ Jičín 6,00
192 Benešová, Barbora 01 AC TJ Jičín 6,00
193 Kamlerová, Vendula 00 TJ LIAZ Jablonec n/N. 6,00
194 Rudolfská, Dominika 96 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
195 Aljančič, David 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 6,00
196 Nohýnek, Petr 99 TJ LIAZ Jablonec n/N. 6,00
197 Vronka, Přemysl 99 AC Slovan Liberec, o.s. 6,00
198 Srbecký, Filip 99 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
199 Hruška, Adam 99 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
200 Juris, Juraj 98 AC Slovan Liberec, o.s. 6,00
201 Fořtová, Denisa 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 6,00
202 Bohatá, Adéla 99 TJ Sokol Kolín-atletika 6,00
203 Pekařová, Monika 99 A. C. TEPO Kladno 6,00
204 Pokorná, Natálie 99 AC Česká Lípa 6,00
205 Kurková, Jana 99 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
206 Landová, Kateřina 99 A. C. TEPO Kladno 5,00
207 Bulíř, David 99 AC Slovan Liberec, o.s. 5,00
208 Lorenc, Dominik 96 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
209 Kratochvíl, Vojtěch 98 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
210 Martinec, Jan 98 TJ Sokol Kolín-atletika 5,00
211 Fidrmucová, Kateřina 00 AC Mladá Boleslav o.s. 4,50
212 Bednářová, Michaela 98 AC SYNER Turnov 4,50
213 Somrová, Adéla 98 A. C. TEPO Kladno 4,00
214 Šimůnek, Jan 99 AC Mladá Boleslav o.s. 4,00
215 Matějovská, Marika 99 AC SYNER Turnov 4,00
216 Najmanová, Kateřina 99 A. C. TEPO Kladno 4,00
217 Prokopová, Jana 00 AC SYNER Turnov 4,00
218 Veigertová, gabriela 00 AC TJ Jičín 4,00
219 Gajdoš, Matyáš 00 TJ Sokol Kolín-atletika 4,00
220 Kopalová, Klára 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4,00
221 Umlauf, Tomáš 98 TJ LIAZ Jablonec n/N. 4,00
222 Slámová, Veronika 96 TJ LIAZ Jablonec n/N. 3,00
223 Mikešová, Barbora 00 AC TJ Jičín 3,00
224 Binar, Lukáš 00 AC Mladá Boleslav o.s. 3,00
225 Uhlíř, Marek 99 AC Slovan Liberec, o.s. 3,00
226 Fišer, Jindřich 99 TJ Sokol Kolín-atletika 3,00
227 Konvica, Lukáš 99 A. C. TEPO Kladno 2,00
228 Líška, Tomáš 99 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2,00
229 Burián, Martin 99 AC Mladá Boleslav o.s. 2,00
230 Stoklasa, Matěj 99 A. C. TEPO Kladno 2,00
231 Chlup, Marek 99 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2,00
232 Kopčanová, Natálie 99 AC Mladá Boleslav o.s. 2,00
233 Hejdová, Andrea 99 AC Česká Lípa 2,00
234 Langhansová, Nikola 99 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 2,00
235 Mašková, Nicola 01 AC Mladá Boleslav o.s. 2,00
236 Vokálová, Leona 01 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2,00
237 Vrabec, Lukáš 98 AC Mladá Boleslav o.s. 2,00
238 Havrda, Josef 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2,00
239 Krajinová, Eliška 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 2,00
240 Kadlecová, Sára 00 AC Česká Lípa 1,50
241 Jeník, Šimon 97 TJ Sokol Kolín-atletika 1,00
242 Krykorka, Vojtěch 97 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1,00
243 Peteřík, Pavel 98 A. C. TEPO Kladno 1,00
244 Bozemanová, Dominika 98 TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1,00
245 Jakubová, Barbora 98 TJ Slavoj Stará Boleslav 1,00
246 Zámečníková, Kristýna 98 AC Slovan Liberec, o.s. 1,00
247 Kučera, Michal 99 A. C. TEPO Kladno 1,00
248 Chrtková, Kristýna 99 TJ LIAZ Jablonec n/N. 1,00