Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (2. 5. 2015)

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš SoučekLukáš Souček
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
96 6.51 11.00
2 David AulickýDavid Aulický
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 6.25 9.00
3 Petr ŠimonPetr Šimon
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.93 8.00
4 Lukáš PreislerLukáš Preisler
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 5.75 7.00
Celkem 4 závodníků

skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ZahradníkJiří Zahradník
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 6.10 11.00
2 Lukáš KupkaLukáš Kupka
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.91 9.00
3 Zdeněk KubátZdeněk Kubát
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 5.66 8.00
4 Martin ZikmundMartin Zikmund
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 5.65 7.00
5 Adam HruškaAdam Hruška
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 5.59 6.00
6 Jan MartinecJan Martinec
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 5.45 5.00
7 Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 5.45 4.00
8 Jiří HylmarJiří Hylmar
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 5.04 3.00
9 Tomáš ČapekTomáš Čapek
AC TJ JičínAC TJ Jičín
98 5.01 2.00
10 Pavel PeteříkPavel Peteřík
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.78 1.00
MB Mario GáborMario Gábor
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
98 5.58
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora VotinskáBarbora Votinská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
96 5.15 11.00
2 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.94 9.00
3 Daniela ŽuchováDaniela Žuchová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.93 8.00
4 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.90 7.00
5 Radka BřehováRadka Břehová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 4.82 6.00
6 Markéta BraunováMarkéta Braunová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
98 4.68 5.00
7 Nikola ČejchanováNikola Čejchanová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
97 4.67 4.00
8 Simona VosátkováSimona Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 4.62 3.00
9 Nikola LanghansováNikola Langhansová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
99 4.61 2.00
10 Dominika BozemanováDominika Bozemanová
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
98 4.52 1.00
11 Adéla BohatáAdéla Bohatá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 4.43
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna JunováAnna Junová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.93 11.00
2 Denisa ChocholováDenisa Chocholová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.91 9.00
3 Marie CerhováMarie Cerhová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
98 4.68 8.00
4 Tereza BártováTereza Bártová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
99 4.61 7.00
Barbora BenešováBarbora Benešová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 4.61 6.00
6 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 4.58 5.00
7 Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.57 4.00
8 Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 4.46 3.00
9 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
00 4.44 2.00
10 Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
99 4.40 1.00
11 Tereza PflégrováTereza Pflégrová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.34
Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
99 4.34
13 Karolína RokosováKarolína Rokosová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
99 4.27
14 Veronika VoskováVeronika Vosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 4.17
15 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 4.16
16 Adéla Greta HoluškováAdéla Greta Holušková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
01 4.14
17 Michaela HankeováMichaela Hankeová
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 4.12
Michaela ŠupolováMichaela Šupolová
AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s.
99 4.12
19 Tereza HanlováTereza Hanlová
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
01 4.10
20 Kateřina TrnkováKateřina Trnková
TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav
99 4.09
21 Sára KadlecováSára Kadlecová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 3.96
MB Natálie KopeckáNatálie Kopecká
SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.SK ZŠ Jablonné v Podj., o.s.
01 4.23
Celkem 22 závodníků