Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (2. 5. 2015)

4 x 100 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Feigel, Hašek, Shchepotev, Chum Feigel, Hašek, Shchepotev, Chum A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.12 11.00
2 Aulický, Olič, Posekaný, Steinbrecher Aulický, Olič, Posekaný, Steinbrecher A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.44 9.00
Karásek, Kořínek, Krzkorka, Purm Karásek, Kořínek, Krzkorka, Purm TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 2.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bezucha, Hruška, Kupka, Martinec Bezucha, Hruška, Kupka, Martinec TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.04 11.00
2 Gerhard, Landa, Šimon, Kadlec Gerhard, Landa, Šimon, Kadlec A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 47.26 9.00
3 Trafina, Semerád, Zikmund, Vronka Trafina, Semerád, Zikmund, Vronka AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 48.22 8.00
4 Cvrček, Formánek, Schindler, Umlauf Cvrček, Formánek, Schindler, Umlauf TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 48.38 7.00
5 Peteřík, Zahradník, Škuta, Ledvinka Peteřík, Zahradník, Škuta, Ledvinka A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 48.52 6.00
6 Šoos, Velíšek, Töpfer, Joura Šoos, Velíšek, Töpfer, Joura AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 48.52 5.00
Celkem 6 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Finále)

Finále (so, 2.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Krajinová, Hornová, Hýsková, Čejchanová Krajinová, Hornová, Hýsková, Čejchanová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 51.59 11.00
2 Bártová, Břehová, Doubravová, Vondrovská Bártová, Břehová, Doubravová, Vondrovská A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.77 9.00
3 Sedláčková, Kuncířová, Pokorná, Šmejdová Sedláčková, Kuncířová, Pokorná, Šmejdová AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 54.06 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 2.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Paskovská, Dvořáková, Zámečníková, Černá Paskovská, Dvořáková, Zámečníková, Černá AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.28 11.00
2 Jůnová, Kinclová, Slaboučková, Pondělíčková Jůnová, Kinclová, Slaboučková, Pondělíčková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 54.02 9.00
3 Barešová, Čutková, Hankeová, Sleyáková Barešová, Čutková, Hankeová, Sleyáková TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 54.25 8.00
4 Kadlecová, Holušková, Szkáčková, Veselá Kadlecová, Holušková, Szkáčková, Veselá AC Česká LípaAC Česká Lípa 56.73 7.00
5 Matějovská, Bednářová, Gebrtová, Pokorná Matějovská, Bednářová, Gebrtová, Pokorná AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 58.07 6.00
6 Cerhová, Jakubová, Mikešová, Trnková Cerhová, Jakubová, Mikešová, Trnková TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 58.31 5.00
Celkem 6 závodníků