Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Společné 1. kolo krajského přeboru Libereckého a Středočeského kraje družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Jablonec nad Nisou (2. 5. 2015)

400 m - Junioři (Finále)

Finále (so, 2.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.38 11.00
2 Martin CoubalMartin Coubal 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.11 9.00
3 Michal FrancMichal Franc 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.51 8.00
4 Jan ŠustrJan Šustr 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 58.04 7.00
5 Daniel JirsaDaniel Jirsa 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 62.95 6.00
Jáchym RyklJáchym Rykl 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (so, 2.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.53 11.00
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.61 7.00
3 Adam KřenovskýAdam Křenovský 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 56.21 6.00
4 Martin ZikmundMartin Zikmund 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 56.57 4.00
5 Matěj StoklasaMatěj Stoklasa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 60.23 1.00
Marek UhlířMarek Uhlíř 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Prokop VitvarProkop Vitvar 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 53.40 9.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 53.45 8.00
3 Přemysl VronkaPřemysl Vronka 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 56.41 5.00
4 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 58.75 3.00
5 Václav CyranyVáclav Cyrany 98 AC TJ JičínAC TJ Jičín 59.58 2.00
Daniel MadákDaniel Madák 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (so, 2.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BičianováMichaela Bičianová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 57.90 11.00
2 Jana NovosadováJana Novosadová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.92 9.00
3 Kateřina KuncířováKateřina Kuncířová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 66.05 8.00
4 Adéla BohatáAdéla Bohatá 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 69.77 6.00
5 Jana KurkováJana Kurková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 72.44 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 2.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KarešováPavla Karešová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 66.09 7.00
MB Dorota TomanováDorota Tomanová 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 65.09
MB Barbora MüllerováBarbora Müllerová 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 71.20
Zdislava PokornáZdislava Pokorná 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNP
Celkem 4 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 2.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela BarborováMichaela Barborová 99 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 61.18 11.00
2 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 65.10 7.00
3 Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 65.29 5.00
4 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 68.42 3.00
5 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 69.42 1.00
Zuzana ČutkováZuzana Čutková 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 2.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BarešováKarolína Barešová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 62.30 9.00
2 Eliška OswaldováEliška Oswaldová 99 AC Česká LípaAC Česká Lípa 64.80 8.00
3 Vendula KamlerováVendula Kamlerová 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 65.14 6.00
4 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 65.60 4.00
5 Štěpánka BisováŠtěpánka Bisová 00 AC Česká LípaAC Česká Lípa 68.51 2.00
6 Michaela ŠupolováMichaela Šupolová 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 72.91
Celkem 6 závodníků