1. kolo krajského přeboru družstev mužů a žen Libereckého kraje
Jablonec nad Nisou (17. 5. 2015)skok daleký - Muži (Finále)
Finále (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan FadrhoncJan Fadrhonc
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
91 | 6.37 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Dominik ŠrumaDominik Šruma
AC Rumburk, z.s. |
97 | 5.76 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Marek MikulaMarek Mikula
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 5.50 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří HoličJiří Holič
AC Rumburk, z.s. |
64 | 5.32 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Petr VondraPetr Vondra
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
99 | 5.19 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jaroslav HochmutJaroslav Hochmut
AC Česká Lípa |
79 | 5.16 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vladislav SadirovVladislav Sadirov
AC Jablonec nad Nisou, o.s. |
99 | 5.03 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Matěj BorůfkaMatěj Borůfka
AC Česká Lípa |
01 | 3.64 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Petr DušekPetr Dušek
AC Rumburk, z.s. |
01 | 3.28 | 2.00 | |||||||||||||||
Mario GáborMario Gábor
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Ženy (Finále)
Finále (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 5.08 | 7.00 | |||||||||||||||
2 |
Veronika JégrováVeronika Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 4.96 | 5.00 | |||||||||||||||
3 |
Klára HoličováKlára Holičová
AC Rumburk, z.s. |
97 | 4.84 | 4.00 | |||||||||||||||
4 |
Kristýna ChrtkováKristýna Chrtková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 4.67 | 3.00 | |||||||||||||||
5 |
Michaela BednářováMichaela Bednářová
AC SYNER Turnov |
98 | 4.55 | 2.00 | |||||||||||||||
6 |
Marika MatějovskáMarika Matějovská
AC SYNER Turnov |
99 | 4.52 | 1.00 | |||||||||||||||
7 |
Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 4.48 | ||||||||||||||||
8 |
Andrea PfefferováAndrea Pfefferová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
99 | 4.47 | ||||||||||||||||
9 |
Daniela KubalováDaniela Kubalová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
00 | 4.43 | ||||||||||||||||
10 |
Alena PoláčkováAlena Poláčková
TJ Slovan Varnsdorf |
99 | 4.29 | ||||||||||||||||
11 |
Dita RokosováDita Rokosová
TJ Slovan Varnsdorf |
00 | 4.21 | ||||||||||||||||
12 |
Aneta ŠmejcováAneta Šmejcová
TJ Slovan Varnsdorf |
99 | 3.53 | ||||||||||||||||
Petra VítováPetra Vítová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
95 | DNP | |||||||||||||||||
Adéla RácováAdéla Rácová
AC Rumburk, z.s. |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Karolína GebrtováKarolína Gebrtová
AC SYNER Turnov |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |