Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Bílinské víceboje

Bílina (8. - 9. 5. 2015)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Corvin Christin BobeCorvin Christin Bobe
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 51.36 319
2 Michal MartinákMichal Martinák
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 45.23 268
3 Filip VaškoFilip Vaško
ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň
02 41.24 234
4 Matěj KnoblochMatěj Knobloch
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 39.64 221
5 Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 39.59 221
6 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 39.28 218
7 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 38.67 213
8 Matěj BursíkMatěj Bursík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
02 38.53 212
9 Michal AidinovičMichal Aidinovič
AK BílinaAK Bílina
02 37.70 205
10 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 37.29 202
11 Jakub PaličkaJakub Palička
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 36.70 197
12 Petr SynáčekPetr Synáček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 35.15 185
13 Matěj PrchlíkMatěj Prchlík
ASK LovosiceASK Lovosice
03 34.75 181
14 Martin KmoníčekMartin Kmoníček
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 30.29 146
15 Jakub UmlaufJakub Umlauf
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
03 30.20 145
16 Jakub MigulskiJakub Migulski
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 24.58 101
Celkem 16 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adriana HýskováAdriana Hýsková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 40.71 364
2 Simona WeberováSimona Weberová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 38.95 342
3 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 37.55 325
4 Eliška ŠorfováEliška Šorfová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 36.64 314
5 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková
AK MostAK Most
03 36.06 307
6 Michaela ŠulekováMichaela Šuleková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 36.02 307
7 Nikola BisováNikola Bisová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 35.15 296
8 Marie DvořákováMarie Dvořáková
TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O.
02 34.27 286
9 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
ASK LovosiceASK Lovosice
02 33.76 280
10 Klára ProcházkováKlára Procházková
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 31.70 255
11 Markéta MatějkováMarkéta Matějková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 30.98 247
12 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 29.95 234
13 Tereza HálkováTereza Hálková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 28.90 222
14 Beata KaplanováBeata Kaplanová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 28.86 222
15 Tereza StrychováTereza Strychová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 28.57 218
16 Julie ProkešováJulie Prokešová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
02 28.25 215
17 Eva JurincováEva Jurincová
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
03 27.97 211
18 Lucie SoldánováLucie Soldánová
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
03 26.65 196
19 Viktoria BabíkováViktoria Babíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
02 25.01 177
20 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK BílinaAK Bílina
02 23.32 158
21 Magdaléna SlavíkováMagdaléna Slavíková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 22.47 148
22 Štěpánka BřečkováŠtěpánka Břečková
ASK LovosiceASK Lovosice
03 22.17 145
23 Klára NevečeřalováKlára Nevečeřalová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 21.35 135
24 Markéta KubáčováMarkéta Kubáčová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 21.04 132
25 Justýna ŠinovskáJustýna Šinovská
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 20.26 123
26 Martina OpavováMartina Opavová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 19.17 111
27 Adéla KratochvílováAdéla Kratochvílová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 18.35 102
Celkem 27 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub RittichJakub Rittich
AK ChotěšovAK Chotěšov
04 45.08 266
2 Jakub BecaJakub Beca
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
04 36.10 192
3 Jindřich MusilJindřich Musil
AK MostAK Most
04 34.94 183
4 Ondřej BursíkOndřej Bursík
AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov
05 34.87 182
5 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo
AK MostAK Most
04 34.14 176
6 Vojtěch MusilVojtěch Musil
AK MostAK Most
04 32.54 164
7 Adam ŠípAdam Šíp
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
05 26.51 116
8 David ŠimánekDavid Šimánek
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 22.31 84
9 Karel SlámaKarel Sláma
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
05 21.17 75
Celkem 9 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 35.90 305
2 Elen PémováElen Pémová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 31.50 253
3 Tereza LacinováTereza Lacinová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 28.76 220
4 Simona PlosováSimona Plosová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
04 26.60 195
5 Adéla FučíkováAdéla Fučíková
TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov
04 26.20 191
6 Kristýna LánováKristýna Lánová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 25.54 183
7 Karolína BěloubkováKarolína Běloubková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
05 25.26 180
8 Natálie ProcházkováNatálie Procházková
AK BílinaAK Bílina
04 24.39 170
9 Jaroslava LečbychováJaroslava Lečbychová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 23.76 163
10 Anna SlámováAnna Slámová
ASK LovosiceASK Lovosice
04 22.98 154
11 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 21.84 141
12 Petra KmoníčkováPetra Kmoníčková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
05 21.81 141
13 Štěpánka VoldánováŠtěpánka Voldánová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
05 20.93 131
14 Klára BláhováKlára Bláhová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
04 19.04 110
15 Karolína StrakováKarolína Straková
AK MostAK Most
05 16.90 87
16 Kamila DobešováKamila Dobešová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
05 15.40 71
17 Tereza JenčíkováTereza Jenčíková
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
04 13.78 54
18 Magdalena KubecováMagdalena Kubecová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
05 08.92 7
Celkem 18 závodníků