Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze

Kolín (8. 5. 2015)

200 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 8.5.2015) Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek BakalárMarek Bakalár 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 21.90
2 Václav KešnerVáclav Kešner 91 AC ČáslavAC Čáslav 23.89
MS Jaroslav ŽouželkaJaroslav Žouželka 95 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 23.40
MS Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 23.51
Celkem 4 závodníků

200 m - Junioři (Finále)

Finále (pá, 8.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FeigelJiří Feigel 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 22.66
2 Josef HašekJosef Hašek 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.28
3 Adam BrožAdam Brož 97 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 24.23
MS Lukáš HodboďLukáš Hodboď 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.16
MS Vít MüllerVít Müller 96 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 22.25
Martin BláhaMartin Bláha 96 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 22.75
2 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 23.05
3 Matěj FialaMatěj Fiala 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.13
4 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 23.20
5 Adam MauerAdam Mauer 99 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 24.45
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub LedvinkaJakub Ledvinka 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.84
2 Jan PetákJan Peták 98 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 23.89
3 Martin KadlecMartin Kadlec 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.02
4 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 24.94
5 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 25.58
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana JanoušováJana Janoušová 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 24.89
2 Jana NovosadováJana Novosadová 97 AC ČáslavAC Čáslav 25.87
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 26.52
MS Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.23
Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika AntošováDominika Antošová 97 AC ČáslavAC Čáslav 27.58
2 Kateřina BártováKateřina Bártová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.33
3 Petra VlasákováPetra Vlasáková 96 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 31.35
Lucie ZaplatílkováLucie Zaplatílková 94 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (pá, 8.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna VobeckáAnna Vobecká 97 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 29.11
MS Ivona BambuškováIvona Bambušková 97 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 30.30
MS Monika ŠařecováMonika Šařecová 89 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 30.47
Šárka VečeřováŠárka Večeřová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika KošátkováVeronika Košátková 99 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 27.58
2 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.41
3 Pavlína SlezákováPavlína Slezáková 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 28.54
4 Anna JunováAnna Junová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.00
5 Lucie RacochováLucie Racochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.37
6 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.76
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HankeováMichaela Hankeová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 28.30
2 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 28.64
3 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.64
4 Veronika VoskováVeronika Vosková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.12
5 Zuzana SýkorováZuzana Sýkorová 99 SK Sporting PříbramSK Sporting Příbram 31.26
6 Lucie ŠtěpánkováLucie Štěpánková 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.66
Celkem 6 závodníků