výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje

Litomyšl (9. 5. 2015)

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 33.27 11.00
2 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 32.15 9.00
3 Natálie PátkováNatálie Pátková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 29.11 8.00
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
00 28.75 7.00
5 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 25.98 6.00
6 Bára RoztočilováBára Roztočilová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 23.37 5.00
7 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 22.31 4.00
8 Lenka HlávkováLenka Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 21.61 3.00
9 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 21.58 2.00
10 Kateřina Anna NádvorníkováKateřina Anna Nádvorníková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 21.26 1.00
11 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 21.00
12 Eliška VetíškováEliška Vetíšková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 20.69
13 Adéla JiráskováAdéla Jirásková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 20.52
14 Terezie BělouškováTerezie Běloušková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 19.69
15 Kateřina KlaclováKateřina Klaclová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 19.61
16 Dominika DoležalováDominika Doležalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 19.14
17 Lenka BartůňkováLenka Bartůňková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 17.81
18 Alexandra SládkováAlexandra Sládková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 16.96
19 Lucie KlejchováLucie Klejchová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
00 16.26
20 Kamila HůlkováKamila Hůlková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
00 15.72
21 Denisa BursováDenisa Bursová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 15.28
22 Nikola DufkováNikola Dufková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 13.43
23 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 13.24
24 Michaela HlávkováMichaela Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 12.96
25 Martina ŠedováMartina Šedová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
01 11.07
Celkem 25 závodníků