výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD starších žáků a starších žákyň Pardubického kraje

Litomyšl (9. 5. 2015)

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára SpívalováSára Spívalová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
00 09.88 11.00
2 Nikola NeumeisterováNikola Neumeisterová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 09.70 9.00
3 Žaneta PetrásováŽaneta Petrásová
TJ SvitavyTJ Svitavy
00 09.66 8.00
4 Markéta BuderováMarkéta Buderová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 08.68 7.00
5 Eliška NovotnáEliška Novotná
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 08.49 6.00
6 Tereza LakotováTereza Lakotová
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
00 08.45 5.00
7 Lucie BurešováLucie Burešová
TJ SvitavyTJ Svitavy
01 08.30 4.00
8 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 08.28 3.00
9 Eliška TylichováEliška Tylichová
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
02 07.82 2.00
10 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 07.62 1.00
11 Nikola DufkováNikola Dufková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 07.56
12 Alexandra UrbanováAlexandra Urbanová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
01 07.52
13 Veronika ŠtěpánkováVeronika Štěpánková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
02 07.51
14 Karolína VackováKarolína Vacková
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 07.40
15 Kateřina BurdováKateřina Burdová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
00 07.14
16 Denisa BursováDenisa Bursová
Atletika ChrudimAtletika Chrudim
01 07.08
17 Markéta HromádkováMarkéta Hromádková
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
01 06.94
18 Martina ŠedováMartina Šedová
Atletický klub Spartak SlatiňanyAtletický klub Spartak Slat...
01 06.89
19 Hana HlávkováHana Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
02 06.72
20 Dana KopsováDana Kopsová
TJ Jiskra Ústí nad OrlicíTJ Jiskra Ústí nad Orlicí
01 06.42
21 Michaela HlávkováMichaela Hlávková
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 05.49
22 Kateřina KopeckáKateřina Kopecká
AC Spartak ChoceňAC Spartak Choceň
03 05.13
Celkem 22 závodníků