Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen

Praha (17. 5. 2015)
skok vysoký - Muži (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 920301 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.96 11.00
2 Kamil KotlíkKamil Kotlík 770904 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1.93 9.00
3= Vít MolvaVít Molva 950820 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1.90 7.00
3= Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 901222 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.90 7.00
3= David VeselýDavid Veselý 880819 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 1.90 7.00
skok vysoký - Ženy (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 015817 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1.65 11.00
2 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1.59 9.00
3 Barbora OdložilováBarbora Odložilová 935221 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1.56 8.00
skok o tyči - Muži (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan ŠvecJan Švec 991118 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4.30 11.00
2 Josef ŠmídJosef Šmíd 921121 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3.60 9.00
3 Radek ČudaRadek Čuda 910604 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 3.60 8.00
skok o tyči - Ženy (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára VernerováKlára Vernerová 935121 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2.90 11.00
2 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 995501 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2.50 9.00
3 Michaela TreglerováMichaela Treglerová 995914 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2.40 8.00
skok daleký - Muži (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 920301 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6.71 11.00
2 František NikodemFrantišek Nikodem 951030 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 6.29 9.00
3 Jakub SvobodaJakub Svoboda 920222 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 6.15 8.00
skok daleký - Ženy (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 5.52 11.00
2 Diana ZmělíkováDiana Změlíková 006227 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 5.09 9.00
3 Nikola RůžičkováNikola Růžičková 996001 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 5.03 8.00
trojskok - Muži (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej HunčovskýOndřej Hunčovský 901222 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.04 11.00
2 Lukáš KozárekLukáš Kozárek 920301 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.00 9.00
3 Kamil KotlíkKamil Kotlík 770904 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 13.12 8.00
trojskok - Ženy (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza EdlováTereza Edlová 975701 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.87 11.00
2 Jana BursováJana Bursová 975118 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.43 9.00
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ChytráKlára Chytrá 806001 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.15 11.00
2 Martina PíšováMartina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 11.06 9.00
3 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová 916217 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 10.91 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš JoklTomáš Jokl 880927 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.10 11.00
2 Miroslav PohůnekMiroslav Pohůnek 830609 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.75 9.00
3 Ondřej DolákOndřej Dolák 970111 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 12.49 8.00
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Milena BečičkováMilena Bečičková 836111 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 41.96 11.00
2 Kamila MachurováKamila Machurová 825422 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 37.00 9.00
3 Klára ChytráKlára Chytrá 806001 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 35.21 8.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš JoklTomáš Jokl 880927 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 54.16 11.00
2 David ŽitnýDavid Žitný 811209 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 39.83 9.00
3 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr 810507 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 37.28 8.00
hod kladivem 4kg - Ženy (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ChytráKlára Chytrá 806001 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 49.13 11.00
2 Karolína ČaklošováKarolína Čaklošová 916217 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 46.80 9.00
3 Eva HummelováEva Hummelová 895917 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 39.08 8.00
hod kladivem 7,26kg - Muži (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří ŠvojgrJiří Švojgr 810507 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 48.21 11.00
2 Jan VacekJan Vacek 720124 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 41.56 9.00
3 Ondřej TomekOndřej Tomek 970724 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 40.71 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martina PíšováMartina Píšová 945720 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 42.10 11.00
2 Šárka HezoučkáŠárka Hezoučká 875101 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 38.27 9.00
3 Veronika KalivodováVeronika Kalivodová 935802 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 36.99 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 17.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 840611 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 52.79 11.00
2 Ondřej DolákOndřej Dolák 970111 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 51.15 9.00
3 Stanislav VyšínStanislav Vyšín 891016 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 49.17 8.00