Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen

Praha (17. 5. 2015)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Kozárek, Lukáš 92 A. C. Sparta Praha 31,00
2 Píšová, Martina 94 SK ZŠ Jeseniova Praha 31,00
3 Edlová, Tereza 97 SK Kotlářka Praha 31,00
4 Svoboda, Jakub 92 SK ZŠ Jeseniova Praha 30,00
5 Chytrá, Klára 80 A. C. Sparta Praha 30,00
6 Jokl, Tomáš 88 A. C. Sparta Praha 29,00
7 Hunčovský, Ondřej 90 A. C. Sparta Praha 29,00
8 Vlach, Jan 90 SK ZŠ Jeseniova Praha 28,00
9 Hezoučká, Šárka 87 A. C. Sparta Praha 26,00
10 Švojgr, Jiří 81 SK ZŠ Jeseniova Praha 26,00
11 Odložilová, Barbora 93 A. C. Sparta Praha 24,00
12 Řeháková, Karolína 95 SK Kotlářka Praha 24,00
13 Dolák, Ondřej 97 TJ Spartak Třebíč 22,00
14 Čuda, Radek 91 SK ZŠ Jeseniova Praha 22,00
15 Kubešová, Petra 91 A. C. Sparta Praha 22,00
16 Machurová, Kamila 82 A. C. Sparta Praha 22,00
17 Veselý, David 88 TJ Spartak Třebíč 21,00
18 Pirochta, Tomáš 97 Atletika Jihlava 21,00
19 Molva, Vít 95 Atletika Jihlava 20,00
20 Uvizlová, Radka 84 A. C. Sparta Praha 20,00
21 Šínová, Tereza Elena 01 SK Kotlářka Praha 20,00
22 Nemešová, Tereza 98 SK Kotlářka Praha 20,00
23 Žitný, David 81 SK ZŠ Jeseniova Praha 19,00
24 Háčková, Kristýna 97 A. C. Sparta Praha 19,00
25 Pechek, Petr 83 PSK Olymp Praha 18,00
26 Bečičková, Milena 83 A. C. Sparta Praha 18,00
27 Kozlík, Lukáš 89 A. C. Sparta Praha 17,00
28 Poborská, Helena 78 PSK Olymp Praha 17,00
29 Kotlík, Kamil 77 PSK Olymp Praha 17,00
30 Tomek, Ondřej 97 TJ Spartak Třebíč 17,00
31 Šinágl, Viktor 97 PSK Olymp Praha 17,00
32 Svárovská, Lada 96 A. C. Sparta Praha 17,00
33 Gvušč, Jiří 95 A. C. Sparta Praha 17,00
34 Šmíd, Josef 92 A. C. Sparta Praha 17,00
35 Čaklošová, Karolína 91 A. C. Sparta Praha 17,00
36 Nikodem, František 95 Atletika Jihlava 16,00
37 Vavrla, Martin 88 PSK Olymp Praha 16,00
38 Pohůnek, Miroslav 83 A. C. Sparta Praha 15,00
39 Šimek, Vojtěch 97 A. C. Sparta Praha 15,00
40 Maštalířová, Emma 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 14,50
41 Růžičková, Nikola 99 TJ Spartak Třebíč 14,00
42 Kretová, Pavlína 98 Atletika Jihlava 13,00
43 Husáková, Kateřina 98 Spartak Praha 4 13,00
44 Chlupáčková, Anežka 00 Atletika Jihlava 13,00
45 Kůta, Radim 90 SK ZŠ Jeseniova Praha 13,00
46 Němec, Jan 97 TJ Spartak Třebíč 13,00
47 Josef, Vojtěch 96 SK ZŠ Jeseniova Praha 13,00
48 Rada, Petr 97 PSK Olymp Praha 13,00
49 Hanzlíková, Simona 90 SK Kotlářka Praha 13,00
50 Nováková, Lucie 90 TJ Spartak Třebíč 12,00
51 Valášek, Jan 88 Spartak Praha 4 12,00
52 Zabloudilová, Andrea 01 Atletika Jihlava 12,00
53 Dufková, Linda 01 SK Kotlářka Praha 12,00
54 Treglerová, Michaela 99 A. C. Sparta Praha 12,00
55 Švec, Jan 99 Atletika Jihlava 11,00
56 Turnerová, Nicoleta 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 11,00
57 Vacek, Jan 72 Spartak Praha 4 11,00
58 Fliegl, Miroslav 54 PSK Olymp Praha 11,00
59 Novotný, Lukáš 84 SK ZŠ Jeseniova Praha 11,00
60 Auersvald, Miloš 92 Spartak Praha 4 11,00
61 Vernerová, Klára 93 SK Kotlářka Praha 11,00
62 Bursová, Jana 97 SK ZŠ Jeseniova Praha 11,00
63 Sebera, Michal 96 A. C. Sparta Praha 11,00
64 Votinská, Barbora 96 SK Kotlářka Praha 10,00
65 Bidmon, Jiří 93 PSK Olymp Praha 10,00
66 Vyšín, Stanislav 89 A. C. Sparta Praha 10,00
67 Pupová, Eva 85 SK ZŠ Jeseniova Praha 10,00
68 Trotsiuk, Volodymyr 88 PSK Olymp Praha 10,00
69 Pleschinger, Jan 80 PSK Olymp Praha 10,00
70 Kánský, Vladimír 40 Spartak Praha 4 9,00
71 Změlíková, Diana 00 PSK Olymp Praha 9,00
72 Nešpor, Jan 88 Spartak Praha 4 9,00
73 Šťastná, Veronika 88 PSK Olymp Praha 9,00
74 Doboš, Michael 92 SK ZŠ Jeseniova Praha 9,00
75 Cubínek, Václav 96 A. C. Sparta Praha 9,00
76 Smetana, Jakub 96 Atletika Jihlava 9,00
77 Nejedlý, Michal 96 TJ Spartak Třebíč 9,00
78 Ledvinka, Jiří 97 Spartak Praha 4 9,00
79 Pekárek, Adam 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 9,00
80 Pertlíková, Lucie 99 Atletika Jihlava 9,00
81 Schütznerová, Adéla 99 Atletika Jihlava 8,00
82 Honzátko, David 92 PSK Olymp Praha 8,00
83 Růžek, Rudolf 93 A. C. Sparta Praha 8,00
84 Kalivodová, Veronika 93 A. C. Sparta Praha 8,00
85 Hummelová, Eva 89 A. C. Sparta Praha 8,00
86 Šibravová, Lenka 82 A. C. Sparta Praha 8,00
87 Drahorád, Michal 80 PSK Olymp Praha 8,00
88 Bartoš, Martin 98 TJ Spartak Třebíč 7,50
89 Zárubová, Denisa 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 7,50
90 Petřík, Pavel 99 SK ZŠ Jeseniova Praha 7,00
91 Kuželková, Natália 98 PSK Olymp Praha 7,00
92 Stewart, Gerron 98 Spartak Praha 4 7,00
93 Mulač, Jiří 98 A. C. Sparta Praha 7,00
94 Stewartová, Miriam 64 Spartak Praha 4 7,00
95 Buráň, Pavel 65 Spartak Praha 4 7,00
96 Bartoněk, Filip 00 PSK Olymp Praha 7,00
97 Lamač, Zdeněk 84 Spartak Praha 4 7,00
98 Weiserová, Hana 89 SK ZŠ Jeseniova Praha 7,00
99 Landová, Barbora 89 SK ZŠ Jeseniova Praha 7,00
100 Franz, Jiří 90 PSK Olymp Praha 7,00
101 Kordíková, Barbora 01 Spartak Praha 4 6,50
102 Choděrová, Lucie 99 Spartak Praha 4 6,50
103 Gallová, Kristýna 00 TJ Spartak Třebíč 6,00
104 Vostálová, Markéta 00 Atletika Jihlava 6,00
105 Belatka, Jaromír 74 Atletika Jihlava 6,00
106 Tomanová, Kateřina 01 SK Kotlářka Praha 6,00
107 Tučanová, Zuzana 85 Spartak Praha 4 6,00
108 Souček, Jakub 98 SK ZŠ Jeseniova Praha 6,00
109 Mikoláš, Jakub 97 TJ Spartak Třebíč 6,00
110 Götzová, Lenka 92 TJ Spartak Třebíč 6,00
111 Pešek, Dominik 91 Spartak Praha 4 6,00
112 Nováková, Miroslava 90 TJ Spartak Třebíč 6,00
113 Setničková, Václava 92 PSK Olymp Praha 5,00
114 Palán, Antonín 97 Atletika Jihlava 5,00
115 Müllerová, Barbora 97 PSK Olymp Praha 5,00
116 Mandová, Aneta 97 SK ZŠ Jeseniova Praha 5,00
117 Spitzer, Stanislav 97 A. C. Sparta Praha 5,00
118 Dobrovolná, Lucie 96 TJ Spartak Třebíč 5,00
119 Václavík, Jiří 86 A. C. Sparta Praha 5,00
120 Bendzová, Pavlína 87 A. C. Sparta Praha 5,00
121 Šulcová, Zuzana 82 Spartak Praha 4 5,00
122 Šindelářová, Jana 83 A. C. Sparta Praha 5,00
123 Szelke, Ludvík 99 Atletika Jihlava 5,00
124 Borůvková, Yasmine 98 PSK Olymp Praha 5,00
125 Dvořáková, Anna 99 Atletika Jihlava 5,00
126 Nováčková, Barbora 99 TJ Spartak Třebíč 5,00
127 Živná, Lucie 99 SK Kotlářka Praha 5,00
128 Doležalová, Soňa 99 TJ Spartak Třebíč 4,00
129 Slavíček, Pavel 98 A. C. Sparta Praha 4,00
130 Kincl, Daniel 98 TJ Spartak Třebíč 4,00
131 Chlád, Ondřej 99 Atletika Jihlava 4,00
132 Yaroslavtseva, Ekaterina 98 SK Kotlářka Praha 4,00
133 Vitásková, Monika 85 SK Kotlářka Praha 4,00
134 Hlas, Jakub 89 PSK Olymp Praha 4,00
135 Králík, Jiří 87 SK ZŠ Jeseniova Praha 4,00
136 Kubica, Jan 65 Spartak Praha 4 4,00
137 Hartmanová, Pavla 95 TJ Spartak Třebíč 4,00
138 Mokrá, Hedvika 91 TJ Spartak Třebíč 4,00
139 Peřich, Marek 98 Spartak Praha 4 3,50
140 Švehlová, Kateřina 97 A. C. Sparta Praha 3,00
141 Knyttl, Jan 78 SK ZŠ Jeseniova Praha 3,00
142 Matějíčková, Denisa 01 Atletika Jihlava 3,00
143 Kratochvílová, Leona 00 TJ Spartak Třebíč 3,00
144 Lukeš, Martin 86 Spartak Praha 4 3,00
145 Rybářová, Dominika 98 SK ZŠ Jeseniova Praha 3,00
146 Moravcová, Natálie 98 PSK Olymp Praha 3,00
147 Svobodová, Tereza 99 Spartak Praha 4 3,00
148 Lavičková, Julie 00 Atletika Jihlava 2,00
149 Zavřel, Ivan 00 SK ZŠ Jeseniova Praha 2,00
150 Jůzová, Veronika 00 TJ Spartak Třebíč 2,00
151 Hrabě, Tomáš 81 SK ZŠ Jeseniova Praha 2,00
152 Kolcová, Michaela 66 SK ZŠ Jeseniova Praha 2,00
153 Fischerová, Blanka 58 Spartak Praha 4 2,00
154 Šimek, David 97 SK ZŠ Jeseniova Praha 2,00
155 Cranfordová, Anna 97 SK ZŠ Jeseniova Praha 2,00
156 Čambor, Michael 97 SK ZŠ Jeseniova Praha 2,00
157 Háček, David 97 SK ZŠ Jeseniova Praha 2,00
158 Velcová, Vendula 90 SK ZŠ Jeseniova Praha 2,00
159 Řežábek, Michal 93 Spartak Praha 4 2,00
160 Zahradníček, Jan 94 PSK Olymp Praha 1,00
161 Papoušek, Václav 94 PSK Olymp Praha 1,00
162 Vašíčková, Michaela 93 A. C. Sparta Praha 1,00
163 Hendrychová, Štěpánka 96 SK ZŠ Jeseniova Praha 1,00
164 Nicolas, Victor 98 PSK Olymp Praha 1,00
165 Koubková, Lenka 00 Atletika Jihlava 1,00
166 Ondra, Adam 00 Atletika Jihlava 1,00
167 Mutlová, Karolína 01 TJ Spartak Třebíč 1,00
168 Kirsch, Petr 90 SK ZŠ Jeseniova Praha 1,00
169 Kunická, Kristýna 99 A. C. Sparta Praha 1,00
170 Caisová, Helena 98 SK ZŠ Jeseniova Praha 1,00
171 Marešová, Michaela 99 Atletika Jihlava 1,00