Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (16. 5. 2015)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK BílinaAK Bílina 10.85
2 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.18
3 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.22
4 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.24
5 Tomáš SovaTomáš Sova 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.40
6 Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.65
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.96
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK BílinaAK Bílina 11.01
3 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 11.09
4 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.23
5 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC DomažliceAC Domažlice 11.71
Jan MoravecJan Moravec 93 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (so, 16.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel BendaPavel Benda 92 AK BílinaAK Bílina 10.71 11.00
2 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 AK BílinaAK Bílina 10.94 9.00
3 Ladislav KřížekLadislav Křížek 82 AK BílinaAK Bílina 10.97 8.00
4 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.06 7.00
5 Vojtěch ŠulcVojtěch Šulc 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.18 6.00
6 Petr NejedlýPetr Nejedlý 88 AK BílinaAK Bílina 11.25 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael UrbanMichael Urban 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 11.23 4.00
2 Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 11.25 3.00
3 Tomáš SovaTomáš Sova 95 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 11.43 2.00
4 Radek VopršálekRadek Vopršálek 90 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 11.73 1.00
Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC DomažliceAC Domažlice DNF
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 16.5.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.60
2 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.87
3 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.88
4 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.91
5 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.97
6 Zuzana BustováZuzana Bustová 97 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 13.12
7 Tereza UrbanováTereza Urbanová 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.39
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 16.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.27
2 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.77
3 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.13
4 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.36
5 Nikol BafoeNikol Bafoe 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.38
6 Nikola RubášováNikola Rubášová 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 13.64
7 Sandra ŠvecováSandra Švecová 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 14.03
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 16.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.54
2 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.63
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.89
4 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.11
5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.12
6 Michaela HankeováMichaela Hankeová 99 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 13.30
7 Aneta VejdováAneta Vejdová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.54
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále A (so, 16.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.16 11.00
2 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.47 9.00
3 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 12.51 8.00
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.71 7.00
5 Klára LepeškováKlára Lepešková 93 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 12.90 6.00
6 Lenka NovotnáLenka Novotná 97 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 13.04 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 16.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KordováEliška Kordová 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 12.60 4.00
2 Monika VomáčkováMonika Vomáčková 94 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 12.74 3.00
3 Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 12.78 2.00
4 Eva KunováEva Kunová 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.08 1.00
5 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.19
6 Denisa JedličkováDenisa Jedličková 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 13.32
Celkem 6 závodníků