Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A

Stará Boleslav (16. 5. 2015)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kroupa,Růžička,Urban,Mach M. Kroupa,Růžička,Urban,Mach M. TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 43.22 11.00
2 A-Koutník,Fischer,Feher,Končický A-Koutník,Fischer,Feher,Končický Spartak Praha 4Spartak Praha 4 43.34 9.00
3 A-Nejedlý,Benda,Jonáš,Křížek A-Nejedlý,Benda,Jonáš,Křížek AK BílinaAK Bílina 43.82 8.00
4 A-Hanzl,Altman,Ryba,Maruštík A-Hanzl,Altman,Ryba,Maruštík AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 43.88 7.00
5 A-Váchal,Taver,Šnajdr,Černý A-Váchal,Taver,Šnajdr,Černý AC DomažliceAC Domažlice 44.40 6.00
6 A-Ogoun,Zadák,Vopršálek,Sopoušek A-Ogoun,Zadák,Vopršálek,Sopoušek TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 45.88 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Blacký,Merxbauer,Valášek,Houdek B-Blacký,Merxbauer,Valášek,Houdek AC DomažliceAC Domažlice 45.85 5.00
2 B-Košťál,Šroubek,Strnad,Saleh B-Košťál,Šroubek,Strnad,Saleh AK BílinaAK Bílina 46.33 3.00
3 B-Pyšek,Řeřicha,Bohmann,Beran B-Pyšek,Řeřicha,Bohmann,Beran AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 46.55 2.00
B-Lehocký,Kuptík,Nardelli,Franěk B-Lehocký,Kuptík,Nardelli,Franěk Spartak Praha 4Spartak Praha 4 DQ
Poznámky:
DQ - přeběhnutí předávacího území
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Hlaváčková,Kodrová,Vondrášková,Kolingerová A-Hlaváčková,Kodrová,Vondrášková,Kolingerová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 49.59 11.00
2 A-Rajmonová,Kubicová,Plíhalová,Ondrková A-Rajmonová,Kubicová,Plíhalová,Ondrková Spartak Praha 4Spartak Praha 4 50.31 7.00
3 A-Černá,Kašparová,Pražáková,Záhorová A-Černá,Kašparová,Pražáková,Záhorová TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 50.86 5.00
4 A-Jedličková,Švecová,Konová,Brejchová A-Jedličková,Švecová,Konová,Brejchová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 51.05 4.00
5 A-Hankeová,Škaloudová,Váňová,Vomáčková A-Hankeová,Škaloudová,Váňová,Vomáčková TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 51.52 3.00
6 A-Kanešová,Konopová,Suráková,Benešová A-Kanešová,Konopová,Suráková,Benešová TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51.55 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Vejdová,Lepešková,Machová M.,Švejdová B-Vejdová,Lepešková,Machová M.,Švejdová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 49.94 9.00
2 B-Kalvová,Weissova,Jelínková,Sladovníková B-Kalvová,Weissova,Jelínková,Sladovníková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.14 8.00
3 A-Kordová,Hříchová,Dyrynková,Viskotová A-Kordová,Hříchová,Dyrynková,Viskotová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 52.01
4 B-Bafoe,Budínová,Urbanová,Sládková B-Bafoe,Budínová,Urbanová,Sládková TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 52.72
5 B-Kršová,Váchová,Panovská,Novotná B-Kršová,Váchová,Panovská,Novotná TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 52.73
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 C-Veverková,Hrudková,Duchoňová,Svojanovská C-Veverková,Hrudková,Duchoňová,Svojanovská ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 50.34 6.00
2 B-Rubášová,Radová,Baštářová,Přástková B-Rubášová,Radová,Baštářová,Přástková TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 51.56 1.00
3 B-Sklenářová,Krobová,Roztočilová,Bozemanová B-Sklenářová,Krobová,Roztočilová,Bozemanová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 54.05
4 C-Sobotková,Handlová,Mistrová,Marešová C-Sobotková,Handlová,Mistrová,Marešová TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 57.20
Celkem 4 závodníků