výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno

Břeclav (10. 5. 2015)

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1= Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.23 10.00
1= Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.23 10.00
3 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.35 8.00
4 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.49 6.50
5 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 11.53 5.00
6 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.78 2.00
7 Petr SpáčilPetr Spáčil 97 AC ProstějovAC Prostějov 12.38
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.72 3.00
2 Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.90
3 Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.05
4 Filip JahnFilip Jahn 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.12
5 Marian OtrubaMarian Otruba 97 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.14
6 Marek BrodaMarek Broda 98 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12.27
7 David LorenčičDavid Lorenčič 99 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12.59
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matúš BolechMatúš Bolech 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.44 6.50
2 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.19
3 Senad InsaničSenad Insanič 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.65
Václav TymočkoVáclav Tymočko 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Jiří VachJiří Vach 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNP
Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.68 4.00
2 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan 97 SK PřerovSK Přerov 11.79 1.00
3 Matouš KonrádMatouš Konrád 97 AC ProstějovAC Prostějov 12.19
MB Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 11.43
Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný 96 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Jan MilarJan Milar 97 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.24 11.00
2 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.36 9.00
3 Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 11.45 8.00
4 Pavel MinaříkPavel Minařík 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.55 6.00
5 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.59 5.00
6 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 11.73 3.00
7 Jiří LátalJiří Látal 99 AK OlomoucAK Olomouc 11.75 2.00
Pavel MinaříkPavel Minařík 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MecháčekMichal Mecháček 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.49 7.00
2 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.19
3 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.39
4 Denis KukelkaDenis Kukelka 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.41
5 Martin KomínekMartin Komínek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.55
6 Oliver KřížOliver Kříž 98 AK HodonínAK Hodonín 13.01
7 Tadeáš MezeraTadeáš Mezera 99 AK HodonínAK Hodonín 13.39
Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.61 4.00
2 Filip LorenzFilip Lorenz 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.01 1.00
3 Jan KopečnýJan Kopečný 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 12.13
4 Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 SK PřerovSK Přerov 12.34
Dominik ČermínDominik Čermín 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.34
6 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.36
7 Michal NěmecMichal Němec 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.12
Filip KlimovičFilip Klimovič 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jaroslav HránekJaroslav Hránek 99 AK Olomouc BAK Olomouc B 12.10
2 Martin KonečnýMartin Konečný 99 AK Olomouc BAK Olomouc B 12.32
3 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.34
4 Přemysl OpálkaPřemysl Opálka 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.72
5 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 SK PřerovSK Přerov 12.92
6 Jan NavrátilJan Navrátil 99 AK Olomouc BAK Olomouc B 13.04
Nnaemeka OkonkwoNnaemeka Okonkwo 99 AK Olomouc BAK Olomouc B DNP
Celkem 7 závodníků

100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 12.27 11.00
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.43 9.00
3 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.73 8.00
4 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.86 7.00
5 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.88 6.00
6 Alena SymerskáAlena Symerská 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.92 4.00
7 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.08 3.00
MB Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.89
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.89 5.00
2 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 13.20 2.00
3 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.51 1.00
4 Eliška FischerováEliška Fischerová 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 13.63
5 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 SK PřerovSK Přerov 13.67
6 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 AK HodonínAK Hodonín 14.20
7 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 14.40
Celkem 7 závodníků

100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.26 11.00
2 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.70 9.00
3 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.78 8.00
4 Jana DebnárováJana Debnárová 98 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 13.75
5 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14.11
6 Veronika MuchováVeronika Muchová 98 AK KroměřížAK Kroměříž 14.17
Denisa PrachařováDenisa Prachařová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 SK PřerovSK Přerov 13.51 3.00
2 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.75
3 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 13.91
4 Nikola MatýskováNikola Matýsková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.08
5 Sabina KusákováSabina Kusáková 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.14
6 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.00
7 Adéla MasnáAdéla Masná 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 15.05
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.27 5.00
2 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 13.31 4.00
3 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.53 2.00
4 Petra JaníkováPetra Janíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 13.96
5 Lucie HoškováLucie Hošková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.06
6 Nikola SlámováNikola Slámová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14.60
7 Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 15.45
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK PřerovSK Přerov 13.18 7.00
2 Kateřina NovotnáKateřina Novotná 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 13.19 6.00
3 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 SK PřerovSK Přerov 13.56
4 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 13.95
5 Anett KeberlováAnett Keberlová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 14.36
6 Marta MüllerováMarta Müllerová 99 AK ŠternberkAK Šternberk 15.34
Lenka TäuberováLenka Täuberová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HekelováNikola Hekelová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.54 1.00
2 Aneta ChrobákováAneta Chrobáková 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 15.24
3 Sabina KramnáSabina Kramná 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 16.04
MB Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 12.97
MB Susanna ChlepkováSusanna Chlepková 98 SlovenskoSlovensko 12.98
MB Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 15.24
MB Michaela HoškováMichaela Hošková 99 JAC BrnoJAC Brno 15.54
Celkem 7 závodníků

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 22.89 11.00
2 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.03 7.00
3 Michal JarošekMichal Jarošek 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.24 5.00
4 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 23.28 4.00
5 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.89
Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.76
2 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 24.10
3 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.49
4 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.75
5 Filip ZemanFilip Zeman 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25.21
Jiří VachJiří Vach 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MilarJan Milar 97 AK OlomoucAK Olomouc 23.02 8.00
2 Jiří MorcinekJiří Morcinek 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 23.90
3 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.31
Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan 97 SK PřerovSK Přerov DNP
David LorenčičDavid Lorenčič 99 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.53 3.00
2 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 23.63 1.00
3 Jakub MaťaJakub Maťa 97 SK PřerovSK Přerov 24.62
4 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.81
Václav TymočkoVáclav Tymočko 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Lukáš NeumanLukáš Neuman 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín 22.95 9.00
2 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.11 6.00
3 Matúš BolechMatúš Bolech 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 23.57 2.00
4 Matěj ŠtrbáňMatěj Štrbáň 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 24.78
5 Senad InsaničSenad Insanič 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25.84
Celkem 5 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon HánaŠimon Hána 99 AK OlomoucAK Olomouc 22.58 11.00
2 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK OlomoucAK Olomouc 22.95 8.00
3 Dominik ŠprňaDominik Šprňa 98 AK OlomoucAK Olomouc 23.21 7.00
4= Dominik OrálekDominik Orálek 98 AK OlomoucAK Olomouc 23.31 5.50
4= Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.31 5.50
6 Vilém StráskýVilém Stráský 99 AK OlomoucAK Olomouc 24.61
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.47 4.00
2 Marek SechraMarek Sechra 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 23.56 2.00
3 Jiří LátalJiří Látal 99 AK OlomoucAK Olomouc 23.70 1.00
4 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 24.14
Nnaemeka OkonkwoNnaemeka Okonkwo 99 AK Olomouc BAK Olomouc B DNP
Přemysl OpálkaPřemysl Opálka 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal MecháčekMichal Mecháček 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 22.92 9.00
2 Boris PribilBoris Pribil 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 23.55 3.00
3 Jan KopečnýJan Kopečný 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.29
4 Martin KomínekMartin Komínek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 24.91
5 Jan SmělíkJan Smělík 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.01
Oliver KřížOliver Kříž 98 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KlimovičFilip Klimovič 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 25.22
2 Jan KramolišJan Kramoliš 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 25.26
3 Petr KukuczkaPetr Kukuczka 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.61
4 Stanislav MikulášekStanislav Mikulášek 99 SK PřerovSK Přerov 26.38
5 Michal NěmecMichal Němec 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 26.89
Matěj DluhošMatěj Dluhoš 99 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 24.47
MB Samuel KollárSamuel Kollár 98 SlovenskoSlovensko DNP
MB Adam FojcikAdam Fojcik 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
MB Jakub KozubekJakub Kozubek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 24.35
MB Dominik ManišDominik Maniš 99 AK OlomoucAK Olomouc 25.44
Pavel MinaříkPavel Minařík 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.27 9.00
2 Jana NovotnáJana Novotná 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.49 8.00
3 Alena SymerskáAlena Symerská 96 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.64 6.00
4 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.97 4.00
5 Pavla FalharováPavla Falharová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.06 3.00
6 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.87
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 25.83 5.00
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.16 2.00
3 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 26.19 1.00
4 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.33
5 Anna VýletováAnna Výletová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 27.42
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika PaličkováVeronika Paličková 97 AK HodonínAK Hodonín 25.02 11.00
2 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.33
3 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.74
4 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 29.85
Nikol OberherrováNikol Oberherrová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.66
2 Kateřina MikuleckáKateřina Mikulecká 98 AK HodonínAK Hodonín 28.07
3 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 29.20
4 Adéla SekerkováAdéla Sekerková 98 AK HodonínAK Hodonín 29.23
Eva SlovákováEva Slováková 98 TJ ZnojmoTJ Znojmo DNP
Adéla SedlářováAdéla Sedlářová 97 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie OstrožlíkováNatálie Ostrožlíková 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 25.53 7.00
2 Markéta ŠkaldováMarkéta Škaldová 98 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 26.20
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 27.16
4 Eliška FischerováEliška Fischerová 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 27.81
5 Michaela TuroňováMichaela Turoňová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 28.94
MB Nina NovákováNina Nováková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 26.89
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.77 11.00
2 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 25.85 9.00
3 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.74 8.00
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.23 6.00
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.48 4.00
6 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.58
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.08 7.00
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 27.77 2.00
3 Jana DebnárováJana Debnárová 98 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 28.66
4 Veronika VolnáVeronika Volná 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 28.94
5 Veronika DusováVeronika Dusová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 29.12
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika ZalabákováVeronika Zalabáková 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 27.67 3.00
2 Nikola MatýskováNikola Matýsková 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.02
3 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.26
4 Veronika HajduškováVeronika Hajdušková 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 29.52
5 Adéla RaškováAdéla Rašková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 30.41
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 28.29
2 Markéta VyhlídalováMarkéta Vyhlídalová 99 SK PřerovSK Přerov 29.12
3 Adéla MasnáAdéla Masná 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 30.53
4 Petra ŠvantnerováPetra Švantnerová 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 32.24
5 Sabina KramnáSabina Kramná 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 34.55
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 28.02 1.00
2 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 28.86
3 Lucie HoškováLucie Hošková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 29.10
4 Petra JaníkováPetra Janíková 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 29.82
Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK PřerovSK Přerov 27.25 5.00
2 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 29.26
3 Josefína KomínkováJosefína Komínková 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 29.57
4 Anett KeberlováAnett Keberlová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 30.49
5 Karolína KlímováKarolína Klímová 99 SK PřerovSK Přerov 31.59
6 Lucie MikušováLucie Mikušová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 31.63
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 30.87
2 Aneta ChrobákováAneta Chrobáková 01 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 31.21
MB Karolína FuksováKarolína Fuksová 98 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 26.30
MB Susanna ChlepkováSusanna Chlepková 98 SlovenskoSlovensko 26.49
MB Barbora DanihelkováBarbora Danihelková 99 ASK BlanskoASK Blansko 31.32
Nikola HekelováNikola Hekelová 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.16 11.00
2 Matouš VojtekMatouš Vojtek 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 50.75 9.00
3 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 51.18 8.00
4 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 51.78 7.00
MB Jan FrišJan Friš 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.95
Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 AK HodonínAK Hodonín 52.88 6.00
2 Lukáš HvastaLukáš Hvasta 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 53.89 2.00
3 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 54.66
4 Filip ZemanFilip Zeman 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 56.28
Filip DvořákFilip Dvořák 97 AK HodonínAK Hodonín DNP
Jan MilarJan Milar 97 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 52.98 5.00
2 Filip KaštovskýFilip Kaštovský 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.30 4.00
3 Ondřej KučeříkOndřej Kučeřík 96 AK HodonínAK Hodonín 53.39 3.00
4 Jakub MaťaJakub Maťa 97 SK PřerovSK Přerov 54.42 1.00
Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK PřerovSK Přerov DNP
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 AK OlomoucAK Olomouc 49.76 11.00
2 Filip KotásekFilip Kotásek 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 51.79 9.00
3 Boris PribilBoris Pribil 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 52.05 8.00
4 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 52.34 7.00
5 Matúš VajčiMatúš Vajči 98 AK OlomoucAK Olomouc 53.65 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 55.58 3.00
2 Adam BojanovskýAdam Bojanovský 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 58.89 2.00
3 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 62.80 1.00
Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 52.80 6.00
2 Lukáš WinklerLukáš Winkler 99 AK Olomouc BAK Olomouc B 55.10 4.00
MB Dominik ManišDominik Maniš 99 AK OlomoucAK Olomouc 54.97
Celkem 3 závodníků

400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 59.01 11.00
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 61.24 9.00
3 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 63.65 5.00
4 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 65.92 3.00
5 Kateřina KorvasováKateřina Korvasová 99 AK HodonínAK Hodonín 68.55
Michaela PeškováMichaela Pešková 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 62.18 8.00
2 Leona MalenínskáLeona Malenínská 96 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 62.33 6.00
3 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 SK PřerovSK Přerov 66.03 1.50
4 Anna ŠpačkováAnna Špačková 97 SK PřerovSK Přerov 69.18
5 Mariana MichenkováMariana Michenková 99 AK HodonínAK Hodonín 74.37
Barbora ElblováBarbora Elblová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta KovářováAneta Kovářová 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 62.20 7.00
2 Adéla ŠrůtkováAdéla Šrůtková 99 AK HodonínAK Hodonín 65.54 4.00
3 Nikol MusilováNikol Musilová 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 66.03 1.50
4 Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 71.36
5 Adriana MichenkováAdriana Michenková 99 AK HodonínAK Hodonín 75.13
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mária ŠimlovičováMária Šimlovičová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 59.84 11.00
2 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 59.99 9.00
3 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 61.24 8.00
4 Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk 64.17 5.00
5 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 AK KroměřížAK Kroměříž 68.38
6 Denisa ŠevčíkováDenisa Ševčíková 99 AK KroměřížAK Kroměříž 73.41
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 61.53 7.00
2 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 62.39 6.00
3 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 65.76 1.00
4 Adéla MasnáAdéla Masná 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 69.05
5 Klára NavrátilováKlára Navrátilová 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 71.74
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 65.00 4.00
2 Markéta KlusáčkováMarkéta Klusáčková 99 SK PřerovSK Přerov 65.49 3.00
3 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 65.70 2.00
4 Veronika HalfarováVeronika Halfarová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 67.40
5 Tereza UherkováTereza Uherková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 69.27
Celkem 5 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:59.52 11.00
2 Vít PalzerVít Palzer 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:00.16 9.00
3 Patrik SasínekPatrik Sasínek 97 AK HodonínAK Hodonín 2:00.33 8.00
4 Marek PtáčekMarek Ptáček 96 AK HodonínAK Hodonín 2:02.43 7.00
5 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:07.70 6.00
6 Dominik KlaškaDominik Klaška 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2:09.19 5.00
7 Ondřej KlusáčekOndřej Klusáček 97 SK PřerovSK Přerov 2:13.26 4.00
8 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK PřerovSK Přerov 2:15.08 3.00
9 Filip FranekFilip Franek 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:17.22 2.00
10 Jan PalašJan Palaš 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:26.77 1.00
MB Matúš TalánMatúš Talán 96 AK HodonínAK Hodonín DNP
MB Viktor BenešViktor Beneš 96 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 2:01.14
Celkem 12 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1:59.14 11.00
2 Matěj OsičkaMatěj Osička 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:00.14 9.00
3 Jan KarafiátJan Karafiát 99 AK HodonínAK Hodonín 2:09.37 8.00
4 Karel SýkoraKarel Sýkora 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:11.05 7.00
5 Oldřich MaláníkOldřich Maláník 99 AK HodonínAK Hodonín 2:18.69 6.00
6 Patrik SlanýPatrik Slaný 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:19.91 5.00
7 Jaroslav SvobodaJaroslav Svoboda 99 AK HodonínAK Hodonín 2:28.64 4.00
8 Jiří MichalíkJiří Michalík 99 AK HodonínAK Hodonín 2:44.03 3.00
9 Vít MichenkaVít Michenka 99 AK HodonínAK Hodonín 2:51.71 2.00
MB Aleš OmelkaAleš Omelka 99 AK OlomoucAK Olomouc 2:10.85
Ondřej ŠtefančíkOndřej Štefančík 99 AK HodonínAK Hodonín DNP
Celkem 11 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vendula HlucháVendula Hluchá 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:19.74 11.00
2 Natálie KolajováNatálie Kolajová 97 AK HodonínAK Hodonín 2:20.01 9.00
3 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:25.46 8.00
4 Barbora ElblováBarbora Elblová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:26.66 7.00
5 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:27.27 6.00
6 Markéta LiškováMarkéta Lišková 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 2:34.71 5.00
7 Nikola PeterkováNikola Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:44.59 4.00
MB Kateřina HeimováKateřina Heimová 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:29.85
Aneta KovářováAneta Kovářová 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B DNP
Gabriela KolegarováGabriela Kolegarová 99 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B DNP
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:26.93 11.00
2 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:27.21 9.00
3 Michaela ProcházkováMichaela Procházková 98 AK KroměřížAK Kroměříž 2:27.81 8.00
4 Veronika HalfarováVeronika Halfarová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:30.43 7.00
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2:39.46 6.00
6 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:40.80 5.00
7 Aneta CharwotováAneta Charwotová 00 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 2:41.70 4.00
8 Lucie MikušováLucie Mikušová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2:53.27 3.00
9 Barbora HastíkováBarbora Hastíková 99 SK PřerovSK Přerov 3:12.36 2.00
Barbora FurišováBarbora Furišová 99 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 10 závodníků

1500 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KrálDavid Král 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:18.61 11.00
2 Filip ZátopekFilip Zátopek 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:21.31 9.00
3 Martin RebendaMartin Rebenda 98 AK HodonínAK Hodonín 4:26.34 8.00
4 Martin SobotkaMartin Sobotka 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:31.53 7.00
5 Šimon SlavíkŠimon Slavík 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4:32.30 6.00
6 Michal ŠkrobánekMichal Škrobánek 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:32.37 5.00
7 Lukáš KynickýLukáš Kynický 97 TJ ZnojmoTJ Znojmo 4:36.13 4.00
8 Ondřej MartinekOndřej Martinek 97 AK OlomoucAK Olomouc 4:54.23 3.00
9 Matúš SprinzMatúš Sprinz 97 AK HodonínAK Hodonín 5:03.41 2.00
MB Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:21.71
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:29.30 11.00
2 Michal SittaMichal Sitta 99 AK OlomoucAK Olomouc 4:30.41 9.00
3 Jakub SmetanaJakub Smetana 99 AK Olomouc BAK Olomouc B 4:33.39 8.00
4 Petr PuschPetr Pusch 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:52.17 7.00
5 Vojtěch JahodaVojtěch Jahoda 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:58.00 6.00
Celkem 5 závodníků

1500 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina DivišováKateřina Divišová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:44.44 11.00
2 Beshirová Carmen IdrisBeshirová Carmen Idris 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4:49.69 9.00
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:50.29 8.00
4 Tereza PřidalováTereza Přidalová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:56.20 7.00
5 Hana PeterkováHana Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:25.68 6.00
6 Anežka LíznerováAnežka Líznerová 98 SK PřerovSK Přerov 5:40.18 5.00
7 Lenka PeterkováLenka Peterková 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:43.03 4.00
8 Vendula MráčkováVendula Mráčková 00 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 5:54.50 3.00
9 Anna ŠpačkováAnna Špačková 97 SK PřerovSK Přerov 6:08.26 2.00
MB Adriana KlimkováAdriana Klimková 97 AK OlomoucAK Olomouc 5:05.35
Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 11 závodníků

1500 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora ŠestákováBarbora Šestáková 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:48.48 11.00
2 Alžběta HenzlováAlžběta Henzlová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:19.30 9.00
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:23.57 8.00
4 Marie KrálíkováMarie Králíková 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5:24.28 7.00
5 Tereza UherkováTereza Uherková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:40.93 6.00
6 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:51.17 5.00
7 Julie JankůJulie Janků 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 7:00.82 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David KákonaDavid Kákona 96 AK HodonínAK Hodonín 09:10.77 11.00
2 Adam GauraAdam Gaura 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:12.42 9.00
3 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:25.16 8.00
4 Jakub KlimešJakub Klimeš 96 AK HodonínAK Hodonín 09:55.65 7.00
5 Jakub KubínJakub Kubín 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:59.18 6.00
6 Ondřej SeitlOndřej Seitl 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 10:05.22 5.00
7 Ondřej KyjonkaOndřej Kyjonka 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:08.44 4.00
8 Vladimír ŠlofarVladimír Šlofar 97 AK HodonínAK Hodonín 10:30.04 3.00
MB Michal TalánMichal Talán 96 AK HodonínAK Hodonín DNP
MB Marek ChrascinaMarek Chrascina 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09:28.89
Celkem 10 závodníků

3000 m - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch PodjuklVojtěch Podjukl 98 AK Olomouc BAK Olomouc B 09:12.89 11.00
2 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09:53.00 9.00
3 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09:53.49 8.00
4 Filip VabroušekFilip Vabroušek 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09:58.12 7.00
MB Martin DanielMartin Daniel 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků

3000 m - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:53.97 11.00
2 Karolína ZádrapováKarolína Zádrapová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 10:55.90 9.00
3 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:33.34 8.00
4 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11:33.40 7.00
5 Simona KuchařováSimona Kuchařová 96 TJ ZnojmoTJ Znojmo 12:34.65 6.00
6 Alena NecidováAlena Necidová 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 13:10.64 5.00
7 Tereza JakoubkováTereza Jakoubková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13:40.12 4.00
Celkem 7 závodníků

3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana KrpcováZuzana Krpcová 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12:02.91 11.00
2 Markéta KřížkováMarkéta Křížková 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 12:46.01 9.00
3 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12:54.37 8.00
4 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12:56.65 7.00
5 Aneta RuskáAneta Ruská 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14:04.45 6.00
6 Nikola SlámováNikola Slámová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14:17.23 5.00
7 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14:32.52 4.00
8 Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK ŠternberkAK Šternberk 16:57.24 3.00
Monika ČaganováMonika Čaganová 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNP
Celkem 9 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.15 11.00
2 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.44 9.00
3 Veronika DostálováVeronika Dostálová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.96 8.00
4 Eva ŠenkováEva Šenková 96 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 16.95 5.00
5 Barbora MandátováBarbora Mandátová 96 SK PřerovSK Přerov 17.41 4.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta PutnováAneta Putnová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 16.43 7.00
2 Aneta PalánováAneta Palánová 97 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 16.66 6.00
3 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 17.66 3.00
4 Eva SlovákováEva Slováková 98 TJ ZnojmoTJ Znojmo 18.84 2.00
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 15.59 9.00
2 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 15.60 8.00
3 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.05 7.00
4 Marie HeimováMarie Heimová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16.15 6.00
5 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová 99 AC ČejkoviceAC Čejkovice 16.62 3.00
6 Petra KrálováPetra Králová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.79
7 Denisa MráčkováDenisa Mráčková 99 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 21.05
Barbora VobořilováBarbora Vobořilová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MájováVeronika Májová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 15.50 11.00
2 Eva ŠvehlákováEva Švehláková 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 16.35 5.00
3 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.42 4.00
4 Lucie BaroňováLucie Baroňová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.51 2.00
5 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.53 1.00
6 Karolína VlčkováKarolína Vlčková 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 18.96
7 Nikol NedopilováNikol Nedopilová 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 20.34
Hana KlimentováHana Klimentová 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků

110 m překážek - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří OdvářkaJiří Odvářka 96 AC ProstějovAC Prostějov 14.98 11.00
2 Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.85 9.00
3 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 AK HodonínAK Hodonín 16.50 8.00
4 Martin ŠípekMartin Šípek 96 AK HodonínAK Hodonín 16.65 7.00
5 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht 96 AC ProstějovAC Prostějov 17.06 6.00
6 Leon GattermayerLeon Gattermayer 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 17.48 5.00
MB Tomáš PirochtaTomáš Pirochta 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.38
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matúš MelušMatúš Meluš 98 AK OlomoucAK Olomouc 14.22 11.00
2 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.69 9.00
3 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.44 7.00
4 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.45 6.00
5 Matúš VajčiMatúš Vajči 98 AK OlomoucAK Olomouc 15.46 5.00
6 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.98 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 14.96 8.00
2 Jakub BystroňJakub Bystroň 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.56 4.00
3 Adam OravaAdam Orava 98 AK Olomouc BAK Olomouc B 16.97 2.00
4 Michal ZamazalMichal Zamazal 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 18.00 1.00
Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNF
Martin OdstrčilMartin Odstrčil 99 AK OlomoucAK Olomouc DNP
Celkem 6 závodníků

300 m překážek - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matúš MelušMatúš Meluš 98 AK OlomoucAK Olomouc 39.25 10.00
2 Lukáš MazurekLukáš Mazurek 98 AK OlomoucAK Olomouc 39.25 10.00
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 39.69 8.00
4 Filip SamuelFilip Samuel 98 AK OlomoucAK Olomouc 40.80 6.00
5 Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.27 5.00
6 Michal ZamazalMichal Zamazal 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 43.73
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 40.61 7.00
2 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 41.56 3.00
3 Marek ŠtefkaMarek Štefka 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 41.75 2.00
4 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 42.45 1.00
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 44.24
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik KáňaDominik Káňa 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 44.27
2 Daniel ŠírDaniel Šír 99 AK HodonínAK Hodonín 46.80
3 Filip KlimovičFilip Klimovič 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 47.25
Jakub MikyskaJakub Mikyska 99 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav DNP
Jonáš KolašínJonáš Kolašín 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rostislav MališkaRostislav Mališka 98 SK PřerovSK Přerov 41.37 4.00
2 Adam OravaAdam Orava 98 AK Olomouc BAK Olomouc B 42.80
3 Petr PlevaPetr Pleva 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 43.28
MB Lukáš KoreňLukáš Koreň 99 SlovenskoSlovensko 42.02
MB Marek HlásenskýMarek Hlásenský 99 BYAC BrnoBYAC Brno 44.78
Celkem 5 závodníků

300 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 44.55 11.00
2 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 46.23 9.00
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 49.53 5.00
4 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 49.55 4.00
5 Adéla VojáčkováAdéla Vojáčková 99 SK PřerovSK Přerov 54.80
Katrin SásováKatrin Sásová 98 AK ŠternberkAK Šternberk DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.94 3.00
2 Veronika VolnáVeronika Volná 99 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 50.13 2.00
3 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 50.56
4 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 52.34
5 Denisa MráčkováDenisa Mráčková 99 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 53.07
Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 46.25 8.00
2 Veronika MájováVeronika Májová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 47.86 7.00
3 Denisa WindsorováDenisa Windsorová 99 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 52.24
4 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová 98 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 52.92
5 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 53.21
6 Andrea PlhalováAndrea Plhalová 99 SK PřerovSK Přerov 53.23
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.14 6.00
2 Petra KrálováPetra Králová 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 50.41 1.00
3 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.94
4 Nela KocurkováNela Kocurková 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 51.23
5 Alice PilušováAlice Pilušová 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 51.42
MB Eva SlovákováEva Slováková 98 TJ ZnojmoTJ Znojmo 54.14
Celkem 6 závodníků

400 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 58.27 11.00
2 Jan SadilJan Sadil 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 60.69 9.00
3 Martin ŠípekMartin Šípek 96 AK HodonínAK Hodonín 60.80 8.00
4 Miroslav NyklMiroslav Nykl 97 AK HodonínAK Hodonín 65.19 7.00
5 Michal NovákMichal Novák 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 68.36 6.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 65.98 11.00
2 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 67.96 9.00
3 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 69.69 8.00
4 Veronika KotasováVeronika Kotasová 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 73.56 7.00
5 Veronika SabelováVeronika Sabelová 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 73.60 6.00
6 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 73.98 5.00
Celkem 6 závodníků

2000 m překážek - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:25.91 11.00
2 David FollerDavid Foller 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6:29.13 9.00
3 Dominik BartoníkDominik Bartoník 98 AK HodonínAK Hodonín 6:32.29 8.00
4 Filip FurišFilip Furiš 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6:34.63 7.00
5 Marek CzeczotkaMarek Czeczotka 98 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6:49.37 6.00
6 Jan JakubíčekJan Jakubíček 96 SK PřerovSK Přerov 7:08.22 5.00
7 Adam GötzAdam Götz 97 AK HodonínAK Hodonín 7:49.33 4.00
Celkem 7 závodníků

2000 m překážek - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tadeáš CoufalTadeáš Coufal 98 AK Olomouc BAK Olomouc B 7:33.92 11.00
2 Lukáš FifkaLukáš Fifka 98 AK HodonínAK Hodonín 9:33.26 9.00
Celkem 2 závodníků

2000 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka OndrašíkováLenka Ondrašíková 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7:31.12 11.00
2 Eva GalaczováEva Galaczová 96 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8:02.28 9.00
3 Michaela SolanskáMichaela Solanská 96 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 8:19.57 8.00
4 Tereza BeranováTereza Beranová 98 AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B 8:46.82 7.00
5 Kristýna OpatřilováKristýna Opatřilová 97 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 9:06.88 6.00
Hana LolkováHana Lolková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNP
Celkem 6 závodníků

2000 m překážek - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ivana LubojackáIvana Lubojacká 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 7:24.32 11.00
2 Sarah JanulíkováSarah Janulíková 99 AK ŠternberkAK Šternberk 7:54.49 9.00
3 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 8:18.79 8.00
4 Markéta NovotnáMarkéta Novotná 98 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 8:50.22 7.00
5 Tereza BencováTereza Bencová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 10:15.18 6.00
Celkem 5 závodníků

4 x 100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Navrátil,Suchánek,Gattermayer,Vaverka A-Navrátil,Suchánek,Gattermayer,Vaverka VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 43.39 11.00
2 B-Vojtek,Hlavinka,Hvasta,Bolech B-Vojtek,Hlavinka,Hvasta,Bolech VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 44.45 9.00
3 Nikl,Šípek,Dvořák,Kučeřík Nikl,Šípek,Dvořák,Kučeřík AK HodonínAK Hodonín 46.44 8.00
4 A-Jarošek,Kaštovský,Jahn,Sampras A-Jarošek,Kaštovský,Jahn,Sampras TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 46.84 7.00
5 Konrád,Albrecht,Odvářka,Spáčil Konrád,Albrecht,Odvářka,Spáčil AC ProstějovAC Prostějov 47.10 6.00
6 Morcinek,Otruba,Štrbáň,Lasota Morcinek,Otruba,Štrbáň,Lasota TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 48.81 5.00
7 B-Moša,Novák,Kubín,Sobotka B-Moša,Novák,Kubín,Sobotka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 53.02 4.00
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šprňa,Nastoupil, Látal, Hána Šprňa,Nastoupil, Látal, Hána AK OlomoucAK Olomouc 44.24 11.00
2 A-Mecháček,Jahoda,Zamazal,Pribil A-Mecháček,Jahoda,Zamazal,Pribil TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 47.13 9.00
3 Smělík, Jelínek, Brhel, Štefka Smělík, Jelínek, Brhel, Štefka AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 47.53 8.00
4 Dymáček,Kučera,Kukuczka,Sechra Dymáček,Kučera,Kukuczka,Sechra SSK VítkoviceSSK Vítkovice 47.84 7.00
5 Komínek,Kopečný,Lorenc,Bojanovský Komínek,Kopečný,Lorenc,Bojanovský VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 47.85 6.00
6 B-Klimovič,Osička, Káňa,Opálka B-Klimovič,Osička, Káňa,Opálka TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 48.56 5.00
Winkler, Navrátil, Hránek, Konečný Winkler, Navrátil, Hránek, Konečný AK Olomouc BAK Olomouc B DNP
Celkem 7 závodníků

4 x 100 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Symerská, Šádková, Šimečková, Falharová Symerská, Šádková, Šimečková, Falharová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 50.05 11.00
2 A-Výletová-Strnadová-Sklenská-Reicheltová A-Výletová-Strnadová-Sklenská-Reicheltová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 51.08 9.00
3 Turoňová, Sabelová, Kotasová, Urbaczková Turoňová, Sabelová, Kotasová, Urbaczková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 54.08 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 100 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Resslerová,Vávrová,Kolářová,Šimlovičová A-Resslerová,Vávrová,Kolářová,Šimlovičová AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 50.01 11.00
2 A-Trundová M.,Trundová H., Langerová,Helekalová A-Trundová M.,Trundová H., Langerová,Helekalová TJ ŠumperkTJ Šumperk 50.52 9.00
3 Heimová, Hromadníková, Novotná, Winsorová Heimová, Hromadníková, Novotná, Winsorová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 52.64 8.00
4 B-Brázdilová,Vlčková,Švehláková,Kusáková B-Brázdilová,Vlčková,Švehláková,Kusáková AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 53.01 7.00
5 A-Janíková, Volná, Balcarovičová, Jarošková A-Janíková, Volná, Balcarovičová, Jarošková AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 53.16 6.00
6 B-Dusová,Prachařová,Vobořilová,Dušánková B-Dusová,Prachařová,Vobořilová,Dušánková TJ ŠumperkTJ Šumperk 53.76 5.00
7 Tauberová,Heřmánková,Stavčevičová,Májová Tauberová,Heřmánková,Stavčevičová,Májová AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 54.90 4.00
8 A-Hajdušková,Hanzelková,Schwarzerová,Dokoupilová A-Hajdušková,Hanzelková,Schwarzerová,Dokoupilová TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 55.62 3.00
9 A-Baroňová, Ryncarzová, Kořistková, Matýsková A-Baroňová, Ryncarzová, Kořistková, Matýsková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 56.61 2.00
10 B-Sukeníková,Korejsová, Ruská, Halfarová B-Sukeníková,Korejsová, Ruská, Halfarová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 57.66 1.00
11 B-Slámová,Švanterová,Uherková,Kotásková B-Slámová,Švanterová,Uherková,Kotásková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 59.10
12 B-Bužíková,Kramná,Chrobáková,Charwotová B-Bužíková,Kramná,Chrobáková,Charwotová AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 60.31
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 1.90 11.00
2 Martin ŠípekMartin Šípek
AK HodonínAK Hodonín
96 1.90 9.00
3 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.87 8.00
4 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.84 7.00
5 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.84 6.00
6 Marek BrodaMarek Broda
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
98 1.76 5.00
7 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.66 4.00
Filip FranekFilip Franek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 NH
Celkem 8 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.97 11.00
2 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.91 9.00
3 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.91 8.00
4 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.82 7.00
5 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.82 6.00
6 Martin KonečnýMartin Konečný
AK Olomouc BAK Olomouc B
99 1.76 5.00
7 Filip SloukaFilip Slouka
AK Olomouc BAK Olomouc B
99 1.76 4.00
8 Filip KrálFilip Král
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 1.71 3.00
9= František MužnýFrantišek Mužný
AK Olomouc BAK Olomouc B
99 1.71 1.50
9= Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.71 1.50
11 Matěj DluhošMatěj Dluhoš
SK PřerovSK Přerov
99 1.61
MB Marek HlásenskýMarek Hlásenský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.71
Jonáš KolašínJonáš Kolašín
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 DNP
Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 DNP
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 1.70 11.00
2 Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 1.61 9.00
3 Eva ŠenkováEva Šenková
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
96 1.56 8.00
4 Tereza NeuwirthováTereza Neuwirthová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 1.56 7.00
5= Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.51 5.50
5= Michaela TuroňováMichaela Turoňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.51 5.50
7= Veronika DostálováVeronika Dostálová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.51 3.50
7= Natálie SmolkováNatálie Smolková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.51 3.50
9 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 1.46 2.00
MB Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 1.64
Nikol OberherrováNikol Oberherrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 NH
Celkem 11 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Barbora HadašováBarbora Hadašová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.56 10.00
1= Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.56 10.00
3 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 1.56 8.00
4= Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.51 6.00
4= Nikola GrögerováNikola Grögerová
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
99 1.51 6.00
4= Karolína VlčkováKarolína Vlčková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 1.51 6.00
7 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.51 4.00
8 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.46 3.00
9 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.46 2.00
10= Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.41 0.33
10= Natálie KořistkováNatálie Kořistková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.41 0.33
10= Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.41 0.33
13 Karolína KlímováKarolína Klímová
SK PřerovSK Přerov
99 1.41
14= Vendula RutterováVendula Rutterová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 1.36
14= Petra KrálováPetra Králová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.36
14= Aneta CharwotováAneta Charwotová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
00 1.36
14= Sabina KlusákováSabina Klusáková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 1.36
18 Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.36
Celkem 18 závodníků

Skok o tyči - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michal NovákMichal Novák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 4.01 11.00
2 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
97 3.51 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 3.71 11.00
2 David KrálDavid Král
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 3.51 9.00
Lukáš WinklerLukáš Winkler
AK Olomouc BAK Olomouc B
99 NH
František MužnýFrantišek Mužný
AK Olomouc BAK Olomouc B
99 NH
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Aneta PutnováAneta Putnová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 2.90 10.00
1= Veronika KovačechováVeronika Kovačechová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 2.90 10.00
3 Eva ŠenkováEva Šenková
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
96 2.80 8.00
4 Lucie UrbaczkováLucie Urbaczková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 2.60 7.00
5 Zuzana VongováZuzana Vongová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 2.40 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 3.40 11.00
2 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 2.90 9.00
3 Hana KlimentováHana Klimentová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 2.80 8.00
4 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 2.80 7.00
5 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 2.40 6.00
6 Johana SimonováJohana Simonová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 2.30 5.00
7 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 2.10 4.00
8= Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.90 2.50
8= Barbora VobořilováBarbora Vobořilová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 1.90 2.50
10 Petra PavláskováPetra Pavlásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 1.90 1.00
Tereza KotáskováTereza Kotásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 NH
Celkem 11 závodníků

Skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 6.88 11.00
2 Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 6.64 9.00
3 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.55 8.00
4 František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 6.48 7.00
5 Jan BelákJan Belák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 6.40 6.00
6 Dominik SokolaDominik Sokola
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.35 5.00
7 Tomáš HolýTomáš Holý
AC ProstějovAC Prostějov
96 6.29 4.00
8 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 6.29 3.00
9 Martin HlavinkaMartin Hlavinka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 6.08 2.00
10 Matouš KonrádMatouš Konrád
AC ProstějovAC Prostějov
97 5.96 1.00
11 Alexandros SamarasAlexandros Samaras
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.89
12 Marian OtrubaMarian Otruba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
97 5.80
13 Vojtěch RakušanVojtěch Rakušan
SK PřerovSK Přerov
97 5.76
14 Marek BrodaMarek Broda
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
98 5.63
15 Petr SpáčilPetr Spáčil
AC ProstějovAC Prostějov
97 5.47
16 Lukáš NeumanLukáš Neuman
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5.30
17 Dominik VachutkaDominik Vachutka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.17
18 Marek ZelinkaMarek Zelinka
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 4.12
19 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 3.92
Jiří OdvářkaJiří Odvářka
AC ProstějovAC Prostějov
96 DNP
Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 DNP
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik OrálekDominik Orálek
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.86 11.00
2 Vilém StráskýVilém Stráský
AK OlomoucAK Olomouc
99 6.63 9.00
3 Matúš VajčiMatúš Vajči
AK OlomoucAK Olomouc
98 6.54 8.00
4 Jan NastoupilJan Nastoupil
AK OlomoucAK Olomouc
99 6.52 7.00
5 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 6.27 6.00
6 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 6.19 5.00
7 Dominik ČermínDominik Čermín
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 6.14 4.00
8 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 6.07 3.00
9 Filip SloukaFilip Slouka
AK Olomouc BAK Olomouc B
99 6.06 2.00
10 Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 6.03 1.00
11 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
98 5.88
12 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.80
13 Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 5.68
14 Filip KrálFilip Král
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 5.48
15 Dalimil MikyskaDalimil Mikyska
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 5.48
16 František DymáčekFrantišek Dymáček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.43
17 Jan NavrátilJan Navrátil
AK Olomouc BAK Olomouc B
99 4.60
MB Jakub KozubekJakub Kozubek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 6.41
Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 6.04 11.00
2 Jana NovotnáJana Novotná
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 5.60 9.00
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 5.54 8.00
4 Natálie SmolkováNatálie Smolková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 5.36 7.00
5 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 5.34 6.00
6 Michaela ŠimečkováMichaela Šimečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 5.23 5.00
7 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 5.00 4.00
8 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
97 4.85 3.00
9 Petra HarasimováPetra Harasimová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
97 4.80 2.00
10 Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
96 4.67 1.00
11 Aneta PutnováAneta Putnová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 4.61
12 Eliška FischerováEliška Fischerová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
97 4.35
13 Martina BašusováMartina Bašusová
AK HodonínAK Hodonín
98 4.18
14 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 4.08
MB Lucie ZlatníkováLucie Zlatníková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 5.39
MB Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 5.19
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela GieselováMichaela Gieselová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.61 11.00
2 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.49 9.00
3 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 5.24 8.00
4 Kristýna HeřmánkováKristýna Heřmánková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 5.15 7.00
5 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.06 6.00
6 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 5.03 5.00
7 Kateřina NovotnáKateřina Novotná
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 5.01 4.00
8 Veronika StrýčkováVeronika Strýčková
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 4.98 3.00
9 Denisa PrachařováDenisa Prachařová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 4.86 2.00
10 Andrea StarčevičováAndrea Starčevičová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 4.84 1.00
11 Denisa ZhřívalováDenisa Zhřívalová
AC ČejkoviceAC Čejkovice
99 4.84
12 Lucie BaroňováLucie Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 4.82
13 Eliška BolcarovičováEliška Bolcarovičová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 4.80
14 Andrea PlhalováAndrea Plhalová
SK PřerovSK Přerov
99 4.77
15 Jana DebnárováJana Debnárová
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
98 4.77
16 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.73
17 Lenka TäuberováLenka Täuberová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 4.71
18 Natálie KořistkováNatálie Kořistková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 4.67
19 Nikola GrögerováNikola Grögerová
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
99 4.55
20 Petra FritschováPetra Fritschová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 4.45
21 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 4.43
22 Marta MüllerováMarta Müllerová
AK ŠternberkAK Šternberk
99 4.26
Klára RovenskáKlára Rovenská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 NM
Celkem 23 závodníků

Trojskok - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 15.17 11.00
2 Tomáš HolýTomáš Holý
AC ProstějovAC Prostějov
96 13.85 9.00
3 Jiří CejnarJiří Cejnar
AC ProstějovAC Prostějov
96 13.32 8.00
4 Filip JahnFilip Jahn
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 13.15 7.00
5 Jan BelákJan Belák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 12.59 6.00
6 Lukáš KračmarLukáš Kračmar
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
98 11.72 5.00
Celkem 6 závodníků

Trojskok - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 13.99 11.00
2 Tomáš JanečekTomáš Janeček
AK OlomoucAK Olomouc
98 13.72 9.00
3 Marek HoffmannMarek Hoffmann
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 12.84 8.00
4 Jakub KučeraJakub Kučera
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 12.75 7.00
5 Denis KukelkaDenis Kukelka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 11.55 6.00
6 Filip KrálFilip Král
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 11.30 5.00
František DymáčekFrantišek Dymáček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 NM
Dominik HutákDominik Huták
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 DNP
Celkem 8 závodníků

Trojskok - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika ŠádkováVeronika Šádková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
96 11.84 11.00
2 Ivana ReicheltováIvana Reicheltová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 11.33 9.00
3 Aneta KrejčiříkováAneta Krejčiříková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 10.55 8.00
4 Petra HarasimováPetra Harasimová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
97 10.41 7.00
5 Adriana JagošováAdriana Jagošová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
96 10.38 6.00
6 Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 10.33 5.00
7 Markéta RežnarováMarkéta Režnarová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
96 10.13 4.00
8 Natálie SmolkováNatálie Smolková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 10.10 3.00
Vendula ChybováVendula Chybová
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
97 NM
Barbora KlímováBarbora Klímová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 DNP
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 12.01 11.00
2 Marie HeimováMarie Heimová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 10.99 9.00
3 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 10.81 8.00
4 Lucie GabrielováLucie Gabrielová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
98 10.52 7.00
5 Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 10.46 6.00
6 Klára RovenskáKlára Rovenská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 10.26 5.00
7 Petra FritschováPetra Fritschová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 10.08 4.00
8 Kateřina KrtkováKateřina Krtková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 09.74 3.00
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta MocharováIveta Mocharová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 12.65 11.00
2 Veronika BártováVeronika Bártová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 11.73 9.00
3 Nela KarkosekováNela Karkoseková
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
98 11.69 8.00
4 Simona FleischerováSimona Fleischerová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 11.67 7.00
5 Leona VargováLeona Vargová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 11.61 6.00
6 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 10.95 5.00
7 Kristýna KlossováKristýna Klossová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
99 10.78 4.00
8 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 10.48 3.00
9 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 10.46 2.00
10 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 10.42 1.00
11 Aneta FridrichováAneta Fridrichová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 09.97
12 Natálie ZelinkováNatálie Zelinková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 09.86
13 Hana HolaňováHana Holaňová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
99 09.68
14 Veronika MuchováVeronika Muchová
AK KroměřížAK Kroměříž
98 09.40
15 Lucie SulkováLucie Sulková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 09.32
16 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 09.31
17 Kateřina BubíkováKateřina Bubíková
SK PřerovSK Přerov
99 09.30
18 Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 09.05
19 Nikola KoutnáNikola Koutná
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 08.87
20 Nikola GrögerováNikola Grögerová
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
99 08.65
21 Monika Čaganová