Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno

Břeclav (10. 5. 2015)

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 1.90 11.00
2 Martin ŠípekMartin Šípek
AK HodonínAK Hodonín
96 1.90 9.00
3 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht
AC ProstějovAC Prostějov
96 1.87 8.00
4 Štěpán SmutnýŠtěpán Smutný
AK OlomoucAK Olomouc
96 1.84 7.00
5 David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 1.84 6.00
6 Marek BrodaMarek Broda
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
98 1.76 5.00
7 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.66 4.00
Filip FranekFilip Franek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 NH
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.97 11.00
2 Christian StankušChristian Stankuš
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
98 1.91 9.00
3 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.91 8.00
4 Jan VojtekJan Vojtek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.82 7.00
5 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.82 6.00
6 Martin KonečnýMartin Konečný
AK Olomouc BAK Olomouc B
99 1.76 5.00
7 Filip SloukaFilip Slouka
AK Olomouc BAK Olomouc B
99 1.76 4.00
8 Filip KrálFilip Král
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 1.71 3.00
9= František MužnýFrantišek Mužný
AK Olomouc BAK Olomouc B
99 1.71 1.50
9= Jakub BystroňJakub Bystroň
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.71 1.50
11 Matěj DluhošMatěj Dluhoš
SK PřerovSK Přerov
99 1.61
MB Marek HlásenskýMarek Hlásenský
BYAC BrnoBYAC Brno
99 1.71
Jonáš KolašínJonáš Kolašín
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 DNP
Jakub MikyskaJakub Mikyska
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 DNP
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
98 1.70 11.00
2 Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 1.61 9.00
3 Eva ŠenkováEva Šenková
AK Olymp Brno BAK Olymp Brno B
96 1.56 8.00
4 Tereza NeuwirthováTereza Neuwirthová
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 1.56 7.00
5= Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.51 5.50
5= Michaela TuroňováMichaela Turoňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.51 5.50
7= Veronika DostálováVeronika Dostálová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.51 3.50
7= Natálie SmolkováNatálie Smolková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 1.51 3.50
9 Michaela VeseláMichaela Veselá
TJ ZnojmoTJ Znojmo
98 1.46 2.00
MB Alena RoháčkováAlena Roháčková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 1.64
Nikol OberherrováNikol Oberherrová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
97 NH
Celkem 11 závodníků

skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 10.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Barbora HadašováBarbora Hadašová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.56 10.00
1= Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.56 10.00
3 Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 1.56 8.00
4= Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.51 6.00
4= Nikola GrögerováNikola Grögerová
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
99 1.51 6.00
4= Karolína VlčkováKarolína Vlčková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 1.51 6.00
7 Denisa HoláDenisa Holá
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.51 4.00
8 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.46 3.00
9 Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.46 2.00
10= Pavlína RyncarzováPavlína Ryncarzová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.41 0.33
10= Natálie KořistkováNatálie Kořistková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
98 1.41 0.33
10= Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.41 0.33
13 Karolína KlímováKarolína Klímová
SK PřerovSK Přerov
99 1.41
14= Vendula RutterováVendula Rutterová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
99 1.36
14= Petra KrálováPetra Králová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.36
14= Aneta CharwotováAneta Charwotová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
00 1.36
14= Sabina KlusákováSabina Klusáková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 1.36
18 Johana SukeníkováJohana Sukeníková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
99 1.36
Celkem 18 závodníků