1. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek a Světový atletický den IAAF 2015 AK Olymp Brno
Břeclav (10. 5. 2015)Celkový bodový stav - Junioři |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 279.50 | ||||||||||||||||
2 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 213.00 | ||||||||||||||||
3 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 187.50 | ||||||||||||||||
4 | PROST PROST | AC Prostějov | 069.00 | ||||||||||||||||
5 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 033.00 | ||||||||||||||||
6 | SUMPE SUMPE | TJ Šumperk | 029.00 | ||||||||||||||||
7 | TJZNO TJZNO | TJ Znojmo | 029.00 | ||||||||||||||||
8 | SLHAV SLHAV | Atletický oddíl Slavia Havířov | 026.00 | ||||||||||||||||
9 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 018.00 | ||||||||||||||||
10 | SKPRE SKPRE | SK Přerov | 014.00 | ||||||||||||||||
11 | VITKO VITKO | SSK Vítkovice | 014.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., 2000 m př., disk 1,75kg, kladivo 6kg, oštěp 800g, koule 6kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 400 m, 400 m, 200 m, 200 m, 200 m, 100 m, 100 m, 100 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKLOL AKLOL | AK Olomouc | 264.50 | ||||||||||||||||
2 | VITKO VITKO | SSK Vítkovice | 185.00 | ||||||||||||||||
3 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 140.00 | ||||||||||||||||
4 | UHHRA UHHRA | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 075.00 | ||||||||||||||||
5 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 066.00 | ||||||||||||||||
6 | AKOLB AKOLB | AK Olomouc B | 051.50 | ||||||||||||||||
7 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 043.00 | ||||||||||||||||
8 | SKPRE SKPRE | SK Přerov | 025.00 | ||||||||||||||||
9 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek | 014.00 | ||||||||||||||||
10 | UNIBR UNIBR | VSK Univerzita Brno | 009.00 | ||||||||||||||||
11 | KROME KROME | AK Kroměříž | 006.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 300 m př., 2000 m př., disk 1,5kg, kladivo 5kg, oštěp 700g, koule 5kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 300 m př., 300 m př., 110 m př., 400 m, 400 m, 200 m, 200 m, 100 m, 100 m, 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
Celkový bodový stav - Juniorky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VITKO VITKO | SSK Vítkovice | 268.00 | ||||||||||||||||
2 | AKOLY AKOLY | AK Olymp Brno | 240.00 | ||||||||||||||||
3 | OlymB OlymB | AK Olymp Brno B | 129.00 | ||||||||||||||||
4 | TZTRI TZTRI | TJ TŽ Třinec | 081.00 | ||||||||||||||||
5 | AKHOD AKHOD | AK Hodonín | 073.00 | ||||||||||||||||
6 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek | 046.00 | ||||||||||||||||
7 | SKPRE SKPRE | SK Přerov | 028.50 | ||||||||||||||||
8 | TJZNO TJZNO | TJ Znojmo | 018.50 | ||||||||||||||||
9 | SUMPE SUMPE | TJ Šumperk | 008.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 400 m př., 2000 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 400 m, 400 m, 200 m, 200 m, 200 m, 100 m, 100 m př., 4x100 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Celkový bodový stav - Dorostenky |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | UHHRA UHHRA | AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště | 154.00 | ||||||||||||||||
2 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek | 145.83 | ||||||||||||||||
3 | VITKO VITKO | SSK Vítkovice | 145.00 | ||||||||||||||||
4 | AKZLI AKZLI | Atletický klub Zlín, z.s. | 123.00 | ||||||||||||||||
5 | AKOLY AKOLY | AK Olymp Brno | 117.00 | ||||||||||||||||
6 | SUMPE SUMPE | TJ Šumperk | 095.50 | ||||||||||||||||
7 | BOHUM BOHUM | AK Bohumín, o.s. | 038.00 | ||||||||||||||||
8 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 034.66 | ||||||||||||||||
9 | CEJKO CEJKO | AC Čejkovice | 033.00 | ||||||||||||||||
10 | SLHAV SLHAV | Atletický oddíl Slavia Havířov | 024.00 | ||||||||||||||||
11 | SKPRE SKPRE | SK Přerov | 023.00 | ||||||||||||||||
12 | BRECL BRECL | TJ Lokomotiva Břeclav | 021.00 | ||||||||||||||||
13 | AKSTE AKSTE | AK Šternberk | 018.00 | ||||||||||||||||
14 | KROME KROME | AK Kroměříž | 008.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 300 m př., 2000 m př., disk 1kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 300 m př., 300 m př., 300 m př., 100 m př., 400 m, 400 m, 200 m, 200 m, 200 m, 200 m, 100 m, |
|||||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |