výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo pražského poháru družstev mládeže

Praha (12. 5. 2015)

Skok daleký - Junioři

(út, 12.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Václav CubínekVáclav Cubínek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 6.25 +0.5 m/s 11.00
2 Michal SeberaMichal Sebera
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 6.18 +1.2 m/s 9.00
3 Petr RadaPetr Rada
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
97 6.03 +0.6 m/s 8.00
4 Daniel SekyraDaniel Sekyra
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
96 5.75 +0.8 m/s 7.00
5 Tomáš CapouchTomáš Capouch
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
97 5.66 +0.8 m/s 6.00
6 Jan HečkoJan Hečko
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
97 5.65 +0.7 m/s 5.00
7 Jan AmlerJan Amler
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 5.38 +0.2 m/s 4.00
8 Josef PapírníkJosef Papírník
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 5.35 +0.9 m/s 3.00
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(út, 12.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 6.39 +0.9 m/s 11.00
2 Adam PekárekAdam Pekárek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.34 +1.1 m/s 9.00
3 Jan RůžičkaJan Růžička
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.21 +1.2 m/s 8.00
4 Dmitry BocharovDmitry Bocharov
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
99 6.19 +1.4 m/s 7.00
5 Matěj BěhounekMatěj Běhounek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 6.01 +2.1 m/s 5.87 +1.2 m/s 6.00
6 Vladislav SadirovVladislav Sadirov
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.40 +1.3 m/s 5.00
7 Radek StehnoRadek Stehno
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.33 +0.4 m/s 4.00
8 Viktor BuňatViktor Buňat
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
99 5.24 -0.2 m/s 3.00
9 Lukáš PařízekLukáš Pařízek
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
99 5.23 -0.4 m/s 2.00
10 Dominik BednářDominik Bednář
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 5.16 +1.6 m/s 1.00
11 Filip KrálFilip Král
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
99 4.64 +0.6 m/s
12 Filip KynychFilip Kynych
PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha
99 4.63 +2.0 m/s
13 David ŠimečekDavid Šimeček
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 4.16 +0.9 m/s
14 Patrik SeidlPatrik Seidl
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.13 +0.4 m/s
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(út, 12.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 6.01 +0.5 m/s 11.00
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 5.57 +0.6 m/s
3 Barbora VotinskáBarbora Votinská
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 5.23 +0.6 m/s 9.00
4 Hana OndrkováHana Ondrková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
97 4.79 +0.5 m/s 8.00
5 Jana BursováJana Bursová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
97 4.77 +2.0 m/s 7.00
6 Barbora ŠubrtováBarbora Šubrtová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
91 4.67 +0.5 m/s
7 Štěpánka HendrychováŠtěpánka Hendrychová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
96 4.53 +1.4 m/s 6.00
8 Kateřina ZíkováKateřina Zíková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
96 4.50 +1.7 m/s 5.00
Noemi BláhováNoemi Bláhová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
97 DNS
Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 NM
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(út, 12.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andrea DuchoňováAndrea Duchoňová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.22 -1.2 m/s 11.00
2 Patricie BurajováPatricie Burajová
Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město
99 4.99 -0.4 m/s 9.00
3 Barbora ČadováBarbora Čadová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 4.91 -2.2 m/s 8.00
4 Denisa ZárubováDenisa Zárubová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.72 -0.4 m/s 7.00
5 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.66 -0.6 m/s 6.00
6 Adéla JehličkováAdéla Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.55 -1.7 m/s 5.00
Zuzana MoravcováZuzana Moravcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
98 4.55 -1.0 m/s 4.00
8 Barbora JehličkováBarbora Jehličková
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
99 4.39 -1.1 m/s 3.00
9 Andrea KadidlováAndrea Kadidlová
SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s.
99 4.39 -1.4 m/s 2.00
10 Adéla SlámováAdéla Slámová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
99 4.28 -1.3 m/s 1.00
11 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 4.20 -0.6 m/s
12 Johana FeixováJohana Feixová
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
98 4.04 +0.3 m/s
Anna HerynkováAnna Herynková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
98 DNS
Tereza KrátkáTereza Krátká
SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha
99 DNS
Anna ŠtefaničováAnna Štefaničová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
98 DNS
Nikola NagyováNikola Nagyová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 DNS
Celkem 16 závodníků