výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo pražského poháru družstev mládeže

Praha (12. 5. 2015)

200 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 12.5.2015) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 22.42 11.00
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.48 9.00
3 Fuseini BabaFuseini Baba 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.84 8.00
4 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.05 7.00
5 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.21 6.00
6 Alexander NardelliAlexander Nardelli 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 23.97 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 12.5.2015) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Vojtěch ŠimekVojtěch Šimek 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.50 5.00
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.54 4.00
4 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.16
5 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.46
6 Josef PapírníkJosef Papírník 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 25.08
7 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.17
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 12.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.86 3.00
4 Stanislav SpitzerStanislav Spitzer 97 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 23.99 1.00
5 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 24.89
6 Václav AubrechtVáclav Aubrecht 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.98
Celkem 4 závodníků

200 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (út, 12.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 23.50 11.00
2 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.82 9.00
3 Filip BromFilip Brom 99 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 24.00 8.00
4 Tomáš VágnerTomáš Vágner 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.86 5.00
5 Martin DvořákMartin Dvořák 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.14 2.00
6 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.99
Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 12.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Aldo ProzrAldo Prozr 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.34 7.00
4 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 25.16 1.00
5 Václav KrejčíVáclav Krejčí 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.34
6 Jan JanoušekJan Janoušek 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.86
7 Kristián BönschKristián Bönsch 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 26.78
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 12.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
3 Václav MejstříkVáclav Mejstřík 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 24.58 6.00
4 Jan KociánJan Kocián 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 25.74
5 Filip KrálFilip Král 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 25.90
6 Ivan FulyarovIvan Fulyarov 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.47
7 Vojtěch KošařVojtěch Košař 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 26.88
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 12.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 24.92 4.00
2 Jakub MráčekJakub Mráček 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 25.00 3.00
3 Radek StehnoRadek Stehno 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.25
4 Patrik SeidlPatrik Seidl 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.04
5 Jan UhlířJan Uhlíř 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 26.10
Celkem 5 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 12.5.2015) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.74 11.00
2 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.42 9.00
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 26.76 8.00
4 Hana OndrkováHana Ondrková 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 27.18 7.00
5 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.92 6.00
6 Barbora ŠmejkalováBarbora Šmejkalová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.97 5.00
Barbora BurianováBarbora Burianová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 12.5.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.81 4.00
2 Kristýna HáčkováKristýna Háčková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.14 3.00
3 Kateřina ZíkováKateřina Zíková 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.17 2.00
4 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.21 1.00
5 Anna PetrováAnna Petrová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 29.32
6 Anna CranfordováAnna Cranfordová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.72
7 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 31.10
Celkem 7 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (út, 12.5.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 25.83 11.00
2 Kateřina PelichovskáKateřina Pelichovská 99 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 26.46 9.00
3 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.55 8.00
4 Alžběta DostálováAlžběta Dostálová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.96 7.00
5 Julie WeissováJulie Weissová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.49 6.00
6 Kateřina JarošováKateřina Jarošová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.92 4.00
7 Lea MitrovičováLea Mitrovičová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.82 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 12.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.38 3.00
2 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.41 2.00
3 Dominika RybářováDominika Rybářová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.06
4 Kateřina VlčkováKateřina Vlčková 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 29.92
5 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 30.33
6 Barbora JehličkováBarbora Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 30.77
Tereza KrátkáTereza Krátká 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 12.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 27.51 5.00
3 Karolína ČesenkováKarolína Česenková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.58
4 Lucie ChoděrováLucie Choděrová 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 29.95
5 Lucie ŠimákováLucie Šimáková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.11
6 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 30.70
7 Anna MlčochováAnna Mlčochová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.39
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (út, 12.5.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 30.10
3 Karolína KřížováKarolína Křížová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.97
4 Eliška MartínkováEliška Martínková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 31.67
5 Johana FeixováJohana Feixová 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 31.78
6 Hedvika ChlumskáHedvika Chlumská 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 32.23
7 Tereza KlečkováTereza Klečková 98 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 32.73
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 12.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
2 Adéla ZindulkováAdéla Zindulková 99 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 29.01
3 Nikola ElmerováNikola Elmerová 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 29.77
4 Klára CharvátováKlára Charvátová 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 31.57
5 Adéla SlámováAdéla Slámová 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 31.85
6 Lucie MutinskáLucie Mutinská 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 32.55
Celkem 5 závodníků