Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Oddílové víceboje Atletiky Chrudim

Chrudim (27. - 28. 4. 2015)
sedmiboj [Dky] - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Barbora TicháBarbora Tichá 99 CHRUDICHRUDI 4059
2 Barbora KalousováBarbora Kalousová 99 CHRUDICHRUDI 2444
3 Kateřina HorováKateřina Horová 99 CHRUDICHRUDI 2333
Poznámky:
20.9 - 1.38 - 09.31 - 32.1=3.82 - 22.66 - 3:19.2
Celkem 3 závodníků
sedmiboj [Zky] - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Natalie TkadlecováNatalie Tkadlecová 00 CHRUDICHRUDI 3122
2 Lucie PecháčkováLucie Pecháčková 00 CHRUDICHRUDI 3117
3 Sára SpívalováSára Spívalová 00 CHRUDICHRUDI 2820
4 Kristina VaňkováKristina Vaňková 01 CHRUDICHRUDI 2543
5 Nela ŠustrováNela Šustrová 00 CHRUDICHRUDI 2361
6 Lucie SiřišťováLucie Siřišťová 00 CHRUDICHRUDI 2201
7 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 00 CHRUDICHRUDI 2160
8 Tereza PavlasováTereza Pavlasová 00 CHRUDICHRUDI 2096
9 Martina ŘádkováMartina Řádková 00 CHRUDICHRUDI 2038
10 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 CHRUDICHRUDI 1979
11 Dominika DoležalováDominika Doležalová 00 CHRUDICHRUDI 1967
12 Adéla BártováAdéla Bártová 01 CHRUDICHRUDI 1879
13 Anita MašíkováAnita Mašíková 01 CHRUDICHRUDI 1519
14 Petra SkalickáPetra Skalická 00 CHRUDICHRUDI 1333
15 Nicole WolffelspergerováNicole Wolffelspergerová 01 CHRUDICHRUDI 1279
Poznámky:
24.0 - 1.10 - 7.60 - 25.2 = 3.34 - 15.54 - DNF
Celkem 15 závodníků
devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr DaněkPetr Daněk 00 CHRUDICHRUDI 3670
2 Erik MachErik Mach 00 CHRUDICHRUDI 3088
3 Martin ZemánekMartin Zemánek 00 CHRUDICHRUDI 3085
4 Martin VachMartin Vach 00 CHRUDICHRUDI 2863
5 Filip NovákFilip Novák 00 CHRUDICHRUDI 2608
6 David FajmanDavid Fajman 00 CHRUDICHRUDI 2530
7 Jan VostrovskýJan Vostrovský 01 CHRUDICHRUDI 2193
8 Jakub RůžičkaJakub Růžička 00 CHRUDICHRUDI 2166
9 David BohuněkDavid Bohuněk 00 CHRUDICHRUDI 2029
10 Adam KadlcAdam Kadlc 00 CHRUDICHRUDI 1673
11 Jan KührJan Kühr 01 CHRUDICHRUDI 1555
12 Nicolas LangrNicolas Langr 01 CHRUDICHRUDI 1433
13 Tom SmlsalTom Smlsal 01 CHRUDICHRUDI 1425
14 Jan PecinaJan Pecina 01 CHRUDICHRUDI 1172
15 Aleš LežovičAleš Ležovič 01 CHRUDICHRUDI 1133
Poznámky:
DNF - 19.54 - NM - 25.82 = 9.9 - NM - 8.09 - 1.14 - 4:58.6
Celkem 15 závodníků
desetiboj [Dci] - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Petr ŠváhaPetr Šváha 99 CHRUDICHRUDI 3887
2 Miroslav HorníkMiroslav Horník 99 CHRUDICHRUDI 3829
3 Marek BrokešMarek Brokeš 99 CHRUDICHRUDI 1978
Poznámky:
14.5 - 4.21 - 6.00 - 1.38 - 70.6=23.0 - 13.27 - 2.50 - 30.37 - 6:31.0
Celkem 3 závodníků