výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor ČOS jednotlivců a družstev a Krajský přebor Královéhradeckého KAS ve vícebojích mladšího a staršího žactva

Hradec Králové (8. - 9. 5. 2015)
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 2168
2 Vojtěch VohlídkaVojtěch Vohlídka 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1811
3 Vojtěch KloudVojtěch Kloud 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1689
4 Jakub ChaloupskýJakub Chaloupský 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1454
5 Jáchym BednářJáchym Bednář 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1346
6 Jakub BělíkJakub Bělík 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1013
7 Kristián HráskýKristián Hráský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0970
8 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0892
9 David JarošDavid Jaroš 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0843
10 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0814
11 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0502
12 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 0366
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Špicar M. 2168 (10.44/461-67.95/463-08.51/421-5.00/382-2:34.92/441)
Vohlídka V. 1811 (10.67/421-53.73/340-08.52/418-4.00/206-2:36.40/426)
Kloud V. 1689 (10.24/497-42.87/248-08.78/354-4.39/271-2:47.74/319)
Chaloupský J. 1454 (11.33/318-38.51/212-09.11/280-3.77/170-2:31.76/474)
Bednář J. 1346 (11.82/250-42.24/243-09.11/280-4.12/225-2:44.52/348)
Bělík J. 1013 (12.37/183-35.35/186-09.31/239-4.34/262-3:11.29/143)
Hráský K. 970 (11.96/232-39.92/224-09.30/241-3.69/158-3:16.17/115)
Kušnír J. 892 (12.64/154-43.83/256-09.44/214-3.55/137-3:13.34/131)
Jaroš D. 843 (13.49/78-41.76/239-09.76/158-3.72/162-3:01.85/206)
Schreiber O. 814 (12.67/151-40.00/224-09.82/148-3.83/179-3:16.76/112)
Grus J. 502 (14.06/41-36.36/194-10.18/95-3.26/98-3:24.38/74)
Flégl J. 366 (14.69/13-32.90/166-10.32/78-3.19/89-3:39.65/20)

Krajský přebor jednotlivců Královéhradeckého kraje:
1. Špicar Miroslav, DC Ostroměř
2. Vohlídka Vojtěch, TJ Sokol Hradec Králové
3. Kloud Vojtěch, TJ Sokol Hradec Králové

Přebor ČOS jednotlivci:
1. Vohlídka Vojtěch, TJ Sokol Hradec Králové
2. Kloud Vojtěch, TJ Sokol Hradec Králové
3. Chaloupský Jakub, TJ Sokol Hradec Králové

Přebor ČOS družstva:
1. TJ Sokol Hradec Králové "A" (Bednář, Chaloupský, Kloud, Vohlídka) 4954 b.
2. TJ Sokol Dvůr Králové n. L. (Flégl, Grus, Hráský, Schreiber) 2286 b.
3. TJ Sokol Hradec Králové "B" (Jaroš, Kušnír) 1735 b.
Celkem 12 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2270
2 Pavlína PrudičováPavlína Prudičová 02 TJ DobruškaTJ Dobruška 2044
3 Eliška AndrejsováEliška Andrejsová 02 Dětské centrum OstroměřDětské centrum Ostroměř 1979
4 Martina PražákováMartina Pražáková 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1711
5 Karolína VognarováKarolína Vognarová 02 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1643
6 Monika ProuzováMonika Prouzová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1449
7 Nikola KastlováNikola Kastlová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1394
8 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1353
9 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1101
10 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1031
11 Barbora FilipováBarbora Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1022
12 Zuzana SimajchlováZuzana Simajchlová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0904
13 Eliška PrášilováEliška Prášilová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 0686
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Coufalová J. 2270 (11.06/527-38.09/332-08.52/695-4.56/443-3:10.55/273)
Prudičová P. 2044 (11.76/418-50.62/487-09.61/419-4.14/340-2:58.43/380)
Andrejsová E. 1979 (11.99/385-33.79/280-08.78/624-4.09/329-3:00.40/361)
Pražáková M. 1711 (11.54/451-32.33/263-09.49/447-3.86/276-3:10.41/274)
Vognarová K. 1643 (12.35/336-32.59/266-09.77/384-3.94/294-3:00.28/363)
Prouzová M. 1449 (12.34/337-28.18/214-09.20/516-2.87/86-3:07.76/296)
Kastlová N. 1394 (12.12/367-24.55/172-09.18/521-3.33/167-3:25.15/167)
Tobišková K. 1353 (13.57/192-26.07/189-09.98/340-3.61/223-2:55.37/409)
Křováková M. 1101 (/-20.84/130-09.59/424-3.52/204-3:02.40/343)
Voříšková A. 1031 (13.86/163-34.25/286-10.25/287-2.99/105-3:21.66/190)
Filipová B. 1022 (14.57/102-21.49/137-09.66/408-3.34/168-3:19.29/207)
Simajchlová Z. 904 (14.12/139-30.29/239-10.49/243-3.08/121-3:26.00/162)
Prášilová E. 686 (19.54/0-18.74/107-10.06/324-3.08/121-3:30.55/134)

Krajský přebor jednotlivců Královéhradeckého kraje:
1. Coufalová Johana, TJ Sokol Hradec Králové
2. Prudičová Pavlína, TJ Dobruška
3. Andrejsová Eliška, DC Ostroměř

Přebor ČOS jednotlivci:
1. Coufalová Johana, TJ Sokol Hradec Králové
2. Pražáková Martina, TJ Sokol Hradec Králové
3. Vognarová Karolína, TJ Sokol Dvůr Králové n. L.

Přebor ČOS družstev:
1. TJ Sokol Hradec Králové "A" (Coufalová, Pražáková, Prouzová, Filipová) 5430 b.
2. TJ Sokol Hradec Králové "B" (Kastlová, Prášilová, Simajchlová, Voříšková) 3329 b.
3. TJ Sokol Jaroměř (Křováková, Tobišková) 2454 b.
Celkem 13 závodníků
Sedmiboj - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Eliška CejnarováEliška Cejnarová 99 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2730
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Cejnarová E. 2730 (20.02/301-1.52/644-08.70/445-31.33/393-4.21/357-17.56/244-3:02.05/346)
Celkem 1 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kateřina HlávkováKateřina Hlávková 01 TJ DobruškaTJ Dobruška 3925
2 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3547
3 Sára ZámečníkováSára Zámečníková 01 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3505
4 Aneta KořánováAneta Kořánová 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2779
5 Barbora HaškováBarbora Hašková 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2764
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Hlávková K. 3925 (16.65/637-1.46/577-07.53/369-20.20/753-5.09/584-25.59/393-2:36.64/612)
Dorňáková N. 3547 (16.85/614-1.49/610-08.40/425-20.92/672-4.53/436-22.89/343-2:51.64/447)
Zámečníková S. 3505 (16.21/689-1.28/389-07.43/363-20.74/692-4.77/498-19.72/284-2:38.50/590)
Kořánová A. 2779 (18.17/471-1.22/331-06.83/324-21.08/654-3.91/287-16.20/219-2:47.20/493)
Hašková B. 2764 (18.15/473-1.25/359-07.12/343-21.73/586-3.92/290-16.23/219-2:47.09/494)

Krajský přebor jednotlivců Královéhradeckého kraje:
1. Hlávková Kateřina, TJ Dobruška
2. Kořánová Aneta, TJ Sokol Hradec Králové
3. Hašková Barbora, TJ Sokol Hradec Králové

Přebor ČOS jednotlivců:
1. Kořánová Aneta, TJ Sokol Hradec Králové
2. Hašková Barbora, TJ Sokol Hradec Králové

Přebor ČOS družstev:
1. TJ Sokol Hradec Králové (Kořánová, Hašková) 5543
Celkem 5 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Samuel DoksanskýSamuel Doksanský 00 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2247
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Doksanský S. 2247 (/-22.28/315-2.03/145-26.55/251-08.56/408-4.20/239-08.81/414-1.30/250-3:55.53/225)

Krajský přebor jednotlivců Královéhradeckého kraje:
1. Doksanský Samuel, TJ Sokol Hradec Králové

Přebor ČOS jednotlivců:
1. Doksanský Samuel, TJ Sokol Hradec Králové
Celkem 1 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ondřej KopeckýOndřej Kopecký 98 AC PardubiceAC Pardubice 6104
2 Lukáš KuthanLukáš Kuthan 99 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 5954
3 David RybaDavid Ryba 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4929
4 Josef ŘíhaJosef Říha 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4786
5 Marek BahníkMarek Bahník 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
6 David CapoušekDavid Capoušek 99 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Kopecký O. 6104 (11.61/730-6.36/666-13.39/691-1.85/670-52.71/694-14.99/851-41.78/701-4.13/654-40.35/447-/)
Kuthan L. 5954 (11.74/703-5.78/540-13.34/688-1.70/544-53.01/681-15.87/747-36.32/590-3.33/439-40.11/444-4:56.92/578)
Ryba D. 4929 (11.98/655-5.67/516-09.00/426-1.67/520-55.25/589-15.46/795-25.94/385-2.93/340-27.83/269-5:23.14/434)
Říha J. 4786 (12.44/567-5.92/569-11.05/549-1.73/569-56.87/526-16.30/699-26.22/391-/-36.12/386-5:05.21/530)
Bahník M. 2226 (13.17/439-4.93/369-07.71/349-1.82/644-59.65/425
Capoušek D. 2153 (13.04/461-5.09/400-08.80/414-1.61/472-60.21/406)
Celkem 6 závodníků