Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B

Nýřany (13. 5. 2015)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.47
2 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.07
3 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.09
4 Vojtěch ČechuraVojtěch Čechura 04 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.33
5 Richard VrábelRichard Vrábel 05 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 10.47
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.84
2 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.24
3 Matěj KovářMatěj Kovář 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.36
4 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.38
5 Theodor KrajčíTheodor Krajčí 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 10.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.90
2 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.92
3 David KolářDavid Kolář 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.24
4 Ondřej SuchýOndřej Suchý 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.42
5 Kristián VáchalKristián Váchal 04 AC DomažliceAC Domažlice 10.66
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.63
2 Josef VáchalJosef Váchal 03 AC DomažliceAC Domažlice 09.09
3 Jakub StrádalJakub Strádal 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.11
4 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.27
MB Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.03
Vojtěch BrejchaVojtěch Brejcha 03 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany NP
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.41 11.00
2 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.67 9.00
3 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.69 8.00
4 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.87 7.00
5 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.01 6.00
6 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.13 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.87 4.00
2 Josef VáchalJosef Váchal 03 AC DomažliceAC Domažlice 09.01 3.00
3 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.05 2.00
4 Jakub StrádalJakub Strádal 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.16 1.00
5 David KolářDavid Kolář 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.61
Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice DISC
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.56
2 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.03
3 Kristýna TrávováKristýna Trávová 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.04
4 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.20
5 Michaela ProvazníkováMichaela Provazníková 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.70
6 Lucie HuclováLucie Huclová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.68
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.09
2 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.45
3 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.47
4 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC DomažliceAC Domažlice 10.57
5 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.03
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.82
2 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC DomažliceAC Domažlice 08.98
3 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.35
4 Nikola EgrováNikola Egrová 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.81
5 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.35
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BorsikováEliška Borsiková 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.18
2 Alžběta PavézováAlžběta Pavézová 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.80
3 Aneta RončákováAneta Rončáková 04 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.94
4 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC DomažliceAC Domažlice 09.98
5 Sára NěmečkováSára Němečková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.06
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠantínováZuzana Šantínová 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.30
2 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.67
3 Barbora HeroldováBarbora Heroldová 02 AC DomažliceAC Domažlice 09.96
4 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.99
5 Kateřina DunováKateřina Dunová 05 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 11.01
Celkem 5 závodníků
Rozběh 6 (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 02 AC DomažliceAC Domažlice 09.53
2 Lucie KašíkováLucie Kašíková 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.89
3 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC DomažliceAC Domažlice 10.37
4 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.39
5 Lucie CiprováLucie Ciprová 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 10.96
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.55 7
2 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.77 5
3 Kristýna TrávováKristýna Trávová 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.83 4
4 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC DomažliceAC Domažlice 08.84 3
5 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.91 2
6 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.33 1
Celkem 6 závodníků

300 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 44.25 11.00
2 Martin VšetičkaMartin Všetička 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 46.09 9.00
3 Jakub BednářJakub Bednář 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 48.91 8.00
4 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 51.61 7.00
MB Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 50.13
Celkem 5 závodníků
Finále B (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KohoutekJonáš Kohoutek 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 54.37 6
2 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 55.11 5
3 Marek CíslerMarek Císler 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 57.77 4
4 Jan MalátJan Malát 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 68.33 3
5 Jáchym PajdarJáchym Pajdar 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 69.33 2
Celkem 5 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 48.85 7
2 Anna RaškováAnna Rašková 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 51.51 4
3 Michaela ProvazníkováMichaela Provazníková 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 52.35 2
4 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 02 AC DomažliceAC Domažlice 53.79
5 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 55.33
6 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 68.15
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 50.88 5
2 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 53.08 1
3 Nikola PolákováNikola Poláková 04 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 54.74
4 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC DomažliceAC Domažlice 57.12
5 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 59.66
6 Nikola ŠvecováNikola Švecová 05 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 61.40
Celkem 6 závodníků
Finále C (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea SoukupováAndrea Soukupová 02 AC DomažliceAC Domažlice 51.65 3
2 Nikola EgrováNikola Egrová 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 55.51
3 Sára NěmečkováSára Němečková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 58.17
4 Lucie HuclováLucie Huclová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 58.78
5 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 66.37
6 Eliška ČechurováEliška Čechurová 07 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 74.99
Celkem 6 závodníků
Finále D (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška BorsikováEliška Borsiková 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 53.23
2 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 56.31
3 Alžběta PavézováAlžběta Pavézová 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 56.78
4 Lucie KašíkováLucie Kašíková 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 60.31
5 Anna RaškováAnna Rašková 04 AC DomažliceAC Domažlice 60.33
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha 02 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:33.06 11
2 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:36.20 9
3 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 2:36.86 8
4 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn 02 AC DomažliceAC Domažlice 2:49.52 7
5 Theodor KrajčíTheodor Krajčí 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:52.67 6
6 Vojtěch ČechuraVojtěch Čechura 04 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:11.12 5
7 Kristián VáchalKristián Váchal 04 AC DomažliceAC Domažlice 3:17.90 4
Celkem 7 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa ŠantínováDenisa Šantínová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:33.58
Celkem 1 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Zuzana ŠantínováZuzana Šantínová 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:35.32 7
2 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:37.86 5
3 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 2:38.62 4
4 Kateřina GygalováKateřina Gygalová 03 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 2:50.72 3
5 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:01.66 2
6 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:02.12 1
7 Pavlína PeroutkováPavlína Peroutková 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 3:10.88
8 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:12.98
9 Renata DoušováRenata Doušová 03 AC DomažliceAC Domažlice 3:13.02
10 Nikola ŠvecováNikola Švecová 05 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:15.90
11 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:16.00
MB Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3:06.44
Celkem 12 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn 02 AC DomažliceAC Domažlice 12.08 11
2 Ondřej SuchýOndřej Suchý 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 12.24 9
Celkem 2 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 02 AC DomažliceAC Domažlice 11.94 7
2 Nikola MelicharováNikola Melicharová 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 12.22 5
3 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC DomažliceAC Domažlice 12.46 4
4 Miroslava ŠlajerováMiroslava Šlajerová 03 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 12.72 3
5 Renata DoušováRenata Doušová 03 AC DomažliceAC Domažlice 14.30 2
Celkem 5 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stanislavský, Andrle, Krejčí, Gabriško Stanislavský, Andrle, Krejčí, Gabriško TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 35.17 11.00
2 Hůrka, Kohoutek, März, Říha Hůrka, Kohoutek, März, Říha MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 36.91 9.00
3 Mahdal, Suchý, Strádal, Albrecht Mahdal, Suchý, Strádal, Albrecht ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 37.77 8.00
4 Švajner, Císler, Pajdar J., Pajdar Š. Švajner, Císler, Pajdar J., Pajdar Š. MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 40.79 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Löblová, Fürstová, Gabrišková, Třísková Löblová, Fürstová, Gabrišková, Třísková TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 34.39 7
2 Rybáčková, Štěrbová, Píclová, Provazníková Rybáčková, Štěrbová, Píclová, Provazníková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 36.27 4
3 Trávová, Rašková, Gygalová, Šlajerová Trávová, Rašková, Gygalová, Šlajerová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 36.46 3
4 Doušová, Mildnerová, Rašková, Heroldová Doušová, Mildnerová, Rašková, Heroldová AC DomažliceAC Domažlice 39.73 1
Celkem 4 závodníků
Finále B (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Borsiková, Ščásnárová, Šantínová, Melicharová Borsiková, Ščásnárová, Šantínová, Melicharová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 36.23 5
2 Kvasničková, Suchánková, Matúšová, Rončáková Kvasničková, Suchánková, Matúšová, Rončáková TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 39.57 2
3 Pavézová, Ciprová, Egrová, Sičáková Pavézová, Ciprová, Egrová, Sičáková ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 42.57
MB Velkoborská, Němečková, Matoušková, Azari Velkoborská, Němečková, Matoušková, Azari AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 42.29
Matúšková Z., Matúšková A., Švecová, Krajčíková Matúšková Z., Matúšková A., Švecová, Krajčíková TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DISC
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.33 Body
1 Matěj AlbrechtMatěj Albrecht
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 1.20 OOXOXXX 11
2 Jakub StrádalJakub Strádal
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
02 1.15 OXOXXX 9
Celkem 2 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.281.311.34 Body
1 Nikola MelicharováNikola Melicharová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 1.31 XOOOXXOXOXXOXXX 7
2= Andrea SoukupováAndrea Soukupová
AC DomažliceAC Domažlice
02 1.20 OOOXXX 4
2= Kateřina TomanováKateřina Tomanová
AC DomažliceAC Domažlice
02 1.20 OOOXXX 4
2= Miroslava ŠlajerováMiroslava Šlajerová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
03 1.20 OOOXXX 4
5 Kristýna TrávováKristýna Trávová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
02 1.15 OOXXX 2
6 Denisa ChadimováDenisa Chadimová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 1.10 OXXX 1
Celkem 6 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VšetičkaMartin Všetička
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 4.55 11.00
2 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 4.29 9.00
3 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 4.26 8.00
4 Josef VáchalJosef Váchal
AC DomažliceAC Domažlice
03 4.14 7.00
5 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn
AC DomažliceAC Domažlice
02 3.99 6.00
6 Jakub BednářJakub Bednář
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 3.93 5.00
7 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 3.91 4.00
8 Jakub DavidíkJakub Davidík
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 3.88 3.00
9 Radek AndrleRadek Andrle
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 3.78 2.00
10 David KolářDavid Kolář
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
03 3.77 1.00
11 Tomáš VšetičkaTomáš Všetička
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 3.56
12 Jan MahdalJan Mahdal
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
03 3.29
13 Jonáš KohoutekJonáš Kohoutek
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
03 3.22
14 Vojtěch ČechuraVojtěch Čechura
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
04 3.21
15 Theodor KrajčíTheodor Krajčí
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 2.95
16 Richard VrábelRichard Vrábel
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
05 2.94
17 Jan MoravecJan Moravec
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
05 2.85
MB Ondřej ParuchOndřej Paruch
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 3.67
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 4.66 0 7
2 Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC DomažliceAC Domažlice
02 4.23 0 5
3 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 4.21 0 4
4 Daniela FürstováDaniela Fürstová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 4.03 0 3
5 Kateřina ČapskáKateřina Čapská
AC DomažliceAC Domažlice
03 4.02 3.744.023.984.023.753.913.98 2
6 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 4.02 3.854.023.954.023.923.873.91 1
7 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 3.68 0
8 Lucie KašíkováLucie Kašíková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 3.66 0
9 Michaela ProvazníkováMichaela Provazníková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 3.46 0
10 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
05 3.39 0
Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
04 3.39 0
12 Denisa ChadimováDenisa Chadimová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 3.38 0
13 Aneta RončákováAneta Rončáková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
04 3.35 0
14 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová
AC DomažliceAC Domažlice
03 3.09 0
15 Kateřina DunováKateřina Dunová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
05 3.00 0
16 Pavlína PeroutkováPavlína Peroutková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 2.81 0
17 Eliška ČechurováEliška Čechurová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
07 2.72 0
MB Barbora ŠmákalováBarbora Šmákalová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
05 3.17
Celkem 18 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KinkorováAnna Kinkorová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
02 09.22 7
2 Veronika PíclováVeronika Píclová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 08.88 5
3 Kateřina MatúšováKateřina Matúšová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 07.93 4
4 Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC DomažliceAC Domažlice
02 07.75 3
5 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 07.46 2
6 Petra SičákováPetra Sičáková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
03 07.38 1
7 Zuzana MatúškováZuzana Matúšková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 06.09
Celkem 7 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
04 06.96 11.00
2 Matěj KovářMatěj Kovář
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 06.86 9.00
3 David SekerákDavid Sekerák
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
02 06.75 8.00
4 Marek CíslerMarek Císler
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
03 06.20 7.00
5 Marek MatúšMarek Matúš
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
04 06.08 6.00
6 Miroslav ŠkopekMiroslav Škopek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 05.90 5.00
7 Jáchym PajdarJáchym Pajdar
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
06 03.55 4.00
Michal VargaMichal Varga
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 NP
Celkem 8 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
02 49.26 11
2 Matěj KovářMatěj Kovář
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 47.25 9
3 Josef VáchalJosef Váchal
AC DomažliceAC Domažlice
03 47.12 8
4 David KolářDavid Kolář
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
03 45.23 7
5 Jan MahdalJan Mahdal
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
03 41.82 6
6 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
04 36.16 5
7 Miroslav ŠkopekMiroslav Škopek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 36.04 4
8 Matěj AlbrechtMatěj Albrecht
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 34.68 3
9 Šimon PajdarŠimon Pajdar
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
04 33.45 2
10 Kristián VáchalKristián Váchal
AC DomažliceAC Domažlice
04 32.49 1
11 Marek MatúšMarek Matúš
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
04 30.83
12 David SekerákDavid Sekerák
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
02 22.21
Celkem 12 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 13.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Petra SičákováPetra Sičáková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
03 46.66 7
2 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 37.33 5
3 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 34.86 4
4 Kateřina GygalováKateřina Gygalová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
03 33.74 3
5 Denisa ChadimováDenisa Chadimová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 32.91 2
6 Kateřina MatúšováKateřina Matúšová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 31.92 1
7 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
04 31.69
8 Barbora HeroldováBarbora Heroldová
AC DomažliceAC Domažlice
02 28.70
9 Andrea SoukupováAndrea Soukupová
AC DomažliceAC Domažlice
02 21.72
10 Zuzana MatúškováZuzana Matúšková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 17.21
11 Lucie CiprováLucie Ciprová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 16.22
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 STRIB STRIB TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 151.00
2 MILDO MILDO MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 108.00
3 NYRAN NYRAN ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 074.00
4 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 047.00
5 VIPLZ VIPLZ AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 018.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 800 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 3kg, dálka, výška, 300 m, 60 m, 60 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VIPLZ VIPLZ AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 076.00
2 NYRAN NYRAN ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 042.00
3 STRIB STRIB TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 041.00
4 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 038.00
Poznámky:
Stav po: 300 m, 800 m, 60 m př., 4x60 m, kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 300 m, 300 m, 4x60 m
Celkem 4 závodníků