1. kolo KP družstev juniorů a juniorek, 1. kolo KP družstev dorostenců a dorostenek
Pardubice (10. 5. 2015)200 m - Junioři (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jáchym ProcházkaJáchym Procházka | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 22.17 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš KroupaTomáš Kroupa | 96 | AC Pardubice | 22.91 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Aleš SteklíkAleš Steklík | 96 | SK Nové Město nad Metují | 23.24 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Vojtěch KudrnáčVojtěch Kudrnáč | 97 | SK Nové Město nad Metují | 23.45 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka | 97 | AC Pardubice | 23.76 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Jan ŠtěpánekJan Štěpánek | 97 | AC Pardubice | 24.99 | 3.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Sokol Hradec Králové | 22.82 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Jan DoležalJan Doležal | 96 | TJ Sokol Hradec Králové | 22.96 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Adam SalfickýAdam Salfický | 97 | AC Pardubice | 25.37 | 2.00 | ||||||||||||||
Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Petr NovotnýPetr Novotný | 98 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +2.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 22.91 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš KubíkLukáš Kubík | 99 | AC Pardubice | 23.29 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Marek MiřejovskýMarek Miřejovský | 99 | AC Pardubice | 25.60 | 4.00 | ||||||||||||||
4 | Jaroslav RybkaJaroslav Rybka | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 27.29 | |||||||||||||||
Marian JeníčekMarian Jeníček | 99 | Atletický klub Spartak Slat... | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš PopelkaTomáš Popelka | 99 | AC Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Ondřej KollárikOndřej Kollárik | 98 | AC Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Matěj LavickýMatěj Lavický | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +3.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JankovičJan Jankovič | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 23.27 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Filip BlatníkFilip Blatník | 00 | TJ Sokol Hradec Králové | 24.11 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Oto PetrášOto Petráš | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 25.36 | 5.00 | ||||||||||||||
4 | Vít RyndaVít Rynda | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 26.20 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Michal HypešMichal Hypeš | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 27.04 | |||||||||||||||
6 | David JanouchDavid Janouch | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 27.38 | |||||||||||||||
MB | Daniel HanzlíkDaniel Hanzlík | 99 | AC Pardubice | DQ | |||||||||||||||
MB | Jiří BeránekJiří Beránek | 99 | AC Pardubice | 24.66 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch MlynářVojtěch Mlynář | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 24.33 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Jan StenzlJan Stenzl | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 25.63 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub VondraJakub Vondra | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 25.75 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Tomáš TauchmanTomáš Tauchman | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 30.22 | |||||||||||||||
Marián MichálekMarián Michálek | 01 | Hvězda SKP Pardubice | DNP | ||||||||||||||||
Tomáš StarkaTomáš Starka | 00 | Atletický klub Spartak Slat... | DNP | ||||||||||||||||
Marek BahníkMarek Bahník | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
200 m - Juniorky (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martina HomolováMartina Homolová | 96 | AC Vysoké Mýto | 25.38 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tereza ValáškováTereza Valášková | 98 | AC Vysoké Mýto | 26.32 | 7.50 | ||||||||||||||
3 | Jana SlavíkováJana Slavíková | 97 | AC Vysoké Mýto | 26.32 | 7.50 | ||||||||||||||
4 | Anežka KubištováAnežka Kubištová | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 26.54 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika NiščákováVeronika Niščáková | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 26.67 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza ČaladiTereza Čaladi | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 28.00 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana KrupičkováZuzana Krupičková | 96 | Hvězda SKP Pardubice | 26.04 | 9.00 | ||||||||||||||
MB | Iveta PohořeláIveta Pohořelá | 97 | SK Nové Město nad Metují | 27.33 | |||||||||||||||
MB | Dominika HyskováDominika Hysková | 97 | TJ Dvůr Králové n/L. | 28.21 | |||||||||||||||
MB | Denisa BorbélyováDenisa Borbélyová | 97 | Hvězda SKP Pardubice | 29.53 | |||||||||||||||
Sabina DuchoslavováSabina Duchoslavová | 00 | AC Vysoké Mýto | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta BednářováAneta Bednářová | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 28.24 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Kristina JánskáKristina Jánská | 01 | SK Nové Město nad Metují | 28.35 | 3.50 | ||||||||||||||
3 | Petra ČerenkováPetra Čerenková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 28.64 | |||||||||||||||
4 | Barbora KrausováBarbora Krausová | 98 | TJ Sokol Hradec Králové | 29.19 | |||||||||||||||
5 | Natálie HypešováNatálie Hypešová | 99 | SK Nové Město nad Metují | 29.88 | |||||||||||||||
6 | Nikola KrálíčkováNikola Králíčková | 98 | SK Nové Město nad Metují | 30.05 | |||||||||||||||
7 | Nela KozákováNela Kozáková | 00 | TJ Dvůr Králové n/L. | 30.30 | |||||||||||||||
8 | Viktorie VydrováViktorie Vydrová | 00 | SK Nové Město nad Metují | 30.33 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +1.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Iva SkalickáIva Skalická | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 26.95 | 9.00 | ||||||||||||||
2 | Eliška KalousováEliška Kalousová | 98 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 27.22 | 8.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora BumbálkováBarbora Bumbálková | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 27.76 | 6.00 | ||||||||||||||
4 | Dominika VognarováDominika Vognarová | 98 | TJ Dvůr Králové n/L. | 28.35 | 3.50 | ||||||||||||||
5 | Julie ŠtulpováJulie Štulpová | 99 | AC Pardubice | 28.47 | 2.00 | ||||||||||||||
6 | Sandra PeterováSandra Peterová | 01 | SK Nové Město nad Metují | 29.32 | |||||||||||||||
7 | Sabina HabrmanováSabina Habrmanová | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 29.72 | |||||||||||||||
8 | Lucie RepáňováLucie Repáňová | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 30.63 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (ne, 10.5.2015) | Vítr: +2.5 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lada VondrováLada Vondrová | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 26.28 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Nelly HoškováNelly Hošková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 27.31 | 7.00 | ||||||||||||||
3 | Kateřina ObstováKateřina Obstová | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 28.60 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla KolkováAdéla Kolková | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 28.61 | |||||||||||||||
5 | Anna ČáslavkováAnna Čáslavková | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 29.18 | |||||||||||||||
6 | Michaela HájkováMichaela Hájková | 99 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 29.35 | |||||||||||||||
Karolína VackováKarolína Vacková | 01 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |