Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink IAAF - Zlatá tretra Ostrava

Ostrava (26. 5. 2015)
skok vysoký - Muži (středa, 27.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Bogdan BondarenkoBogdan Bondarenko 89 UkraineUkraine 2.24
2 Jaroslav BábaJaroslav Bába 84 Czech RepublicCzech Republic 2.24
3 Andriy ProtsenkoAndriy Protsenko 88 UkraineUkraine 2.24
skok vysoký - Ženy (středa, 27.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská 98 JAC BrnoJAC Brno 1.73
2 Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1.70
3 Eva ŠenkováEva Šenková 96 Atletický klub AHA VyškovAtletický klub AHA Vyškov 1.61
skok o tyči - Muži (středa, 27.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Thiago BrazThiago Braz 93 BrazilBrazil 5.75
2 Piotr LisekPiotr Lisek 92 PolandPoland 5.55
3 Jan KudličkaJan Kudlička 88 Czech RepublicCzech Republic 5.55
trojskok - Muži (středa, 27.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Christian TaylorChristian Taylor 90 United StatesUnited States 17.52
2 Aleksey FyodorovAleksey Fyodorov 91 Russian FederationRussian Federation 17.11
3 Alexis CopelloAlexis Copello 85 CubaCuba 16.38
vrh koulí 6kg - Junioři (středa, 27.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Konrad BukowieckiKonrad Bukowiecki 97 PolandPoland 20.40
2 Matyáš ŘihákMatyáš Řihák 96 Czech RepublicCzech Republic 16.35
vrh koulí 7,26kg - Muži (středa, 27.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Asmir KolašinacAsmir Kolašinac 84 SerbiaSerbia 20.51
2 Damien BirkinheadDamien Birkinhead 93 AustraliaAustralia 20.07
3 Tomáš StaněkTomáš Staněk 91 Czech RepublicCzech Republic 20.02
hod kladivem 4kg - Ženy (úterý, 26.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Anita WlodarczykAnita Wlodarczyk 85 PolandPoland 76.61
2 Betty HeidlerBetty Heidler 83 GermanyGermany 75.00
3 Martina HrašnováMartina Hrašnová 83 SlovakiaSlovakia 74.13
hod kladivem 7,26kg - Muži (úterý, 26.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Pawel FajdekPawel Fajdek 89 PolandPoland 80.75
2 Dilshod NazarovDilshod Nazarov 82 TajikistanTajikistan 79.36
3 Krisztián ParsKrisztián Pars 82 HungaryHungary 77.71
hod oštěpem 600g - Ženy (středa, 27.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marharyta DorozhonMarharyta Dorozhon 87 IsraelIsrael 63.85
2 Martina RatejMartina Ratej 89 SloveniaSlovenia 62.02
3 Lingwei LiLingwei Li 89 ChinaChina 60.63
hod oštěpem 800g - Muži (středa, 27.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Julius YegoJulius Yego 89 KenyaKenya 86.88
2 Thomas RöhlerThomas Röhler 91 GermanyGermany 85.36
3 Tero PitkämäkiTero Pitkämäki 80 FinlandFinland 83.96