Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink IAAF - Zlatá tretra Ostrava

Ostrava (26. 5. 2015)

1500 m - Muži (Finále)

Finále (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr VitnerPetr Vitner 90 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:49.71
2 Felix RügerFelix Rüger 95 GermanyGermany 3:51.27
3 Jakub ZemaníkJakub Zemaník 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:51.51
4 Josef ŠimsaJosef Šimsa 96 AC DomažliceAC Domažlice 3:54.62
5 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:54.90
6 Karl BebendorfKarl Bebendorf 96 GermanyGermany 3:55.26
7 Jiří ŠaclJiří Šacl 94 TJ Nové Město na MoravěTJ Nové Město na Moravě 3:58.43
8 Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 92 SlovakiaSlovakia 3:58.66
9 Josef RyglJosef Rygl 92 TJ Spartak TřebíčTJ Spartak Třebíč 3:59.31
10 Daniele SpalluciDaniele Spalluci 86 ItalyItaly 3:59.80
11 Dominik SigmundDominik Sigmund 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:59.90
12 Michal TalánMichal Talán 96 SlovakiaSlovakia 4:00.29
13 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 4:01.56
14 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:02.30
15 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:05.70
16 Vojtěch SchneiderVojtěch Schneider 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:09.83
Celkem 16 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anna MishchenkoAnna Mishchenko 83 UkraineUkraine 4:07.09
2 Besu SadoBesu Sado 96 EthiopiaEthiopia 4:07.93
3 Maureen KosterMaureen Koster 92 NetherlandsNetherlands 4:08.17
4 Nicole SifuentesNicole Sifuentes 86 CanadaCanada 4:09.50
5 Angelika CichockaAngelika Cichocka 88 PolandPoland 4:09.70
6 Selah BusieneiSelah Busienei 91 KenyaKenya 4:09.74
7 Kristiina MäkiKristiina Mäki 91 Czech RepublicCzech Republic 4:12.52
8 Steph TwellSteph Twell 89 United KingdomUnited Kingdom 4:13.22
9 Katarzyna BroniatowskaKatarzyna Broniatowska 90 PolandPoland 4:13.47
10 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 Czech RepublicCzech Republic 4:13.92
11 Lucie SekanováLucie Sekanová 89 Czech RepublicCzech Republic 4:17.45
12 Violah LagatViolah Lagat 89 KenyaKenya 4:18.21
13 Tereza ČapkováTereza Čapková 87 Czech RepublicCzech Republic 4:19.86
Tamara TverdostupTamara Tverdostup 79 UkraineUkraine DNF
Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Czech RepublicCzech Republic DNF
Celkem 15 závodníků