výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mítink IAAF ve vícebojích-TNT Express Meeting

Kladno (12. - 13. 6. 2015)

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2015 - 12:45) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 07.69 653
2 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 07.71 646
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.76 631
4 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 07.81 616
5 Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.51 421
Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2015 - 12:45) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.26 487
2 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 08.56 408
3 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 3 08.59 401
4 Adam ChocholaAdam Chochola 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 08.95 315
5 Lukáš KepkaLukáš Kepka 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 09.05 293
6 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 09.17 268
7 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 09.24 253
8 Matyáš TrousilMatyáš Trousil 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.25 251
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.6.2015 - 12:45) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 07.93 870
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.13 809
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 1 08.22 782
4 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.41 726
5 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 08.49 704
6 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 09.04 556
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 13.6.2015 - 12:45) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 08.36 741
2 Anna KlausováAnna Klausová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 08.59 676
3 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 08.78 624
4 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 08.84 608
5 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 7 08.87 600
6 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 08.99 569
7 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 09.00 566
8 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 09.36 477
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 12.6.2015 - 11:40) official Vítr: -1.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 5 11.42 0.148 769
2 Jack AndrewJack Andrew 91 United KingdomUnited Kingdom 3 11.42 0.152 769
3 Florent LombaFlorent Lomba 94 Congo, The Democratic Republic Of TheCongo, The Democratic Repub... 6 11.46 0.196 761
4 Marco RibolziMarco Ribolzi 89 ItalyItaly 4 11.49 0.169 755
5 Thierry GuillaumeThierry Guillaume 86 MauriciusMauricius 2 11.71 0.153 709
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 12.6.2015 - 11:40) official Vítr: -1.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stefan MatulaStefan Matula 90 GermanyGermany 5 PB 10.98 0.147 865
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 Czech RepublicCzech Republic 7 PB 10.99 0.174 863
3 Felix Schmid-SchuttiFelix Schmid-Schutti 94 AustriaAustria 4 11.21 0.149 814
4 Andreas ChristodoulouAndreas Christodoulou 95 CyprusCyprus 2 11.21 0.166 814
5 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 3 11.27 0.148 801
6 Brent NewdickBrent Newdick 85 New ZealandNew Zealand 6 11.32 0.135 791
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 12.6.2015 - 11:40) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HallDavid Hall 95 United KingdomUnited Kingdom 2 PB 10.84 0.159 897
2 Oleksiy KasyanovOleksiy Kasyanov 85 UkraineUkraine 4 10.87 0.162 890
3 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 6 10.95 0.160 872
4 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 3 11.05 0.177 850
5 Anderson VenancioAnderson Venancio 87 BrazilBrazil 7 11.12 0.154 834
6 Romain MartinRomain Martin 88 FranceFrance 5 11.16 0.163 825
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HallDavid Hall 95 United KingdomUnited Kingdom 2 PB 10.84 0.159 897
2 Oleksiy KasyanovOleksiy Kasyanov 85 UkraineUkraine 4 10.87 0.162 890
3 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 6 10.95 0.160 872
4 Stefan MatulaStefan Matula 90 GermanyGermany 5 PB 10.98 0.147 865
5 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 Czech RepublicCzech Republic 7 PB 10.99 0.174 863
6 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 3 11.05 0.177 850
7 Anderson VenancioAnderson Venancio 87 BrazilBrazil 7 11.12 0.154 834
8 Romain MartinRomain Martin 88 FranceFrance 5 11.16 0.163 825
9 Felix Schmid-SchuttiFelix Schmid-Schutti 94 AustriaAustria 4 11.21 0.149 814
10 Andreas ChristodoulouAndreas Christodoulou 95 CyprusCyprus 2 11.21 0.166 814
11 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 3 11.27 0.148 801
12 Brent NewdickBrent Newdick 85 New ZealandNew Zealand 6 11.32 0.135 791
13 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 5 11.42 0.148 769
14 Jack AndrewJack Andrew 91 United KingdomUnited Kingdom 3 11.42 0.152 769
15 Florent LombaFlorent Lomba 94 Congo, The Democratic Republic Of TheCongo, The Democratic Repub... 6 11.46 0.196 761
16 Marco RibolziMarco Ribolzi 89 ItalyItaly 4 11.49 0.169 755
17 Thierry GuillaumeThierry Guillaume 86 MauriciusMauricius 2 11.71 0.153 709

150 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2015 - 14:15) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HerákDavid Herák 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 18.07 664
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 18.22 646
3 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 18.34 632
4 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 18.75 584
Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 DNS
Michal LedvinkaMichal Ledvinka 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 DNS
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2015 - 14:15) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.46 403
2 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 20.84 367
3 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 20.89 363
4 Adam ChocholaAdam Chochola 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.83 280
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2015 - 14:15) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KepkaLukáš Kepka 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 21.92 273
2 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.84 203
3 Matyáš TrousilMatyáš Trousil 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.03 189
4 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.49 159
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.46 403
2 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 20.84 367
3 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník 5 20.89 363
4 Adam ChocholaAdam Chochola 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.83 280
5 Lukáš KepkaLukáš Kepka 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3 21.92 273
6 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 22.84 203
7 Matyáš TrousilMatyáš Trousil 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 23.03 189
8 Matyáš BraunMatyáš Braun 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 23.49 159

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.6.2015 - 14:15) official Vítr: -1.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 19.51 835
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 19.99 778
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s. 3 20.22 751
4 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 6 20.30 742
5 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1 20.63 704
6 Barbora VeseláBarbora Veselá 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 22.03 555
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2015 - 14:15) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.44 726
2 Anna KlausováAnna Klausová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.64 703
3 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.38 622
4 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.82 576
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2015 - 14:15) official Vítr: -0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.22 639
2 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.96 562
3 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 22.62 497
4 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 23.38 426
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 20.44 726
2 Anna KlausováAnna Klausová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 20.64 703
3 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 21.22 639
4 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 21.38 622
5 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 21.82 576
6 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3 21.96 562
7 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 22.62 497
8 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 08 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 23.38 426

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 12.6.2015 - 17:15) official Vítr: -1.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna NečinováAnna Nečinová 96 Czech RepublicCzech Republic 2 PB 25.61 0.219 832
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Czech RepublicCzech Republic 4 26.27 0.188 774
3 Anouk ForafoAnouk Forafo 85 FranceFrance 5 26.74 0.216 734
4 Miia KurppaMiia Kurppa 88 FinlandFinland 3 27.16 0.166 699
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (pá, 12.6.2015 - 17:15) official Vítr: +0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 4 PB 24.62 0.204 922
2 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 Czech RepublicCzech Republic 3 PB 25.34 0.206 856
3 Foll Gaëlle LeFoll Gaëlle Le 91 FranceFrance 5 25.75 0.183 819
4 Serpil KocakSerpil Kocak 84 TurkeyTurkey 2 25.75 0.152 819
5 Alena GalertováAlena Galertová 92 Czech RepublicCzech Republic 6 27.11 0.195 703
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (pá, 12.6.2015 - 17:15) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Czech RepublicCzech Republic 4 24.79 0.176 906
2 Michelle ZeltnerMichelle Zeltner 91 SwitzerlandSwitzerland 3 24.87 0.156 899
3 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 2 25.60 0.177 833
4 Jillian DrouinJillian Drouin 86 CanadaCanada 6 26.10 0.144 788
5 Laurien HoosLaurien Hoos 83 NetherlandsNetherlands 5 26.83 0.156 726
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (pá, 12.6.2015 - 17:15) official Vítr: -2.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ganna KasyanovaGanna Kasyanova 83 UkraineUkraine 3 23.99 0.125 982
2 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 6 24.28 0.236 954
3 Karolina TymińskaKarolina Tymińska 84 PolandPoland 4 24.45 0.227 938
4 Uhunoma OsazuwaUhunoma Osazuwa 87 NigeriaNigeria 5 24.68 0.241 916
5 Marilyn NwawulorMarilyn Nwawulor 92 United KingdomUnited Kingdom 2 25.05 0.162 882
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ganna KasyanovaGanna Kasyanova 83 UkraineUkraine 3 23.99 0.125 982
2 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 6 24.28 0.236 954
3 Karolina TymińskaKarolina Tymińska 84 PolandPoland 4 24.45 0.227 938
4 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 4 PB 24.62 0.204 922
5 Uhunoma OsazuwaUhunoma Osazuwa 87 NigeriaNigeria 5 24.68 0.241 916
6 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Czech RepublicCzech Republic 4 24.79 0.176 906
7 Michelle ZeltnerMichelle Zeltner 91 SwitzerlandSwitzerland 3 24.87 0.156 899
8 Marilyn NwawulorMarilyn Nwawulor 92 United KingdomUnited Kingdom 2 25.05 0.162 882
9 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 Czech RepublicCzech Republic 3 PB 25.34 0.206 856
10 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 2 25.60 0.177 833
11 Anna NečinováAnna Nečinová 96 Czech RepublicCzech Republic 2 PB 25.61 0.219 832
12 Foll Gaëlle LeFoll Gaëlle Le 91 FranceFrance 5 25.75 0.183 819
13 Serpil KocakSerpil Kocak 84 TurkeyTurkey 2 25.75 0.152 819
14 Jillian DrouinJillian Drouin 86 CanadaCanada 6 26.10 0.144 788
15 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Czech RepublicCzech Republic 4 26.27 0.188 774
16 Anouk ForafoAnouk Forafo 85 FranceFrance 5 26.74 0.216 734
17 Laurien HoosLaurien Hoos 83 NetherlandsNetherlands 5 26.83 0.156 726
18 Alena GalertováAlena Galertová 92 Czech RepublicCzech Republic 6 27.11 0.195 703
19 Miia KurppaMiia Kurppa 88 FinlandFinland 3 27.16 0.166 699

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 12.6.2015 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andreas ChristodoulouAndreas Christodoulou 95 CyprusCyprus 4 50.83 0.210 777
2 Stefan MatulaStefan Matula 90 GermanyGermany 6 PB 51.11 0.250 764
3 Brent NewdickBrent Newdick 85 New ZealandNew Zealand 3 51.16 0.262 762
4 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 5 51.26 0.277 757
5 Thierry GuillaumeThierry Guillaume 86 MauriciusMauricius 2 52.16 0.202 718
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (pá, 12.6.2015 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 4 PB 49.20 0.158 852
2 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 Czech RepublicCzech Republic 6 PB 49.39 0.167 843
3 Florent LombaFlorent Lomba 94 Congo, The Democratic Republic Of TheCongo, The Democratic Repub... 2 PB 49.80 0.195 824
4 Anderson VenancioAnderson Venancio 87 BrazilBrazil 3 PB 50.23 0.159 804
5 Jack AndrewJack Andrew 91 United KingdomUnited Kingdom 5 PB 50.24 0.160 804
6 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 1 51.58 0.149 743
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 12.6.2015 - 18:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HallDavid Hall 95 United KingdomUnited Kingdom 4 46.98 0.150 959
2 Oleksiy KasyanovOleksiy Kasyanov 85 UkraineUkraine 3 PB 48.67 0.205 877
3 Romain MartinRomain Martin 88 FranceFrance 5 49.25 0.255 849
4 Marco RibolziMarco Ribolzi 89 ItalyItaly 1 49.70 0.163 828
5 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 6 50.00 0.265 815
6 Felix Schmid-SchuttiFelix Schmid-Schutti 94 AustriaAustria 2 50.29 0.156 801
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HallDavid Hall 95 United KingdomUnited Kingdom 4 46.98 0.150 959
2 Oleksiy KasyanovOleksiy Kasyanov 85 UkraineUkraine 3 PB 48.67 0.205 877
3 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 4 PB 49.20 0.158 852
4 Romain MartinRomain Martin 88 FranceFrance 5 49.25 0.255 849
5 Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 Czech RepublicCzech Republic 6 PB 49.39 0.167 843
6 Marco RibolziMarco Ribolzi 89 ItalyItaly 1 49.70 0.163 828
7 Florent LombaFlorent Lomba 94 Congo, The Democratic Republic Of TheCongo, The Democratic Repub... 2 PB 49.80 0.195 824
8 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 6 50.00 0.265 815
9 Anderson VenancioAnderson Venancio 87 BrazilBrazil 3 PB 50.23 0.159 804
10 Jack AndrewJack Andrew 91 United KingdomUnited Kingdom 5 PB 50.24 0.160 804
11 Felix Schmid-SchuttiFelix Schmid-Schutti 94 AustriaAustria 2 50.29 0.156 801
12 Andreas ChristodoulouAndreas Christodoulou 95 CyprusCyprus 4 50.83 0.210 777
13 Stefan MatulaStefan Matula 90 GermanyGermany 6 PB 51.11 0.250 764
14 Brent NewdickBrent Newdick 85 New ZealandNew Zealand 3 51.16 0.262 762
15 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 5 51.26 0.277 757
16 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 1 51.58 0.149 743
17 Thierry GuillaumeThierry Guillaume 86 MauriciusMauricius 2 52.16 0.202 718

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2015 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Foll Gaëlle LeFoll Gaëlle Le 91 FranceFrance 3 PB 2:13.95 908
2 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 Czech RepublicCzech Republic 5 PB 2:19.60 829
3 Anouk ForafoAnouk Forafo 85 FranceFrance 4 2:20.86 812
4 Serpil KocakSerpil Kocak 84 TurkeyTurkey 3 PB 2:23.83 772
5 Alena GalertováAlena Galertová 92 Czech RepublicCzech Republic 6 2:28.53 711
6 Anna NečinováAnna Nečinová 96 Czech RepublicCzech Republic 1 PB 2:31.95 669
7 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Czech RepublicCzech Republic 2 2:40.15 571
Marilyn NwawulorMarilyn Nwawulor 92 United KingdomUnited Kingdom 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2015 - 15:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 4 2:12.38 930
2 Karolina TymińskaKarolina Tymińska 84 PolandPoland 3 2:13.28 917
3 Ganna KasyanovaGanna Kasyanova 83 UkraineUkraine 5 2:15.09 891
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Czech RepublicCzech Republic 6 2:21.68 801
5 Uhunoma OsazuwaUhunoma Osazuwa 87 NigeriaNigeria 2 2:23.29 779
6 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 1 PB 2:26.81 733
7 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 3 PB 2:27.11 730
8 Miia KurppaMiia Kurppa 88 FinlandFinland 2 2:27.53 724
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 4 2:12.38 930
2 Karolina TymińskaKarolina Tymińska 84 PolandPoland 3 2:13.28 917
3 Foll Gaëlle LeFoll Gaëlle Le 91 FranceFrance 3 PB 2:13.95 908
4 Ganna KasyanovaGanna Kasyanova 83 UkraineUkraine 5 2:15.09 891
5 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 Czech RepublicCzech Republic 5 PB 2:19.60 829
6 Anouk ForafoAnouk Forafo 85 FranceFrance 4 2:20.86 812
7 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Czech RepublicCzech Republic 6 2:21.68 801
8 Uhunoma OsazuwaUhunoma Osazuwa 87 NigeriaNigeria 2 2:23.29 779
9 Serpil KocakSerpil Kocak 84 TurkeyTurkey 3 PB 2:23.83 772
10 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 1 PB 2:26.81 733
11 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 3 PB 2:27.11 730
12 Miia KurppaMiia Kurppa 88 FinlandFinland 2 2:27.53 724
13 Alena GalertováAlena Galertová 92 Czech RepublicCzech Republic 6 2:28.53 711
14 Anna NečinováAnna Nečinová 96 Czech RepublicCzech Republic 1 PB 2:31.95 669
15 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Czech RepublicCzech Republic 2 2:40.15 571
Marilyn NwawulorMarilyn Nwawulor 92 United KingdomUnited Kingdom 2 DNS

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015 - 16:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 David HallDavid Hall 95 United KingdomUnited Kingdom 2 PB 4:24.79 779
2 Jack AndrewJack Andrew 91 United KingdomUnited Kingdom 1 4:27.41 762
3 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 3 4:31.84 733
4 Romain MartinRomain Martin 88 FranceFrance 5 4:37.31 697
5 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 4 4:38.35 691
6 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 6 4:42.95 662
7 Stefan MatulaStefan Matula 90 GermanyGermany 9 PB 4:44.56 652
8 Thierry GuillaumeThierry Guillaume 86 MauriciusMauricius 11 PB 4:45.81 644
9 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 15 PB 4:51.46 610
10 Florent LombaFlorent Lomba 94 Congo, The Democratic Republic Of TheCongo, The Democratic Repub... 12 4:54.09 594
11 Felix Schmid-SchuttiFelix Schmid-Schutti 94 AustriaAustria 10 4:58.28 570
12 Anderson VenancioAnderson Venancio 87 BrazilBrazil 14 5:02.43 546
Brent NewdickBrent Newdick 85 New ZealandNew Zealand 8 DNF
Andreas ChristodoulouAndreas Christodoulou 95 CyprusCyprus 13 DNF
Marco RibolziMarco Ribolzi 89 ItalyItaly 7 DNF
Celkem 15 závodníků

1500 m - Muži

(so, 13.6.2015 - 16:50) Přihláška v PDF Excel Přihlášky Výsledky
Dráha Jméno Ročník Oddíl/stát PB SB
Jack AndrewJack Andrew 91 United KingdomUnited Kingdom 4:22.65
Thierry GuillaumeThierry Guillaume 86 MauriciusMauricius 4:45.94
David HallDavid Hall 95 United KingdomUnited Kingdom 4:26.65
Andreas ChristodoulouAndreas Christodoulou 95 CyprusCyprus 4:48.24
Oleksiy KasyanovOleksiy Kasyanov 85 UkraineUkraine 4:30.76
Florent LombaFlorent Lomba 94 Congo, The Democratic Republic Of TheCongo, The Democratic Repub... 4:47.24
Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 4:31.63
Romain MartinRomain Martin 88 FranceFrance 4:33.82
Stefan MatulaStefan Matula 90 GermanyGermany 4:45.30
Brent NewdickBrent Newdick 85 New ZealandNew Zealand 4:41.18
Marco RibolziMarco Ribolzi 89 ItalyItaly 4:38.72
Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 4:32.77
Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 4:37.56
Felix Schmid-SchuttiFelix Schmid-Schutti 94 AustriaAustria 4:45.30
Anderson VenancioAnderson Venancio 87 BrazilBrazil 4:50.82
Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 Czech RepublicCzech Republic 4:52.38
Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 4:52.66
Celkem 17 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 12.6.2015 - 11:10) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Serpil KocakSerpil Kocak 84 TurkeyTurkey 3 PB 14.15 0.151 957
2 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Czech RepublicCzech Republic 4 14.43 0.189 918
3 Miia KurppaMiia Kurppa 88 FinlandFinland 5 14.66 0.152 887
4 Anna NečinováAnna Nečinová 96 Czech RepublicCzech Republic 6 14.72 0.228 879
5 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 Czech RepublicCzech Republic 2 14.89 0.184 856
6 Alena GalertováAlena Galertová 92 Czech RepublicCzech Republic 8 16.56 0.219 647
Foll Gaëlle LeFoll Gaëlle Le 91 FranceFrance 7 DQ 0.131
Poznámky:
DQ dle pravidla 168.7b
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 12.6.2015 - 11:10) official Vítr: -0.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laurien HoosLaurien Hoos 83 NetherlandsNetherlands 6 13.90 0.158 993
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Czech RepublicCzech Republic 5 13.97 0.178 983
3 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 7 13.98 0.140 981
4 Michelle ZeltnerMichelle Zeltner 91 SwitzerlandSwitzerland 4 14.20 0.136 950
5 Anouk ForafoAnouk Forafo 85 FranceFrance 2 14.31 0.142 935
6 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 3 14.35 0.165 929
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 12.6.2015 - 11:10) official Vítr: -0.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 6 PB 13.27 0.157 1084
2 Ganna KasyanovaGanna Kasyanova 83 UkraineUkraine 4 13.31 0.126 1078
3 Uhunoma OsazuwaUhunoma Osazuwa 87 NigeriaNigeria 5 13.44 0.187 1059
4 Karolina TymińskaKarolina Tymińska 84 PolandPoland 3 13.74 0.153 1015
5 Marilyn NwawulorMarilyn Nwawulor 92 United KingdomUnited Kingdom 7 13.76 0.136 1013
6 Jillian DrouinJillian Drouin 86 CanadaCanada 2 14.31 0.171 935
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 6 PB 13.27 0.157 1084
2 Ganna KasyanovaGanna Kasyanova 83 UkraineUkraine 4 13.31 0.126 1078
3 Uhunoma OsazuwaUhunoma Osazuwa 87 NigeriaNigeria 5 13.44 0.187 1059
4 Karolina TymińskaKarolina Tymińska 84 PolandPoland 3 13.74 0.153 1015
5 Marilyn NwawulorMarilyn Nwawulor 92 United KingdomUnited Kingdom 7 13.76 0.136 1013
6 Laurien HoosLaurien Hoos 83 NetherlandsNetherlands 6 13.90 0.158 993
7 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Czech RepublicCzech Republic 5 13.97 0.178 983
8 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 7 13.98 0.140 981
9 Serpil KocakSerpil Kocak 84 TurkeyTurkey 3 PB 14.15 0.151 957
10 Michelle ZeltnerMichelle Zeltner 91 SwitzerlandSwitzerland 4 14.20 0.136 950
11 Anouk ForafoAnouk Forafo 85 FranceFrance 2 14.31 0.142 935
12 Jillian DrouinJillian Drouin 86 CanadaCanada 2 14.31 0.171 935
13 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 3 14.35 0.165 929
14 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Czech RepublicCzech Republic 4 14.43 0.189 918
15 Miia KurppaMiia Kurppa 88 FinlandFinland 5 14.66 0.152 887
16 Anna NečinováAnna Nečinová 96 Czech RepublicCzech Republic 6 14.72 0.228 879
17 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 Czech RepublicCzech Republic 2 14.89 0.184 856
18 Alena GalertováAlena Galertová 92 Czech RepublicCzech Republic 8 16.56 0.219 647
Foll Gaëlle LeFoll Gaëlle Le 91 FranceFrance 7 DQ 0.131

110 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 13.6.2015 - 10:00) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andreas ChristodoulouAndreas Christodoulou 95 CyprusCyprus 2 PB 15.15 0.127 831
2 Felix Schmid-SchuttiFelix Schmid-Schutti 94 AustriaAustria 5 PB 15.32 0.184 811
3 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 3 PB 15.35 0.176 808
4 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 4 15.70 0.158 767
5 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 6 15.70 0.176 767
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 13.6.2015 - 10:00) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David HallDavid Hall 95 United KingdomUnited Kingdom 2 PB 14.98 0.136 852
2 Brent NewdickBrent Newdick 85 New ZealandNew Zealand 5 15.22 0.128 823
3 Jack AndrewJack Andrew 91 United KingdomUnited Kingdom 4 15.28 0.143 816
4 Thierry GuillaumeThierry Guillaume 86 MauriciusMauricius 3 15.29 0.151 815
5 Marco RibolziMarco Ribolzi 89 ItalyItaly 6 15.52 0.157 788
Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 Czech RepublicCzech Republic 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 13.6.2015 - 10:00) official Vítr: -1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oleksiy KasyanovOleksiy Kasyanov 85 UkraineUkraine 5 14.09 0.141 963
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 4 14.56 0.138 903
3 Florent LombaFlorent Lomba 94 Congo, The Democratic Republic Of TheCongo, The Democratic Repub... 3 14.65 0.210 892
4 Stefan MatulaStefan Matula 90 GermanyGermany 2 14.70 0.183 886
5 Anderson VenancioAnderson Venancio 87 BrazilBrazil 7 14.70 0.170 886
6 Romain MartinRomain Martin 88 FranceFrance 6 14.81 0.158 873
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oleksiy KasyanovOleksiy Kasyanov 85 UkraineUkraine 5 14.09 0.141 963
2 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 4 14.56 0.138 903
3 Florent LombaFlorent Lomba 94 Congo, The Democratic Republic Of TheCongo, The Democratic Repub... 3 14.65 0.210 892
4 Stefan MatulaStefan Matula 90 GermanyGermany 2 14.70 0.183 886
5 Anderson VenancioAnderson Venancio 87 BrazilBrazil 7 14.70 0.170 886
6 Romain MartinRomain Martin 88 FranceFrance 6 14.81 0.158 873
7 David HallDavid Hall 95 United KingdomUnited Kingdom 2 PB 14.98 0.136 852
8 Andreas ChristodoulouAndreas Christodoulou 95 CyprusCyprus 2 PB 15.15 0.127 831
9 Brent NewdickBrent Newdick 85 New ZealandNew Zealand 5 15.22 0.128 823
10 Jack AndrewJack Andrew 91 United KingdomUnited Kingdom 4 15.28 0.143 816
11 Thierry GuillaumeThierry Guillaume 86 MauriciusMauricius 3 15.29 0.151 815
12 Felix Schmid-SchuttiFelix Schmid-Schutti 94 AustriaAustria 5 PB 15.32 0.184 811
13 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 3 PB 15.35 0.176 808
14 Marco RibolziMarco Ribolzi 89 ItalyItaly 6 15.52 0.157 788
15 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 4 15.70 0.158 767
16 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 6 15.70 0.176 767
Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 Czech RepublicCzech Republic 7 DNS

Skok vysoký - Muži

Muži A (pá, 12.6.2015 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.811.841.871.901.931.961.992.022.052.082.112.142.172.20 Body
1 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise
NorwayNorway
88 8 2.05 --O-OOOXOOXXX 850
2 Romain MartinRomain Martin
FranceFrance
88 7 2.02 ----O-OOXXX 822
3 Florent LombaFlorent Lomba
Congo, The Democratic Republic Of TheCongo, The Democratic Repub...
94 4 PB 1.99 -XOOOOOOXXX 794
4 Oleksiy KasyanovOleksiy Kasyanov
UkraineUkraine
85 5 1.99 ---OXOXOXOXXX 794
5 David HallDavid Hall
United KingdomUnited Kingdom
95 3 PB 1.96 O-OXOOXXOXXX 767
6 Marco RibolziMarco Ribolzi
ItalyItaly
89 6 1.90 O-OOXXX 714
7 Brent NewdickBrent Newdick
New ZealandNew Zealand
85 1 1.90 O-XOOXXX 714
8 Thierry GuillaumeThierry Guillaume
MauriciusMauricius
86 2 1.90 OXOXXOXXOXXX 714
Celkem 8 závodníků
Muži B (pá, 12.6.2015 - 15:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.022.052.082.112.142.172.20 Body
1 Anderson VenancioAnderson Venancio
BrazilBrazil
87 6 PB 1.93 --O-OXOXOOXXX 740
2 Marek LukášMarek Lukáš
Czech RepublicCzech Republic
91 8 PB 1.93 --XOOOOXOXXOXXX 740
3 Martin RoeMartin Roe
NorwayNorway
92 5 1.90 ---OXOOOXXX 714
4 Jack AndrewJack Andrew
United KingdomUnited Kingdom
91 7 PB 1.90 --OOOOXOXXX 714
5 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
Czech RepublicCzech Republic
93 2 1.84 O-OOOXXX 661
6 Simon ZieglerSimon Ziegler
GermanyGermany
93 4 1.84 O-XOOXXOXXX 661
7 Stefan MatulaStefan Matula
GermanyGermany
90 3 1.81 -O-OXXX 636
8 Andreas ChristodoulouAndreas Christodoulou
CyprusCyprus
95 1 1.81 O-XOXOXXX 636
9 Felix Schmid-SchuttiFelix Schmid-Schutti
AustriaAustria
94 9 1.78 O-XO-XXX 610
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ženy

Ženy A (pá, 12.6.2015 - 12:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.972.00 Body
1 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Czech RepublicCzech Republic
88 10 PB 1.82 ---OOOXOOXXX 1003
2 Uhunoma OsazuwaUhunoma Osazuwa
NigeriaNigeria
87 7 1.79 --OOOXOOXXX 966
3 Michelle ZeltnerMichelle Zeltner
SwitzerlandSwitzerland
91 6 1.79 --OXXOOXXOXXOXXX 966
4 Miia KurppaMiia Kurppa
FinlandFinland
88 2 1.73 ---OOXXX 891
4 Ganna KasyanovaGanna Kasyanova
UkraineUkraine
83 8 1.73 ---OOXXX 891
6 Karolina TymińskaKarolina Tymińska
PolandPoland
84 4 1.70 OXXOXOOXXX 855
7 Jillian DrouinJillian Drouin
CanadaCanada
86 9 1.70 ---XOXXX 855
8 Marilyn NwawulorMarilyn Nwawulor
United KingdomUnited Kingdom
92 5 1.67 OXOOXXX 818
9 Ida MarcussenIda Marcussen
NorwayNorway
87 1 1.64 OXOXXX 783
Celkem 9 závodníků
Ženy B (pá, 12.6.2015 - 12:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1.521.551.581.611.641.671.701.731.761.791.821.851.881.911.941.972.00 Body
1 Foll Gaëlle LeFoll Gaëlle Le
FranceFrance
91 5 PB 1.76 ----OOXXOXXOOXXX 928
2 Marthe KoalaMarthe Koala
Burkina FasoBurkina Faso
94 7 PB 1.70 -OXOOOOXOXXX 855
3 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou
BeninBenin
91 9 =PB 1.70 ---OXOOXXOXXX 855
4 Serpil KocakSerpil Kocak
TurkeyTurkey
84 8 1.67 ---OXOOXXX 818
5= Anna NečinováAnna Nečinová
Czech RepublicCzech Republic
96 2 PB 1.67 OOOOXOXXOXXX 818
5= Michaela BroumováMichaela Broumová
Czech RepublicCzech Republic
95 4 PB 1.67 OOOOXOXXOXXX 818
7 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Czech RepublicCzech Republic
92 6 1.64 -OOOOXXX 783
8 Anouk ForafoAnouk Forafo
FranceFrance
85 1 PB 1.64 OOOOXOXXX 783
9 Laurien HoosLaurien Hoos
NetherlandsNetherlands
83 10 1.64 -OXOXOXXOXXX 783
10 Alena GalertováAlena Galertová
Czech RepublicCzech Republic
92 3 1.55 OOXXX 678
Celkem 10 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015 - 12:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.753.853.954.054.154.254.354.454.554.654.754.854.955.055.155.255.355.45 Body
1 Romain MartinRomain Martin
FranceFrance
88 4.75 ------XXO-OOXOXXX 834
2= Oleksiy KasyanovOleksiy Kasyanov
UkraineUkraine
85 4.65 -------O-XO-XXX 804
2= Anderson VenancioAnderson Venancio
BrazilBrazil
87 4.65 -------O-XO-XXX 804
2= Simon ZieglerSimon Ziegler
GermanyGermany
93 PB 4.65 -------O-XO-XXX 804
5= Thierry GuillaumeThierry Guillaume
MauriciusMauricius
86 4.55 -----O-OOXXX 775
5= Marek LukášMarek Lukáš
Czech RepublicCzech Republic
91 4.55 -----O-OOXXX 775
7 Felix Schmid-SchuttiFelix Schmid-Schutti
AustriaAustria
94 4.55 -----O-XXOXXOXXX 775
8 Martin RoeMartin Roe
NorwayNorway
92 PB 4.45 --OOOOOOXXX 746
9 David HallDavid Hall
United KingdomUnited Kingdom
95 =PB 4.45 XO-XO-OOXOOXXX 746
10 Jack AndrewJack Andrew
United KingdomUnited Kingdom
91 4.45 ----O-OXOXXX 746
11 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise
NorwayNorway
88 4.45 ---OOOOXXOXXX 746
12 Brent NewdickBrent Newdick
New ZealandNew Zealand
85 4.35 ------OXXX 716
13 Stefan MatulaStefan Matula
GermanyGermany
90 PB 4.35 ------XO-XXX 716
14 Marco RibolziMarco Ribolzi
ItalyItaly
89 4.25 --O-XXOXOXXX 688
15 Florent LombaFlorent Lomba
Congo, The Democratic Republic Of TheCongo, The Democratic Repub...
94 4.05 -OXOXXOXXX 631
16 Andreas ChristodoulouAndreas Christodoulou
CyprusCyprus
95 3.75 XO-XXX 549
Tomáš VojtekTomáš Vojtek
Czech RepublicCzech Republic
93 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (pá, 12.6.2015 - 12:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oleksiy KasyanovOleksiy Kasyanov
UkraineUkraine
85 17 PB 7.70 +0.5 m/s 7.38+1.0X7.70+0.57.70 985
2 Martin RoeMartin Roe
NorwayNorway
92 11 PB 7.42 +0.2 m/s 7.15+0.27.42+0.2-7.42 915
3 Stefan MatulaStefan Matula
GermanyGermany
90 5 PB 7.21 +1.3 m/s 7.01-0.87.21+1.3-7.21 864
4 Marek LukášMarek Lukáš
Czech RepublicCzech Republic
91 9 7.06 +2.0 m/s 6.95-1.0X7.06+2.07.06 828
5 Florent LombaFlorent Lomba
Congo, The Democratic Republic Of TheCongo, The Democratic Repub...
94 8 7.04 +0.2 m/s 6.64-1.47.04+0.26.94+0.37.04 823
6 Marco RibolziMarco Ribolzi
ItalyItaly
89 14 7.02 +0.6 m/s 6.91+0.46.87+1.47.02+0.67.02 818
7 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise
NorwayNorway
88 13 6.98 +0.9 m/s 6.98+0.9XX6.98 809
8 Romain MartinRomain Martin
FranceFrance
88 16 6.97 +0.0 m/s 4.11+0.4X6.97+0.06.97 807
9 Anderson VenancioAnderson Venancio
BrazilBrazil
87 10 6.96 -0.1 m/s 6.96-0.16.78+0.36.72+0.86.96 804
10 Brent NewdickBrent Newdick
New ZealandNew Zealand
85 12 6.92 +1.8 m/s 6.86+0.66.92+1.86.80+1.56.92 795
11 Thierry GuillaumeThierry Guillaume
MauriciusMauricius
86 7 6.90 +0.0 m/s 6.76+0.26.76-0.76.90+0.06.90 790
12 David HallDavid Hall
United KingdomUnited Kingdom
95 2 PB 6.83 +0.3 m/s 6.62+0.56.75-1.06.83+0.36.83 774
13 Felix Schmid-SchuttiFelix Schmid-Schutti
AustriaAustria
94 15 6.82 +0.6 m/s 6.82+0.64.12-0.16.78+0.86.82 771
14 Simon ZieglerSimon Ziegler
GermanyGermany
93 4 6.73 -0.7 m/s 6.73-0.7XX6.73 750
15 Andreas ChristodoulouAndreas Christodoulou
CyprusCyprus
95 3 PB 6.72 +0.3 m/s 6.62-2.46.72+0.36.47-0.66.72 748
16 Jack AndrewJack Andrew
United KingdomUnited Kingdom
91 6 6.59 -1.3 m/s 6.49+0.26.51+2.06.59-1.36.59 718
17 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
Czech RepublicCzech Republic
93 1 PB 6.47 +0.0 m/s 6.35+0.15.21-0.96.47+0.06.47 691
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2015 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David HerákDavid Herák
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 2 5.99 584
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 5.20 421
3 Aleš KučeraAleš Kučera
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 5.07 396
4 Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 6 4.56 301
5 Martin KašparMartin Kašpar
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1 4.43 278
Jakub PánekJakub Pánek
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 4 DNS
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 13.6.2015 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠebrleŠtěpán Šebrle
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 7 4.47 285
2 Maximilian MajerMaximilian Majer
TJ Lokomotiva RakovníkTJ Lokomotiva Rakovník
02 5 4.30 255
3 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1 4.00 206
4 Matyáš TrousilMatyáš Trousil
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 3.97 201
5 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2 3.83 179
6 Adam ChocholaAdam Chochola
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 3.76 168
7 Matyáš BraunMatyáš Braun
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3 3.70 159
8 Lukáš KepkaLukáš Kepka
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
02 4 2.73 37
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ženy

Ženy A (so, 13.6.2015 - 11:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ganna KasyanovaGanna Kasyanova
UkraineUkraine
83 10 6.25 -0.5 m/s 6.25-0.54.72-0.86.13+0.36.25 927
2 Marthe KoalaMarthe Koala
Burkina FasoBurkina Faso
94 4 PB 6.16 +0.3 m/s 6.16+0.35.73-0.66.03-1.26.16 899
3 Karolina TymińskaKarolina Tymińska
PolandPoland
84 9 6.09 -0.1 m/s 6.09-0.16.03-1.16.06+2.06.09 877
4 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Czech RepublicCzech Republic
88 7 6.02 -1.2 m/s 5.90-2.3X-1.36.02-1.26.02 856
5 Uhunoma OsazuwaUhunoma Osazuwa
NigeriaNigeria
87 6 5.91 -0.6 m/s 5.64-1.35.82+0.45.91-0.65.91 822
6 Ida MarcussenIda Marcussen
NorwayNorway
87 8 5.82 -1.5 m/s 5.82-1.55.49-1.45.59-0.25.82 795
7 Miia KurppaMiia Kurppa
FinlandFinland
88 2 5.80 +0.2 m/s 5.80+0.2X-0.65.73+1.45.80 789
8 Marilyn NwawulorMarilyn Nwawulor
United KingdomUnited Kingdom
92 1 5.75 +0.0 m/s X-0.2X+0.35.75+0.05.75 774
9 Jillian DrouinJillian Drouin
CanadaCanada
86 5 5.45 -0.2 m/s 5.45-0.2X+0.8X+1.05.45 686
Laurien HoosLaurien Hoos
NetherlandsNetherlands
83 3 DNS
Celkem 10 závodníků
Ženy B (so, 13.6.2015 - 10:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou
BeninBenin
91 2 PB 5.78 +0.0 m/s 5.605.73+2.65.78+0.05.78 783
2 Serpil KocakSerpil Kocak
TurkeyTurkey
84 9 5.77 -1.1 m/s X+1.05.56-2.95.77-1.15.77 780
3 Anouk ForafoAnouk Forafo
FranceFrance
85 5 PB 5.74 +1.3 m/s 5.69+0.85.74+1.3X-0.45.74 771
4 Michaela BroumováMichaela Broumová
Czech RepublicCzech Republic
95 7 5.73 -0.2 m/s 5.68+0.95.73-0.2X-0.55.73 768
5 Michelle ZeltnerMichelle Zeltner
SwitzerlandSwitzerland
91 8 5.70 -0.9 m/s 5.61+0.15.70-0.93.90+0.45.70 759
6 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Czech RepublicCzech Republic
92 3 5.51 +1.3 m/s 5.51+1.35.43+0.73.68-1.15.51 703
7 Anna NečinováAnna Nečinová
Czech RepublicCzech Republic
96 1 PB 5.37 -0.6 m/s X5.13-0.15.37-0.65.37 663
8 Alena GalertováAlena Galertová
Czech RepublicCzech Republic
92 4 5.29 -1.7 m/s 4.87+0.44.97+0.95.29-1.75.29 640
Foll Gaëlle LeFoll Gaëlle Le
FranceFrance
91 6 NM
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 13.6.2015 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 4 4.87 524
2 Adéla KupkováAdéla Kupková
TJ Lokomotiva Beroun o.s.TJ Lokomotiva Beroun o.s.
01 2 4.78 500
3 Tereza ČurdováTereza Čurdová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 1 4.77 498
4 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 3 4.38 398
5 Barbora VeseláBarbora Veselá
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 6 4.17 347
6 Anna MaškováAnna Mašková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5 3.92 290
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 13.6.2015 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KlausováAnna Klausová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 6 4.16 345
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 3 4.11 333
3 Petra BystřičanováPetra Bystřičanová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 8 4.04 317
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 7 4.01 310
5 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 4 3.92 290
6 Anna VrábelováAnna Vrábelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 5 3.69 239
7 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
04 2 3.56 212
8 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová
SK Aritma PrahaSK Aritma Praha
08 1 3.19 140
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

Ženy A (pá, 12.6.2015 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Laurien HoosLaurien Hoos
NetherlandsNetherlands
83 9 14.64 13.2014.6414.2514.64 837
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Czech RepublicCzech Republic
88 5 PB 14.22 12.8914.2214.0714.22 809
3 Karolina TymińskaKarolina Tymińska
PolandPoland
84 8 14.14 13.3114.1413.3514.14 803
4 Ganna KasyanovaGanna Kasyanova
UkraineUkraine
83 4 13.98 12.6312.9413.9813.98 793
5 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou
BeninBenin
91 7 13.66 13.66X13.1313.66 771
6 Ida MarcussenIda Marcussen
NorwayNorway
87 3 13.52 13.4913.2113.5213.52 762
7 Jillian DrouinJillian Drouin
CanadaCanada
86 2 13.27 12.5513.1613.2713.27 745
8 Uhunoma OsazuwaUhunoma Osazuwa
NigeriaNigeria
87 1 12.51 12.26X12.5112.51 695
9 Michelle ZeltnerMichelle Zeltner
SwitzerlandSwitzerland
91 6 12.00 X12.0010.9012.00 661
Celkem 9 závodníků
Ženy B (pá, 12.6.2015 - 15:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miia KurppaMiia Kurppa
FinlandFinland
88 10 12.68 12.6512.68X12.68 706
2 Foll Gaëlle LeFoll Gaëlle Le
FranceFrance
91 2 PB 12.62 12.6211.4111.9012.62 702
3 Marthe KoalaMarthe Koala
Burkina FasoBurkina Faso
94 9 12.53 12.5312.2512.1212.53 696
4 Alena GalertováAlena Galertová
Czech RepublicCzech Republic
92 7 12.03 11.3112.0311.9012.03 663
5 Serpil KocakSerpil Kocak
TurkeyTurkey
84 8 11.91 11.4311.9111.5211.91 655
6 Anna NečinováAnna Nečinová
Czech RepublicCzech Republic
96 5 11.85 11.8511.20X11.85 651
7 Anouk ForafoAnouk Forafo
FranceFrance
85 4 11.35 11.3510.7211.0511.35 618
8 Marilyn NwawulorMarilyn Nwawulor
United KingdomUnited Kingdom
92 6 10.91 X10.91X10.91 589
9 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Czech RepublicCzech Republic
92 3 10.86 10.8110.86X10.86 586
10 Michaela BroumováMichaela Broumová
Czech RepublicCzech Republic
95 1 09.98 9.98XX9.98 528
Celkem 10 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

Muži A (pá, 12.6.2015 - 14:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise
NorwayNorway
88 8 15.42 X15.0615.4215.42 816
2 Martin RoeMartin Roe
NorwayNorway
92 7 15.15 15.1514.86X15.15 799
3 Marek LukášMarek Lukáš
Czech RepublicCzech Republic
91 3 PB 14.35 14.35XX14.35 750
4 Oleksiy KasyanovOleksiy Kasyanov
UkraineUkraine
85 5 14.27 13.7214.1214.2714.27 745
5 Romain MartinRomain Martin
FranceFrance
88 4 PB 14.22 13.6813.6514.2214.22 742
6 Thierry GuillaumeThierry Guillaume
MauriciusMauricius
86 6 13.84 13.50X13.8413.84 719
7 Brent NewdickBrent Newdick
New ZealandNew Zealand
85 2 13.70 13.5313.70X13.70 710
8 Anderson VenancioAnderson Venancio
BrazilBrazil
87 1 12.92 12.9211.8810.3912.92 662
Celkem 8 závodníků
Muži B (pá, 12.6.2015 - 14:20) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Stefan MatulaStefan Matula
GermanyGermany
90 6 PB 14.28 13.8213.7514.2814.28 745
2 Florent LombaFlorent Lomba
Congo, The Democratic Republic Of TheCongo, The Democratic Repub...
94 4 PB 12.63 11.9712.2612.6312.63 645
3 Jack AndrewJack Andrew
United KingdomUnited Kingdom
91 8 PB 12.20 12.1112.2012.1712.20 619
4 David HallDavid Hall
United KingdomUnited Kingdom
95 7 12.16 11.6812.1612.1312.16 616
5 Marco RibolziMarco Ribolzi
ItalyItaly
89 5 PB 12.16 12.16X11.5212.16 616
6 Simon ZieglerSimon Ziegler
GermanyGermany
93 3 PB 11.96 11.3211.9611.6511.96 604
7 Felix Schmid-SchuttiFelix Schmid-Schutti
AustriaAustria
94 9 11.83 11.5511.8311.5711.83 596
8 Andreas ChristodoulouAndreas Christodoulou
CyprusCyprus
95 2 10.77 10.7710.169.6110.77 532
9 Tomáš VojtekTomáš Vojtek
Czech RepublicCzech Republic
93 1 10.60 10.60X10.3110.60 522
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 13.6.2015 - 11:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Oleksiy KasyanovOleksiy Kasyanov
UkraineUkraine
85 17 PB 50.85 X49.9850.8550.85 888
2 Martin RoeMartin Roe
NorwayNorway
92 16 44.81 X44.5244.8144.81 763
3 Thierry GuillaumeThierry Guillaume
MauriciusMauricius
86 13 43.95 42.1341.9743.9543.95 745
4 Anderson VenancioAnderson Venancio
BrazilBrazil
87 12 PB 43.92 42.21X43.9243.92 745
5 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise
NorwayNorway
88 14 42.99 42.9941.86X42.99 726
6 Brent NewdickBrent Newdick
New ZealandNew Zealand
85 15 41.54 41.4041.1241.5441.54 696
7 Marek LukášMarek Lukáš
Czech RepublicCzech Republic
91 11 PB 40.38 39.5140.38X40.38 672
8 Stefan MatulaStefan Matula
GermanyGermany
90 10 PB 40.08 40.0838.61X40.08 666
9 Romain MartinRomain Martin
FranceFrance
88 9 PB 39.26 36.3339.26X39.26 650
10 Florent LombaFlorent Lomba
Congo, The Democratic Republic Of TheCongo, The Democratic Repub...
94 5 PB 38.55 X31.9438.5538.55 635
11 David HallDavid Hall
United KingdomUnited Kingdom
95 7 PB 37.86 35.5937.86X37.86 621
12 Jack AndrewJack Andrew
United KingdomUnited Kingdom
91 8 PB 37.25 35.6237.2537.0337.25 609
13 Andreas ChristodoulouAndreas Christodoulou
CyprusCyprus
95 6 PB 36.74 34.1036.7433.6136.74 599
14 Simon ZieglerSimon Ziegler
GermanyGermany
93 2 PB 35.30 32.0835.30X35.30 570
15 Felix Schmid-SchuttiFelix Schmid-Schutti
AustriaAustria
94 3 33.49 X33.49X33.49 534
16 Marco RibolziMarco Ribolzi
ItalyItaly
89 4 31.60 31.60XX31.60 496
Tomáš VojtekTomáš Vojtek
Czech RepublicCzech Republic
93 1 DNS
Celkem 17 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

Ženy A (so, 13.6.2015 - 13:30) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Miia KurppaMiia Kurppa
FinlandFinland
88 10 49.61 43.1849.6148.5149.61 853
2 Ida MarcussenIda Marcussen
NorwayNorway
87 11 48.74 48.7445.5446.7148.74 836
3 Eliška KlučinováEliška Klučinová
Czech RepublicCzech Republic
88 7 PB 46.40 44.7444.4146.4046.40 790
4 Ganna KasyanovaGanna Kasyanova
UkraineUkraine
83 6 42.50 42.50XX42.50 715
5 Karolina TymińskaKarolina Tymińska
PolandPoland
84 4 38.72 38.7235.5634.8638.72 643
6 Marthe KoalaMarthe Koala
Burkina FasoBurkina Faso
94 3 38.27 37.7638.0838.2738.27 634
7 Uhunoma OsazuwaUhunoma Osazuwa
NigeriaNigeria
87 2 PB 36.01 34.6827.6936.0136.01 591
Jillian DrouinJillian Drouin
CanadaCanada
86 5 DNS
Laurien HoosLaurien Hoos
NetherlandsNetherlands
83 9 DNS
Michelle ZeltnerMichelle Zeltner
SwitzerlandSwitzerland
91 1 DNS
Marilyn NwawulorMarilyn Nwawulor
United KingdomUnited Kingdom
92 8 NM
Celkem 11 závodníků
Ženy B (so, 13.6.2015 - 12:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Foll Gaëlle LeFoll Gaëlle Le
FranceFrance
91 5 PB 46.03 46.03X44.0246.03 783
2 Alena GalertováAlena Galertová
Czech RepublicCzech Republic
92 2 PB 45.97 38.8441.8245.9745.97 782
3 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou
BeninBenin
91 8 PB 42.01 38.0942.0132.2942.01 706
4 Anouk ForafoAnouk Forafo
FranceFrance
85 7 PB 40.91 39.1440.0240.9140.91 685
5 Anna NečinováAnna Nečinová
Czech RepublicCzech Republic
96 6 39.65 36.2439.65X39.65 661
6 Aneta KomrskováAneta Komrsková
Czech RepublicCzech Republic
92 1 PB 37.69 35.3437.4237.6937.69 623
7 Michaela BroumováMichaela Broumová
Czech RepublicCzech Republic
95 4 PB 36.80 36.8035.5535.1336.80 606
8 Serpil KocakSerpil Kocak
TurkeyTurkey
84 3 31.92 X31.7431.9231.92 513
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

Muži A (so, 13.6.2015 - 15:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek LukášMarek Lukáš
Czech RepublicCzech Republic
91 7 65.83 64.4264.5465.8365.83 826
2 Thierry GuillaumeThierry Guillaume
MauriciusMauricius
86 5 63.35 63.3562.0563.1763.35 788
3 Romain MartinRomain Martin
FranceFrance
88 6 59.18 59.18-57.6159.18 726
4 Anderson VenancioAnderson Venancio
BrazilBrazil
87 4 58.41 54.1558.4154.8958.41 714
5 Felix Schmid-SchuttiFelix Schmid-Schutti
AustriaAustria
94 3 49.29 46.5348.5349.2949.29 578
6 Simon ZieglerSimon Ziegler
GermanyGermany
93 1 PB 48.80 X48.4648.8048.80 571
Oleksiy KasyanovOleksiy Kasyanov
UkraineUkraine
85 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Muži B (so, 13.6.2015 - 14:40) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise
NorwayNorway
88 10 63.05 59.0663.05X63.05 784
2 Andreas ChristodoulouAndreas Christodoulou
CyprusCyprus
95 8 PB 62.26 62.2658.99X62.26 772
3 Martin RoeMartin Roe
NorwayNorway
92 9 58.21 58.2158.0057.4558.21 711
4 Stefan MatulaStefan Matula
GermanyGermany
90 6 PB 54.68 54.6852.97-54.68 658
5 Brent NewdickBrent Newdick
New ZealandNew Zealand
85 7 53.67 53.67XX53.67 643
6 David HallDavid Hall
United KingdomUnited Kingdom
95 5 PB 53.43 49.9953.4352.9753.43 640
7 Florent LombaFlorent Lomba
Congo, The Democratic Republic Of TheCongo, The Democratic Repub...
94 4 47.96 45.7247.9644.3047.96 558
8 Marco RibolziMarco Ribolzi
ItalyItaly
89 2 PB 46.76 46.76X-46.76 541
9 Jack AndrewJack Andrew
United KingdomUnited Kingdom
91 3 43.83 41.13X43.8343.83 498
Tomáš VojtekTomáš Vojtek
Czech RepublicCzech Republic
93 1 DNS
Celkem 10 závodníků
Sedmiboj - Ženy
stav po 7 z 7 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Ganna KasyanovaGanna Kasyanova 83 UkraineUkraine 6277 0
2 Eliška KlučinováEliška Klučinová 88 Czech RepublicCzech Republic 6148 129
3 Karolina TymińskaKarolina Tymińska 84 PolandPoland 6048 229
4 Ida MarcussenIda Marcussen 87 NorwayNorway 5868 409
5 Marthe KoalaMarthe Koala 94 Burkina FasoBurkina Faso 5852 425
6 Uhunoma OsazuwaUhunoma Osazuwa 87 NigeriaNigeria 5828 449
7 Odile AhouanwanouOdile Ahouanwanou 91 BeninBenin 5751 526
8 Miia KurppaMiia Kurppa 88 FinlandFinland 5549 728
9 Anouk ForafoAnouk Forafo 85 FranceFrance 5338 939
10 Serpil KocakSerpil Kocak 84 TurkeyTurkey 5314 963
11 Michaela BroumováMichaela Broumová 95 Czech RepublicCzech Republic 5261 1016
12 Anna NečinováAnna Nečinová 96 Czech RepublicCzech Republic 5173 1104
13 Aneta KomrskováAneta Komrsková 92 Czech RepublicCzech Republic 4958 1319
14 Alena GalertováAlena Galertová 92 Czech RepublicCzech Republic 4824 1453
15 Foll Gaëlle LeFoll Gaëlle Le 91 FranceFrance 4140 2137
Michelle ZeltnerMichelle Zeltner 91 SwitzerlandSwitzerland DNF
Marilyn NwawulorMarilyn Nwawulor 92 United KingdomUnited Kingdom DNF
Laurien HoosLaurien Hoos 83 NetherlandsNetherlands DNF
Jillian DrouinJillian Drouin 86 CanadaCanada DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Kasyanova G. 6277 (13.31/1078-1.73/891-13.98/793-23.99/982-6.25/927-42.50/715-2:15.09/891)
Klučinová E. 6148 (13.97/983-1.82/1003-14.22/809-24.79/906-6.02/856-46.40/790-2:21.68/801)
Tymińska K. 6048 (13.74/1015-1.70/855-14.14/803-24.45/938-6.09/877-38.72/643-2:13.28/917)
Marcussen I. 5868 (14.35/929-1.64/783-13.52/762-25.60/833-5.82/795-48.74/836-2:12.38/930)
Koala M. 5852 (13.27/1084-1.70/855-12.53/696-24.28/954-6.16/899-38.27/634-2:27.11/730)
Osazuwa U. 5828 (13.44/1059-1.79/966-12.51/695-24.68/916-5.91/822-36.01/591-2:23.29/779)
Ahouanwanou O. 5751 (13.98/981-1.70/855-13.66/771-24.62/922-5.78/783-42.01/706-2:26.81/733)
Kurppa M. 5549 (14.66/887-1.73/891-12.68/706-27.16/699-5.80/789-49.61/853-2:27.53/724)
Forafo A. 5338 (14.31/935-1.64/783-11.35/618-26.74/734-5.74/771-40.91/685-2:20.86/812)
Kocak S. 5314 (14.15/957-1.67/818-11.91/655-25.75/819-5.77/780-31.92/513-2:23.83/772)
Broumová M. 5261 (14.89/856-1.67/818-09.98/528-25.34/856-5.73/768-36.80/606-2:19.60/829)
Nečinová A. 5173 (14.72/879-1.67/818-11.85/651-25.61/832-5.37/663-39.65/661-2:31.95/669)
Komrsková A. 4958 (14.43/918-1.64/783-10.86/586-26.27/774-5.51/703-37.69/623-2:40.15/571)
Galertová A. 4824 (16.56/647-1.55/678-12.03/663-27.11/703-5.29/640-45.97/782-2:28.53/711)
Zeltner M. 4235 (14.20/950-1.79/966-12.00/661-24.87/899-5.70/759-/)
Le F. 4140 (/-1.76/928-12.62/702-25.75/819-/-46.03/783-2:13.95/908)
Nwawulor M. 4076 (13.76/1013-1.67/818-10.91/589-25.05/882-5.75/774-/-/)
Drouin J. 4009 (14.31/935-1.70/855-13.27/745-26.10/788-5.45/686-/)
Hoos L. 3339 (13.90/993-1.64/783-14.64/837-26.83/726-/-/)
Celkem 19 závodníků
Desetiboj - Muži
stav po 10 z 10 disciplín
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Marek LukášMarek Lukáš 91 Czech RepublicCzech Republic 7892 0
2 Martin RoeMartin Roe 92 NorwayNorway 7842 50
3 Romain MartinRomain Martin 88 FranceFrance 7825 67
4 Lars Vikan RiseLars Vikan Rise 88 NorwayNorway 7715 177
5 David HallDavid Hall 95 United KingdomUnited Kingdom 7651 241
6 Anderson VenancioAnderson Venancio 87 BrazilBrazil 7539 353
7 Stefan MatulaStefan Matula 90 GermanyGermany 7452 440
8 Thierry GuillaumeThierry Guillaume 86 MauriciusMauricius 7417 475
9 Florent LombaFlorent Lomba 94 Congo, The Democratic Republic Of TheCongo, The Democratic Repub... 7157 735
10 Jack AndrewJack Andrew 91 United KingdomUnited Kingdom 7055 837
11 Simon ZieglerSimon Ziegler 93 GermanyGermany 6881 1011
12 Felix Schmid-SchuttiFelix Schmid-Schutti 94 AustriaAustria 6860 1032
13 Brent NewdickBrent Newdick 85 New ZealandNew Zealand 6650 1242
14 Andreas ChristodoulouAndreas Christodoulou 95 CyprusCyprus 6258 1634
15 Marco RibolziMarco Ribolzi 89 ItalyItaly 6244 1648
Tomáš VojtekTomáš Vojtek 93 Czech RepublicCzech Republic DNF
Oleksiy KasyanovOleksiy Kasyanov 85 UkraineUkraine DNF
Poznámky:
Po ukončení soutěže před odesláním výsledků na web ČAS (www.atletika.cz) změňte v časovém pořadu název disciplíny celkový bodový stav na příslušný název víceboje (např. desetiboj) tak, aby bylo možné zpracovat korektně statistiku!
Lukáš M. 7892 (11.05/850-7.06/828-14.35/750-1.93/740-50.00/815-14.56/903-40.38/672-4.55/775-65.83/826-4:31.84/733)
Roe M. 7842 (10.95/872-7.42/915-15.15/799-1.90/714-49.20/852-15.35/808-44.81/763-4.45/746-58.21/711-4:42.95/662)
Martin R. 7825 (11.16/825-6.97/807-14.22/742-2.02/822-49.25/849-14.81/873-39.26/650-4.75/834-59.18/726-4:37.31/697)
Rise L. 7715 (11.42/769-6.98/809-15.42/816-2.05/850-51.26/757-15.70/767-42.99/726-4.45/746-63.05/784-4:38.35/691)
Hall D. 7651 (10.84/897-6.83/774-12.16/616-1.96/767-46.98/959-14.98/852-37.86/621-4.45/746-53.43/640-4:24.79/779)
Venancio A. 7539 (11.12/834-6.96/804-12.92/662-1.93/740-50.23/804-14.70/886-43.92/745-4.65/804-58.41/714-5:02.43/546)
Matula S. 7452 (10.98/865-7.21/864-14.28/745-1.81/636-51.11/764-14.70/886-40.08/666-4.35/716-54.68/658-4:44.56/652)
Guillaume T. 7417 (11.71/709-6.90/790-13.84/719-1.90/714-52.16/718-15.29/815-43.95/745-4.55/775-63.35/788-4:45.81/644)
Lomba F. 7157 (11.46/761-7.04/823-12.63/645-1.99/794-49.80/824-14.65/892-38.55/635-4.05/631-47.96/558-4:54.09/594)
Andrew J. 7055 (11.42/769-6.59/718-12.20/619-1.90/714-50.24/804-15.28/816-37.25/609-4.45/746-43.83/498-4:27.41/762)
Kasyanov O. 6946 (10.87/890-7.70/985-14.27/745-1.99/794-48.67/877-14.09/963-50.85/888-4.65/804-/)
Ziegler S. 6881 (11.27/801-6.73/750-11.96/604-1.84/661-51.58/743-15.70/767-35.30/570-4.65/804-48.80/571-4:51.46/610)
Schmid-Schutti F. 6860 (11.21/814-6.82/771-11.83/596-1.78/610-50.29/801-15.32/811-33.49/534-4.55/775-49.29/578-4:58.28/570)
Newdick B. 6650 (11.32/791-6.92/795-13.70/710-1.90/714-51.16/762-15.22/823-41.54/696-4.35/716-53.67/643-/)
Christodoulou A. 6258 (11.21/814-6.72/748-10.77/532-1.81/636-50.83/777-15.15/831-36.74/599-3.75/549-62.26/772-/)
Ribolzi M. 6244 (11.49/755-7.02/818-12.16/616-1.90/714-49.70/828-15.52/788-31.60/496-4.25/688-46.76/541-/)
Vojtek T. 3580 (10.99/863-6.47/691-10.60/522-1.84/661-49.39/843-/-/-/-/)
Celkem 17 závodníků