výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Praga Academica 2015

Praha (4. 6. 2015)

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (čt, 4.6.2015 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.90 0.192
2 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 7 52.47 0.301
3 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 52.51 0.147
4 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.57 0.214
5 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 53.38 0.384
Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNF 0.230
Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 4.6.2015 - 17:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 5 54.16 0.244
2 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 55.34 0.315
3 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.68 0.298
4 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 4 56.94 0.213
5 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.90 0.156
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MusilDaniel Musil 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 51.90 0.192
2 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 7 52.47 0.301
3 Radek FischerRadek Fischer 91 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 52.51 0.147
4 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.57 0.214
5 Jan ChlopčíkJan Chlopčík 95 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 8 53.38 0.384
6 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 5 54.16 0.244
7 Jiří KuntJiří Kunt 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 7 55.34 0.315
8 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 55.68 0.298
9 Michael HavlíkMichael Havlík 88 AK Moravská TřebováAK Moravská Třebová 4 56.94 0.213
10 Miloslav PetrákMiloslav Petrák 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 58.90 0.156
Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 DNF 0.230
Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 DNS

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (čt, 4.6.2015 - 17:00) official Vítr: +0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 NL 59.43 0.355
2 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 60.09 0.423
3 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 99 SlovakiaSlovakia 4 60.37 0.406
4 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 60.51 0.345
5 Kamila NěmcováKamila Němcová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 61.43 0.323
6 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 62.50 0.221
7 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 62.79 0.403
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 4.6.2015 - 17:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 63.38 0.476
2 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 64.53 0.440
3 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 67.63 0.469
4 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 67.67 0.267
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 NL 59.43 0.355
2 Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5 60.09 0.423
3 Daniela LedeckáDaniela Ledecká 99 SlovakiaSlovakia 4 60.37 0.406
4 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 60.51 0.345
5 Kamila NěmcováKamila Němcová 89 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 3 61.43 0.323
6 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 62.50 0.221
7 Nikola ŘehounkováNikola Řehounková 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 62.79 0.403
8 Aneta SladovníkováAneta Sladovníková 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 63.38 0.476
9 Veronika MeczlováVeronika Meczlová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 64.53 0.440
10 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 67.63 0.469
11 Anežka KubištováAnežka Kubištová 96 Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice 3 67.67 0.267