výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pražské memoriály

Praha (3. 7. 2015)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 3.7.2015 - 18:45) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maximilian KrieseMaximilian Kriese 90 GermanyGermany 6 10.83 0.162
2 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 10.87 0.150
3 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 4 10.91 0.135
4 Marek ŠajbidorMarek Šajbidor 87 SlovakiaSlovakia 3 10.98 0.183
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.05 0.183
6 Michal MecháčekMichal Mecháček 98 SlovakiaSlovakia 1 11.49 0.181
David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 3.7.2015 - 18:45) official Vítr: -0.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 11.20 0.142
2 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 11.28 0.138
3 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.46 0.142
4 Jakub NosekJakub Nosek 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.47 0.197
5 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovakiaSlovakia 7 11.70 0.161
6 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5 11.73 0.154
David NovotnýDavid Novotný 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 1 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 3.7.2015 - 18:45) official Vítr: -0.4 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivan HupkaIvan Hupka 91 SlovakiaSlovakia 4 11.78 0.172
2 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.83 0.164
3 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.85 0.195
4 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 11.95 0.154
5 Jiří PražanJiří Pražan 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.17 0.183
6 Michal SvatuškaMichal Svatuška 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 15.46 0.415
7 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.26 0.244
Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maximilian KrieseMaximilian Kriese 90 GermanyGermany 6 10.83 0.162
2 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 5 10.87 0.150
3 Pavel BendaPavel Benda 92 AK MostAK Most 4 10.91 0.135
4 Marek ŠajbidorMarek Šajbidor 87 SlovakiaSlovakia 3 10.98 0.183
5 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.05 0.183
6 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 11.20 0.142
7 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4 11.28 0.138
8 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 11.46 0.142
9 Jakub NosekJakub Nosek 89 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.47 0.197
10 Michal MecháčekMichal Mecháček 98 SlovakiaSlovakia 1 11.49 0.181
11 Jozef BuvalaJozef Buvala 96 SlovakiaSlovakia 7 11.70 0.161
12 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 5 11.73 0.154
13 Ivan HupkaIvan Hupka 91 SlovakiaSlovakia 4 11.78 0.172
14 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 11.83 0.164
15 Jan MiksaJan Miksa 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.85 0.195
16 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 11.95 0.154
17 Jiří PražanJiří Pražan 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.17 0.183
18 Michal SvatuškaMichal Svatuška 77 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 15.46 0.415
19 Antonín KábeleAntonín Kábele 35 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.26 0.244
David ŠrámekDavid Šrámek 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 DNS
David NovotnýDavid Novotný 96 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 1 DNS
Otakar PachmannOtakar Pachmann 44 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 8 DNS

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 3.7.2015 - 18:35) official Vítr: +0.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.04 0.175
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.08 0.362
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 12.23 0.176
4 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.23 0.170
5 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 7 12.27 0.164
6 Petra MočáryováPetra Močáryová 99 SlovakiaSlovakia 1 12.42 0.309
7 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 12.45 0.247
8 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 12.60 0.157
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (pá, 3.7.2015 - 18:35) official Vítr: -0.8 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.60 0.140
2 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.71 0.168
3 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.92 0.194
4 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.10 0.156
5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.11 0.195
6 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.11 0.326
7 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.14 0.184
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 3 12.04 0.175
2 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 12.08 0.362
3 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 6 12.23 0.176
4 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.23 0.170
5 Vladimíra ŠibováVladimíra Šibová 90 SlovakiaSlovakia 7 12.27 0.164
6 Petra MočáryováPetra Močáryová 99 SlovakiaSlovakia 1 12.42 0.309
7 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2 12.45 0.247
8 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.60 0.140
9 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 12.60 0.157
10 Markéta MrňováMarkéta Mrňová 91 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 2 12.71 0.168
11 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 12.92 0.194
12 Anna HrudkováAnna Hrudková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.10 0.156
13 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.11 0.195
14 Kristýna LánskáKristýna Lánská 92 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 13.11 0.326
15 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 13.14 0.184