Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B

Klatovy (16. 5. 2015)

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 1:58.99 11.00
2 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 2:00.09 9.00
3 Michal JarolímMichal Jarolím 89 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:01.83 8.00
4 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:05.16 7.00
5 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:05.40 6.00
6 Jaroslav VondrůJaroslav Vondrů 96 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:06.29 5.00
7 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:06.63 3.00
8 Zdeněk HniloZdeněk Hnilo 85 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:20.48
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Šimon BurešŠimon Bureš 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:06.30 4.00
2 David HorákDavid Horák 96 TJ SušiceTJ Sušice 2:12.31 2.00
3 Josef AdamecJosef Adamec 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:16.27 1.00
MB Daniel NovýDaniel Nový 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:05.86
MB Adam KlimešAdam Klimeš 99 TJ Vodní stavby TáborTJ Vodní stavby Tábor 2:08.21
Celkem 5 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Štěpánka ŠlechtováŠtěpánka Šlechtová 92 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:23.60 11.00
2 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 TJ SušiceTJ Sušice 2:25.78 9.00
3 Karolína HrubáKarolína Hrubá 93 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 2:31.86 8.00
4 Diana PetrmichlováDiana Petrmichlová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:36.60 7.00
5 Adéla NovákováAdéla Nováková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2:38.05 6.00
6 Kristýna UtikalováKristýna Utikalová 99 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 2:38.09 5.00
7 Kateřina VaščůrováKateřina Vaščůrová 97 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:39.39 4.00
8 Aneta VomelováAneta Vomelová 01 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2:49.09 3.00
Marcela HolubováMarcela Holubová 95 Atletika KlatovyAtletika Klatovy DNS
Celkem 9 závodníků