Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Atletický mítink Brno 2015

Brno (20. 5. 2015)
skok vysoký - Muži (středa, 20.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin HeindlMartin Heindl 920602 JAC BrnoJAC Brno 2.14
2 Martin ŠípekMartin Šípek 960918 JAC BrnoJAC Brno 1.80
3 Filip SloukaFilip Slouka 990505 JAC BrnoJAC Brno 1.75
skok vysoký - Ženy (středa, 20.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1= Nikola PařilováNikola Pařilová 945518 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1.75
1= Eliška BuchlovskáEliška Buchlovská 985827 JAC BrnoJAC Brno 1.75
3 Michaela HrubáMichaela Hrubá 985221 JAC BrnoJAC Brno 1.65
skok daleký - Ženy (středa, 20.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Dana VelďákováDana Velďáková 810101 VSC Dukla Banska BystricaVSC Dukla Banska Bystrica 6.29
2 Lucie MájkováLucie Májková 880101 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6.28
3 Renata MedgyesováRenata Medgyesová 835128 SlovakiaSlovakia 6.13
trojskok - Muži (středa, 20.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Ján ŠubaJán Šuba 940101 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.26
2 Tomáš JanečekTomáš Janeček 981216 AK OlomoucAK Olomouc 13.71
3 Tomáš KummerTomáš Kummer 950521 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.41
trojskok - Ženy (středa, 20.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Lucie MájkováLucie Májková 880101 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 13.61
2 Dana VelďákováDana Velďáková 810101 VSC Dukla Banska BystricaVSC Dukla Banska Bystrica 13.32
3 Monika BaňovičováMonika Baňovičová 950101 SlovakiaSlovakia 11.83
hod oštěpem 500g - Dorostenky (středa, 20.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Iveta MocharováIveta Mocharová 985524 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 44.40
2 Michaela HrubáMichaela Hrubá 985221 JAC BrnoJAC Brno 29.92
3 Kristýna KlossováKristýna Klossová 996125 JAC BrnoJAC Brno 29.18
hod oštěpem 600g - Ženy (středa, 20.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea DrápalováAndrea Drápalová 935704 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 45.94
2 Veronika KadlečíkováVeronika Kadlečíková 910101 VSC Dukla Banska BystricaVSC Dukla Banska Bystrica 40.50
3 Michaela HanákováMichaela Hanáková 935801 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.04
hod oštěpem 700g - Dorostenci (středa, 20.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Jiří KučeraJiří Kučera 980426 JAC BrnoJAC Brno 66.78
2 Erik VeselýErik Veselý 981024 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 64.62
3 Vilém StráskýVilém Stráský 990703 JAC BrnoJAC Brno 40.28
hod oštěpem 800g - Muži (středa, 20.5.2015)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Martin BenákMartin Benák 880101 VSC Dukla Banska BystricaVSC Dukla Banska Bystrica 76.48
2 Maxmilián SlezákMaxmilián Slezák 960702 Slavia TrnavaSlavia Trnava 64.20
3 Martin SklenářMartin Sklenář 920303 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 60.52