výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Memoriál Josefa Odložila

Praha (8. 6. 2015)

100 m - Muži (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 9.58 Usain Bolt JAM 16.08.2009 Berlin (Olympiastadion)
WL 9.74 Justin Gatlin USA 15.05.2015 Doha
MR 10.08 Dasaolu James GRB 2013 Praha
Běh 1 (po, 8.6.2015 - 15:40) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 SB 11.01 0.184
2 Marek ŠajbidorMarek Šajbidor 87 SlovakiaSlovakia 5 SB 11.06 0.230
3 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.10 0.135
Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 8.6.2015 - 15:40) official Vítr: +0.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 SB 11.13 0.175
2 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3 SB 11.13 0.188
3 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.14 0.190
4 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 11.19 0.115
5 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 5 11.20 0.161
Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 6 SB 11.01 0.184
2 Marek ŠajbidorMarek Šajbidor 87 SlovakiaSlovakia 5 SB 11.06 0.230
3 Jan FeherJan Feher 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 11.10 0.135
4 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 SB 11.13 0.175
5 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 3 SB 11.13 0.188
6 Adam GrabmüllerAdam Grabmüller 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.14 0.190
7 Václav ZichVáclav Zich 90 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 SB 11.19 0.115
8 Tomáš BártaTomáš Bárta 95 JAC BrnoJAC Brno 5 11.20 0.161
Daniel MaruštíkDaniel Maruštík 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 7 DNS
David RichterDavid Richter 98 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 4 DNS
Rudolf RůžekRudolf Růžek 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 DNS

100 m - Muži (Rozběh)

Postup: První 3 (Q) + 2 časy (q) do finále

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 9.58 Usain Bolt JAM 16.08.2009 Berlin (Olympiastadion)
WL 9.74 Justin Gatlin USA 15.05.2015 Doha
MR 10.08 Dasaolu James GRB 2013 Praha
Rozběh 1 (po, 8.6.2015 - 18:02) official Vítr: -0.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anaso JobodwanaAnaso Jobodwana 92 South AfricaSouth Africa 4 10.40 Q 0.163
2 Seye OgunleweSeye Ogunlewe 91 NigeriaNigeria 5 10.45 Q 0.186
3 Francis ObikweluFrancis Obikwelu 78 PortugalPortugal 6 10.64 Q 0.152
4 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 Czech RepublicCzech Republic 7 10.91 0.143
Marek BakalárMarek Bakalár 95 Czech RepublicCzech Republic 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (po, 8.6.2015 - 18:02) official Vítr: +2.3 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Henricho BruintjiesHenricho Bruintjies 93 South AfricaSouth Africa 4 10.22 Q 0.173
2 Ogho-Oghene EgweroOgho-Oghene Egwero 88 NigeriaNigeria 5 10.24 Q 0.160
3 Deji TobaisDeji Tobais 91 United KingdomUnited Kingdom 6 10.54 Q 0.156
4 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Czech RepublicCzech Republic 7 10.70 q 0.230
5 Pavel BendaPavel Benda 92 Czech RepublicCzech Republic 3 10.74 q 0.122
6 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Czech RepublicCzech Republic 2 10.94 0.119
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Henricho BruintjiesHenricho Bruintjies 93 South AfricaSouth Africa 4 10.22 Q 0.173
2 Ogho-Oghene EgweroOgho-Oghene Egwero 88 NigeriaNigeria 5 10.24 Q 0.160
3 Anaso JobodwanaAnaso Jobodwana 92 South AfricaSouth Africa 4 10.40 Q 0.163
4 Seye OgunleweSeye Ogunlewe 91 NigeriaNigeria 5 10.45 Q 0.186
5 Deji TobaisDeji Tobais 91 United KingdomUnited Kingdom 6 10.54 Q 0.156
6 Francis ObikweluFrancis Obikwelu 78 PortugalPortugal 6 10.64 Q 0.152
7 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Czech RepublicCzech Republic 7 10.70 q 0.230
8 Pavel BendaPavel Benda 92 Czech RepublicCzech Republic 3 10.74 q 0.122
9 Tomáš JonášTomáš Jonáš 94 Czech RepublicCzech Republic 7 10.91 0.143
10 Dominik ZáleskýDominik Záleský 95 Czech RepublicCzech Republic 2 10.94 0.119
Marek BakalárMarek Bakalár 95 Czech RepublicCzech Republic 3 DNS

100 m - Muži (Finále)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 9.58 Usain Bolt JAM 16.08.2009 Berlin (Olympiastadion)
WL 9.74 Justin Gatlin USA 15.05.2015 Doha
MR 10.08 Dasaolu James GRB 2013 Praha
Finále (po, 8.6.2015 - 19:35) official Vítr: +1.5 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Henricho BruintjiesHenricho Bruintjies 93 South AfricaSouth Africa 4 MR 10.06 0.124
2 Anaso JobodwanaAnaso Jobodwana 92 South AfricaSouth Africa 3 SB 10.13 0.135
3 Ogho-Oghene EgweroOgho-Oghene Egwero 88 NigeriaNigeria 5 10.30 0.132
4 Deji TobaisDeji Tobais 91 United KingdomUnited Kingdom 7 SB 10.34 0.159
5 Seye OgunleweSeye Ogunlewe 91 NigeriaNigeria 6 10.35 0.140
6 Francis ObikweluFrancis Obikwelu 78 PortugalPortugal 8 SB 10.50 0.165
7 Marcel KadlecMarcel Kadlec 94 Czech RepublicCzech Republic 1 =SB 10.70 0.180
8 Pavel BendaPavel Benda 92 Czech RepublicCzech Republic 2 SB 10.70 0.311
Celkem 8 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 10.49 Florence Griffith-Joyner USA 16.07.1988 Indianapolis, IN
WL 10.81 Murielle Ahouré CIV 30.05.2015 Eugene (Hayward Field), OR
WL 10.81 Shelly-Ann Fraser-Pryce JAM 30.05.2015 Eugene (Hayward Field), OR
MR 11.34 Anim Vida GHA 2004 Praha
Běh 1 (po, 8.6.2015 - 15:30) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 11.72 0.145
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.89 0.137
3 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.95 0.154
4 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.02 0.143
5 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 12.91 0.160
6 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 13.06 0.199
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 8.6.2015 - 15:30) official Vítr: -1.0 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 12.11 0.129
2 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.24 0.163
3 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.25 0.154
4 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.31 0.167
5 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 12.35 0.122
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 12.51 0.173
7 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.85 0.128
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 91 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 11.72 0.145
2 Jana SlaninováJana Slaninová 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4 11.89 0.137
3 Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 11.95 0.154
4 Lucie DomskáLucie Domská 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 12.02 0.143
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 PB 12.11 0.129
6 Marcela PírkováMarcela Pírková 96 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 4 12.24 0.163
7 Pavla HumpolíkováPavla Humpolíková 85 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 12.25 0.154
8 Martina HofmanováMartina Hofmanová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 12.31 0.167
9 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 12.35 0.122
10 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 12.51 0.173
11 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.85 0.128
12 Barbora VotinskáBarbora Votinská 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 12.91 0.160
13 Karolína TesařováKarolína Tesařová 94 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 13.06 0.199

400 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 43.18 Michael Johnson USA 26.08.1999 Sevilla (La Cartuja)
WL 43.95 Kirani James GRN 30.05.2015 Eugene (Hayward Field), OR
MR 45.26 Al Bishi Obah Hamdan SAU 2001 Praha
(po, 8.6.2015 - 16:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 46.86 0.266
2 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 PB 46.95 0.256
3 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 47.17 0.251
4 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 48.69 0.241
5 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 49.06 0.292
6 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 49.46 0.339
7 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 8 SB 49.48 0.342
8 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 SB 49.52 0.177
Celkem 8 závodníků
(po, 8.6.2015 - 19:25) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 Czech RepublicCzech Republic 5 46.01 0.281
2 Conrad WilliamsConrad Williams 82 United KingdomUnited Kingdom 4 46.16 0.277
3 Alphas KishoyanAlphas Kishoyan 94 KenyaKenya 6 46.30 0.291
4 Karol ZalewskiKarol Zalewski 93 PolandPoland 8 46.76 0.322
5 Saviour KombeSaviour Kombe 91 ZambiaZambia 2 47.12 0.237
6 Pako SeribePako Seribe 91 BotswanaBotswana 3 47.45 0.233
7 Jan TesařJan Tesař 90 Czech RepublicCzech Republic 7 47.47 0.347
8 Miloš RaovićMiloš Raović 94 SerbiaSerbia 1 48.16 0.251
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MaslákPavel Maslák 91 Czech RepublicCzech Republic 5 46.01 0.281
2 Conrad WilliamsConrad Williams 82 United KingdomUnited Kingdom 4 46.16 0.277
3 Alphas KishoyanAlphas Kishoyan 94 KenyaKenya 6 46.30 0.291
4 Karol ZalewskiKarol Zalewski 93 PolandPoland 8 46.76 0.322
5 Michal DesenskýMichal Desenský 93 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 SB 46.86 0.266
6 Roman FlaškaRoman Flaška 88 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 PB 46.95 0.256
7 Saviour KombeSaviour Kombe 91 ZambiaZambia 2 47.12 0.237
8 Patrik ŠormPatrik Šorm 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 SB 47.17 0.251
9 Pako SeribePako Seribe 91 BotswanaBotswana 3 47.45 0.233
10 Jan TesařJan Tesař 90 Czech RepublicCzech Republic 7 47.47 0.347
11 Miloš RaovićMiloš Raović 94 SerbiaSerbia 1 48.16 0.251
12 Jakub VeselýJakub Veselý 98 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2 48.69 0.241
13 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 49.06 0.292
14 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 49.46 0.339
15 David CésarDavid César 94 Athletic Runners Club BrnoAthletic Runners Club Brno 8 SB 49.48 0.342
16 Albert HolibkaAlbert Holibka 94 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 1 SB 49.52 0.177

400 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 47.60 Marita Koch GDR 06.10.1985 Canberra (Bruce Stadium)
WL 49.95 Sanya Richards-Ross USA 09.05.2015 Kingston (NS), JAM
MR 50.87 Fuchsová Helena CZE 2000 Praha
(po, 8.6.2015 - 16:00) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4 SB 54.69 0.236
2 Lucie TaclíkováLucie Taclíková 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 PB 56.40 0.324
3 Jana SlavíkováJana Slavíková 97 AC ČáslavAC Čáslav 6 SB 56.81 0.286
4 Alena UlrichováAlena Ulrichová 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 57.01 0.287
5 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 SB 57.19 0.218
6 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 SB 58.16 0.186
7 Alžběta KratochvílováAlžběta Kratochvílová 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 58.39 0.358
8 Jarmila GregovskáJarmila Gregovská 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 58.56 0.392
Celkem 8 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:40.91 David Lekuta Rudisha KEN 09.08.2012 London (Olympic Stadium)
WL 1:43.56 Mohammed Aman ETH 04.06.2015 Roma (Stadio Olimpico)
MR 1:44.46 Chirchir Robert KEN 1996 Praha
Běh 1 (po, 8.6.2015 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 1:50.99
2 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 PB 1:51.12
3 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 4 SB 1:51.52
4 Jan MurínJan Murín 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 1:51.59
5 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 7 SB 1:52.03
6 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 8 1:52.04
7 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:55.14
8 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:55.78
9 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 1:56.37
Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
David ŠpindlerDavid Špindler 94 Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz... 2 DNS
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 52.74
600 1:21.68
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (po, 8.6.2015 - 16:10) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 92 SlovakiaSlovakia 7 1:55.24
2 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 SB 1:56.08
3 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 SB 1:56.74
4 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC DomažliceAC Domažlice 3 1:57.08
5 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 4 1:57.41
6 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC ČáslavAC Čáslav 1 SB 1:58.16
7 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 8 1:58.65
8 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 1:58.69
9 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:59.28
10 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 2:02.25
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 57.49
600 1:26.88
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš VystrkTomáš Vystrk 93 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 SB 1:50.99
2 Ondřej ChourOndřej Chour 87 AC Česká LípaAC Česká Lípa 2 PB 1:51.12
3 Martin SadilMartin Sadil 94 AK ŠternberkAK Šternberk 4 SB 1:51.52
4 Jan MurínJan Murín 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 PB 1:51.59
5 Jan ČivišJan Čiviš 95 AC DomažliceAC Domažlice 7 SB 1:52.03
6 Hakim SalehHakim Saleh 96 AK BílinaAK Bílina 8 1:52.04
7 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:55.14
8 Leonard LendvorskýLeonard Lendvorský 92 SlovakiaSlovakia 7 1:55.24
9 Jakub ŠevčíkJakub Ševčík 90 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3 1:55.78
10 Lukáš SymerskýLukáš Symerský 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1 SB 1:56.08
11 Jan SýkoraJan Sýkora 92 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 1:56.37
12 Petr HolendaPetr Holenda 81 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 6 SB 1:56.74
13 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC DomažliceAC Domažlice 3 1:57.08
14 Jan SadilJan Sadil 96 AK ŠternberkAK Šternberk 4 1:57.41
15 Martin ChybaMartin Chyba 86 AC ČáslavAC Čáslav 1 SB 1:58.16
16 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 8 1:58.65
17 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 1:58.69
18 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 1:59.28
19 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 2 2:02.25
Martin ČapekMartin Čapek 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
David ŠpindlerDavid Špindler 94 Athletic club Mariánské Lázně, o.s.Athletic club Mariánské Láz... 2 DNS

800 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 1:53.28 Jarmila Kratochvílová TCH 26.07.1983 München
WL 1:57.82 Eunice Jepkoech Sum KEN 30.05.2015 Eugene (Hayward Field), OR
MR 1:58.83 Mistyukevich Irina RUS 1999 Praha
(po, 8.6.2015 - 19:15) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lenka MasnáLenka Masná 85 Czech RepublicCzech Republic 4 2:02.62
2 Kseniya SavinaKseniya Savina 89 UkraineUkraine 3 2:04.00
3 Marina PospelovaMarina Pospelova 90 Russian FederationRussian Federation 8 SB 2:04.33
4 Mariya NikolayevaMariya Nikolayeva 91 Russian FederationRussian Federation 1 2:04.56
5 Diana MezulianíkovaDiana Mezulianíkova 92 Czech RepublicCzech Republic 7 SB 2:04.73
6 Kateřina HálováKateřina Hálová 81 Czech RepublicCzech Republic 1 PB 2:05.35
7 Rose-Anne GalliganRose-Anne Galligan 87 IrelandIreland 6 2:05.42
8 Marta MilaniMarta Milani 87 ItalyItaly 2 2:05.72
9 Alesia ViskotovaAlesia Viskotova 92 UkraineUkraine 7 PB 2:07.27
10 Fantu MagisoFantu Magiso 92 EthiopiaEthiopia 5 2:08.82
Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 SlovakiaSlovakia 8 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400145Holleyová Andrea (SVK)58.66
6007Masná Lenka (CZE)1:31.07
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 3:26.00 Hicham El Guerrouj MAR 14.07.1998 Roma (Stadio Olimpico)
WL 3:32.88 Abdalaati Iguider MAR 06.06.2015 Marseille
MR 3:34.55 Dirirsa Teshome ETH 2012 Praha
(po, 8.6.2015 - 18:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Charles Philibert-ThiboultotCharles Philibert-Thiboultot 90 CanadaCanada 6 3:39.78
2 Valentin SmirnovValentin Smirnov 86 Russian FederationRussian Federation 7 3:40.15
3 Yassine HathatYassine Hathat 91 AlgeriaAlgeria 10 3:40.33
4 Aman KediAman Kedi 94 EthiopiaEthiopia 9 3:41.35
5 Jerry MotsauJerry Motsau 90 South AfricaSouth Africa 8 3:44.44
6 Jan PetračJan Petrač 95 SloveniaSlovenia 1 SB 3:45.62
7 Jozef PelikánJozef Pelikán 84 SlovakiaSlovakia 2 SB 3:46.04
8 Petr VitnerPetr Vitner 90 Czech RepublicCzech Republic 3 3:46.40
9 Jan FrišJan Friš 95 Czech RepublicCzech Republic 4 3:46.87
10 Folavia SehohleFolavia Sehohle 90 South AfricaSouth Africa 5 3:49.62
Jakub HolušaJakub Holuša 88 Czech RepublicCzech Republic 11 DNF
Geoffrey BaruseiGeoffrey Barusei 94 KenyaKenya 12 DNF
Matěj PavlíčekMatěj Pavlíček 92 Czech RepublicCzech Republic 14 DNF
Armin BothaArmin Botha 92 South AfricaSouth Africa 13 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
40024Pavlíček Matěj (CZE)54.26
80024Pavlíček Matěj (CZE)1:53.62
120012Barusei Geoffrey (KEN)2:55.81
Celkem 14 závodníků

1500 m - Veteráni

(po, 8.6.2015 - 16:20) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Milan SerafinMilan Serafin 65 Czech RepublicCzech Republic 8 4:22.25
2 Robert ČepekRobert Čepek 69 Czech RepublicCzech Republic 2 4:31.72
3 Rastislav MartinickýRastislav Martinický 60 SlovakiaSlovakia 5 4:47.88
4 Eduard KučkovskýEduard Kučkovský 61 SlovakiaSlovakia 11 4:54.79
5 Martin BušekMartin Bušek 64 Czech RepublicCzech Republic 1 5:00.12
6 Vladimír VacardaVladimír Vacarda 59 Czech RepublicCzech Republic 9 5:03.39
7 Karel ŠtoglKarel Štogl 73 Czech RepublicCzech Republic 12 5:13.11
8 Mikuláš DzurindaMikuláš Dzurinda 55 SlovakiaSlovakia 3 5:14.45
9 František PechekFrantišek Pechek 53 Czech RepublicCzech Republic 7 5:17.37
10 Jiří NovákJiří Novák 45 Czech RepublicCzech Republic 10 7:36.29
Karel KalibaKarel Kaliba 71 Czech RepublicCzech Republic 4 DNS
Petr MotálekPetr Motálek 61 Czech RepublicCzech Republic 6 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
400 1:08.36
800 2:19.38
1200 3:34.21
Celkem 12 závodníků

3000 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 8:06.11 Junxia Wang CHN 13.09.1993 Beijing
WL 8:36.90 Irene Jelagat KEN 24.05.2015 Hengelo
MR 8:47.72 Berhane Adere ETH 2000 Praha
(po, 8.6.2015 - 18:30) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Buze DiribaBuze Diriba 94 EthiopiaEthiopia 10 08:47.52
2 Gemeda FeyneGemeda Feyne 92 EthiopiaEthiopia 9 PB 08:48.76
3 Caroline ChepkemoiCaroline Chepkemoi 93 KenyaKenya 5 08:49.04
4 Bezuayehu MohamedBezuayehu Mohamed 96 EthiopiaEthiopia 3 08:55.93
5 Dera DidaDera Dida 96 EthiopiaEthiopia 4 08:57.00
6 Stella ChesangStella Chesang 96 UgandaUganda 11 09:03.70
7 Sintayehu LewetegnSintayehu Lewetegn 96 EthiopiaEthiopia 8 09:05.04
8 Alina RehAlina Reh 97 GermanyGermany 6 09:19.96
9 Kristina UgarovaKristina Ugarova 87 Russian FederationRussian Federation 1 09:33.82
Viktoria YarashevichViktoria Yarashevich 93 BelarusBelarus 2 DNS
Svetlana UlogaSvetlana Uloga 86 Russian FederationRussian Federation 12 DNF
Sonja RomanSonja Roman 79 SloveniaSlovenia 7 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100040Uloga Svetlana (RUS)2:51.88
200032Diriba Buze (ETH)6:24.31
Celkem 12 závodníků

100 m překážek - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 12.21 Yordanka Donkova BUL 20.08.1988 Stara Zagora
WL 12.35 Jasmin Stowers USA 15.05.2015 Doha
MR 12.81 Trywianska-Kolasch Aurelia POL 2008 Praha
(po, 8.6.2015 - 16:35) official Vítr: +0.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 13.38 0.185
2 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 13.71 0.190
3 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.10 0.169
Celkem 3 závodníků
(po, 8.6.2015 - 18:25) official Vítr: +3.2 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Yekaterina GalitskayaYekaterina Galitskaya 87 Russian FederationRussian Federation 4 SB 12.85 0.190
2 Andrea IvančevićAndrea Ivančević 84 CroatiaCroatia 5 PB 13.01 0.283
3 Yulia KondakovaYulia Kondakova 81 Russian FederationRussian Federation 6 SB 13.03 0.435
4 Karolina KoleczekKarolina Koleczek 93 PolandPoland 3 SB 13.05 0.486
5 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Czech RepublicCzech Republic 2 PB 13.12 0.313
6 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Czech RepublicCzech Republic 8 PB 13.33 0.192
7 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Czech RepublicCzech Republic 1 SB 13.70 0.538
Yekaterina PoplavskayaYekaterina Poplavskaya 87 BelarusBelarus 7 DQ 162.6 -0.151
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Yekaterina GalitskayaYekaterina Galitskaya 87 Russian FederationRussian Federation 4 SB 12.85 0.190
2 Andrea IvančevićAndrea Ivančević 84 CroatiaCroatia 5 PB 13.01 0.283
3 Yulia KondakovaYulia Kondakova 81 Russian FederationRussian Federation 6 SB 13.03 0.435
4 Karolina KoleczekKarolina Koleczek 93 PolandPoland 3 SB 13.05 0.486
5 Lucie KoudelováLucie Koudelová 94 Czech RepublicCzech Republic 2 PB 13.12 0.313
6 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Czech RepublicCzech Republic 8 PB 13.33 0.192
7 Kateřina CachováKateřina Cachová 90 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 PB 13.38 0.185
8 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Czech RepublicCzech Republic 1 SB 13.70 0.538
9 Karolina HlavatáKarolina Hlavatá 94 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 SB 13.71 0.190
10 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.10 0.169
Yekaterina PoplavskayaYekaterina Poplavskaya 87 BelarusBelarus 7 DQ 162.6 -0.151

100 m překážek - Dorostenky

(po, 8.6.2015 - 16:30) official Vítr: +1.7 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SemeckáTereza Semecká 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 SB 13.94 0.160
2 Anna KerbachováAnna Kerbachová 00 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 7 PB 14.11 0.129
3 Barbora VeseláBarbora Veselá 00 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 3 PB 14.35 0.140
4 Karolína JirmanováKarolína Jirmanová 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 PB 14.43 0.307
5 Venuše ŽitnáVenuše Žitná 98 AK BílinaAK Bílina 5 PB 14.59 0.124
6 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2 PB 14.93 0.228
7 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 8 PB 15.30 0.172
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 12.80 Aries Merritt USA 07.09.2012 Bruxelles
WL 13.06 Pascal Martinot-Lagarde FRA 30.05.2015 Eugene (Hayward Field), OR
MR 13.19 O´Farrill Yordan CUB 2014 Praha
(po, 8.6.2015 - 16:45) official Vítr: +1.6 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 =SB 14.04 0.133
2 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 SB 14.48 0.165
3 Jan JánJan Ján 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 14.49 0.155
4 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 14.83 0.172
Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 DQ 162.6 -0.054
Celkem 5 závodníků
(po, 8.6.2015 - 18:15) official Vítr: +3.1 m/s Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonio AlkanaAntonio Alkana 90 South AfricaSouth Africa 3 13.42 0.122
2 Konstadínos DouvalídisKonstadínos Douvalídis 87 GreeceGreece 5 13.46 0.160
3 Erik BalnuweitErik Balnuweit 88 GermanyGermany 1 13.55 0.125
4 Artur NogaArtur Noga 88 PolandPoland 6 13.58 0.156
5 Dominik BochenekDominik Bochenek 87 PolandPoland 8 13.75 0.162
6 Alex Al-AmeenAlex Al-Ameen 89 NigeriaNigeria 2 13.75 0.119
Dwight ThomasDwight Thomas 80 JamaicaJamaica 4 DNF 0.173
Petr PeňázPetr Peňáz 91 Czech RepublicCzech Republic 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonio AlkanaAntonio Alkana 90 South AfricaSouth Africa 3 13.42 0.122
2 Konstadínos DouvalídisKonstadínos Douvalídis 87 GreeceGreece 5 13.46 0.160
3 Erik BalnuweitErik Balnuweit 88 GermanyGermany 1 13.55 0.125
4 Artur NogaArtur Noga 88 PolandPoland 6 13.58 0.156
5 Dominik BochenekDominik Bochenek 87 PolandPoland 8 13.75 0.162
6 Alex Al-AmeenAlex Al-Ameen 89 NigeriaNigeria 2 13.75 0.119
7 Václav SedlákVáclav Sedlák 93 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 =SB 14.04 0.133
8 Josef PoláchJosef Polách 90 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 6 SB 14.48 0.165
9 Jan JánJan Ján 93 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 3 14.49 0.155
10 Petr FrolíkPetr Frolík 91 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2 SB 14.83 0.172
Petr PeňázPetr Peňáz 91 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 4 DQ 162.6 -0.054
Dwight ThomasDwight Thomas 80 JamaicaJamaica 4 DNF 0.173
Petr PeňázPetr Peňáz 91 Czech RepublicCzech Republic 7 DNS

110 m překážek - Junioři

(po, 8.6.2015 - 16:45) official Vítr: +1.6 m/s Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
David SklenářDavid Sklenář 97 PSK Olymp PrahaPSK Olymp Praha 8 13.93 0.172
Celkem 1 závodníků

400 m překážek - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 46.78 Kevin Young USA 06.08.1992 Barcelona (Estadio Olímpico)
WL 48.09 Bershawn Jackson USA 15.05.2015 Doha
MR 48.62 Green David GBR 2009 Praha
(po, 8.6.2015 - 15:50) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 51.31 0.208
2 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5 SB 52.45 0.243
3 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.54 0.205
4 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 52.60 0.240
5 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 7 54.38 0.268
6 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 54.74 0.339
Celkem 6 závodníků
(po, 8.6.2015 - 19:05) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis KudryavtsevDenis Kudryavtsev 92 Russian FederationRussian Federation 5 SB 49.18 0.238
2 Zyl LJ VanZyl LJ Van 85 South AfricaSouth Africa 4 49.50 0.246
3 Niall FlanneryNiall Flannery 91 United KingdomUnited Kingdom 7 SB 50.20 0.229
4 Michal BrožMichal Brož 92 Czech RepublicCzech Republic 6 SB 50.45 0.244
5 Timofey ChalyyTimofey Chalyy 94 Russian FederationRussian Federation 3 50.68 0.167
6 Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovakiaSlovakia 1 50.96 0.185
7 Kurt CoutoKurt Couto 85 MozambiqueMozambique 2 51.77 0.163
8 Daniel MusilDaniel Musil 89 Czech RepublicCzech Republic 8 52.02 0.302
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis KudryavtsevDenis Kudryavtsev 92 Russian FederationRussian Federation 5 SB 49.18 0.238
2 Zyl LJ VanZyl LJ Van 85 South AfricaSouth Africa 4 49.50 0.246
3 Niall FlanneryNiall Flannery 91 United KingdomUnited Kingdom 7 SB 50.20 0.229
4 Michal BrožMichal Brož 92 Czech RepublicCzech Republic 6 SB 50.45 0.244
5 Timofey ChalyyTimofey Chalyy 94 Russian FederationRussian Federation 3 50.68 0.167
6 Martin KučeraMartin Kučera 90 SlovakiaSlovakia 1 50.96 0.185
7 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 SB 51.31 0.208
8 Kurt CoutoKurt Couto 85 MozambiqueMozambique 2 51.77 0.163
9 Daniel MusilDaniel Musil 89 Czech RepublicCzech Republic 8 52.02 0.302
10 Jiří StehnoJiří Stehno 93 ŠAK ChodovŠAK Chodov 5 SB 52.45 0.243
11 Martin JuránekMartin Juránek 91 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 52.54 0.205
12 Martin TučekMartin Tuček 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 SB 52.60 0.240
13 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 AC DomažliceAC Domažlice 7 54.38 0.268
14 Pavel ČernýPavel Černý 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 PB 54.74 0.339

400 m překážek - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 52.34 Yuliya Pechenkina RUS 08.08.2003 Tula, RUS
WL 54.31 Adekoya Oluwakemi BRN 06.06.2015 Wuhan
MR 54.43 Hejnová Zuzana CZE 2012 Praha
(po, 8.6.2015 - 18:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Wenda NelWenda Nel 88 South AfricaSouth Africa 4 55.20 0.271
2 Vera RudakovaVera Rudakova 92 Russian FederationRussian Federation 5 55.62 0.376
3 Stina TroestStina Troest 94 DenmarkDenmark 6 PB 55.88 0.235
4 Amaka OgoegbunamAmaka Ogoegbunam 90 NigeriaNigeria 2 SB 56.13 0.195
5 Joanna LinkiewiczJoanna Linkiewicz 90 PolandPoland 3 SB 56.15 0.195
6 Axelle DauwensAxelle Dauwens 90 BelgiumBelgium 7 SB 56.27 0.146
7 Josanne LucasJosanne Lucas 84 Trinidad And TobagoTrinidad And Tobago 1 57.48 0.170
8 Valeriya KhramovaValeriya Khramova 92 Russian FederationRussian Federation 8 57.91 0.304
Celkem 8 závodníků

3000 m překážek - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 7:53.63 Saif Saaeed Shaheen QAT 03.09.2004 Bruxelles
WL 8:01.71 Ezekiel Kemboi KEN 30.05.2015 Eugene (Hayward Field), OR
MR 8:14.32 Collin Kosgei KEN 2007 Praha
(po, 8.6.2015 - 19:45) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hicham SigueniHicham Sigueni 93 MoroccoMorocco 10 PB 08:21.10
2 Ilgizar SafiullinIlgizar Safiullin 92 Russian FederationRussian Federation 12 SB 08:21.36
3 Tarik langat AkdagTarik langat Akdag 88 TurkeyTurkey 14 08:21.70
4 Cory LeslieCory Leslie 89 United StatesUnited States 9 08:25.74
5 Hamid EzzineHamid Ezzine 83 MoroccoMorocco 16 08:28.87
6 Chala BeyoChala Beyo 96 EthiopiaEthiopia 11 08:29.24
7 Lawrence Kemboi KipsangLawrence Kemboi Kipsang 93 KenyaKenya 18 08:36.96
8 Nelson KipkogeiNelson Kipkogei 93 BahrainBahrain 13 08:37.35
9 Dominic KiptarusDominic Kiptarus 96 KenyaKenya 5 08:38.85
10 Tolosa NurgiTolosa Nurgi 90 EthiopiaEthiopia 7 08:41.82
11 Luke GunnLuke Gunn 85 United KingdomUnited Kingdom 6 08:44.59
12 Kaur KivistikKaur Kivistik 91 EstoniaEstonia 8 08:48.74
13 Habtamu Jaleta FayisaHabtamu Jaleta Fayisa 93 EthiopiaEthiopia 4 08:56.75
14 Lukáš OlejníčekLukáš Olejníček 88 Czech RepublicCzech Republic 1 SB 09:00.57
15 Napoleon SolomonNapoleon Solomon 94 SwedenSweden 2 09:00.96
16 Christoph SanderChristoph Sander 88 AustriaAustria 3 09:02.63
Clement KemboiClement Kemboi 92 KenyaKenya 15 DNF
Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 Czech RepublicCzech Republic 17 DNF
Mezičasy:
Meta Závodník Čas
100058Kipsang Lawrence Kemboi (KEN)2:48.34
200058Kipsang Lawrence Kemboi (KEN)5:36.87
Celkem 18 závodníků

4 x 100 m - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 40.82 United States USA 10.08.2012 London (Olympic Stadium)
WL 42.14 Jamaica JAM 03.05.2015 Nassau (T. Robinson Stadium)
MR 43.84 POL 2013 Praha
(po, 8.6.2015 - 16:55) official Cílová fotografie Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mazáčová, Procházková, Schmidová, Slaninová Mazáčová, Procházková, Schmidová, Slaninová Czech RepublicCzech Republic 4 44.71 0.207
2 Domská, Hlavatá, Hofmanová, Koudelová Domská, Hlavatá, Hofmanová, Koudelová Czech Republic 22Czech Republic 22 5 45.18 0.216
3 A B. Dvořáková, Z. Seidelová, Homolová, Paličková A B. Dvořáková, Z. Seidelová, Homolová, Paličková Czech Republic -Jun.Czech Republic -Jun. 3 46.02 0.164
4 Jarešová, Edlová, Votinská, Řehařová Jarešová, Edlová, Votinská, Řehařová SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7 49.69 0.325
B Gerulová, Pírková, Zlatníková, Novosadová B Gerulová, Pírková, Zlatníková, Novosadová Czech Republic -Jun.Czech Republic -Jun. 6 DQ 170.7
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 2.45 Javier Sotomayor CUB 27.07.1993 Salamanca
WL 2.41 Mutaz Essa Barshim QAT 30.05.2015 Eugene (Hayward Field), OR
MR 2.31 Bába Jaroslav CZE 2011 Praha
(po, 8.6.2015 - 18:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 2.102.152.192.222.252.282.312.332.35
1 Alexandr ShustovAlexandr Shustov
Russian FederationRussian Federation
84 5 SB 2.28 -OOOXXOOXXX
2 Jaroslav BábaJaroslav Bába
Czech RepublicCzech Republic
84 12 SB 2.28 -OO-OXOXXX
3 Daniyil TsyplakovDaniyil Tsyplakov
Russian FederationRussian Federation
92 8 2.25 -OOOOXXX
4 Mihai DonisanMihai Donisan
RomaniaRomania
88 7 2.25 OOOXOOXXX
5 Vadim VrublevskiyVadim Vrublevskiy
Russian FederationRussian Federation
93 2 =PB 2.25 XOOOXOXOXXX
6 Stanys RaivydasStanys Raivydas
LithuaniaLithuania
87 3 2.22 OXOOXOXXX
7= Sylwester BednarekSylwester Bednarek
PolandPoland
89 11 2.19 OOOXXX
7= Alexey DmitrikAlexey Dmitrik
Russian FederationRussian Federation
84 13 2.19 OOOXXX
9 Gianmarco TamberiGianmarco Tamberi
ItalyItaly
92 9 2.15 OOXXX
10 Mickael HananyMickael Hanany
FranceFrance
83 6 2.15 XOOXXX
11 Kabelo KgosiemangKabelo Kgosiemang
BotswanaBotswana
86 4 2.15 OXOXXX
Wojciech TheinerWojciech Theiner
PolandPoland
86 10 DNS
Matyáš DaleckýMatyáš Dalecký
Czech RepublicCzech Republic
94 1 NM
Celkem 13 závodníků

Skok o tyči - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 6.16 Renaud Lavillenie FRA 15.02.2014 Donetsk
WL 6.05 Renaud Lavillenie FRA 30.05.2015 Eugene (Hayward Field), OR
MR 5.82 Holzdeppe Raphael GER 2013 Praha
(po, 8.6.2015 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 5.205.355.505.655.735.75
1 Thiago BrazThiago Braz
BrazilBrazil
93 12 5.75 --XXOXO-XXO
2= Jan KudličkaJan Kudlička
Czech RepublicCzech Republic
88 11 SB 5.65 -OOXXOXXX
2= Tobias ScherbarthTobias Scherbarth
GermanyGermany
85 8 SB 5.65 -OOXXOXXX
4 Artem BuryaArtem Burya
Russian FederationRussian Federation
86 2 SB 5.50 -XOOXXX
5 Karsten DillaKarsten Dilla
GermanyGermany
89 4 =SB 5.50 -XXOOXXX
6 Aleksandr GripichAleksandr Gripich
Russian FederationRussian Federation
86 10 5.50 OXXOXXOXXX
7 Michal BalnerMichal Balner
Czech RepublicCzech Republic
82 7 5.35 -OXXX
8 Ilya MudrovIlya Mudrov
Russian FederationRussian Federation
91 6 5.35 -XO-XXX
9 Robert SoberaRobert Sobera
PolandPoland
91 5 5.35 -XXOXXX
10 Adam PašiakAdam Pašiak
Czech RepublicCzech Republic
90 1 SB 5.35 XOXXOXXX
11 Mareks ArentsMareks Arents
LatviaLatvia
86 3 5.20 OXXX
Carlo PaechCarlo Paech
GermanyGermany
92 9 NM
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 5.06 Elena Isinbaeva RUS 28.08.2009 Zürich (Letzigrund)
WL 4.81 Jennifer Suhr USA 24.05.2015 Churchville, NY
MR 4.76 Spielgelburg Silke GE 2012 Praha
(po, 8.6.2015 - 15:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 3.403.603.703.803.904.004.104.154.20
1 Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 8 3.90 ----O--XXX
2 Amálie ŠvábíkováAmálie Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 3 3.90 OO-OXOXXX
3= Nikola SuchelováNikola Suchelová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
91 2 3.80 OO-OXXX
3= Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4 SB 3.80 OO-OXXX
5= Nikola PöschlováNikola Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
98 5 3.80 OO-XO-XXX
5= Sabina PöschlováSabina Pöschlová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
97 7 3.80 OO-XO-XXX
7 Nikol JiroutováNikol Jiroutová
Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ...
92 6 3.80 OXO-XXO-XXX
8 Zuzana ŽabkováZuzana Žabková
AC PardubiceAC Pardubice
92 1 =SB 3.60 OXXOXXX
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 8.95 Mike Powell USA 30.08.1991 Tokyo (Olympic Stadium)
WL 8.50 Jeff Henderson USA 18.04.2015 Walnut (Hilmer Lodge), CA
MR 8.60 Pedroso Iván CUB 1997 Praha
(po, 8.6.2015 - 15:50) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
DUKLA mítink
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 9 SB 7.26 +1.8 m/s 7.04+1.2X+1.87.26+1.87.266.96+1.87.14+0.37.22+1.4
2 Jan DoležalJan Doležal
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
96 10 7.06 +1.5 m/s 6.80+1.97.06+2.5X+0.97.06X+1.27.06+1.5X-0.5
3 Jakub NosekJakub Nosek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
89 8 SB 7.06 +0.1 m/s X+1.36.94-0.17.06+0.17.066.88+1.4X+1.8X-0.1
4 Zdeněk BaláčekZdeněk Baláček
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 6 SB 6.75 +0.4 m/s 4.47+1.75.11+1.46.73+1.26.736.55+0.76.50+0.86.75+0.4
5 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
99 3 6.65 +2.3 m/s 6.51 +0.6 m/s X+0.8X+1.56.36+1.16.366.35+0.66.65+2.36.51+0.6
6 Michal ČadaMichal Čada
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
85 5 6.52 +0.9 m/s 6.33+1.2X+1.1X+0.36.336.25+1.4X+1.26.52+0.9
7 Jan MeissnerJan Meissner
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
89 4 6.07 +0.8 m/s 6.05+1.35.78-0.4X+4.06.05X+0.0X+0.76.07+0.8
8 Antonín VobeckýAntonín Vobecký
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
95 2 6.06 +1.8 m/s X+0.66.03-0.76.06+1.86.06X+1.75.69+1.15.92+1.3
Adam GrabmüllerAdam Grabmüller
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
94 7 DNS
Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda SKP PardubiceHvězda SKP Pardubice
98 1 NM
Celkem 10 závodníků

Trojskok - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 15.50 Inessa Kravets UKR 10.08.1995 Göteborg (Ullevi Stadium)
WL 15.04 Ekaterina Koneva RUS 30.05.2015 Eugene (Hayward Field), OR
MR 14.83 Olyenikova Yelena RUS 2002 Praha
(po, 8.6.2015 - 18:02) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriela PetrovaGabriela Petrova
BulgariaBulgaria
92 11 PB 14.64 +1.6 m/s 14.50+0.614.57+2.3X14.5714.64+1.6X+1.4X+1.1
2 Hanna KnyazyevaHanna Knyazyeva
IsraelIsrael
89 10 SB 14.61 +1.4 m/s 14.21+2.514.39+3.214.32+1.414.3914.61+1.414.21+1.414.43+1.9
3 Kristin GierischKristin Gierisch
GermanyGermany
90 7 SB 14.17 +0.5 m/s 14.16+2.1X+2.313.86+0.314.1614.14+1.014.01+1.814.17+0.5
4 Lucie MájkováLucie Májková
Czech RepublicCzech Republic
88 5 PB 13.80 +0.6 m/s 13.53+2.3X+0.013.80+0.613.80X+2.113.55+1.013.76+1.6
5 Ksenia DziatsukKsenia Dziatsuk
BelarusBelarus
86 8 13.72 +1.4 m/s X+2.3X+2.013.57+2.213.57X+2.313.66+2.013.72+1.4
6 Dana VelďákováDana Velďáková
SlovakiaSlovakia
81 6 13.65 +1.0 m/s X+1.8X+3.013.65+1.013.6513.44+0.6X+0.5X+1.2
7 Cristina BujinCristina Bujin
RomaniaRomania
88 9 13.61 +2.1 m/s 13.36 +1.4 m/s 13.23+1.613.43+3.913.61+2.113.6113.36+1.4X+1.1X+0.3
8 Cristina SanduCristina Sandu
RomaniaRomania
90 4 13.56 +2.4 m/s 13.07 +1.2 m/s X+0.012.94+0.313.27+2.913.27X+0.813.07+1.213.56+2.4
9 Anna JagaciakAnna Jagaciak
PolandPoland
90 2 13.24 +0.4 m/s 13.24+0.4X+0.6X+2.413.24
10 Katja DemutKatja Demut
GermanyGermany
83 1 13.08 +0.6 m/s 13.08+0.6X+0.4X-0.113.08
Laura SamuelLaura Samuel
United KingdomUnited Kingdom
91 3 NM
Celkem 11 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 23.12 Randy Barnes USA 20.05.1990 Los Angeles (Westwood), CA
WL 22.35 Joe Kovacs USA 11.04.2015 Los Angeles (Westwood), CA
MR 21.26 Martinez Manuel ESP 2002 Praha
(po, 8.6.2015 - 19:10) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
Czech RepublicCzech Republic
91 10 20.16 19.1420.1219.9820.1220.16X20.11
2 Jakub SzyszkowskiJakub Szyszkowski
PolandPoland
91 9 20.11 19.10X19.5319.5319.7820.1119.86
3 Kemal MešićKemal Mešić
Bosnia And HerzegovinaBosnia And Herzegovina
85 6 20.11 20.1119.73X20.11XXX
4 Maksim SidorovMaksim Sidorov
Russian FederationRussian Federation
86 2 20.06 19.66X19.5819.66X19.8120.06
5 Tim NedowTim Nedow
CanadaCanada
90 8 20.00 19.1619.0619.6019.60X20.00X
6 Damien BirkinheadDamien Birkinhead
AustraliaAustralia
93 4 19.95 19.2619.7219.9519.9519.53XX
7 Marin PremeruMarin Premeru
CroatiaCroatia
90 5 19.11 19.05X18.7519.0519.1119.07X
8 Orazio CremonaOrazio Cremona
South AfricaSouth Africa
89 7 18.94 X18.94X18.9418.88X18.82
9 Maris UrtansMaris Urtans
LatviaLatvia
81 3 18.58 XX18.5818.58
10 Martin NovákMartin Novák
Czech RepublicCzech Republic
92 1 18.46 X18.46X18.46
Celkem 10 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 86.74 Yuriy Sedykh URS 30.08.1986 Stuttgart
WL 82.76 Pawel Fajdek POL 16.05.2015 Halle
MR 84.86 Murofushi Koji JAP 2003 Praha
(po, 8.6.2015 - 17:00) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Dilshod NazarovDilshod Nazarov
TajikistanTajikistan
82 10 77.47 74.4677.4776.8877.47X73.8874.92
2 Lukáš MelichLukáš Melich
Czech RepublicCzech Republic
80 8 SB 76.21 X73.7974.8174.8176.2176.0573.20
3 Pavel BareishaPavel Bareisha
BelarusBelarus
91 6 76.08 72.0074.5775.0175.01X76.0873.33
4 Marcel LomnickýMarcel Lomnický
SlovakiaSlovakia
87 7 76.05 72.8375.9475.9575.9576.0575.52X
5 Pavel KryvitskiPavel Kryvitski
BelarusBelarus
84 3 75.82 X75.8274.1075.82XXX
6 Yury ShayunovYury Shayunov
BelarusBelarus
87 4 75.63 73.2875.0474.9575.0474.9575.6372.28
7 Szymon ZiolkowskiSzymon Ziolkowski
PolandPoland
76 5 SB 73.15 72.2673.15X73.1572.0172.7971.24
8 Igor VinichenkoIgor Vinichenko
Russian FederationRussian Federation
84 1 70.27 68.9270.2769.5670.2768.7269.0070.20
9 Serghei MarghievSerghei Marghiev
MoldovaMoldova
92 9 70.19 70.19X68.4370.19
10 Roberto SawyersRoberto Sawyers
Costa RicaCosta Rica
86 2 70.19 70.19XX70.19
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

Rekord Výkon Jméno Oddíl / země Datum Místo
WR 72.28 Barbora Špotáková CZE 13.09.2008 Stuttgart
WL 66.62 Sunette Viljoen RSA 21.03.2015 Melbourne (Albert Park)
MR 68.81 Špotáková Barbora CZE 2008 Praha
(po, 8.6.2015 - 18:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora ŠpotákováBarbora Špotáková
Czech RepublicCzech Republic
81 13 SB 63.45 X63.4562.4163.45XX58.42
2 Linda StahlLinda Stahl
GermanyGermany
85 10 SB 62.88 X61.1358.8461.13X59.1762.88
3 Lu HuihuiLu Huihui
ChinaChina
89 11 62.09 X55.8261.8761.8760.4562.0961.51
4 Christin HussongChristin Hussong
GermanyGermany
94 3 =SB 60.96 60.9657.6756.9560.9658.0760.05X
5 Tatsiana KhaladovichTatsiana Khaladovich
BelarusBelarus
91 4 59.83 XX58.4958.4959.8359.5256.79
6 Li lingweiLi lingwei
ChinaChina
89 8 59.62 58.46X57.5258.4659.62X57.32
7 Marharyta DorozhonMarharyta Dorozhon
IsraelIsrael
87 12 59.32 54.8858.96X58.9656.4559.3257.68
8 Kelsey-Lee RobertsKelsey-Lee Roberts
AustraliaAustralia
91 7 58.87 48.1054.0757.1257.1258.8754.0954.64
9 Katharina MolitorKatharina Molitor
GermanyGermany
83 6 57.11 57.11X54.4957.11
10 Petra AndrejskováPetra Andrejsková
Czech RepublicCzech Republic
92 1 SB 56.06 48.9153.0756.0656.06
11 Nikol OgrodníkováNikol Ogrodníková
Czech RepublicCzech Republic
90 2 55.08 55.08X54.7755.08
12 Viktoriya SudarushkinaViktoriya Sudarushkina
Russian FederationRussian Federation
90 5 54.24 54.2453.19X54.24
13 Kathryn MitchellKathryn Mitchell
AustraliaAustralia
82 9 53.68 XX53.6853.68
Celkem 13 závodníků