Mistrovství Moravy a Slezska starších a mladších žáků a žákyň ve vícebojích
Třinec (8. - 9. 5. 2015)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 9.5.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MecnerJakub Mecner | 00 | TJ Sokol Opava | 07.65 | |||||||||||||||
2 | Alexandr VávraAlexandr Vávra | 00 | Atletika Poruba o.s. | 07.81 | |||||||||||||||
3 | Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice | 07.83 | |||||||||||||||
4 | David ŠpůrekDavid Špůrek | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 08.06 | |||||||||||||||
5 | Patrik BorgulPatrik Borgul | 00 | TJ Start Havířov | 08.67 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 9.5.2015) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba o.s. | 07.92 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch GryczVojtěch Grycz | 00 | TJ TŽ Třinec | 08.06 | |||||||||||||||
3 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice | 08.42 | |||||||||||||||
4 | Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | 08.48 | |||||||||||||||
5 | Robin ĎurikRobin Ďurik | 00 | TJ Start Havířov | 08.66 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 9.5.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice | 08.44 | |||||||||||||||
2 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 08.59 | |||||||||||||||
3 | Marek MacuraMarek Macura | 02 | SSK Vítkovice | 08.64 | |||||||||||||||
4 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba o.s. | 08.74 | |||||||||||||||
5 | Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka | 02 | AC Prostějov | 09.11 | |||||||||||||||
6 | Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki | 02 | TJ TŽ Třinec | 09.31 | |||||||||||||||
7 | Jan TkáčJan Tkáč | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.98 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 9.5.2015) | Vítr: +0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš MacuraLukáš Macura | 02 | SSK Vítkovice | 08.54 | |||||||||||||||
2 | Jan NerušilJan Nerušil | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 09.09 | |||||||||||||||
3 | Dominik ŠčukaDominik Ščuka | 02 | TJ Start Havířov | 09.53 | |||||||||||||||
4 | Petr AdzimaPetr Adzima | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 10.10 | |||||||||||||||
5 | Jakub KionkaJakub Kionka | 03 | TJ TŽ Třinec | 10.74 | |||||||||||||||
6 | Bruno DuboveckýBruno Dubovecký | 02 | TJ Start Havířov | 10.87 | |||||||||||||||
7 | Martin TulejMartin Tulej | 03 | TJ Start Havířov | 12.26 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 9.5.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 08.92 | |||||||||||||||
2 | Natálie JasínkováNatálie Jasínková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.24 | |||||||||||||||
3 | Kristina ŠpačkováKristina Špačková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.25 | |||||||||||||||
4 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 09.33 | |||||||||||||||
5 | Romana MaděřičováRomana Maděřičová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.49 | |||||||||||||||
6 | Gabriela SvobodováGabriela Svobodová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.51 | |||||||||||||||
7 | Monika MisiorzováMonika Misiorzová | 02 | TJ TŽ Třinec | 09.71 | |||||||||||||||
8 | Veronika KřenkováVeronika Křenková | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.94 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 9.5.2015) | Vítr: +0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ŽemlováLucie Žemlová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 09.11 | |||||||||||||||
2 | Simona PindurováSimona Pindurová | 03 | TJ TŽ Třinec | 09.15 | |||||||||||||||
3 | Anna MachačováAnna Machačová | 02 | SSK Vítkovice | 09.76 | |||||||||||||||
4 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 09.88 | |||||||||||||||
5 | Nikola HolenkováNikola Holenková | 03 | TJ TŽ Třinec | 10.09 | |||||||||||||||
6 | Klára TomoszkováKlára Tomoszková | 03 | TJ TŽ Třinec | 10.18 | |||||||||||||||
7 | Kateřina BockováKateřina Bocková | 03 | TJ TŽ Třinec | 10.23 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 9.5.2015) | Vítr: +0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba o.s. | 08.47 | |||||||||||||||
2 | Tereza VilímováTereza Vilímová | 02 | SSK Vítkovice | 08.78 | |||||||||||||||
3 | Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová | 02 | AC Prostějov | 08.82 | |||||||||||||||
4 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba o.s. | 08.98 | |||||||||||||||
5 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.30 | |||||||||||||||
6 | Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.45 | |||||||||||||||
7 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 09.51 | |||||||||||||||
8 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.53 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (so, 9.5.2015) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba o.s. | 08.47 | |||||||||||||||
2 | Erika ZahalukováErika Zahaluková | 02 | TJ TŽ Třinec | 08.75 | |||||||||||||||
3 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | AC Prostějov | 08.95 | |||||||||||||||
4 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba o.s. | 08.97 | |||||||||||||||
5 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice | 09.01 | |||||||||||||||
6 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 09.24 | |||||||||||||||
7 | Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková | 02 | SSK Vítkovice | 09.27 | |||||||||||||||
8 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub Blansko Dvorská | 09.55 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m - Muži
(pá, 8.5.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 11.44 | |||||||||||||||
2 | Jan KaplarčíkJan Kaplarčík | 90 | AK Bohumín, o.s. | 11.70 | |||||||||||||||
3 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 12.36 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
100 m - Dorostenci
(pá, 8.5.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František BubaFrantišek Buba | 00 | TJ TŽ Třinec | 11.77 | |||||||||||||||
2 | Matěj ŠtrbaňMatěj Štrbaň | 99 | TJ TŽ Třinec | 12.11 | |||||||||||||||
3 | Filip BartošFilip Bartoš | 98 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 12.33 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch LasotaVojtěch Lasota | 99 | TJ TŽ Třinec | 12.41 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
150 m - Žákyně
(pá, 8.5.2015) | Vítr: +2.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 19.81 | |||||||||||||||
2 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 20.00 | |||||||||||||||
3 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 20.44 | |||||||||||||||
4 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 20.58 | |||||||||||||||
5 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 20.70 | |||||||||||||||
6 | Klára TeofilováKlára Teofilová | 01 | TJ TŽ Třinec | 21.15 | |||||||||||||||
7 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice | 21.49 | |||||||||||||||
1 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 20.23 | |||||||||||||||
2 | Adéla LegerskáAdéla Legerská | 01 | SSK Vítkovice | 20.37 | |||||||||||||||
3 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice | 20.69 | |||||||||||||||
4 | Jindra VránováJindra Vránová | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 21.88 | |||||||||||||||
5 | Michaela RaszkováMichaela Raszková | 01 | TJ TŽ Třinec | 22.03 | |||||||||||||||
6 | Sára HalováSára Halová | 00 | TJ TŽ Třinec | 22.66 | |||||||||||||||
7 | Sára SabelováSára Sabelová | 01 | TJ TŽ Třinec | 25.44 | |||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
400 m - Muži
(pá, 8.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 54.63 | |||||||||||||||
2 | Jan KaplarčíkJan Kaplarčík | 90 | AK Bohumín, o.s. | 57.55 | |||||||||||||||
3 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 58.89 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
400 m - Dorostenci
(pá, 8.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch LasotaVojtěch Lasota | 99 | TJ TŽ Třinec | 58.24 | |||||||||||||||
2 | Filip BartošFilip Bartoš | 98 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 62.03 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
800 m - Ml. žáci
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice | 2:25.42 | |||||||||||||||
2 | Marek MacuraMarek Macura | 02 | SSK Vítkovice | 2:32.31 | |||||||||||||||
3 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba o.s. | 2:37.64 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka | 02 | AC Prostějov | 2:39.37 | |||||||||||||||
5 | Lukáš MacuraLukáš Macura | 02 | SSK Vítkovice | 2:43.37 | |||||||||||||||
6 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 2:52.84 | |||||||||||||||
7 | Jan NerušilJan Nerušil | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 2:54.42 | |||||||||||||||
8 | Petr AdzimaPetr Adzima | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 2:55.17 | |||||||||||||||
9 | Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki | 02 | TJ TŽ Třinec | 2:59.11 | |||||||||||||||
10 | Dominik ŠčukaDominik Ščuka | 02 | TJ Start Havířov | 3:08.13 | |||||||||||||||
11 | Martin TulejMartin Tulej | 03 | TJ Start Havířov | 3:55.63 | |||||||||||||||
12 | Jakub KionkaJakub Kionka | 03 | TJ TŽ Třinec | 3:56.91 | |||||||||||||||
13 | Bruno DuboveckýBruno Dubovecký | 02 | TJ Start Havířov | 4:15.39 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
800 m - Žákyně
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 2:34:42 | |||||||||||||||
2 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2:39.08 | |||||||||||||||
3 | Klára TeofilováKlára Teofilová | 01 | TJ TŽ Třinec | 2:44.02 | |||||||||||||||
4 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice | 2:45.21 | |||||||||||||||
5 | Sára HalováSára Halová | 00 | TJ TŽ Třinec | 2:46.62 | |||||||||||||||
6 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 2:49.21 | |||||||||||||||
7 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 2:51.66 | |||||||||||||||
8 | Jindra VránováJindra Vránová | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2:52.34 | |||||||||||||||
9 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice | 2:53.53 | |||||||||||||||
10 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 2:56.90 | |||||||||||||||
11 | Michaela RaszkováMichaela Raszková | 01 | TJ TŽ Třinec | 3:00.49 | |||||||||||||||
12 | Adéla LegerskáAdéla Legerská | 01 | SSK Vítkovice | 3:04.34 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Ml. žákyně
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 2:26.48 | |||||||||||||||
2 | Erika ZahalukováErika Zahaluková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2:34.93 | |||||||||||||||
3 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 2:40.06 | |||||||||||||||
4 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub Blansko Dvorská | 2:43.37 | |||||||||||||||
5 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | AC Prostějov | 2:43.42 | |||||||||||||||
6 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba o.s. | 2:43.59 | |||||||||||||||
7 | Lucie ŽemlováLucie Žemlová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 2:44.03 | |||||||||||||||
8 | Anna MachačováAnna Machačová | 02 | SSK Vítkovice | 2:47.11 | |||||||||||||||
9 | Veronika KřenkováVeronika Křenková | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:49.98 | |||||||||||||||
10 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:52.94 | |||||||||||||||
11 | Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová | 02 | AC Prostějov | 2:53.37 | |||||||||||||||
12 | Kristina ŠpačkováKristina Špačková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 2:53.52 | |||||||||||||||
13 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2:53.74 | |||||||||||||||
14 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba o.s. | 2:54.65 | |||||||||||||||
15 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 2:54.95 | |||||||||||||||
16 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 2:57.08 | |||||||||||||||
17 | Tereza VilímováTereza Vilímová | 02 | SSK Vítkovice | 2:58.58 | |||||||||||||||
18 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba o.s. | 2:59.81 | |||||||||||||||
19 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba o.s. | 2:59.84 | |||||||||||||||
20 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice | 3:02.45 | |||||||||||||||
21 | Simona PindurováSimona Pindurová | 03 | TJ TŽ Třinec | 3:07.06 | |||||||||||||||
22 | Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková | 02 | SSK Vítkovice | 3:08.26 | |||||||||||||||
23 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:09.40 | |||||||||||||||
24 | Klára TomoszkováKlára Tomoszková | 03 | TJ TŽ Třinec | 3:14.42 | |||||||||||||||
25 | Kateřina BockováKateřina Bocková | 03 | TJ TŽ Třinec | 3:15.02 | |||||||||||||||
26 | Monika MisiorzováMonika Misiorzová | 02 | TJ TŽ Třinec | 3:15.35 | |||||||||||||||
27 | Romana MaděřičováRomana Maděřičová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:21.03 | |||||||||||||||
28 | Gabriela SvobodováGabriela Svobodová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:23.22 | |||||||||||||||
29 | Natálie JasínkováNatálie Jasínková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:25.59 | |||||||||||||||
30 | Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 3:25.94 | |||||||||||||||
31 | Nikola HolenkováNikola Holenková | 03 | TJ TŽ Třinec | 3:33.70 | |||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
1000 m - Žáci
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice | 2:59.52 | |||||||||||||||
2 | David ŠpůrekDavid Špůrek | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 3:14.07 | |||||||||||||||
3 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba o.s. | 3:19.30 | |||||||||||||||
4 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice | 3:21.04 | |||||||||||||||
5 | Alexandr VávraAlexandr Vávra | 00 | Atletika Poruba o.s. | 3:21.50 | |||||||||||||||
6 | Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | 3:25.27 | |||||||||||||||
7 | Patrik BorgulPatrik Borgul | 00 | TJ Start Havířov | 3:25.87 | |||||||||||||||
8 | Jakub MecnerJakub Mecner | 00 | TJ Sokol Opava | 3:29.25 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Muži
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 5:06.00 | |||||||||||||||
2 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 5:19.81 | |||||||||||||||
3 | Jan KaplarčíkJan Kaplarčík | 90 | AK Bohumín, o.s. | 6:05.31 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
1500 m - Dorostenci
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch LasotaVojtěch Lasota | 99 | TJ TŽ Třinec | 5:04.50 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 9.5.2015) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek MacuraMarek Macura | 02 | SSK Vítkovice | 11.03 | |||||||||||||||
2 | Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki | 02 | TJ TŽ Třinec | 11.65 | |||||||||||||||
3 | Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka | 02 | AC Prostějov | 11.94 | |||||||||||||||
4 | Lukáš MacuraLukáš Macura | 02 | SSK Vítkovice | 12.62 | |||||||||||||||
5 | Dominik ŠčukaDominik Ščuka | 02 | TJ Start Havířov | 13.09 | |||||||||||||||
6 | Bruno DuboveckýBruno Dubovecký | 02 | TJ Start Havířov | 15.56 | |||||||||||||||
7 | Martin TulejMartin Tulej | 03 | TJ Start Havířov | 20.94 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 9.5.2015) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice | 10.30 | |||||||||||||||
2 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba o.s. | 10.65 | |||||||||||||||
3 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 11.40 | |||||||||||||||
4 | Jan TkáčJan Tkáč | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11.86 | |||||||||||||||
5 | Jan NerušilJan Nerušil | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 12.63 | |||||||||||||||
6 | Petr AdzimaPetr Adzima | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 12.88 | |||||||||||||||
7 | Jakub KionkaJakub Kionka | 03 | TJ TŽ Třinec | 15.81 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 9.5.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11.93 | |||||||||||||||
2 | Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová | 02 | AC Prostějov | 12.27 | |||||||||||||||
3 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 12.68 | |||||||||||||||
4 | Simona PindurováSimona Pindurová | 03 | TJ TŽ Třinec | 14.41 | |||||||||||||||
5 | Klára TomoszkováKlára Tomoszková | 03 | TJ TŽ Třinec | 14.67 | |||||||||||||||
6 | Kateřina BockováKateřina Bocková | 03 | TJ TŽ Třinec | 14.90 | |||||||||||||||
7 | Nikola HolenkováNikola Holenková | 03 | TJ TŽ Třinec | 15.74 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 9.5.2015) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba o.s. | 09.78 | |||||||||||||||
2 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | AC Prostějov | 10.24 | |||||||||||||||
3 | Erika ZahalukováErika Zahaluková | 02 | TJ TŽ Třinec | 10.42 | |||||||||||||||
4 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba o.s. | 10.59 | |||||||||||||||
5 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 11.47 | |||||||||||||||
6 | Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.18 | |||||||||||||||
7 | Natálie JasínkováNatálie Jasínková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.46 | |||||||||||||||
8 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 12.76 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 9.5.2015) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 11.12 | |||||||||||||||
2 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice | 11.27 | |||||||||||||||
3 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba o.s. | 11.32 | |||||||||||||||
4 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba o.s. | 11.78 | |||||||||||||||
5 | Gabriela SvobodováGabriela Svobodová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.58 | |||||||||||||||
6 | Kristina ŠpačkováKristina Špačková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.76 | |||||||||||||||
7 | Lucie ŽemlováLucie Žemlová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 13.20 | |||||||||||||||
8 | Anna MachačováAnna Machačová | 02 | SSK Vítkovice | 14.00 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (so, 9.5.2015) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková | 02 | SSK Vítkovice | 11.12 | |||||||||||||||
2 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub Blansko Dvorská | 11.23 | |||||||||||||||
3 | Tereza VilímováTereza Vilímová | 02 | SSK Vítkovice | 11.34 | |||||||||||||||
4 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 11.89 | |||||||||||||||
5 | Veronika KřenkováVeronika Křenková | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 12.91 | |||||||||||||||
6 | Monika MisiorzováMonika Misiorzová | 02 | TJ TŽ Třinec | 12.92 | |||||||||||||||
7 | Romana MaděřičováRomana Maděřičová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 12.97 | |||||||||||||||
8 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 13.03 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (pá, 8.5.2015) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexandr VávraAlexandr Vávra | 00 | Atletika Poruba o.s. | 14.51 | |||||||||||||||
2 | David ŠpůrekDavid Špůrek | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 15.23 | |||||||||||||||
3 | Jakub MecnerJakub Mecner | 00 | TJ Sokol Opava | 15.40 | |||||||||||||||
4 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice | 15.62 | |||||||||||||||
5 | Patrik BorgulPatrik Borgul | 00 | TJ Start Havířov | 17.72 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch GryczVojtěch Grycz | 00 | TJ TŽ Třinec | 18.06 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (pá, 8.5.2015) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | 16.08 | |||||||||||||||
2 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba o.s. | 16.26 | |||||||||||||||
3 | Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice | 16.49 | |||||||||||||||
4 | Ondřej KadlaOndřej Kadla | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 17.37 | |||||||||||||||
5 | Robin ĎurikRobin Ďurik | 00 | TJ Start Havířov | 18.44 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (pá, 8.5.2015) | Vítr: +0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 16.35 | |||||||||||||||
2 | Adéla LegerskáAdéla Legerská | 01 | SSK Vítkovice | 17.13 | |||||||||||||||
3 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice | 18.19 | |||||||||||||||
4 | Sára HalováSára Halová | 00 | TJ TŽ Třinec | 19.51 | |||||||||||||||
5 | Michaela RaszkováMichaela Raszková | 01 | TJ TŽ Třinec | 19.59 | |||||||||||||||
6 | Jindra VránováJindra Vránová | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 21.05 | |||||||||||||||
7 | Sára SabelováSára Sabelová | 01 | TJ TŽ Třinec | 22.56 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (pá, 8.5.2015) | Vítr: +0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 15.04 | |||||||||||||||
2 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 16.27 | |||||||||||||||
3 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice | 16.44 | |||||||||||||||
4 | Veronika JuchelkováVeronika Juchelková | 00 | SSK Vítkovice | 16.73 | |||||||||||||||
5 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 17.42 | |||||||||||||||
6 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 17.68 | |||||||||||||||
7 | Klára TeofilováKlára Teofilová | 01 | TJ TŽ Třinec | 17.95 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži
(so, 9.5.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 16.25 | |||||||||||||||
2 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 16.52 | |||||||||||||||
3 | Jan KaplarčíkJan Kaplarčík | 90 | AK Bohumín, o.s. | 19.39 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
110 m překážek [91,4 cm] - Dorostenci
(so, 9.5.2015) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch LasotaVojtěch Lasota | 99 | TJ TŽ Třinec | 18.62 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Muži
(pá, 8.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia Havířov |
94 | 1.76 | ||||||||||||||||
2 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 1.76 | ||||||||||||||||
3 |
Jan KaplarčíkJan Kaplarčík
AK Bohumín, o.s. |
90 | 1.67 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Dorostenci
(pá, 8.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ Třinec |
99 | 1.76 | ||||||||||||||||
2 |
Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ Třinec |
00 | 1.73 | ||||||||||||||||
3 |
Filip BartošFilip Bartoš
Atletický oddíl Slavia Havířov |
98 | 1.55 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 1.75 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol Opava |
00 | 1.57 | ||||||||||||||||
3 |
Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s. |
00 | 1.57 | ||||||||||||||||
4 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 1.57 | ||||||||||||||||
5 |
Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start Havířov |
00 | 1.57 | ||||||||||||||||
6 |
Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start Havířov |
00 | 1.51 | ||||||||||||||||
7 |
Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s. |
01 | 1.51 | ||||||||||||||||
8 |
Erik HreňkoErik Hreňko
SSK Vítkovice |
01 | 1.51 | ||||||||||||||||
9 |
Jaromír MecaJaromír Meca
SSK Vítkovice |
00 | 1.48 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(pá, 8.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 1.51 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 1.51 | ||||||||||||||||
3 |
Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 1.48 | ||||||||||||||||
4 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.42 | ||||||||||||||||
5 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 1.42 | ||||||||||||||||
6 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice |
01 | 1.42 | ||||||||||||||||
7 |
Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.39 | ||||||||||||||||
8 |
Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK Vítkovice |
00 | 1.39 | ||||||||||||||||
9 |
Bára HolainováBára Holainová
SSK Vítkovice |
01 | 1.36 | ||||||||||||||||
10 |
Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
TJ TŽ Třinec |
01 | 1.36 | ||||||||||||||||
11 |
Eliška BolcarovičováEliška Bolcarovičová
AK Bohumín, o.s. |
98 | 1.36 | ||||||||||||||||
12 |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice |
01 | 1.30 | ||||||||||||||||
13 |
Sára HalováSára Halová
TJ TŽ Třinec |
00 | 1.30 | ||||||||||||||||
14 |
Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK Vítkovice |
01 | 1.24 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok o tyči - Muži
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 3.60 | ||||||||||||||||
2 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia Havířov |
94 | 3.30 | ||||||||||||||||
3 |
Jan KaplarčíkJan Kaplarčík
AK Bohumín, o.s. |
90 | 2.80 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Dorostenci
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia Havířov |
97 | 3.60 | ||||||||||||||||
2 |
Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start Havířov |
00 | 3.10 | ||||||||||||||||
3 |
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ Třinec |
99 | 3.10 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok o tyči - Žáci
(pá, 8.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start Havířov |
00 | 3.10 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ Třinec |
00 | 3.10 | ||||||||||||||||
3 |
David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 2.80 | ||||||||||||||||
4 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 2.70 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol Opava |
00 | 2.60 | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 2.60 | ||||||||||||||||
7 |
Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start Havířov |
00 | 2.50 | ||||||||||||||||
8 |
Erik HreňkoErik Hreňko
SSK Vítkovice |
01 | 2.30 | ||||||||||||||||
9 |
Jaromír MecaJaromír Meca
SSK Vítkovice |
00 | 2.20 | ||||||||||||||||
10 |
Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s. |
00 | 2.10 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
skok daleký - Muži
(pá, 8.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia Havířov |
94 | 6.12 | ||||||||||||||||
2 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 5.95 | ||||||||||||||||
3 |
Jan KaplarčíkJan Kaplarčík
AK Bohumín, o.s. |
90 | 5.65 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Dorostenci
(pá, 8.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ Třinec |
00 | 6.10 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Filip BartošFilip Bartoš
Atletický oddíl Slavia Havířov |
98 | 5.45 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ Třinec |
99 | 5.32 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol Opava |
00 | 6.01 -0.5 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s. |
00 | 5.53 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 5.31 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
4 |
David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 5.21 -0.1 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start Havířov |
00 | 4.83 -0.1 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s. |
01 | 4.65 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start Havířov |
00 | 4.65 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Jaromír MecaJaromír Meca
SSK Vítkovice |
00 | 4.59 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Erik HreňkoErik Hreňko
SSK Vítkovice |
01 | 4.46 -0.1 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan BužgaJan Bužga
SSK Vítkovice |
02 | 4.66 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 4.42 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice |
02 | 4.27 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba o.s. |
02 | 4.26 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice |
02 | 4.18 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki
TJ TŽ Třinec |
02 | 4.06 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Jan NerušilJan Nerušil
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 4.04 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Petr AdzimaPetr Adzima
SKM Valašské Meziříčí |
02 | 3.87 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka
AC Prostějov |
02 | 3.69 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Jan TkáčJan Tkáč
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 3.61 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Jakub KionkaJakub Kionka
TJ TŽ Třinec |
03 | 3.15 +1.8 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Dominik ŠčukaDominik Ščuka
TJ Start Havířov |
02 | 3.13 -0.3 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Bruno DuboveckýBruno Dubovecký
TJ Start Havířov |
02 | 3.09 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Martin TulejMartin Tulej
TJ Start Havířov |
03 | 2.13 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 4.98 -0.6 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Bára HolainováBára Holainová
SSK Vítkovice |
01 | 4.86 -0.3 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ Třinec |
00 | 4.77 -1.3 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 4.68 -0.3 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 4.64 -1.0 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 4.39 -0.7 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
TJ TŽ Třinec |
01 | 4.36 -0.8 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice |
01 | 4.35 -0.9 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice |
01 | 4.33 -0.4 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ Třinec |
01 | 4.17 -0.4 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK Vítkovice |
01 | 3.99 -0.8 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 3.95 -0.3 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Sára HalováSára Halová
TJ TŽ Třinec |
00 | 3.92 -0.5 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ Třinec |
02 | 4.62 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
2 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice |
02 | 4.42 -0.5 m/s | ||||||||||||||||
3 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice |
02 | 4.36 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
4 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s. |
02 | 4.31 +0.1 m/s | ||||||||||||||||
5 |
Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba o.s. |
02 | 4.25 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
6 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 4.25 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
7 |
Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba o.s. |
03 | 4.18 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
8 |
Kristina ŠpačkováKristina Špačková
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 4.05 -0.1 m/s | ||||||||||||||||
9 |
Tereza VilímováTereza Vilímová
SSK Vítkovice |
02 | 3.98 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
10 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 3.98 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
11 |
Natálie JasínkováNatálie Jasínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 3.95 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 3.90 +0.2 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina MalíkováKateřina Malíková
Atletika Poruba o.s. |
02 | 3.87 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Lucie ŽemlováLucie Žemlová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 3.87 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Gabriela SvobodováGabriela Svobodová
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 3.86 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 3.85 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
17 |
Monika MisiorzováMonika Misiorzová
TJ TŽ Třinec |
02 | 3.83 +1.1 m/s | ||||||||||||||||
18 |
Karolína SasynováKarolína Sasynová
TJ TŽ Třinec |
02 | 3.79 +0.3 m/s | ||||||||||||||||
19 |
Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 3.76 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
20 |
Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopk... |
02 | 3.73 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
21 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Prostějov |
02 | 3.71 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
22 |
Simona PindurováSimona Pindurová
TJ TŽ Třinec |
03 | 3.70 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
23 |
Anna MachačováAnna Machačová
SSK Vítkovice |
02 | 3.68 +1.0 m/s | ||||||||||||||||
24 |
Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub Blansko Dvorská |
02 | 3.67 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
25 |
Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ Třinec |
04 | 3.65 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
26 |
Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
AC Prostějov |
02 | 3.58 +1.2 m/s | ||||||||||||||||
27 |
Veronika KřenkováVeronika Křenková
Atletický klub Emila Zátopk... |
02 | 3.58 +0.5 m/s | ||||||||||||||||
28 |
Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová
TJ TŽ Třinec |
02 | 3.30 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
29 |
Kateřina BockováKateřina Bocková
TJ TŽ Třinec |
03 | 3.20 +0.4 m/s | ||||||||||||||||
30 |
Nikola HolenkováNikola Holenková
TJ TŽ Třinec |
03 | 3.18 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
31 |
Klára TomoszkováKlára Tomoszková
TJ TŽ Třinec |
03 | 3.04 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(pá, 8.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 09.80 | ||||||||||||||||
2 |
Eliška BolcarovičováEliška Bolcarovičová
AK Bohumín, o.s. |
98 | 09.12 | ||||||||||||||||
3 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 08.53 | ||||||||||||||||
4 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice |
01 | 08.31 | ||||||||||||||||
5 |
Bára HolainováBára Holainová
SSK Vítkovice |
01 | 07.94 | ||||||||||||||||
6 |
Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK Vítkovice |
01 | 07.90 | ||||||||||||||||
7 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 07.74 | ||||||||||||||||
8 |
Sára HalováSára Halová
TJ TŽ Třinec |
00 | 07.73 | ||||||||||||||||
9 |
Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ Třinec |
01 | 07.34 | ||||||||||||||||
10 |
Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 07.31 | ||||||||||||||||
11 |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice |
01 | 07.06 | ||||||||||||||||
12 |
Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK Vítkovice |
00 | 07.00 | ||||||||||||||||
13 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 06.99 | ||||||||||||||||
14 |
Sára SabelováSára Sabelová
TJ TŽ Třinec |
01 | 06.05 | ||||||||||||||||
15 |
Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
TJ TŽ Třinec |
01 | 05.53 | ||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol Opava |
00 | 13.26 | ||||||||||||||||
2 |
Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start Havířov |
00 | 10.08 | ||||||||||||||||
3 |
Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s. |
00 | 10.03 | ||||||||||||||||
4 |
David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 09.99 | ||||||||||||||||
5 |
Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start Havířov |
00 | 09.63 | ||||||||||||||||
6 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 09.61 | ||||||||||||||||
7 |
Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s. |
01 | 08.38 | ||||||||||||||||
8 |
Jaromír MecaJaromír Meca
SSK Vítkovice |
00 | 08.02 | ||||||||||||||||
9 |
Erik HreňkoErik Hreňko
SSK Vítkovice |
01 | 06.39 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 5kg - Dorostenci
(pá, 8.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Filip BartošFilip Bartoš
Atletický oddíl Slavia Havířov |
98 | 10.16 | ||||||||||||||||
2 |
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ Třinec |
99 | 09.21 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(pá, 8.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 12.73 | ||||||||||||||||
2 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia Havířov |
94 | 12.10 | ||||||||||||||||
3 |
Jan KaplarčíkJan Kaplarčík
AK Bohumín, o.s. |
90 | 11.32 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci
(pá, 8.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol Opava |
00 | 34.22 | ||||||||||||||||
2 |
Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s. |
00 | 26.98 | ||||||||||||||||
3 |
David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 26.13 | ||||||||||||||||
4 |
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ Třinec |
00 | 23.95 | ||||||||||||||||
5 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 23.13 | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 22.90 | ||||||||||||||||
7 |
Jaromír MecaJaromír Meca
SSK Vítkovice |
00 | 21.67 | ||||||||||||||||
8 |
Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start Havířov |
00 | 21.53 | ||||||||||||||||
9 |
Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start Havířov |
00 | 20.87 | ||||||||||||||||
10 |
Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s. |
01 | 20.42 | ||||||||||||||||
11 |
Erik HreňkoErik Hreňko
SSK Vítkovice |
01 | 14.02 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod diskem 1,5kg - Dorostenci
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ Třinec |
99 | 23.84 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 34.64 | ||||||||||||||||
2 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia Havířov |
94 | 33.61 | ||||||||||||||||
3 |
Jan KaplarčíkJan Kaplarčík
AK Bohumín, o.s. |
90 | 31.86 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 31.87 | ||||||||||||||||
2 |
Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ Třinec |
01 | 30.39 | ||||||||||||||||
3 |
Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské Meziříčí |
01 | 28.45 | ||||||||||||||||
4 |
Sára HalováSára Halová
TJ TŽ Třinec |
00 | 28.45 | ||||||||||||||||
5 |
Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK Vítkovice |
01 | 25.59 | ||||||||||||||||
6 |
Bára HolainováBára Holainová
SSK Vítkovice |
01 | 24.69 | ||||||||||||||||
7 |
Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s. |
00 | 20.59 | ||||||||||||||||
8 |
Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK Vítkovice |
01 | 17.59 | ||||||||||||||||
9 |
Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice |
01 | 15.88 | ||||||||||||||||
10 |
Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice |
01 | 14.18 | ||||||||||||||||
11 |
Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ Třinec |
01 | 11.12 | ||||||||||||||||
12 |
Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
TJ TŽ Třinec |
01 | 08.59 | ||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci
(pá, 8.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol Opava |
00 | 45.03 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 32.91 | ||||||||||||||||
3 |
Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s. |
00 | 30.91 | ||||||||||||||||
4 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 30.59 | ||||||||||||||||
5 |
Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start Havířov |
00 | 30.59 | ||||||||||||||||
6 |
Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ Třinec |
00 | 27.60 | ||||||||||||||||
7 |
Jaromír MecaJaromír Meca
SSK Vítkovice |
00 | 25.74 | ||||||||||||||||
8 |
David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské Meziříčí |
00 | 24.55 | ||||||||||||||||
9 |
Erik HreňkoErik Hreňko
SSK Vítkovice |
01 | 24.37 | ||||||||||||||||
10 |
Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start Havířov |
00 | 23.01 | ||||||||||||||||
11 |
Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s. |
01 | 21.71 | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ Třinec |
99 | 36.47 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s. |
93 | 55.74 | ||||||||||||||||
2 |
Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia Havířov |
94 | 44.92 | ||||||||||||||||
3 |
Jan KaplarčíkJan Kaplarčík
AK Bohumín, o.s. |
90 | 43.52 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki
TJ TŽ Třinec |
02 | 52.25 | ||||||||||||||||
2 |
Dominik ŠčukaDominik Ščuka
TJ Start Havířov |
02 | 51.56 | ||||||||||||||||
3 |
Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba o.s. |
02 | 51.34 | ||||||||||||||||
4 |
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice |
02 | 48.83 | ||||||||||||||||
5 |
Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK Vítkovice |
02 | 47.90 | ||||||||||||||||
6 |
Petr AdzimaPetr Adzima
SKM Valašské Meziříčí |
02 | 43.26 | ||||||||||||||||
7 |
Jan NerušilJan Nerušil
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 40.07 | ||||||||||||||||
8 |
Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka
AC Prostějov |
02 | 39.84 | ||||||||||||||||
9 |
Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ Třinec |
02 | 38.30 | ||||||||||||||||
10 |
Bruno DuboveckýBruno Dubovecký
TJ Start Havířov |
02 | 37.14 | ||||||||||||||||
11 |
Jan TkáčJan Tkáč
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 35.26 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub KionkaJakub Kionka
TJ TŽ Třinec |
03 | 31.27 | ||||||||||||||||
13 |
Jan BužgaJan Bužga
SSK Vítkovice |
02 | 29.14 | ||||||||||||||||
14 |
Martin TulejMartin Tulej
TJ Start Havířov |
03 | 27.28 | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(so, 9.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC Prostějov |
02 | 57.88 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice |
02 | 43.43 | ||||||||||||||||
3 |
Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s. |
02 | 38.28 | ||||||||||||||||
4 |
Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba o.s. |
02 | 37.05 | ||||||||||||||||
5 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice |
02 | 34.60 | ||||||||||||||||
6 |
Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
AC Prostějov |
02 | 34.35 | ||||||||||||||||
7 |
Anna MachačováAnna Machačová
SSK Vítkovice |
02 | 34.19 | ||||||||||||||||
8 |
Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 33.95 | ||||||||||||||||
9 |
Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopk... |
03 | 33.71 | ||||||||||||||||
10 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 33.34 | ||||||||||||||||
11 |
Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ Třinec |
02 | 33.13 | ||||||||||||||||
12 |
Gabriela SvobodováGabriela Svobodová
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 32.68 | ||||||||||||||||
13 |
Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová
TJ TŽ Třinec |
02 | 32.12 | ||||||||||||||||
14 |
Veronika KřenkováVeronika Křenková
Atletický klub Emila Zátopk... |
02 | 31.97 | ||||||||||||||||
15 |
Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 31.73 | ||||||||||||||||
16 |
Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ Třinec |
04 | 30.65 | ||||||||||||||||
17 |
Monika MisiorzováMonika Misiorzová
TJ TŽ Třinec |
02 | 28.93 | ||||||||||||||||
18 |
Simona PindurováSimona Pindurová
TJ TŽ Třinec |
03 | 28.72 | ||||||||||||||||
19 |
Tereza VilímováTereza Vilímová
SSK Vítkovice |
02 | 27.94 | ||||||||||||||||
20 |
Kristina ŠpačkováKristina Špačková
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 27.61 | ||||||||||||||||
21 |
Lucie ŽemlováLucie Žemlová
SKM Valašské Meziříčí |
03 | 27.48 | ||||||||||||||||
22 |
Nikola HolenkováNikola Holenková
TJ TŽ Třinec |
03 | 27.30 | ||||||||||||||||
23 |
Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopk... |
02 | 27.26 | ||||||||||||||||
24 |
Kateřina MalíkováKateřina Malíková
Atletika Poruba o.s. |
02 | 26.97 | ||||||||||||||||
25 |
Karolína SasynováKarolína Sasynová
TJ TŽ Třinec |
02 | 26.88 | ||||||||||||||||
26 |
Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva Břeclav |
03 | 26.50 | ||||||||||||||||
27 |
Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub Blansko Dvorská |
02 | 25.29 | ||||||||||||||||
28 |
Kateřina BockováKateřina Bocková
TJ TŽ Třinec |
03 | 24.47 | ||||||||||||||||
29 |
Klára TomoszkováKlára Tomoszková
TJ TŽ Třinec |
03 | 21.98 | ||||||||||||||||
30 |
Natálie JasínkováNatálie Jasínková
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 16.37 | ||||||||||||||||
31 |
Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba o.s. |
03 | 15.90 | ||||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
pětiboj - Ml. žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice | 1923 | |||||||||||||||
2 | Filip ZdražilaFilip Zdražila | 02 | Atletika Poruba o.s. | 1770 | |||||||||||||||
3 | Marek MacuraMarek Macura | 02 | SSK Vítkovice | 1752 | |||||||||||||||
4 | Jakub ZawadaJakub Zawada | 02 | TJ TŽ Třinec | 1471 | |||||||||||||||
5 | Lukáš MacuraLukáš Macura | 02 | SSK Vítkovice | 1467 | |||||||||||||||
6 | Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka | 02 | AC Prostějov | 1291 | |||||||||||||||
7 | Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki | 02 | TJ TŽ Třinec | 1280 | |||||||||||||||
8 | Jan NerušilJan Nerušil | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 1140 | |||||||||||||||
9 | Petr AdzimaPetr Adzima | 02 | SKM Valašské Meziříčí | 0929 | |||||||||||||||
10 | Dominik ŠčukaDominik Ščuka | 02 | TJ Start Havířov | 0873 | |||||||||||||||
11 | Bruno DuboveckýBruno Dubovecký | 02 | TJ Start Havířov | 0302 | |||||||||||||||
12 | Jakub KionkaJakub Kionka | 03 | TJ TŽ Třinec | 0272 | |||||||||||||||
13 | Martin TulejMartin Tulej | 03 | TJ Start Havířov | 0122 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
pětiboj - Ml. žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová | 02 | Atletika Poruba o.s. | 2682 | |||||||||||||||
2 | Erika ZahalukováErika Zahaluková | 02 | TJ TŽ Třinec | 2632 | |||||||||||||||
3 | Tereza KorhoňováTereza Korhoňová | 02 | AC Prostějov | 2605 | |||||||||||||||
4 | Tereza VlčkováTereza Vlčková | 02 | Atletika Poruba o.s. | 2263 | |||||||||||||||
5 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice | 2206 | |||||||||||||||
6 | Kateřina MalíkováKateřina Malíková | 02 | Atletika Poruba o.s. | 2089 | |||||||||||||||
7 | Karolína SasynováKarolína Sasynová | 02 | TJ TŽ Třinec | 2068 | |||||||||||||||
8 | Nela DrozdováNela Drozdová | 03 | Atletický klub Emila Zátopk... | 2011 | |||||||||||||||
9 | Tereza VilímováTereza Vilímová | 02 | SSK Vítkovice | 1998 | |||||||||||||||
10 | Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková | 02 | SSK Vítkovice | 1991 | |||||||||||||||
11 | Natálie PaťavováNatálie Paťavová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 1960 | |||||||||||||||
12 | Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová | 02 | AC Prostějov | 1892 | |||||||||||||||
13 | Anna KalincováAnna Kalincová | 02 | Atletický klub Blansko Dvorská | 1883 | |||||||||||||||
14 | Lucie ŽemlováLucie Žemlová | 03 | SKM Valašské Meziříčí | 1783 | |||||||||||||||
15 | Alžběta KrchováAlžběta Krchová | 03 | Atletika Poruba o.s. | 1779 | |||||||||||||||
16 | Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1763 | |||||||||||||||
17 | Kristina ŠpačkováKristina Špačková | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1742 | |||||||||||||||
18 | Anežka BojkováAnežka Bojková | 04 | TJ TŽ Třinec | 1644 | |||||||||||||||
19 | Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1606 | |||||||||||||||
20 | Martina GalburováMartina Galburová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1569 | |||||||||||||||
21 | Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1563 | |||||||||||||||
22 | Veronika KřenkováVeronika Křenková | 02 | Atletický klub Emila Zátopk... | 1552 | |||||||||||||||
23 | Anna MachačováAnna Machačová | 02 | SSK Vítkovice | 1552 | |||||||||||||||
24 | Gabriela SvobodováGabriela Svobodová | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1471 | |||||||||||||||
25 | Romana MaděřičováRomana Maděřičová | 03 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1441 | |||||||||||||||
26 | Simona PindurováSimona Pindurová | 03 | TJ TŽ Třinec | 1407 | |||||||||||||||
27 | Monika MisiorzováMonika Misiorzová | 02 | TJ TŽ Třinec | 1390 | |||||||||||||||
28 | Natálie JasínkováNatálie Jasínková | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 1368 | |||||||||||||||
29 | Kateřina BockováKateřina Bocková | 03 | TJ TŽ Třinec | 0920 | |||||||||||||||
30 | Klára TomoszkováKlára Tomoszková | 03 | TJ TŽ Třinec | 0894 | |||||||||||||||
31 | Nikola HolenkováNikola Holenková | 03 | TJ TŽ Třinec | 0807 | |||||||||||||||
Celkem 31 závodníků |
sedmiboj [Zky] - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 4107 | |||||||||||||||
2 | Tereza KašpárkováTereza Kašpárková | 00 | Atletický klub Zlín, z.s. | 3936 | |||||||||||||||
3 | Bára HolainováBára Holainová | 01 | SSK Vítkovice | 3584 | |||||||||||||||
4 | Klára TeofilováKlára Teofilová | 01 | TJ TŽ Třinec | 3534 | |||||||||||||||
5 | Adéla LuzarováAdéla Luzarová | 01 | SSK Vítkovice | 3512 | |||||||||||||||
6 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice | 3228 | |||||||||||||||
7 | Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová | 01 | SSK Vítkovice | 3121 | |||||||||||||||
8 | Adéla LegerskáAdéla Legerská | 01 | SSK Vítkovice | 3020 | |||||||||||||||
9 | Jindra VránováJindra Vránová | 01 | SKM Valašské Meziříčí | 2928 | |||||||||||||||
10 | Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová | 01 | TJ TŽ Třinec | 2904 | |||||||||||||||
11 | Sára HalováSára Halová | 00 | TJ TŽ Třinec | 2864 | |||||||||||||||
12 | Michaela RaszkováMichaela Raszková | 01 | TJ TŽ Třinec | 2585 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
devítiboj - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub MecnerJakub Mecner | 00 | TJ Sokol Opava | 4776 | |||||||||||||||
2 | David ŠpůrekDavid Špůrek | 00 | SKM Valašské Meziříčí | 4173 | |||||||||||||||
3 | Alexandr VávraAlexandr Vávra | 00 | Atletika Poruba o.s. | 4147 | |||||||||||||||
4 | Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice | 4094 | |||||||||||||||
5 | Patrik BorgulPatrik Borgul | 00 | TJ Start Havířov | 3422 | |||||||||||||||
6 | Jaromír MecaJaromír Meca | 00 | SSK Vítkovice | 3326 | |||||||||||||||
7 | Šimon NováčekŠimon Nováček | 01 | Atletika Poruba o.s. | 3206 | |||||||||||||||
8 | Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | 2987 | |||||||||||||||
9 | Robin ĎurikRobin Ďurik | 00 | TJ Start Havířov | 2733 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
desetiboj [M] - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj LinhartMatěj Linhart | 94 | Atletický oddíl Slavia Havířov | 5879 | |||||||||||||||
2 | Adam FialaAdam Fiala | 93 | Atletika Poruba o.s. | 5749 | |||||||||||||||
3 | Jan KaplarčíkJan Kaplarčík | 90 | AK Bohumín, o.s. | 4753 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
desetiboj [Dci] - Dorostenci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch LasotaVojtěch Lasota | 99 | TJ TŽ Třinec | 4641 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |