výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska starších a mladších žáků a žákyň ve vícebojích

Třinec (8. - 9. 5. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.65
2 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.81
3 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 07.83
4 David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 08.06
5 Patrik BorgulPatrik Borgul 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.67
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 07.92
2 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.06
3 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.42
4 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.48
5 Robin ĎurikRobin Ďurik 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 08.66
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.44
2 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.59
3 Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.64
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.74
5 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka 02 AC ProstějovAC Prostějov 09.11
6 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.31
7 Jan TkáčJan Tkáč 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.98
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MacuraLukáš Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.54
2 Jan NerušilJan Nerušil 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.09
3 Dominik ŠčukaDominik Ščuka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 09.53
4 Petr AdzimaPetr Adzima 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10.10
5 Jakub KionkaJakub Kionka 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.74
6 Bruno DuboveckýBruno Dubovecký 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 10.87
7 Martin TulejMartin Tulej 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 12.26
Celkem 7 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.92
2 Natálie JasínkováNatálie Jasínková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.24
3 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.25
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.33
5 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.49
6 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.51
7 Monika MisiorzováMonika Misiorzová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.71
8 Veronika KřenkováVeronika Křenková 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.94
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ŽemlováLucie Žemlová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.11
2 Simona PindurováSimona Pindurová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.15
3 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.76
4 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 09.88
5 Nikola HolenkováNikola Holenková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.09
6 Klára TomoszkováKlára Tomoszková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.18
7 Kateřina BockováKateřina Bocková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.23
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 9.5.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.47
2 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.78
3 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.82
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.98
5 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.30
6 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.45
7 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 09.51
8 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.53
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.47
2 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 08.75
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 08.95
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 08.97
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.01
6 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 09.24
7 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 09.27
8 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 09.55
Celkem 8 závodníků

100 m - Muži

(pá, 8.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 11.44
2 Jan KaplarčíkJan Kaplarčík 90 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 11.70
3 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.36
Celkem 3 závodníků

100 m - Dorostenci

(pá, 8.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František BubaFrantišek Buba 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.77
2 Matěj ŠtrbaňMatěj Štrbaň 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.11
3 Filip BartošFilip Bartoš 98 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12.33
4 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.41
Celkem 4 závodníků

150 m - Žákyně

(pá, 8.5.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 19.81
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 20.00
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.44
4 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 20.58
5 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.70
6 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 21.15
7 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.49
1 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 20.23
2 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.37
3 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.69
4 Jindra VránováJindra Vránová 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 21.88
5 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.03
6 Sára HalováSára Halová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.66
7 Sára SabelováSára Sabelová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 25.44
Celkem 14 závodníků

400 m - Muži

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 54.63
2 Jan KaplarčíkJan Kaplarčík 90 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 57.55
3 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 58.89
Celkem 3 závodníků

400 m - Dorostenci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 58.24
2 Filip BartošFilip Bartoš 98 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 62.03
Celkem 2 závodníků

800 m - Ml. žáci

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:25.42
2 Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:32.31
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:37.64
4 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka 02 AC ProstějovAC Prostějov 2:39.37
5 Lukáš MacuraLukáš Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:43.37
6 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:52.84
7 Jan NerušilJan Nerušil 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:54.42
8 Petr AdzimaPetr Adzima 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:55.17
9 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:59.11
10 Dominik ŠčukaDominik Ščuka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:08.13
11 Martin TulejMartin Tulej 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:55.63
12 Jakub KionkaJakub Kionka 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:56.91
13 Bruno DuboveckýBruno Dubovecký 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4:15.39
Celkem 13 závodníků

800 m - Žákyně

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2:34:42
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:39.08
3 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:44.02
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:45.21
5 Sára HalováSára Halová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:46.62
6 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:49.21
7 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:51.66
8 Jindra VránováJindra Vránová 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:52.34
9 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:53.53
10 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:56.90
11 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:00.49
12 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:04.34
Celkem 12 závodníků

800 m - Ml. žákyně

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:26.48
2 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:34.93
3 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:40.06
4 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2:43.37
5 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 2:43.42
6 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:43.59
7 Lucie ŽemlováLucie Žemlová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:44.03
8 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:47.11
9 Veronika KřenkováVeronika Křenková 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:49.98
10 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:52.94
11 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 2:53.37
12 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:53.52
13 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:53.74
14 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:54.65
15 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:54.95
16 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:57.08
17 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:58.58
18 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:59.81
19 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:59.84
20 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:02.45
21 Simona PindurováSimona Pindurová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:07.06
22 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:08.26
23 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:09.40
24 Klára TomoszkováKlára Tomoszková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:14.42
25 Kateřina BockováKateřina Bocková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:15.02
26 Monika MisiorzováMonika Misiorzová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:15.35
27 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:21.03
28 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:23.22
29 Natálie JasínkováNatálie Jasínková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:25.59
30 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:25.94
31 Nikola HolenkováNikola Holenková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:33.70
Celkem 31 závodníků

1000 m - Žáci

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:59.52
2 David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3:14.07
3 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:19.30
4 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:21.04
5 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3:21.50
6 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:25.27
7 Patrik BorgulPatrik Borgul 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3:25.87
8 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:29.25
Celkem 8 závodníků

1500 m - Muži

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 5:06.00
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:19.81
3 Jan KaplarčíkJan Kaplarčík 90 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 6:05.31
Celkem 3 závodníků

1500 m - Dorostenci

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5:04.50
Celkem 1 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.03
2 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.65
3 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka 02 AC ProstějovAC Prostějov 11.94
4 Lukáš MacuraLukáš Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 12.62
5 Dominik ŠčukaDominik Ščuka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 13.09
6 Bruno DuboveckýBruno Dubovecký 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 15.56
7 Martin TulejMartin Tulej 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 20.94
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10.30
2 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.65
3 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 11.40
4 Jan TkáčJan Tkáč 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.86
5 Jan NerušilJan Nerušil 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12.63
6 Petr AdzimaPetr Adzima 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 12.88
7 Jakub KionkaJakub Kionka 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.81
Celkem 7 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 9.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.93
2 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 12.27
3 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.68
4 Simona PindurováSimona Pindurová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.41
5 Klára TomoszkováKlára Tomoszková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.67
6 Kateřina BockováKateřina Bocková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 14.90
7 Nikola HolenkováNikola Holenková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 15.74
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09.78
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 10.24
3 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 10.42
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 10.59
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 11.47
6 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.18
7 Natálie JasínkováNatálie Jasínková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.46
8 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.76
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 11.12
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.27
3 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.32
4 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.78
5 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.58
6 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.76
7 Lucie ŽemlováLucie Žemlová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 13.20
8 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.00
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 9.5.2015) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.12
2 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 11.23
3 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.34
4 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 11.89
5 Veronika KřenkováVeronika Křenková 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 12.91
6 Monika MisiorzováMonika Misiorzová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 12.92
7 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 12.97
8 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 13.03
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.51
2 David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 15.23
3 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.40
4 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.62
5 Patrik BorgulPatrik Borgul 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 17.72
6 Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.06
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.08
2 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.26
3 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.49
4 Ondřej KadlaOndřej Kadla 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 17.37
5 Robin ĎurikRobin Ďurik 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 18.44
Celkem 5 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (pá, 8.5.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 16.35
2 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.13
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.19
4 Sára HalováSára Halová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.51
5 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 19.59
6 Jindra VránováJindra Vránová 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 21.05
7 Sára SabelováSára Sabelová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.56
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 8.5.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 15.04
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 16.27
3 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.44
4 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.73
5 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.42
6 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.68
7 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 17.95
Celkem 7 závodníků

110 m překážek - Muži

(so, 9.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.25
2 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 16.52
3 Jan KaplarčíkJan Kaplarčík 90 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 19.39
Celkem 3 závodníků

110 m překážek - Dorostenci

(so, 9.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 18.62
Celkem 1 závodníků

Skok vysoký - Muži

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
94 1.76
2 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 1.76
3 Jan KaplarčíkJan Kaplarčík
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
90 1.67
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.76
2 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.73
3 Filip BartošFilip Bartoš
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
98 1.55
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 1.75
2 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 1.57
3 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 1.57
4 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.57
5 Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.57
6 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 1.51
7 Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 1.51
8 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.51
9 Jaromír MecaJaromír Meca
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.48
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 1.51
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1.51
3 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 1.48
4 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.42
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.42
6 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.42
7 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.39
8 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 1.39
9 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.36
10 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.36
11 Eliška BolcarovičováEliška Bolcarovičová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 1.36
12 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.30
13 Sára HalováSára Halová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 1.30
14 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.24
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Muži

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 3.60
2 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
94 3.30
3 Jan KaplarčíkJan Kaplarčík
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
90 2.80
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Dorostenci

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Daniel PřečekDaniel Přeček
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
97 3.60
2 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 3.10
3 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 3.10
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 3.10
2 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3.10
3 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2.80
4 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.70
5 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 2.60
6 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 2.60
7 Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 2.50
8 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.30
9 Jaromír MecaJaromír Meca
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 2.20
10 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 2.10
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Muži

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
94 6.12
2 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 5.95
3 Jan KaplarčíkJan Kaplarčík
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
90 5.65
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František BubaFrantišek Buba
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 6.10 +0.0 m/s
2 Filip BartošFilip Bartoš
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
98 5.45 +0.0 m/s
3 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 5.32 +0.6 m/s
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 6.01 -0.5 m/s
2 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 5.53 +0.3 m/s
3 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.31 +0.5 m/s
4 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 5.21 -0.1 m/s
5 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4.83 -0.1 m/s
6 Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 4.65 +0.4 m/s
7 Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 4.65 +0.0 m/s
8 Jaromír MecaJaromír Meca
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 4.59 +1.2 m/s
9 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.46 -0.1 m/s
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan BužgaJan Bužga
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.66 +0.2 m/s
2 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.42 +1.1 m/s
3 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.27 +1.4 m/s
4 Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 4.26 +0.4 m/s
5 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.18 +0.2 m/s
6 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.06 +0.3 m/s
7 Jan NerušilJan Nerušil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 4.04 +0.3 m/s
8 Petr AdzimaPetr Adzima
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
02 3.87 +1.3 m/s
9 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.69 +1.4 m/s
10 Jan TkáčJan Tkáč
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.61 +0.4 m/s
11 Jakub KionkaJakub Kionka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.15 +1.8 m/s
12 Dominik ŠčukaDominik Ščuka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 3.13 -0.3 m/s
13 Bruno DuboveckýBruno Dubovecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 3.09 +1.0 m/s
14 Martin TulejMartin Tulej
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 2.13 +0.8 m/s
Celkem 14 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 4.98 -0.6 m/s
2 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.86 -0.3 m/s
3 Veronika RůžičkováVeronika Růžičková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 4.77 -1.3 m/s
4 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.68 -0.3 m/s
5 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.64 -1.0 m/s
6 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4.39 -0.7 m/s
7 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.36 -0.8 m/s
8 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.35 -0.9 m/s
9 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.33 -0.4 m/s
10 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 4.17 -0.4 m/s
11 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 3.99 -0.8 m/s
12 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 3.95 -0.3 m/s
13 Sára HalováSára Halová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 3.92 -0.5 m/s
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 4.62 +0.3 m/s
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.42 -0.5 m/s
3 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.36 +0.9 m/s
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 4.31 +0.1 m/s
5 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 4.25 +0.3 m/s
6 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 4.25 +0.6 m/s
7 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 4.18 +0.6 m/s
8 Kristina ŠpačkováKristina Špačková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 4.05 -0.1 m/s
9 Tereza VilímováTereza Vilímová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.98 +1.1 m/s
10 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3.98 +1.0 m/s
11 Natálie JasínkováNatálie Jasínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3.95 +1.2 m/s
12 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.90 +0.2 m/s
13 Kateřina MalíkováKateřina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 3.87 +0.6 m/s
14 Lucie ŽemlováLucie Žemlová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 3.87 +0.3 m/s
15 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 3.86 +0.0 m/s
16 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 3.85 +0.0 m/s
17 Monika MisiorzováMonika Misiorzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.83 +1.1 m/s
18 Karolína SasynováKarolína Sasynová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.79 +0.3 m/s
19 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 3.76 +1.2 m/s
20 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 3.73 +0.0 m/s
21 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.71 +0.5 m/s
22 Simona PindurováSimona Pindurová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.70 +0.4 m/s
23 Anna MachačováAnna Machačová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 3.68 +1.0 m/s
24 Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
02 3.67 +0.0 m/s
25 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 3.65 +0.6 m/s
26 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 3.58 +1.2 m/s
27 Veronika KřenkováVeronika Křenková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 3.58 +0.5 m/s
28 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 3.30 +0.8 m/s
29 Kateřina BockováKateřina Bocková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.20 +0.4 m/s
30 Nikola HolenkováNikola Holenková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.18 +0.0 m/s
31 Klára TomoszkováKlára Tomoszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 3.04 +0.0 m/s
Celkem 31 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 09.80
2 Eliška BolcarovičováEliška Bolcarovičová
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 09.12
3 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 08.53
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 08.31
5 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 07.94
6 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 07.90
7 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 07.74
8 Sára HalováSára Halová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 07.73
9 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 07.34
10 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 07.31
11 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 07.06
12 Veronika JuchelkováVeronika Juchelková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 07.00
13 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 06.99
14 Sára SabelováSára Sabelová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 06.05
15 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 05.53
Celkem 15 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 13.26
2 Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 10.08
3 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 10.03
4 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 09.99
5 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 09.63
6 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 09.61
7 Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 08.38
8 Jaromír MecaJaromír Meca
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 08.02
9 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 06.39
Celkem 9 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip BartošFilip Bartoš
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
98 10.16
2 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 09.21
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 12.73
2 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
94 12.10
3 Jan KaplarčíkJan Kaplarčík
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
90 11.32
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 34.22
2 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 26.98
3 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 26.13
4 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 23.95
5 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 23.13
6 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 22.90
7 Jaromír MecaJaromír Meca
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 21.67
8 Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 21.53
9 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 20.87
10 Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 20.42
11 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 14.02
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 23.84
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 34.64
2 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
94 33.61
3 Jan KaplarčíkJan Kaplarčík
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
90 31.86
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 31.87
2 Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 30.39
3 Jindra VránováJindra Vránová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
01 28.45
4 Sára HalováSára Halová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 28.45
5 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 25.59
6 Bára HolainováBára Holainová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 24.69
7 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 20.59
8 Adéla LegerskáAdéla Legerská
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 17.59
9 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 15.88
10 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 14.18
11 Michaela RaszkováMichaela Raszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 11.12
12 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 08.59
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(pá, 8.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub MecnerJakub Mecner
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 45.03
2 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 32.91
3 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 30.91
4 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 30.59
5 Patrik BorgulPatrik Borgul
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 30.59
6 Vojtěch GryczVojtěch Grycz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
00 27.60
7 Jaromír MecaJaromír Meca
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
00 25.74
8 David ŠpůrekDavid Špůrek
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
00 24.55
9 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 24.37
10 Robin ĎurikRobin Ďurik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
00 23.01
11 Šimon NováčekŠimon Nováček
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 21.71
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 36.47
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 55.74
2 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
94 44.92
3 Jan KaplarčíkJan Kaplarčík
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
90 43.52
Celkem 3 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 52.25
2 Dominik ŠčukaDominik Ščuka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 51.56
3 Filip ZdražilaFilip Zdražila
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 51.34
4 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 48.83
5 Lukáš MacuraLukáš Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 47.90
6 Petr AdzimaPetr Adzima
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
02 43.26
7 Jan NerušilJan Nerušil
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 40.07
8 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka
AC ProstějovAC Prostějov
02 39.84
9 Jakub ZawadaJakub Zawada
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 38.30
10 Bruno DuboveckýBruno Dubovecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
02 37.14
11 Jan TkáčJan Tkáč
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 35.26
12 Jakub KionkaJakub Kionka
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 31.27
13 Jan BužgaJan Bužga
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 29.14
14 Martin TulejMartin Tulej
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
03 27.28
Celkem 14 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(so, 9.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
AC ProstějovAC Prostějov
02 57.88
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 43.43
3 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 38.28
4 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 37.05
5 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 34.60
6 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová
AC ProstějovAC Prostějov
02 34.35
7 Anna MachačováAnna Machačová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 34.19
8 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 33.95
9 Nela DrozdováNela Drozdová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 33.71
10 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 33.34
11 Erika ZahalukováErika Zahaluková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 33.13
12 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 32.68
13 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 32.12
14 Veronika KřenkováVeronika Křenková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 31.97
15 Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 31.73
16 Anežka BojkováAnežka Bojková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 30.65
17 Monika MisiorzováMonika Misiorzová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 28.93
18 Simona PindurováSimona Pindurová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 28.72
19 Tereza VilímováTereza Vilímová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 27.94
20 Kristina ŠpačkováKristina Špačková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 27.61
21 Lucie ŽemlováLucie Žemlová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 27.48
22 Nikola HolenkováNikola Holenková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 27.30
23 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
02 27.26
24 Kateřina MalíkováKateřina Malíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 26.97
25 Karolína SasynováKarolína Sasynová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 26.88
26 Martina GalburováMartina Galburová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 26.50
27 Anna KalincováAnna Kalincová
Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská
02 25.29
28 Kateřina BockováKateřina Bocková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 24.47
29 Klára TomoszkováKlára Tomoszková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 21.98
30 Natálie JasínkováNatálie Jasínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 16.37
31 Alžběta KrchováAlžběta Krchová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
03 15.90
Celkem 31 závodníků
Pětiboj - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1923
2 Filip ZdražilaFilip Zdražila 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1770
3 Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1752
4 Jakub ZawadaJakub Zawada 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1471
5 Lukáš MacuraLukáš Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1467
6 Jaroslav VaverkaJaroslav Vaverka 02 AC ProstějovAC Prostějov 1291
7 Ondřej FerfeckiOndřej Ferfecki 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1280
8 Jan NerušilJan Nerušil 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1140
9 Petr AdzimaPetr Adzima 02 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 0929
10 Dominik ŠčukaDominik Ščuka 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 0873
11 Bruno DuboveckýBruno Dubovecký 02 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 0302
12 Jakub KionkaJakub Kionka 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0272
13 Martin TulejMartin Tulej 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 0122
Celkem 13 závodníků
Pětiboj - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Lucie HrbáčováLucie Hrbáčová 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2682
2 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2632
3 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 AC ProstějovAC Prostějov 2605
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2263
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2206
6 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 02 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2089
7 Karolína SasynováKarolína Sasynová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2068
8 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2011
9 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1998
10 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1991
11 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1960
12 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 02 AC ProstějovAC Prostějov 1892
13 Anna KalincováAnna Kalincová 02 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 1883
14 Lucie ŽemlováLucie Žemlová 03 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1783
15 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 1779
16 Kristýna ŠnyrychováKristýna Šnyrychová 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1763
17 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1742
18 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1644
19 Michaela ŠimurdováMichaela Šimurdová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1606
20 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1569
21 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1563
22 Veronika KřenkováVeronika Křenková 02 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1552
23 Anna MachačováAnna Machačová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1552
24 Gabriela SvobodováGabriela Svobodová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1471
25 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1441
26 Simona PindurováSimona Pindurová 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1407
27 Monika MisiorzováMonika Misiorzová 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1390
28 Natálie JasínkováNatálie Jasínková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1368
29 Kateřina BockováKateřina Bocková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0920
30 Klára TomoszkováKlára Tomoszková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0894
31 Nikola HolenkováNikola Holenková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 0807
Celkem 31 závodníků
Sedmiboj - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4107
2 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3936
3 Bára HolainováBára Holainová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3584
4 Klára TeofilováKlára Teofilová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3534
5 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3512
6 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3228
7 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3121
8 Adéla LegerskáAdéla Legerská 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3020
9 Jindra VránováJindra Vránová 01 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2928
10 Agnieszka KiedroňováAgnieszka Kiedroňová 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2904
11 Sára HalováSára Halová 00 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2864
12 Michaela RaszkováMichaela Raszková 01 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2585
Celkem 12 závodníků
Devítiboj - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jakub MecnerJakub Mecner 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4776
2 David ŠpůrekDavid Špůrek 00 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4173
3 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4147
4 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4094
5 Patrik BorgulPatrik Borgul 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3422
6 Jaromír MecaJaromír Meca 00 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3326
7 Šimon NováčekŠimon Nováček 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 3206
8 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2987
9 Robin ĎurikRobin Ďurik 00 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2733
Celkem 9 závodníků
Desetiboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 5879
2 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5749
3 Jan KaplarčíkJan Kaplarčík 90 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4753
Celkem 3 závodníků
Desetiboj - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch LasotaVojtěch Lasota 99 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4641
Celkem 1 závodníků