1. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS
Týniště nad Orlicí (17. 5. 2015)100 m - Muži (Rozběh)
Rozběh 1 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný | 90 | AC Spartak Choceň | 11.72 | |||||||||||||||
2 | Josef MatěnaJosef Matěna | 84 | TJ Lokomotiva Trutnov | 11.80 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PilařTomáš Pilař | 86 | Atletický klub Spartak Slat... | 12.08 | |||||||||||||||
4 | Filip MertlíkFilip Mertlík | 93 | Sportovní klub Týniště nad ... | 12.44 | |||||||||||||||
5 | Daniel BekDaniel Bek | 89 | AC Spartak Choceň | 12.76 | |||||||||||||||
6 | Sebastián JiráskoSebastián Jirásko | 01 | TJ SOKOL Nová Paka | 13.22 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 2 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš JiráčekTomáš Jiráček | 98 | AC Pardubice | 11.72 | |||||||||||||||
2= | Jaroslav ToušekJaroslav Toušek | 87 | AC Spartak Choceň | 13.40 | |||||||||||||||
2= | František TlukaFrantišek Tluka | 54 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.40 | |||||||||||||||
MB | Luboš DlouhýLuboš Dlouhý | 95 | TJ Lokomotiva Trutnov | 11.78 | |||||||||||||||
Matěj KašparMatěj Kašpar | 98 | AC Pardubice | DNF | ||||||||||||||||
Roman JelínekRoman Jelínek | 94 | Hvězda SKP Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 3 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 11.48 | |||||||||||||||
2 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.28 | |||||||||||||||
3 | Jakub ČížekJakub Čížek | 93 | AC Pardubice | 12.52 | |||||||||||||||
4 | Jakub VondraJakub Vondra | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 12.76 | |||||||||||||||
5 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 13.16 | |||||||||||||||
Jiří BeránekJiří Beránek | 99 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 4 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš KubíkLukáš Kubík | 99 | AC Pardubice | 11.60 | |||||||||||||||
2 | Jan ŠtěpánekJan Štěpánek | 97 | AC Pardubice | 12.08 | |||||||||||||||
3 | Michal SoučekMichal Souček | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.18 | |||||||||||||||
4 | Miloš KolářMiloš Kolář | 98 | AC Spartak Choceň | 12.40 | |||||||||||||||
5 | Šimon DrašarŠimon Drašar | 01 | TJ Lokomotiva Trutnov | 12.82 | |||||||||||||||
6 | Jan RatajJan Rataj | 98 | TJ SOKOL Nová Paka | 12.96 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Rozběh 5 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub RaabeJakub Raabe | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 11.88 | |||||||||||||||
2 | Martin VilímMartin Vilím | 92 | AC Pardubice | 11.90 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk | 98 | Sportovní klub Týniště nad ... | 12.28 | |||||||||||||||
4 | Michal PaďourMichal Paďour | 94 | AC Pardubice | 12.40 | |||||||||||||||
5 | Jakub VenzaraJakub Venzara | 94 | Atletický klub Spartak Slat... | 12.64 | |||||||||||||||
Tomáš DohnalTomáš Dohnal | 96 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m - Muži (Finále)
Finále A (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matěj ČervenýMatěj Červený | 97 | TJ Lokomotiva Trutnov | 11.66 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš JiráčekTomáš Jiráček | 98 | AC Pardubice | 11.76 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Lukáš KubíkLukáš Kubík | 99 | AC Pardubice | 11.82 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Josef MatěnaJosef Matěna | 84 | TJ Lokomotiva Trutnov | 12.02 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný | 90 | AC Spartak Choceň | 12.16 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jakub RaabeJakub Raabe | 00 | TJ Lokomotiva Trutnov | 12.18 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VilímMartin Vilím | 92 | AC Pardubice | 11.90 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš PilařTomáš Pilař | 86 | Atletický klub Spartak Slat... | 12.08 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Michal SoučekMichal Souček | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.20 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | David RybaDavid Ryba | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 12.30 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Jan ŠtěpánekJan Štěpánek | 97 | AC Pardubice | 12.34 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk | 98 | Sportovní klub Týniště nad ... | 12.58 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
400 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan JankovičJan Jankovič | 98 | TJ Lokomotiva Trutnov | 51.62 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej HolubOndřej Holub | 99 | AC Pardubice | 51.96 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát | 96 | AC Spartak Choceň | 52.02 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Michal SoučekMichal Souček | 94 | TJ Sokol Hradec Králové | 56.10 | 3.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš PilařTomáš Pilař | 86 | Atletický klub Spartak Slat... | 57.24 | 1.00 | ||||||||||||||
Jaroslav NespěšnýJaroslav Nespěšný | 90 | AC Spartak Choceň | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 53.44 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Antonín LakotaAntonín Lakota | 95 | AC Spartak Choceň | 55.80 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Miloš KolářMiloš Kolář | 98 | AC Spartak Choceň | 57.92 | |||||||||||||||
4 | Ondřej DonátOndřej Donát | 97 | AC Pardubice | 58.48 | |||||||||||||||
5 | Martin DoušaMartin Douša | 88 | Atletický klub Spartak Slat... | 59.96 | |||||||||||||||
Ondřej HovorkaOndřej Hovorka | 97 | Sportovní klub Týniště nad ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ZelenkaDaniel Zelenka | 98 | AC Pardubice | 57.48 | |||||||||||||||
2 | Jakub VondraJakub Vondra | 98 | Hvězda SKP Pardubice | 58.18 | |||||||||||||||
3 | Jan DoskočilJan Doskočil | 97 | AC Spartak Choceň | 60.84 | |||||||||||||||
4 | Jaroslav ToušekJaroslav Toušek | 87 | AC Spartak Choceň | 67.00 | |||||||||||||||
MB | Slawomir KusocinskySlawomir Kusocinsky | 81 | Polanica Zdroj | 59.44 | |||||||||||||||
Daniel HromádkoDaniel Hromádko | 93 | AC Pardubice | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin VilímMartin Vilím | 92 | AC Pardubice | 55.82 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Jan HloušekJan Hloušek | 93 | AC Pardubice | 56.48 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 58.26 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík | 96 | TJ Lokomotiva Trutnov | 62.06 | |||||||||||||||
5 | Filip LírFilip Lír | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 63.02 | |||||||||||||||
Lukáš KubíkLukáš Kubík | 99 | AC Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VolejníkJan Volejník | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 54.44 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Filip MertlíkFilip Mertlík | 93 | Sportovní klub Týniště nad ... | 57.44 | |||||||||||||||
3 | Oldřich BrychOldřich Brych | 82 | Hvězda SKP Pardubice | 67.96 | |||||||||||||||
Lukáš VladykaLukáš Vladyka | 87 | Hvězda SKP Pardubice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
800 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát | 96 | AC Spartak Choceň | 2:07.00 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Miloslav NovotnýMiloslav Novotný | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 2:07.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Antonín LakotaAntonín Lakota | 95 | AC Spartak Choceň | 2:07.44 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej HovorkaOndřej Hovorka | 97 | Sportovní klub Týniště nad ... | 2:08.36 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Jan DoskočilJan Doskočil | 97 | AC Spartak Choceň | 2:08.76 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch HrůšaVojtěch Hrůša | 99 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:09.60 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub LosenickýJakub Losenický | 86 | Hvězda SKP Pardubice | 2:16.76 | 1.00 | ||||||||||||||
MB | Slawomir KusocinskySlawomir Kusocinsky | 81 | Polanica Zdroj | 2:13.40 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel ZelenkaDaniel Zelenka | 98 | AC Pardubice | 2:10.16 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej DonátOndřej Donát | 97 | AC Pardubice | 2:14.36 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub ČervenýJakub Červený | 95 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:16.06 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jan HloušekJan Hloušek | 93 | AC Pardubice | 2:17.72 | |||||||||||||||
5 | Filip LírFilip Lír | 00 | Hvězda SKP Pardubice | 2:22.18 | |||||||||||||||
6 | Vojtěch BrolíkVojtěch Brolík | 96 | TJ Lokomotiva Trutnov | 2:23.44 | |||||||||||||||
7 | Daniel HromádkoDaniel Hromádko | 93 | AC Pardubice | 2:37.12 | |||||||||||||||
8 | Oldřich BrychOldřich Brych | 82 | Hvězda SKP Pardubice | 2:40.60 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
1500 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš NiklLukáš Nikl | 91 | AC Spartak Choceň | 4:23.44 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr NechvílPetr Nechvíl | 91 | AC Spartak Choceň | 4:40.72 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Tomáš HalbrštátTomáš Halbrštát | 96 | AC Spartak Choceň | 4:40.96 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Milan UchytilMilan Uchytil | 74 | AC Pardubice | 4:41.22 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Vladimír UrválekVladimír Urválek | 91 | Atletický klub Spartak Slat... | 4:43.20 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Václav RohlíkVáclav Rohlík | 80 | AC Pardubice | 4:45.16 | 5.00 | ||||||||||||||
Robert HurdálekRobert Hurdálek | 78 | TJ Lokomotiva Trutnov | 4:45.16 | 4.00 | |||||||||||||||
8 | Tomáš MocekTomáš Mocek | 79 | AC Pardubice | 4:45.26 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jakub LosenickýJakub Losenický | 86 | Hvězda SKP Pardubice | 4:47.86 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Martin VavrečkaMartin Vavrečka | 91 | Sportovní klub Týniště nad ... | 4:51.70 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Jakub ČervenýJakub Červený | 95 | TJ Lokomotiva Trutnov | 4:52.56 | |||||||||||||||
12 | Vojtěch BenešVojtěch Beneš | 99 | AC Spartak Choceň | 4:53.36 | |||||||||||||||
13 | Petr PojezdalaPetr Pojezdala | 00 | Sportovní klub Týniště nad ... | 4:58.30 | |||||||||||||||
14 | Pavel KrunčíkPavel Krunčík | 85 | Sportovní klub Týniště nad ... | 5:02.70 | |||||||||||||||
15 | Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík | 79 | AC Pardubice | 5:15.44 | |||||||||||||||
16 | Petr KalnýPetr Kalný | 81 | Atletika Chrudim | 5:20.92 | |||||||||||||||
17 | Petr EliášPetr Eliáš | 60 | Hvězda SKP Pardubice | 5:27.64 | |||||||||||||||
18 | Matěj ŘemínekMatěj Řemínek | 86 | AC Spartak Choceň | 5:47.10 | |||||||||||||||
Mojmír SvobodaMojmír Svoboda | 66 | Hvězda SKP Pardubice | DNF | ||||||||||||||||
Kamil JílekKamil Jílek | 73 | Sportovní klub Týniště nad ... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
3000 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš NiklLukáš Nikl | 91 | AC Spartak Choceň | 09:29.00 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Petr NechvílPetr Nechvíl | 91 | AC Spartak Choceň | 09:56.68 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Milan UchytilMilan Uchytil | 74 | AC Pardubice | 09:57.20 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petr SmolákPetr Smolák | 94 | AC Spartak Choceň | 09:59.04 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Václav RohlíkVáclav Rohlík | 80 | AC Pardubice | 09:59.92 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Robert HurdálekRobert Hurdálek | 78 | TJ Lokomotiva Trutnov | 10:00.96 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Mojmír SvobodaMojmír Svoboda | 66 | Hvězda SKP Pardubice | 10:11.60 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Tomáš MocekTomáš Mocek | 79 | AC Pardubice | 10:18.60 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Bonifác BoháčBonifác Boháč | 01 | AC Spartak Choceň | 10:20.56 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Martin VavrečkaMartin Vavrečka | 91 | Sportovní klub Týniště nad ... | 10:25.52 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Kamil JílekKamil Jílek | 73 | Sportovní klub Týniště nad ... | 10:27.60 | |||||||||||||||
12 | Matěj ŘemínekMatěj Řemínek | 86 | AC Spartak Choceň | 10:32.96 | |||||||||||||||
13 | Pavel KrunčíkPavel Krunčík | 85 | Sportovní klub Týniště nad ... | 10:38.56 | |||||||||||||||
14 | Petr KalnýPetr Kalný | 81 | Atletika Chrudim | 10:56.20 | |||||||||||||||
15 | Filip HejkrlíkFilip Hejkrlík | 79 | AC Pardubice | 10:58.32 | |||||||||||||||
16 | Petr EliášPetr Eliáš | 60 | Hvězda SKP Pardubice | 11:11.36 | |||||||||||||||
17 | Pavel ŠimonekPavel Šimonek | 66 | Hvězda SKP Pardubice | 11:27.76 | |||||||||||||||
18 | Dominik MarekDominik Marek | 99 | Hvězda SKP Pardubice | 11:36.40 | |||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
110 m překážek [106,7 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michal PaďourMichal Paďour | 94 | AC Pardubice | 17.72 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej ČešíkOndřej Češík | 85 | Atletický klub Spartak Slat... | 18.16 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří LedenJiří Leden | 74 | Atletika Chrudim | 19.00 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petr SmolákPetr Smolák | 94 | AC Spartak Choceň | 19.76 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Lukáš DoskočilLukáš Doskočil | 88 | AC Spartak Choceň | 21.44 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín LakotaAntonín Lakota | 95 | AC Spartak Choceň | 20.24 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Tomáš PilařTomáš Pilař | 86 | Atletický klub Spartak Slat... | 20.90 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub LosenickýJakub Losenický | 86 | Hvězda SKP Pardubice | 21.76 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek | 89 | AC Spartak Choceň | 22.16 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Ondřej TejchmanOndřej Tejchman | 84 | TJ SOKOL Nová Paka | 22.36 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
400 m překážek [91,4 cm] - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin DoušaMartin Douša | 88 | Atletický klub Spartak Slat... | 61.80 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej ČešíkOndřej Češík | 85 | Atletický klub Spartak Slat... | 62.92 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jiří LedenJiří Leden | 74 | Atletika Chrudim | 64.12 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Petr SmolákPetr Smolák | 94 | AC Spartak Choceň | 65.00 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek | 89 | AC Spartak Choceň | 73.72 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav TomanVáclav Toman | 72 | TJ Sokol Hradec Králové | 72.40 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Lukáš VladykaLukáš Vladyka | 87 | Hvězda SKP Pardubice | 74.72 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Ondřej TejchmanOndřej Tejchman | 84 | TJ SOKOL Nová Paka | 76.72 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Pavel ŠimonekPavel Šimonek | 66 | Hvězda SKP Pardubice | 86.12 | 2.00 | ||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 100 m - Muži (Běh)
Běh 1 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Matěna, Jankovič, Červený M., Raabe A-Matěna, Jankovič, Červený M., Raabe | TJ Lokomotiva Trutnov | 44.72 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Holub, Kubík, Jiráček, Adamec A-Holub, Kubík, Jiráček, Adamec | AC Pardubice | 47.02 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | Leden, Hodek, Zábranský, Vyhnánek Leden, Hodek, Zábranský, Vyhnánek | Atletika Chrudim | 49.52 | 6.00 | |||||||||||||||
4 | A-Kulhánek, Vondra, Lír, Volejník A-Kulhánek, Vondra, Lír, Volejník | Hvězda SKP Pardubice | 49.98 | 4.00 | |||||||||||||||
5 | A-Bek, Kolář, Toušek, Lakota A-Bek, Kolář, Toušek, Lakota | AC Spartak Choceň | 50.56 | 1.00 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Douša, Venzara, Češík, Pilař Douša, Venzara, Češík, Pilař | Atletický klub Spartak Slat... | 48.06 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Říha, Capoušek D., Bahník, Jeřábek Říha, Capoušek D., Bahník, Jeřábek | TJ Sokol Hradec Králové | 49.68 | 5.00 | |||||||||||||||
3 | Hovorka, Kafuněk, Plašil O., Mertlík Hovorka, Kafuněk, Plašil O., Mertlík | Sportovní klub Týniště nad ... | 50.36 | 3.00 | |||||||||||||||
4 | B-Nechvíl, Řemínek, Doskočil L., Beneš B-Nechvíl, Řemínek, Doskočil L., Beneš | AC Spartak Choceň | 52.32 | ||||||||||||||||
5 | Tejchman, Rataj, Jirásko, Kohút Tejchman, Rataj, Jirásko, Kohút | TJ SOKOL Nová Paka | 54.52 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Hušek, Čížek, Štěpánek, Vilím B-Hušek, Čížek, Štěpánek, Vilím | AC Pardubice | 48.04 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | B-Červený J., Brolík, Hurdálek, Š imek B-Červený J., Brolík, Hurdálek, Š imek | TJ Lokomotiva Trutnov | 50.42 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | C-Smolák, Boháč, Doskočil J., Nikl C-Smolák, Boháč, Doskočil J., Nikl | AC Spartak Choceň | 50.96 | ||||||||||||||||
4 | B-Losenický, Šimonek, Marek, Vladyka B-Losenický, Šimonek, Marek, Vladyka | Hvězda SKP Pardubice | 54.52 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok vysoký - Muži
(ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 1.81 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Pavel BartošPavel Bartoš
AC Spartak Choceň |
87 | 1.81 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad ... |
96 | 1.81 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Martin KrčmářMartin Krčmář
AC Spartak Choceň |
91 | 1.78 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 1.70 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Petr SmolákPetr Smolák
AC Spartak Choceň |
94 | 1.70 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
David ZemanDavid Zeman
Atletika Chrudim |
96 | 1.70 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michal VyhlídalMichal Vyhlídal
AC Pardubice |
95 | 1.70 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 1.70 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jan ZálabskýJan Zálabský
AC Pardubice |
89 | 1.65 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Tomáš JiráčekTomáš Jiráček
AC Pardubice |
98 | 1.65 | ||||||||||||||||
12 |
Jakub MatuškaJakub Matuška
Sportovní klub Týniště nad ... |
99 | 1.65 | ||||||||||||||||
13 |
Roman KopeckýRoman Kopecký
Atletika Chrudim |
79 | 1.60 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub LosenickýJakub Losenický
Hvězda SKP Pardubice |
86 | 1.60 | ||||||||||||||||
15= |
Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová Paka |
69 | 1.55 | ||||||||||||||||
15= |
Martin DaleckýMartin Dalecký
Atletický klub Spartak Slat... |
61 | 1.55 | ||||||||||||||||
17 |
Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad ... |
99 | 1.50 | ||||||||||||||||
18 |
Šimon DrašarŠimon Drašar
TJ Lokomotiva Trutnov |
01 | 1.50 | ||||||||||||||||
Milan BartošMilan Bartoš
Sportovní klub Týniště nad ... |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Tomáš DohnalTomáš Dohnal
AC Pardubice |
96 | DNP | |||||||||||||||||
Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok o tyči - Muži
(ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 3.90 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC Pardubice |
99 | 3.70 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim |
72 | 3.70 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3.60 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Karel FiedlerKarel Fiedler
Atletika Chrudim |
49 | 3.30 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 3.30 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vítězslav PerunVítězslav Perun
TJ Sokol Hradec Králové |
78 | 3.30 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Marcel ZávorkaMarcel Závorka
Atletický klub Spartak Slat... |
75 | 3.10 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 3.10 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Petr ScholzePetr Scholze
TJ Lokomotiva Trutnov |
66 | 3.10 | 1.00 | |||||||||||||||
11= |
Jiří LedenJiří Leden
Atletika Chrudim |
74 | 2.90 | ||||||||||||||||
11= |
Miroslav HorníkMiroslav Horník
Atletika Chrudim |
99 | 2.90 | ||||||||||||||||
13 |
Marek BahníkMarek Bahník
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 2.70 | ||||||||||||||||
Jan ZálabskýJan Zálabský
AC Pardubice |
89 | DNP | |||||||||||||||||
Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim |
80 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
skok daleký - Muži
(ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan ŠtěpánekJan Štěpánek
AC Pardubice |
97 | 6.26 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Spartak Choceň |
87 | 5.85 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Josef ŘíhaJosef Říha
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 5.81 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří LedenJiří Leden
Atletika Chrudim |
74 | 5.72 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Martin KulhánekMartin Kulhánek
Hvězda SKP Pardubice |
98 | 5.70 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
David RybaDavid Ryba
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 5.70 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Atletika Chrudim |
98 | 5.62 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej HolubOndřej Holub
AC Pardubice |
99 | 5.50 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Matěj KašparMatěj Kašpar
AC Pardubice |
98 | 5.48 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak Slat... |
94 | 5.48 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad ... |
96 | 5.46 | ||||||||||||||||
12 |
Miloslav NovotnýMiloslav Novotný
Hvězda SKP Pardubice |
00 | 5.41 | ||||||||||||||||
13 |
Marcel ZávorkaMarcel Závorka
Atletický klub Spartak Slat... |
75 | 5.32 | ||||||||||||||||
14 |
Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová Paka |
98 | 5.25 | ||||||||||||||||
15 |
Vojtěch AdamecVojtěch Adamec
AC Pardubice |
99 | 5.23 | ||||||||||||||||
16 |
Martin DoušaMartin Douša
Atletický klub Spartak Slat... |
88 | 5.20 | ||||||||||||||||
17 |
Marek MiřejovskýMarek Miřejovský
AC Pardubice |
99 | 5.19 | ||||||||||||||||
18 |
Tomáš KafuněkTomáš Kafuněk
Sportovní klub Týniště nad ... |
98 | 5.17 | ||||||||||||||||
19 |
Daniel BekDaniel Bek
AC Spartak Choceň |
89 | 5.05 | ||||||||||||||||
20 |
David CapoušekDavid Capoušek
TJ Sokol Hradec Králové |
99 | 4.89 | ||||||||||||||||
21 |
Bonifác BoháčBonifác Boháč
AC Spartak Choceň |
01 | 4.72 | ||||||||||||||||
22 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec Králové |
72 | 4.65 | ||||||||||||||||
23 |
Jaroslav ToušekJaroslav Toušek
AC Spartak Choceň |
87 | 4.60 | ||||||||||||||||
24 |
Sebastián JiráskoSebastián Jirásko
TJ SOKOL Nová Paka |
01 | 4.59 | ||||||||||||||||
25 |
Dominik MarekDominik Marek
Hvězda SKP Pardubice |
99 | 4.56 | ||||||||||||||||
Roman JelínekRoman Jelínek
Hvězda SKP Pardubice |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad ... |
61 | DNP | |||||||||||||||||
Adam SalfickýAdam Salfický
AC Pardubice |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Milan BartošMilan Bartoš
Sportovní klub Týniště nad ... |
00 | DNP | |||||||||||||||||
Matěj LavickýMatěj Lavický
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 30 závodníků |
trojskok - Muži
(ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš VeselýTomáš Veselý
AC Spartak Choceň |
87 | 12.50 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Matěj VyhnánekMatěj Vyhnánek
Atletika Chrudim |
98 | 12.34 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Marcel ZávorkaMarcel Závorka
Atletický klub Spartak Slat... |
75 | 11.92 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
David HolýDavid Holý
Atletika Chrudim |
98 | 11.78 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Patrik JaroměřskýPatrik Jaroměřský
Sportovní klub Týniště nad ... |
96 | 11.19 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Zdeněk MašekZdeněk Mašek
TJ SOKOL Nová Paka |
69 | 11.10 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ivan RůžičkaIvan Růžička
Sportovní klub Týniště nad ... |
61 | 10.62 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Martin DaleckýMartin Dalecký
Atletický klub Spartak Slat... |
61 | 10.42 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Petr PlašilPetr Plašil
Sportovní klub Týniště nad ... |
99 | 09.74 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Spartak Choceň |
88 | 09.70 | 1.00 | |||||||||||||||
MB |
Tomáš KazdaTomáš Kazda
TJ Lokomotiva Trutnov |
96 | 11.75 | ||||||||||||||||
Roman JelínekRoman Jelínek
Hvězda SKP Pardubice |
94 | DNP | |||||||||||||||||
Jakub MatuškaJakub Matuška
Sportovní klub Týniště nad ... |
99 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
vrh koulí 7,26kg - Muži
(ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Spartak Choceň |
88 | 12.08 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim |
80 | 11.82 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak Slat... |
72 | 11.68 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov |
79 | 11.55 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika Chrudim |
83 | 11.46 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim |
86 | 11.34 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Vít RozlivkaVít Rozlivka
AC Spartak Choceň |
95 | 11.07 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletický klub Spartak Slat... |
74 | 10.88 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim |
72 | 10.64 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec Králové |
55 | 09.74 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Václav TomanVáclav Toman
TJ Sokol Hradec Králové |
72 | 08.10 | ||||||||||||||||
Adam SalfickýAdam Salfický
AC Pardubice |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec Králové |
85 | DNP | |||||||||||||||||
Vítězslav PerunVítězslav Perun
TJ Sokol Hradec Králové |
78 | DNP | |||||||||||||||||
Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec Králové |
82 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
hod diskem 2kg - Muži
(ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec Králové |
85 | 38.80 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Zdeněk CejnarZdeněk Cejnar
TJ Sokol Hradec Králové |
82 | 37.41 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Martin HodekMartin Hodek
Atletika Chrudim |
80 | 34.69 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov |
79 | 33.58 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim |
86 | 32.86 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletický klub Spartak Slat... |
74 | 32.29 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lukáš DoskočilLukáš Doskočil
AC Spartak Choceň |
88 | 32.01 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jindřich BlažekJindřich Blažek
Hvězda SKP Pardubice |
70 | 31.33 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec Králové |
55 | 30.62 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim |
72 | 30.55 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak Slat... |
72 | 28.63 | ||||||||||||||||
12 |
Vítězslav PerunVítězslav Perun
TJ Sokol Hradec Králové |
78 | 28.03 | ||||||||||||||||
13 |
Vít RozlivkaVít Rozlivka
AC Spartak Choceň |
95 | 26.16 | ||||||||||||||||
14 |
Michal KohútMichal Kohút
TJ SOKOL Nová Paka |
97 | 22.49 | ||||||||||||||||
MB |
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva Trutnov |
94 | 38.53 | ||||||||||||||||
Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika Chrudim |
83 | DNP | |||||||||||||||||
Adam SalfickýAdam Salfický
AC Pardubice |
97 | DNP | |||||||||||||||||
Michal PaďourMichal Paďour
AC Pardubice |
94 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
hod kladivem 7,26kg - Muži
(ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jindřich BlažekJindřich Blažek
Hvězda SKP Pardubice |
70 | 41.98 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim |
86 | 39.59 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Josef ŠťastnýJosef Šťastný
TJ Sokol Hradec Králové |
71 | 38.38 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jiří JešátkoJiří Ješátko
Atletický klub Spartak Slat... |
74 | 37.26 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Pavel VilímekPavel Vilímek
TJ Sokol Hradec Králové |
85 | 37.11 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika Chrudim |
83 | 33.81 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jaroslav HubáčekJaroslav Hubáček
TJ Sokol Hradec Králové |
55 | 33.70 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michal KohútMichal Kohút
TJ SOKOL Nová Paka |
97 | 24.63 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Pavel BrožekPavel Brožek
Atletický klub Spartak Slat... |
72 | 23.76 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Vít RozlivkaVít Rozlivka
AC Spartak Choceň |
95 | 23.08 | 1.00 | |||||||||||||||
MB |
Lukáš TulisLukáš Tulis
TJ Lokomotiva Trutnov |
94 | NM | ||||||||||||||||
Celkem 11 závodníků |
hod oštěpem 700g - Dorostenci
(ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MB |
Jan RatajJan Rataj
TJ SOKOL Nová Paka |
98 | 42.98 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
hod oštěpem 800g - Muži
(ne, 17.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan SoumarJan Soumar
Sportovní klub Týniště nad ... |
80 | 56.42 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Dalibor JeřábekDalibor Jeřábek
TJ Sokol Hradec Králové |
98 | 43.62 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Antonín LakotaAntonín Lakota
AC Spartak Choceň |
95 | 42.33 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Vítězslav PerunVítězslav Perun
TJ Sokol Hradec Králové |
78 | 41.50 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Roman KopeckýRoman Kopecký
Atletika Chrudim |
79 | 40.08 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Pavel FiedlerPavel Fiedler
Atletika Chrudim |
72 | 39.58 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Bohuslav ŠimekBohuslav Šimek
TJ Lokomotiva Trutnov |
79 | 36.95 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub VenzaraJakub Venzara
Atletický klub Spartak Slat... |
94 | 35.37 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan ZálabskýJan Zálabský
AC Pardubice |
89 | 35.21 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Štěpán ŘemínekŠtěpán Řemínek
AC Spartak Choceň |
89 | 32.19 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Miroslav HorníkMiroslav Horník
Atletika Chrudim |
99 | 32.12 | ||||||||||||||||
12 |
Tomáš ZdražilTomáš Zdražil
Atletika Chrudim |
86 | 31.91 | ||||||||||||||||
13 |
Matěj KašparMatěj Kašpar
AC Pardubice |
98 | 27.62 | ||||||||||||||||
Erik JahnickýErik Jahnický
Atletika Chrudim |
83 | DNP | |||||||||||||||||
Zbyněk VašataZbyněk Vašata
TJ Sokol Hradec Králové |
70 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 15 závodníků |
Celkový bodový stav - Muži |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CHOCE CHOCE | AC Spartak Choceň | 204.00 | ||||||||||||||||
2 | CHRUDI CHRUDI | Atletika Chrudim | 151.00 | ||||||||||||||||
3 | ACPAR ACPAR | AC Pardubice | 136.00 | ||||||||||||||||
4 | HKRAL HKRAL | TJ Sokol Hradec Králové | 116.00 | ||||||||||||||||
5 | SLATI SLATI | Atletický klub Spartak Slat... | 094.00 | ||||||||||||||||
6 | TRUTN TRUTN | TJ Lokomotiva Trutnov | 077.00 | ||||||||||||||||
7 | HVEPA HVEPA | Hvězda SKP Pardubice | 062.00 | ||||||||||||||||
8 | TYNOR TYNOR | Sportovní klub Týniště nad ... | 043.00 | ||||||||||||||||
9 | NPAKA NPAKA | TJ SOKOL Nová Paka | 012.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m, 100 m, 4x100 m, 110 m př., 800 m, 400 m př., 400 m, 400 m, 4x100 m, 400 m, 4x100 mHlavní body v l. kole: CHOCE 9 CHRUDI 8 ACPAR 7 HKRAL "B" 6 SLATI 5 TRUTN 4 HVEPA "C" 3 TYNOR 2 NPAKA 1 |
|||||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |