Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev mladšího žactva, skupina C

Praha (14. 5. 2015)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam MakovecAdam Makovec 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.69
2 František JustaFrantišek Justa 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.32
3 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.34
4 Albert MatějkaAlbert Matějka 04 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.77
5 Martin HájekMartin Hájek 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.80
6 Filip KasanFilip Kasan 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.05
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MlčochOndřej Mlčoch 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.46
2 Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 08.63
3 Filip NýčFilip Nýč 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.70
4 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.80
5 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 08.99
6 Filip BartošFilip Bartoš 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.03
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leon ŠkrabákLeon Škrabák 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.85
2 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.08
3 David ŠalandaDavid Šalanda 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.36
4 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.49
5 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.90
6 Petr PuchmajerPetr Puchmajer 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.99
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.60
2 Klára ŠídlováKlára Šídlová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 08.82
3 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.86
4 Nicole BöhmováNicole Böhmová 02 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 08.87
5 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 08.97
Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 08.97
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.42
2 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.49
3 Agáta BachronyováAgáta Bachronyová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.64
4 Natálie ŠmídováNatálie Šmídová 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.91
5 Anna MikynováAnna Mikynová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.53
6 Anna AntonováAnna Antonová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.68
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KubešováAnna Kubešová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.15
2 Alena MichálkováAlena Michálková 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.61
3 Zuzana HankeováZuzana Hankeová 02 Atletika Jižní MěstoAtletika Jižní Město 09.76
4 Zuzana EndrštováZuzana Endrštová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.86
5 Daniela RužičováDaniela Ružičová 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 10.11
Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 14.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka VosátkováAnežka Vosátková 02 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 09.31
2 Aneta TomáškováAneta Tomášková 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 09.70
3 Romana TicháRomana Tichá 03 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.21
4 Kateřina SucháKateřina Suchá 03 Atletický školní klub MazurskáAtletický školní klub Mazurská 10.35
MS Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.42
MS Emma StrnadováEmma Strnadová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.02
Celkem 6 závodníků