Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Liberec (17. 5. 2015)

800 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 1:59.48 11.00
2 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:03.60 9.00
3 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:06.85 8.00
4 Jan ŠustrJan Šustr 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:06.89 7.00
5 David WollerDavid Woller 93 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:07.14 6.00
6 Jan LaštovkaJan Laštovka 96 AK MostAK Most 2:11.35 5.00
7 Svatopluk ŠkutaSvatopluk Škuta 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:12.44 4.00
8 Jakub ŠtochlJakub Štochl 99 AK MostAK Most 2:15.68 3.00
9 Jakub ŠpalekJakub Špalek 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 2:17.87 2.00
10 Vojtěch KoudelkaVojtěch Koudelka 81 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:26.85 1.00
MB Dominik KörnerDominik Körner 96 AK MostAK Most 2:23.23
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:16.67 11.00
2 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 2:25.63 9.00
3 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 2:26.81 8.00
4 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:26.97 7.00
5 Anna JílkováAnna Jílková 95 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:29.07 5.00
6 Adéla JehličkováAdéla Jehličková 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:29.97 4.00
7 Lucie TrilčováLucie Trilčová 00 AK MostAK Most 2:32.32 3.00
8 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 2:35.76
9 Kateřina TvrzníkováKateřina Tvrzníková 91 AK BílinaAK Bílina 2:37.63
10 Agáta PokornáAgáta Pokorná 89 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:46.81
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza BěhounkováTereza Běhounková 96 AK BílinaAK Bílina 2:27.16 6.00
2 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 2:35.66 2.00
3 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:35.75 1.00
4 Kateřina DvorskáKateřina Dvorská 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:36.05
5 Anežka ŠímováAnežka Šímová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:36.60
6 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:39.13
7 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 2:41.56
8 Tereza VelichováTereza Velichová 97 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 2:43.67
9 Nikola ElmerováNikola Elmerová 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 2:48.68
10 Viktorie EliášováViktorie Eliášová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:50.77
Celkem 10 závodníků