výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Liberec (17. 5. 2015)

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 23.87 8.00
2 Vincent VečeřaVincent Večeřa 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.08 6.00
3 Vladimír VelíšekVladimír Velíšek 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.28 5.00
4 David ŠtiblickýDavid Štiblický 00 AK MostAK Most 24.34 4.00
5 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 24.80 2.00
6 Jiří ZahradníkJiří Zahradník 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 24.85 1.00
7 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 25.67
Lukáš SoučekLukáš Souček 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 17.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HartychVít Hartych 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 22.90 11.00
2 Lukáš HúskaLukáš Húska 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.23 9.00
3 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.90 7.00
4 Josef GrillJosef Grill 98 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 24.55 3.00
5 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.21
MB Radek PovýšilRadek Povýšil 93 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 22.54
MB Pavel CmíralPavel Cmíral 85 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 24.60
MB Přemysl VronkaPřemysl Vronka 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 25.01
Celkem 8 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 26.38 11.00
2 Eliška MaršálkováEliška Maršálková 93 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 26.47 9.00
3 Veronika SoukalováVeronika Soukalová 89 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 26.88 8.00
4 Aneta PalaštukováAneta Palaštuková 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 27.09 7.00
5 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 27.86 3.00
6 Kristýna KopečnáKristýna Kopečná 98 ASK LovosiceASK Lovosice 28.17 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (ne, 17.5.2015) Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 27.38 6.00
2 Radka MožnáRadka Možná 89 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.72 4.00
3 Johana KašparováJohana Kašparová 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 28.26
4 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 28.26
5 Kristýna KaslováKristýna Kaslová 99 AK MostAK Most 28.34
6 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 28.51
7 Magdalena VeseláMagdalena Veselá 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 28.63
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 17.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie NájemníkováLucie Nájemníková 88 AK MostAK Most 27.98 2.00
2 Kateřina ChlapcováKateřina Chlapcová 98 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 28.70
3 Karin TokarováKarin Tokarová 00 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 28.78
4 Anna PetrováAnna Petrová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 29.28
5 Tereza NovákováTereza Nováková 99 AK MostAK Most 29.33
6 Zuzana HellerováZuzana Hellerová 99 AK BílinaAK Bílina 30.75
7 Cassandra Faye SchwenkCassandra Faye Schwenk 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 30.84
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (ne, 17.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendula ŠtolbováVendula Štolbová 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 27.69 5.00
2 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 28.26
3 Anna VyskočilováAnna Vyskočilová 01 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 29.21
4 Dominika HosingerováDominika Hosingerová 96 AK Chemopetrol LitvínovAK Chemopetrol Litvínov 29.60
5 Šárka VečeřováŠárka Večeřová 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.29
MB Lucie JiránkováLucie Jiránková 98 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 29.83
Celkem 6 závodníků