Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A

Liberec (17. 5. 2015)

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 52.18 11.00
2 Jan PokornýJan Pokorný 88 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 52.55 9.00
3 Adam JindraAdam Jindra 90 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 53.37 8.00
4 Jan SvobodaJan Svoboda 99 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 54.13 7.00
5 Henrich DrobnýHenrich Drobný 97 AK MostAK Most 54.44 5.00
6 Jan MeissnerJan Meissner 89 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 55.14 3.00
7 Zbyněk HnízdilZbyněk Hnízdil 81 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 56.92
8 Zdeněk OličZdeněk Olič 97 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 57.93
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr ŠkodaPetr Škoda 98 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 54.24 6.00
2 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 54.70 4.00
3 David ŠtenglDavid Štengl 94 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 55.42 2.00
4 Jakub MaříkJakub Mařík 99 AK MostAK Most 55.75 1.00
5 František PodroužekFrantišek Podroužek 82 AK MostAK Most 55.86
6 Josef BajzíkJosef Bajzík 94 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 57.10
7 Jan ŠustrJan Šustr 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 58.25
MB Přemysl VronkaPřemysl Vronka 99 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 56.36
Celkem 8 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 59.72 11.00
2 Michaela ČervínováMichaela Červínová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 60.37 9.00
3 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 60.92 8.00
4 Kateřina SentenskáKateřina Sentenská 98 AK BílinaAK Bílina 62.24 7.00
5 Tereza BěhounkováTereza Běhounková 96 AK BílinaAK Bílina 63.53 5.00
6 Lucie SvobodováLucie Svobodová 96 AK MostAK Most 66.40
7 Cassandra Faye SchwenkCassandra Faye Schwenk 98 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 68.96
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela ŠtyksováGabriela Štyksová 96 ASK LovosiceASK Lovosice 65.23 4.00
2 Veronika ŠvehlováVeronika Švehlová 98 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 65.27 3.00
3 Aneta WožnickáAneta Wožnická 97 ASK LovosiceASK Lovosice 65.57 2.00
4 Eliška KohlertováEliška Kohlertová 00 ASK LovosiceASK Lovosice 65.64 1.00
5 Bára HeřmánkováBára Heřmánková 99 ASK LovosiceASK Lovosice 65.77
6 Kateřina NajmanováKateřina Najmanová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 69.02
Kateřina TvrzníkováKateřina Tvrzníková 91 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (ne, 17.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína SedláčkováKarolína Sedláčková 96 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 62.94 6.00
2 Tereza HlaváčováTereza Hlaváčová 00 AC Mladá Boleslav o.s.AC Mladá Boleslav o.s. 67.46
3 Monika PekařováMonika Pekařová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 67.48
4 Veronika ČutíkováVeronika Čutíková 93 AK BílinaAK Bílina 68.33
5 Barbora KrálováBarbora Králová 98 ASK LovosiceASK Lovosice 68.47
6 Barbora CeéBarbora Ceé 99 ASK LovosiceASK Lovosice 69.07
7 Anna PetrováAnna Petrová 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 70.28
Celkem 7 závodníků