Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pohár rozhlasu

Otrokovice (7. - 7. 5. 2015)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZgarbaJakub Zgarba 00 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 07.58 687
2 Tomáš UhříkTomáš Uhřík 99 ZŠ Zlín, SlovenskáZŠ Zlín, Slovenská 07.92 583
3 Dominik ManišDominik Maniš 99 ZŠ E. Zátopka ZlínZŠ E. Zátopka Zlín 07.98 565
4 Daniel ČamekDaniel Čamek 00 ZŠ TGM OtrokoviceZŠ TGM Otrokovice 08.08 537
5 Denis ZávěšickýDenis Závěšický 00 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 08.22 498
6 Lukáš KalábLukáš Kaláb 00 ZŠ Zlín, KvítkováZŠ Zlín, Kvítková 08.28 481
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán RadoňŠtěpán Radoň 00 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 07.75 634
2 Lukáš VaculíkLukáš Vaculík 99 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 08.12 525
3 Radim HolubRadim Holub 00 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.16 514
4 Karel HozaKarel Hoza 01 ZŠ E. Zátopka ZlínZŠ E. Zátopka Zlín 08.39 452
5 Martin JakvidMartin Jakvid 00 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.40 449
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 7.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik SzczepanekDominik Szczepanek 00 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 08.03 551
2 Kryštof KnápekKryštof Knápek 01 ZŠ E. Zátopka ZlínZŠ E. Zátopka Zlín 08.11 528
3 Matěj SeberaMatěj Sebera 01 ZŠ Zlín, KvítkováZŠ Zlín, Kvítková 08.24 492
4 Ondřej StavjaníkOndřej Stavjaník 00 ZŠ Zlín, SlovenskáZŠ Zlín, Slovenská 08.52 418
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (čt, 7.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš VodákLukáš Vodák 99 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 07.92 583
2 Martin JanečekMartin Janeček 00 ZŠ TGM OtrokoviceZŠ TGM Otrokovice 08.16 514
3 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.28 481
4 Milan KristekMilan Kristek 99 ZŠ Zlín, SlovenskáZŠ Zlín, Slovenská 08.30 476
5 Lukáš SrnecLukáš Srnec 01 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.63 391
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš DřímalTadeáš Dřímal 01 ZŠ E. Zátopka ZlínZŠ E. Zátopka Zlín 08.40 449
2 Lukáš TurečekLukáš Tureček 01 ZŠ Zlín, SlovenskáZŠ Zlín, Slovenská 08.80 350
3 Jakub ŽáčekJakub Žáček 01 ZŠ E. Zátopka ZlínZŠ E. Zátopka Zlín 09.00 304
4 Tomáš ChmelaTomáš Chmela 02 ZŠ TGM OtrokoviceZŠ TGM Otrokovice 09.15 272
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 08.37 457
2 Marian PražákMarian Pražák 02 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 08.57 406
3 Dominik ŽákDominik Žák 01 ZŠ Zlín, SlovenskáZŠ Zlín, Slovenská 08.71 371
Michal BujdákMichal Bujdák 03 ZŠ TGM OtrokoviceZŠ TGM Otrokovice 08.71 371
5 Vojtěch MinaříkVojtěch Minařík 02 ZŠ E. Zátopka ZlínZŠ E. Zátopka Zlín 08.99 306
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 7.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš StuchlíkAleš Stuchlík 01 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 08.40 449
2 Jan KraváčekJan Kraváček 02 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.62 393
3 Matěj KozubíkMatěj Kozubík 02 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 08.71 371
4 Michal SamohýlMichal Samohýl 01 ZŠ TGM OtrokoviceZŠ TGM Otrokovice 08.83 343
5 Tomáš HlačíkTomáš Hlačík 01 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.98 309
6 Petr ŠevčíkPetr Ševčík 01 ZŠ Zlín, SlovenskáZŠ Zlín, Slovenská 09.29 243
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HromadníkováTereza Hromadníková 99 ZŠ E. Zátopka ZlínZŠ E. Zátopka Zlín 08.31 755
2 Julie SýkorováJulie Sýkorová 99 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 08.41 726
3 Karolína KarasováKarolína Karasová 00 ZŠ E. Zátopka ZlínZŠ E. Zátopka Zlín 08.58 678
4 Andrea KneifelováAndrea Kneifelová 00 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 09.01 564
5 Jana KadlíkováJana Kadlíková 99 ZŠ Zlín, SlovenskáZŠ Zlín, Slovenská 09.10 541
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana ŠkopíkováZuzana Škopíková 00 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 08.51 698
2 Denisa ČižmářováDenisa Čižmářová 00 ZŠ VizoviceZŠ Vizovice 08.61 670
3 Natálie MlýnkováNatálie Mlýnková 01 ZŠ E. Zátopka ZlínZŠ E. Zátopka Zlín 08.89 595
4 Simona ChovancováSimona Chovancová 01 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 09.07 548
5 Veronika KrahulíkováVeronika Krahulíková 99 ZŠ Zlín, SlovenskáZŠ Zlín, Slovenská 09.52 440
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 7.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ValováDenisa Valová 01 ZŠ Zlín, SlovenskáZŠ Zlín, Slovenská 09.18 521
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 09.28 496
3 Sabina ČerníčkováSabina Černíčková 02 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 09.28 496
4 Vanesa CagáňováVanesa Cagáňová 02 2. ZŠ Napajedla2. ZŠ Napajedla 09.32 487
5 Zuzana Ondová Zuzana Ondová 01 ZŠ Zlín, SlovenskáZŠ Zlín, Slovenská 09.89 359
6 Bára ZlobickáBára Zlobická 01 ZŠ E. Zátopka ZlínZŠ E. Zátopka Zlín 10.00 336
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 7.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠvendováDenisa Švendová 01 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 09.20 516
2 Marie VařechováMarie Vařechová 03 ZŠ E. Zátopka ZlínZŠ E. Zátopka Zlín 09.31 489
3 Michaela DostálováMichaela Dostálová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 09.57 428
4 Kristýna GalatíkováKristýna Galatíková 01 ZŠ Mánesova OtrokoviceZŠ Mánesova Otrokovice 09.72 395
5 Michaela LhotskáMichaela Lhotská 03 ZŠ E. Zátopka ZlínZŠ E. Zátopka Zlín 10.37 265
Celkem 5 závodníků