výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Šumperk (16. 5. 2015)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 11.27 11.00
2 Marek SechraMarek Sechra 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.43 8.00
3 Martin JendželovskýMartin Jendželovský 90 AK ŠternberkAK Šternberk 11.45 7.00
4 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček 94 SK HraniceSK Hranice 11.81 1.00
5 Tomáš HedrichTomáš Hedrich 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.22
6 Alexandros SamarasAlexandros Samaras 97 AK ŠternberkAK Šternberk 12.27
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.67 4.00
2 Vojtěch PácalVojtěch Pácal 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 11.75 3.00
3 Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.98
4 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 12.02
5 Martin KonečnýMartin Konečný 99 AK ŠternberkAK Šternberk 12.08
6 Lukáš MizerákLukáš Mizerák 81 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12.19
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KladivaPetr Kladiva 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.87
2 Filip HavlíčekFilip Havlíček 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 11.99
3 Radek KaniaRadek Kania 95 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12.07
Jiří VachJiří Vach 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 12.07
5 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.64
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 16.5.2015) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11.34 9.00
2 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.62 6.00
3 Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 11.64 5.00
4 Alexandr VávraAlexandr Vávra 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.17
5 Jan VojtekJan Vojtek 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 12.33
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 16.5.2015) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr UhlířPetr Uhlíř 88 SK HraniceSK Hranice 11.77 2.00
2 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 12.39
MB Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SK HraniceSK Hranice DNS
MB Marek HoffmannMarek Hoffmann 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek DNS
Tomáš ČernýTomáš Černý 79 SK HraniceSK Hranice DNS
Celkem 5 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.53 7.00
2 Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.61 5.00
3 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 12.83 4.00
4 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.05 3.00
5 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 13.24
6 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.47
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2015) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.07 2.00
2 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.30
3 Klaudie BeranováKlaudie Beranová 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.54
4 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.72
5 Simona SmětákováSimona Smětáková 01 AK ŠternberkAK Šternberk 14.45
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.5.2015) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea KašovskáAndrea Kašovská 94 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.08 1.00
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 13.36
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.71
4 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 14.12
5 Tereza UherkováTereza Uherková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14.65
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 16.5.2015) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.46
2 Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 13.72
3 Tereza BencováTereza Bencová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 13.79
4 Nikola SlámováNikola Slámová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 14.03
5 Lucie KomárkováLucie Komárková 01 AK ŠternberkAK Šternberk 14.48
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KotásekFilip Kotásek 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 22.82 11.00
2 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 22.88 9.00
3 František DolníčekFrantišek Dolníček 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 23.41 8.00
4 Marek SechraMarek Sechra 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 23.45 7.00
5 Martin JendželovskýMartin Jendželovský 90 AK ŠternberkAK Šternberk 23.47 6.00
Matěj LinhartMatěj Linhart 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Radek KaniaRadek Kania 95 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 24.43 3.00
2 Lukáš MysliwiecLukáš Mysliwiec 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 24.67 1.00
3 Tomáš SzymalaTomáš Szymala 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 24.68
4 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 25.33
David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michael KijanicaMichael Kijanica 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 23.50 5.00
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK HraniceSK Hranice 23.88 4.00
3 Jan VojtekJan Vojtek 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 24.66 2.00
4 Jiří VachJiří Vach 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 26.61
Ivo BabišIvo Babiš 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 5 závodníků

200 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika LangerováDominika Langerová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 26.29 7.00
2 Hana TrundováHana Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 27.13 5.00
3 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 27.42 2.00
Veronika OpekarováVeronika Opekarová 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Adéla DubováAdéla Dubová 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2015) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.55 1.00
2 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.86
3 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 28.49
Barbora HadašováBarbora Hadašová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Tereza NamyslováTereza Namyslová 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 16.5.2015) Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.99
2 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 28.14
3 Anna HolonováAnna Holonová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 28.28
4 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK HraniceSK Hranice 28.87
5 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 28.97
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 16.5.2015) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 27.14 4.00
2 Jana NovákováJana Nováková 00 SK HraniceSK Hranice 27.38 3.00
3 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 28.62
4 Nikola SlámováNikola Slámová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 30.17
5 Tereza BencováTereza Bencová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 30.41
Celkem 5 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 51.26 11.00
2 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 51.82 9.00
3 Martin JendželovskýMartin Jendželovský 90 AK ŠternberkAK Šternberk 52.94 6.00
4 Filip KotásekFilip Kotásek 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 53.04 5.00
5 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 54.32 3.00
Ondřej VolfOndřej Volf 95 AK ŠternberkAK Šternberk DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 53.57 4.00
2 Daniel SojákDaniel Soják 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 54.46 2.00
3 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 55.88
4 Zdeněk PodjuklZdeněk Podjukl 95 SK HraniceSK Hranice 57.30
5 Ondřej PerneckýOndřej Pernecký 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 57.82
6 Martin DanielMartin Daniel 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 64.61
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 52.09 8.00
2 Marek SechraMarek Sechra 99 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 52.45 7.00
3 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 54.69 1.00
4 Filip HavlíčekFilip Havlíček 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 54.99
5 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 56.46
Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK HraniceSK Hranice DNS
Celkem 6 závodníků

400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 60.93 7.00
2 Tereza PavlučkováTereza Pavlučková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 62.17 5.00
3 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 63.82 4.00
4 Adéla ZdražilováAdéla Zdražilová 00 SK HraniceSK Hranice 64.07 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 64.15 2.00
2 Tereza BirnbaumováTereza Birnbaumová 00 SK HraniceSK Hranice 67.01 1.00
3 Vendula VacurováVendula Vacurová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 67.97
Celkem 3 závodníků

800 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 1:59.93 11.00
2 Ondřej VolfOndřej Volf 95 AK ŠternberkAK Šternberk 2:00.26 9.00
3 Martin TimkoMartin Timko 94 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:00.72 8.00
4 Filip FurišFilip Furiš 97 AK ŠternberkAK Šternberk 2:01.27 7.00
5 Ondřej KobzaOndřej Kobza 95 AK ŠternberkAK Šternberk 2:03.38 4.00
6 Milan SerafinMilan Serafin 65 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:05.04 2.00
7 Patrik LučanPatrik Lučan 01 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:23.69
8 Pavel VacekPavel Vacek 00 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:27.23
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:02.15 6.00
2 Petr KladivaPetr Kladiva 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:03.17 5.00
3 Vojtěch JanůVojtěch Janů 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 2:04.39 3.00
4 Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:08.92 1.00
5 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:19.55
MB František FarkašFrantišek Farkaš 99 SK HraniceSK Hranice 2:18.84
MB Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 SK HraniceSK Hranice 2:22.83
Vít PolášekVít Polášek 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNS
Celkem 8 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:22.13 7.00
2 Natálie ZávorkováNatálie Závorková 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:23.37 5.00
3 Sylvie ŠtiglerováSylvie Štiglerová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:24.32 4.00
4 Jana NovákováJana Nováková 00 SK HraniceSK Hranice 2:26.14 3.00
5 Kristýna PekaříkováKristýna Pekaříková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 2:26.63 2.00
6 Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 95 AK ŠternberkAK Šternberk 2:33.59 1.00
7 Veronika DusováVeronika Dusová 99 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:39.45
8 Veronika CholastováVeronika Cholastová 01 AK ŠternberkAK Šternberk 2:41.91
9 Vendula ŠilhárováVendula Šilhárová 01 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 2:45.44
10 Martina OnderkováMartina Onderková 93 AK ŠternberkAK Šternberk 2:49.46
MB Lucie KörnerováLucie Körnerová 01 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:39.22
Celkem 11 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lukáš OžanaLukáš Ožana 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:13.85 11.00
2 Sergej TkachSergej Tkach 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:14.48 9.00
3 Miroslav StabrynMiroslav Stabryn 97 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:17.56 8.00
4 Vojtěch BártaVojtěch Bárta 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:19.24 7.00
5 Miroslav ČadaMiroslav Čada 95 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:22.83 6.00
6 Vojtěch ScholasterVojtěch Scholaster 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:23.52 5.00
7 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 4:24.37 4.00
8 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:25.26 3.00
9 Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:28.37 2.00
10 Jan FousekJan Fousek 91 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 4:29.03 1.00
11 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK HraniceSK Hranice 4:31.08
12 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK ŠternberkAK Šternberk 4:32.53
13 Tomáš SosnaTomáš Sosna 92 SK HraniceSK Hranice 4:34.38
14 Martin SobotkaMartin Sobotka 97 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 4:35.56
15 Jiří PodešvaJiří Podešva 99 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 4:36.45
16 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK HraniceSK Hranice 4:45.56
17 Tomáš KosteckýTomáš Kostecký 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 4:45.73
Jan PolášekJan Polášek 80 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNS
Martin DanielMartin Daniel 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Matěj HrubýMatěj Hrubý 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Radim BártaRadim Bárta 73 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Milan SerafinMilan Serafin 65 TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Celkem 22 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eliška SurmováEliška Surmová 00 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:52.95 7.00
2 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:55.78 5.00
3 Alena JuřicováAlena Juřicová 97 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 4:57.60 4.00
4 Eva FilipiováEva Filipiová 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:08.67 3.00
5 Petra PavláskováPetra Pavlásková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:23.93 2.00
6 Kristýna VicenecováKristýna Vicenecová 95 AK ŠternberkAK Šternberk 5:28.54 1.00
7 Sylvie KubánkováSylvie Kubánková 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 5:30.44
8 Lenka MikuláškováLenka Mikulášková 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 5:37.24
9 Marie BernáMarie Berná 80 SK HraniceSK Hranice 5:41.21
10 Tereza UherkováTereza Uherková 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 5:49.68
11 Martina OnderkováMartina Onderková 93 AK ŠternberkAK Šternberk 6:10.03
Celkem 11 závodníků

3000 m - Muži (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jan KosteckýJan Kostecký 91 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09:26.25 11.00
2 Pavel MichnaPavel Michna 75 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09:26.52 9.00
3 Jan FousekJan Fousek 91 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 09:27.54 8.00
4 Daniel RaškaDaniel Raška 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 09:32.33 7.00
5 Tomáš SosnaTomáš Sosna 92 SK HraniceSK Hranice 09:35.12 6.00
6 Tomáš KřivohlávekTomáš Křivohlávek 95 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09:39.33 5.00
7 Jan PolášekJan Polášek 80 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 09:41.36 4.00
8 Lumír HlaváčLumír Hlaváč 74 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 09:45.22 3.00
9 Mikuláš BernardMikuláš Bernard 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 09:48.36 2.00
10 Miroslav ČadaMiroslav Čada 95 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 09:51.60 1.00
11 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK ŠternberkAK Šternberk 09:57.91
12 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK HraniceSK Hranice 10:05.92
13 Rostislav KolářRostislav Kolář 87 SK HraniceSK Hranice 10:17.53
14 Pavel BrzobohatýPavel Brzobohatý 72 TJ ŠumperkTJ Šumperk 10:32.56
15 Adam JanošíkAdam Janošík 01 AK ŠternberkAK Šternberk 11:11.42
16 Benjamin WalekBenjamin Walek 92 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 11:43.39
Vít PolášekVít Polášek 94 Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov DNF
Celkem 17 závodníků

5000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Eva FilipiováEva Filipiová 86 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19:01.03 7.00
2 Sylvie KubánkováSylvie Kubánková 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 19:59.48 5.00
3 Marie BernáMarie Berná 80 SK HraniceSK Hranice 20:36.66 4.00
4 Ivana KlímováIvana Klímová 87 SK HraniceSK Hranice 21:17.94 3.00
5 Veronika BednarskáVeronika Bednarská 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 21:18.43 2.00
6 Hana LolkováHana Lolková 96 AK ŠternberkAK Šternberk 21:49.73 1.00
7 Vendula BeranováVendula Beranová 74 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 22:30.67
8 Kateřina VáclavíkováKateřina Václavíková 83 AK ŠternberkAK Šternberk 23:21.65
MB Lenka PlaničkováLenka Planičková 91 AK OlomoucAK Olomouc 19:46.12
MB Veronika JanošíkováVeronika Janošíková 98 AK ŠternberkAK Šternberk 31:18.46
Celkem 10 závodníků

100 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová 89 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.34 7.00
2 Zita DušánkováZita Dušánková 98 TJ ŠumperkTJ Šumperk 15.95 5.00
3 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 17.31 4.00
4 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 94 AK ŠternberkAK Šternberk 18.56 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Libuše ŠantováLibuše Šantová 99 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 17.92 3.00
2 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK HraniceSK Hranice 20.75 1.00
MB Jitka SvobodováJitka Svobodová 84 SK HraniceSK Hranice DNS
MB Kristýna KublováKristýna Kublová 98 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.99
Celkem 4 závodníků

110 m překážek - Muži

(so, 16.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam FialaAdam Fiala 93 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 16.24 11.00
2 Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 16.71 9.00
3 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 19.57 8.00
4 David RotreklDavid Rotrekl 95 SK HraniceSK Hranice 21.05 7.00
5 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 22.03 6.00
Celkem 5 závodníků

400 m překážek - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal BrodaMichal Broda 88 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 62.07 9.00
2 Ludvík SalamonLudvík Salamon 98 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 63.47 8.00
3 Matěj NamysloMatěj Namyslo 99 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 69.67 5.00
David RotreklDavid Rotrekl 95 SK HraniceSK Hranice DNS 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít HromekVít Hromek 97 TJ ŠumperkTJ Šumperk 60.57 11.00
2 Petr HavránekPetr Havránek 84 SK HraniceSK Hranice 67.38 7.00
3 David KrálDavid Král 98 AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 67.42 6.00
4 Silvestr MatochaSilvestr Matocha 89 TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 71.44 4.00
Celkem 4 závodníků

400 m překážek - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 65.60 11.00
2 Klára ÚlehlováKlára Úlehlová 82 SK HraniceSK Hranice 69.78 9.00
3 Nikola HoláskováNikola Holásková 97 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 73.16 7.00
4 Lenka HornováLenka Hornová 90 AK ŠternberkAK Šternberk 86.10 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 70.98 8.00
2 Michaela HynčicováMichaela Hynčicová 86 SK HraniceSK Hranice 74.29 6.00
3 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 94 AK ŠternberkAK Šternberk 77.41 5.00
MB Kristýna KublováKristýna Kublová 98 Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 80.01
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chmelík, Korejz, Mizerák, Ožana Chmelík, Korejz, Mizerák, Ožana Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 46.15 11.00
2 Pšenica, Vávra, Matuška, Vašíček, Pšenica, Vávra, Matuška, Vašíček, SK HraniceSK Hranice 46.29 9.00
3 Babič, Kladiva, Knanica, Pernecký Babič, Kladiva, Knanica, Pernecký Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 46.54 8.00
4 Jenželovský, Volf, Konečný, Samaras Jenželovský, Volf, Konečný, Samaras AK ŠternberkAK Šternberk 47.25 7.00
5 Broda, Matocha, Kobělář, Janů Broda, Matocha, Kobělář, Janů TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 50.42 4.00
Pospíšil, Siják, Dolníček, Hromek Pospíšil, Siják, Dolníček, Hromek TJ ŠumperkTJ Šumperk DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kania, Vach, Podešva, Stabryn Kania, Vach, Podešva, Stabryn Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 49.05 6.00
2 Dviřák, Havránek, Rotrekl, Podjukl Dviřák, Havránek, Rotrekl, Podjukl SK HraniceSK Hranice 49.25 5.00
3 Tkach, Lučan, Martinák Raška Tkach, Lučan, Martinák Raška TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 51.91 3.00
Fiala, Štefek, Guzik, Kupka Fiala, Štefek, Guzik, Kupka Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. DNS
Celkem 4 závodníků

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trundová M.H, Langerová, Dušánková Trundová M.H, Langerová, Dušánková TJ ŠumperkTJ Šumperk 51.38 7.00
2 Holasová, Pavlučková, Kašovská, Rovenská Holasová, Pavlučková, Kašovská, Rovenská Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 52.84 5.00
3 Hynčicová, Zdražilová, Birnbaumová, Úlehlová Hynčicová, Zdražilová, Birnbaumová, Úlehlová SK HraniceSK Hranice 54.42 4.00
4 Šprochová, Bencová, Siebeltová V, Závorková Šprochová, Bencová, Siebeltová V, Závorková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 55.17 3.00
5 Pospíšilová, Smétáková, Komárková, Cholastová Pospíšilová, Smétáková, Komárková, Cholastová AK ŠternberkAK Šternberk 56.88 2.00
6 Pekaříková, Juřicová surmová Uherková Pekaříková, Juřicová surmová Uherková TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 57.23 1.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan VojtekJan Vojtek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.86 11.00
2 Christian StankušChristian Stankuš
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 1.81 9.00
3 Martin KonečnýMartin Konečný
AK ŠternberkAK Šternberk
99 1.76 8.00
4 Miroslav PšenicaMiroslav Pšenica
SK HraniceSK Hranice
95 1.76 7.00
5 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 1.76 6.00
6 Dominik HutákDominik Huták
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 1.71 5.00
7= Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 1.66 3.50
7= Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 1.66 3.50
Lukáš MizerákLukáš Mizerák
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
81 NH
Marek BrodaMarek Broda
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
98 DNS
David ŠpůrekDavid Špůrek
SK HraniceSK Hranice
00 DNS
Marek HoffmannMarek Hoffmann
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 DNS
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 1.63 7.00
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SK HraniceSK Hranice
01 1.51 5.00
3 Jindra VránováJindra Vránová
SK HraniceSK Hranice
01 1.51 4.00
4 Barbora HadašováBarbora Hadašová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 1.51 3.00
5 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 1.41 2.00
MB Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 1.51
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1= Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 3.80 10.00
1= Christian StankušChristian Stankuš
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 3.80 10.00
3 David KrálDavid Král
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
98 3.80 8.00
4 Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 3.60 7.00
5 Marek NevrklaMarek Nevrkla
TJ ŠumperkTJ Šumperk
75 3.40 6.00
6 Valdemar MatuškaValdemar Matuška
SK HraniceSK Hranice
98 3.40 5.00
7 Matěj LinhartMatěj Linhart
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
94 3.40 4.00
8 Vojtěch GuzikVojtěch Guzik
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 3.20 3.00
9 Vít HromekVít Hromek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 3.20 2.00
10= David ŠpůrekDavid Špůrek
SK HraniceSK Hranice
00 2.80 0.50
10= Vladislav KasparVladislav Kaspar
SK HraniceSK Hranice
59 2.80 0.50
12 Matěj NamysloMatěj Namyslo
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 2.80
13 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SK HraniceSK Hranice
00 2.60
14 Ludvík SalamonLudvík Salamon
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 2.60
Celkem 14 závodníků

Skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK HraniceSK Hranice
73 2.60 7.00
2 Pavlína SopperováPavlína Sopperová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
90 2.40 5.00
3 Johana SimonováJohana Simonová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 2.40 4.00
4 Bára FricováBára Fricová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 2.20 3.00
5 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 2.00 2.00
6 Petra PavláskováPetra Pavlásková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 1.80 1.00
MB Kateřina DrimajováKateřina Drimajová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 2.00
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ŠtefekMichal Štefek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 6.66 11.00
2 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 6.53 9.00
3 Dominik HutákDominik Huták
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 6.41 8.00
4 Ivo BabišIvo Babiš
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
97 6.41 7.00
5 Jakub KučeraJakub Kučera
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 6.35 6.00
6 Miroslav PšenicaMiroslav Pšenica
SK HraniceSK Hranice
95 6.33 5.00
7 Vojtěch PácalVojtěch Pácal
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
99 6.03 4.00
8 František DolníčekFrantišek Dolníček
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 5.98 3.00
9 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ ŠumperkTJ Šumperk
00 5.89 2.00
10 Tomáš ČernýTomáš Černý
SK HraniceSK Hranice
79 5.89 1.00
11 Tomáš VašíčekTomáš Vašíček
SK HraniceSK Hranice
94 5.89
12 Alexandros SamarasAlexandros Samaras
AK ŠternberkAK Šternberk
97 5.77
13 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 5.77
14 Jiří VachJiří Vach
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
97 5.65
15 Valdemar MatuškaValdemar Matuška
SK HraniceSK Hranice
98 5.56
16 Radek KaniaRadek Kania
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
95 5.23
17 Alexandr VávraAlexandr Vávra
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 5.14
18 Ondřej KadlaOndřej Kadla
SK HraniceSK Hranice
00 4.85
19 Marek HoffmannMarek Hoffmann
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 4.79
MB František DymáčekFrantišek Dymáček
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 5.42
Marek BrodaMarek Broda
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
98 NM
Petr UhlířPetr Uhlíř
SK HraniceSK Hranice
88 NM
Celkem 22 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
SK HraniceSK Hranice
01 5.23 7.00
2 Klaudie BeranováKlaudie Beranová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
00 5.02 5.00
3 Andrea KašovskáAndrea Kašovská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 4.95 4.00
4 Klára RovenskáKlára Rovenská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.89 3.00
5 Veronika OpekarováVeronika Opekarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 4.86 2.00
6 Lucie ČervenkováLucie Červenková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.77 1.00
7 Sabina MaršálkováSabina Maršálková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
01 4.71
8 Tereza NamyslováTereza Namyslová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 4.60
9 Eliška KopcováEliška Kopcová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
01 4.59
10 Veronika DusováVeronika Dusová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 4.30
11 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
01 4.06
MB Denisa PrachařováDenisa Prachařová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 4.61
Celkem 12 závodníků

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 12.79 11.00
2 Miroslav PšenicaMiroslav Pšenica
SK HraniceSK Hranice
95 12.75 9.00
3 Dominik HutákDominik Huták
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 12.60 8.00
4 Jakub KučeraJakub Kučera
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 12.44 7.00
5 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
84 12.04 6.00
Jakub KobělářJakub Kobělář
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
97 NM
Marek HoffmannMarek Hoffmann
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 NM
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Iveta RaškováIveta Rašková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 11.26 7.00
2 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 11.11 5.00
3 Andrea KašovskáAndrea Kašovská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 10.96 4.00
4 Soňa LisníkováSoňa Lisníková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 10.91 3.00
5 Klára RovenskáKlára Rovenská
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 10.88 2.00
6 Lucie ČervenkováLucie Červenková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
99 10.64 1.00
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 10.31 7.00
2 Lenka VavříkováLenka Vavříková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
71 10.22 5.00
3 Simona FleischerováSimona Fleischerová
SK HraniceSK Hranice
98 10.07 4.00
4 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 09.91 3.00
5 Vanessa GodárováVanessa Godárová
SK HraniceSK Hranice
98 09.72 2.00
6 Zuzana PeluhováZuzana Peluhová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 09.39 1.00
7 Irena RutarováIrena Rutarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
72 09.29
8 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SK HraniceSK Hranice
98 09.14
9 Lenka HornováLenka Hornová
AK ŠternberkAK Šternberk
90 08.77
10 Lucie SulkováLucie Sulková
SK HraniceSK Hranice
99 08.65
11 Monika ČaganováMonika Čaganová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 07.84
MB Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 09.71
Celkem 12 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
75 13.98 11.00
2 Adam FialaAdam Fiala
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
93 13.69 9.00
3 Michal ŠtefekMichal Štefek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 13.46 8.00
4 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
90 13.33 7.00
5 Jan UhrinJan Uhrin
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 13.21 6.00
6 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 11.93 5.00
7 Jakub KotkolíkJakub Kotkolík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 11.23 4.00
8 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 11.01 3.00
9 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
AK ŠternberkAK Šternberk
98 10.88 2.00
10 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
92 10.87 1.00
11 Jan HolecJan Holec
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
82 10.69
12 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 09.97
13 Dalibor SvobodaDalibor Svoboda
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
89 09.24
14 Zdeněk MondekZdeněk Mondek
AK ŠternberkAK Šternberk
80 08.86
Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 NM
Celkem 15 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Irena RutarováIrena Rutarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
72 35.83 7.00
2 Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 28.90 5.00
3 Katarina BerkováKatarina Berková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
81 27.09 4.00
4 Vanessa GodárováVanessa Godárová
SK HraniceSK Hranice
98 26.95 3.00
5 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 26.79 2.00
6 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SK HraniceSK Hranice
98 25.20 1.00
7 Alena LangováAlena Langová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
98 24.09
8 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
SK HraniceSK Hranice
99 23.66
9 Lucie SulkováLucie Sulková
SK HraniceSK Hranice
99 23.10
10 Eliška NěmcováEliška Němcová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 18.96
MB Kristýna JeřábkováKristýna Jeřábková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
99 30.24
MB Hana MoťkováHana Moťková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 23.59
MB Simona FleischerováSimona Fleischerová
SK HraniceSK Hranice
98 NM
Celkem 13 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
90 41.85 11.00
2 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
92 39.25 9.00
3 Michal ŠtefekMichal Štefek
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 38.47 8.00
4 Jan UhrinJan Uhrin
TJ ŠumperkTJ Šumperk
97 37.34 7.00
5 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 35.16 6.00
6 Dominik HorkýDominik Horký
AK ŠternberkAK Šternberk
99 34.58 5.00
7 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
75 33.97 4.00
8 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
AK ŠternberkAK Šternberk
98 32.85 3.00
9 Jan HolecJan Holec
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
82 29.10 2.00
10 Jakub KobělářJakub Kobělář
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
97 29.09 1.00
11 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 28.61
Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 DNS
Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 DNS
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika BártováVeronika Bártová
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
98 41.44 7.00
2 Vanessa GodárováVanessa Godárová
SK HraniceSK Hranice
98 33.67 5.00
3 Lucie SulkováLucie Sulková
SK HraniceSK Hranice
99 33.19 4.00
4 Irena RutarováIrena Rutarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
72 32.21 3.00
5 Katarina BerkováKatarina Berková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
81 30.92 2.00
6 Michaela KasparováMichaela Kasparová
SK HraniceSK Hranice
73 30.75 1.00
7 Adéla ŠnobelováAdéla Šnobelová
SK HraniceSK Hranice
98 30.41
8 Klára MaštalířováKlára Maštalířová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
71 27.87
9 Monika ČaganováMonika Čaganová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 23.74
10 Eliška NěmcováEliška Němcová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 20.54
11 Natálie ZávorkováNatálie Závorková
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 19.75
12 Marie KlanicováMarie Klanicová
SK HraniceSK Hranice
99 19.74
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radim ŠtefekRadim Štefek
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
75 46.71 11.00
2 Michal SkýpalaMichal Skýpala
TJ ŠumperkTJ Šumperk
89 45.85 9.00
3 Ondřej KupkaOndřej Kupka
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
94 44.12 8.00
4 Pavel KuklaPavel Kukla
SK HraniceSK Hranice
71 39.40 7.00
5 Zbyněk ŠebestaZbyněk Šebesta
SK HraniceSK Hranice
62 39.16 6.00
6 Benedikt ĎubekBenedikt Ďubek
AK ŠternberkAK Šternberk
98 30.71 5.00
7 Dominik HorkýDominik Horký
AK ŠternberkAK Šternberk
99 28.75 4.00
8 Tomáš ChmelíkTomáš Chmelík
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
92 27.95 3.00
9 Jan HrabecJan Hrabec
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
65 24.48 2.00
10 Zdeněk MondekZdeněk Mondek
AK ŠternberkAK Šternberk
80 20.03 1.00
11 Antonín KarasAntonín Karas
TJ ŠumperkTJ Šumperk
51 19.76
12 Zdeněk MartinákZdeněk Martinák
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
98 17.44
Celkem 12 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška KotkolíkováEliška Kotkolíková
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
02 29.98
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Agáta ŠoborováAgáta Šoborová
SK HraniceSK Hranice
99 29.89 7.00
2 Nikola FlašarováNikola Flašarová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
99 27.91 5.00
3 Lenka HornováLenka Hornová
AK ŠternberkAK Šternberk
90 27.40 4.00
4 Veronika SiebeltováVeronika Siebeltová
TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek
96 27.08 3.00
5 Jindra VránováJindra Vránová
SK HraniceSK Hranice
01 27.05 2.00
6 Alena LangováAlena Langová
TJ ŠumperkTJ Šumperk
98 26.95 1.00
7 Gabriela KrejčíGabriela Krejčí
AK ŠternberkAK Šternberk
93 23.40
8 Eliška NěmcováEliška Němcová
AK ŠternberkAK Šternberk
98 23.06
9 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová
AK ŠternberkAK Šternberk
94 17.77
MB Jitka SvobodováJitka Svobodová
SK HraniceSK Hranice
84 21.10
Celkem 10 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (so, 16.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HolecJan Holec
AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s.
82 52.40 11.00
2 Christian StankušChristian Stankuš
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
98 51.74 9.00
3 Jan JílekJan Jílek
TJ ŠumperkTJ Šumperk
93 50.90 8.00
4 Jakub KotkolíkJakub Kotkolík
Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s.
91 48.54 7.00
5 Rostislav KyzlinkRostislav Kyzlink
Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov
90 48.33 6.00
6 Jakub KobělářJakub Kobělář
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
97 38.62 5.00
7 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná
89 38.38 4.00
8 David RotreklDavid Rotrekl
SK HraniceSK Hranice
95 32.39 3.00
9 Zdeněk MondekZdeněk Mondek
AK ŠternberkAK Šternberk
80 31.73 2.00
Celkem 9 závodníků
Celkový bodový stav - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SLHAV SLHAV Atletický oddíl Slavia HavířovAtletický oddíl Slavia Havířov 205.00
2 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 174.00
3 KARVI KARVI TJ Jäkl KarvináTJ Jäkl Karviná 167.50
4 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 141.50
5 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 112.00
6 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 080.00
7 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 050.00
8 BOHUM BOHUM AK Bohumín, o.s.AK Bohumín, o.s. 028.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 110 m př., 400 m př., disk 2kg, kladivo 7,26kg, oštěp 800g, koule 7,26kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 10km chůze, 800 m, 100 m, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 400 m př., 200 m, 200 m, 4x100 m, 4x100 m
Celkem 8 závodníků
Celkový bodový stav - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SUMPE SUMPE TJ ŠumperkTJ Šumperk 126.00
2 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-MístekTJ Slezan Frýdek-Místek 098.00
3 HRANI HRANI SK HraniceSK Hranice 093.00
4 PORUB PORUB Atletika Poruba o.s.Atletika Poruba o.s. 064.00
5 AKSTE AKSTE AK ŠternberkAK Šternberk 020.00
Poznámky:
Stav po: 100 m, 200 m, 400 m, 800 m, 1500 m, 5000 m, 100 m př., 400 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, trojskok, tyč, výška, 100 m př., 100 m, 100 m, 400 m př., 400 m, 200 m, 200 m, 4x100 m
Celkem 5 závodníků