Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (30. 5. 2015)

skok vysoký - Muži (Finále)

Finále (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Stanislav SajdokStanislav Sajdok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
83 1.97 11.00
2 Martin OdstrčilMartin Odstrčil
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.94 9.00
3 Petr ZelinkaPetr Zelinka
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
87 1.94 8.00
4 Dalibor HonDalibor Hon
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
78 1.91 7.00
5 Jakub GenžaJakub Genža
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
81 1.91 6.00
6 Tomáš DočkalTomáš Dočkal
AK OlomoucAK Olomouc
97 1.88 5.00
7 Tomáš MráčekTomáš Mráček
AK OlomoucAK Olomouc
95 1.83 4.00
8 Filip SamuelFilip Samuel
AK OlomoucAK Olomouc
98 1.83 3.00
9= Vilém StráskýVilém Stráský
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.78 1.50
9= Filip SloukaFilip Slouka
AK OlomoucAK Olomouc
99 1.78 1.50
11 Adam OravaAdam Orava
SK HraniceSK Hranice
98 1.73
12 Václav MikoškaVáclav Mikoška
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
95 1.68
David HájekDavid Hájek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 0
Ondřej VodákOndřej Vodák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 DNP
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Ženy (Finále)

Finále (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Aneta TrávníčkováAneta Trávníčková
AK ŠternberkAK Šternberk
97 1.71 11.00
2= Alena RoháčkováAlena Roháčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
95 1.66 8.50
2= Lucie KrtičkováLucie Krtičková
AK HodonínAK Hodonín
91 1.66 8.50
4= Michaela JursováMichaela Jursová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
98 1.56 5.50
4= Bára SajdokováBára Sajdoková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.56 5.50
4= Josefína KomínkováJosefína Komínková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
98 1.56 5.50
4= Šárka PoláškováŠárka Polášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 1.56 5.50
8 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.56 3.00
9 Veronika DostálováVeronika Dostálová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.51 2.00
10= Klára TeofilováKlára Teofilová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
01 1.46 0.33
10= Michaela TuroňováMichaela Turoňová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
99 1.46 0.33
10= Radmila VrbováRadmila Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
94 1.46 0.33
13 Kamila WrzecionkováKamila Wrzecionková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
96 1.46
MB Nikola PařilováNikola Pařilová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
94 1.74
Celkem 14 závodníků