Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Břeclav (30. 5. 2015)

4 x 400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Konečný, Jarošek, Lampa, Sadil A-Konečný, Jarošek, Lampa, Sadil TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:30.54 11.00
2 A-Hrazdil, Kadula, Pelíšek, Samuel A-Hrazdil, Kadula, Pelíšek, Samuel AK OlomoucAK Olomouc 3:32.68 9.00
3 A-Kučeřík, Kákona, Kubalák, Sasínek A-Kučeřík, Kákona, Kubalák, Sasínek AK HodonínAK Hodonín 3:38.65 8.00
4 A-Maniš, Beníček, Holý, Hečko A-Maniš, Beníček, Holý, Hečko Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:40.52 7.00
5 A-Paulík, Lacina, Přikryl, Valachovič A-Paulík, Lacina, Přikryl, Valachovič TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:43.34 4.00
6 A-Dvořák, Kotyza, Ambros, Navrátil A-Dvořák, Kotyza, Ambros, Navrátil AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 3:44.34 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Kaplarčík, Holek, Smolka, Veverka B-Kaplarčík, Holek, Smolka, Veverka TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:41.22 6.00
2 A-Kučírek, Sasin, Chrastina, Czeczotka A-Kučírek, Sasin, Chrastina, Czeczotka TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:41.82 5.00
3 A-Orava, Podjukl, Stonovský, Uvízl A-Orava, Podjukl, Stonovský, Uvízl SK HraniceSK Hranice 3:43.99 3.00
4 B-Lasota, Otruba, Homola, Morcinek B-Lasota, Otruba, Homola, Morcinek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:51.15 1.00
Celkem 4 závodníků

4 x 400 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Fuksová, Sásová, Rybaříková, Mašláňová A-Fuksová, Sásová, Rybaříková, Mašláňová AK ŠternberkAK Šternberk 4:06.66 11.00
2 A-Celner, Režnarová, Vavrečková, Lampová A-Celner, Režnarová, Vavrečková, Lampová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:08.66 9.00
3 A-Heimová, Dlabajová, Holubářová, Henzlová A-Heimová, Dlabajová, Holubářová, Henzlová Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4:09.05 8.00
4 A-Sedlářová, Mikulecká, Šrůtková, Němečková A-Sedlářová, Mikulecká, Šrůtková, Němečková AK HodonínAK Hodonín 4:12.81 7.00
5 A-Douchová, Fickerová, Lubojacká, Vrbaczková A-Douchová, Fickerová, Lubojacká, Vrbaczková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:19.21 6.00
6 A-Lánská, Slavíková, Musilová, Kolaříková A-Lánská, Slavíková, Musilová, Kolaříková TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4:34.95 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 30.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Mrázková, Sabelová, Turoňová, Kotasová B-Mrázková, Sabelová, Turoňová, Kotasová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:20.24 5.00
2 B-Kučerová, Furišová, Janulíková, Vranová B-Kučerová, Furišová, Janulíková, Vranová AK ŠternberkAK Šternberk 4:27.74 4.00
3 B-Václavíková, Fussová, Dostálová, Zachariášová B-Václavíková, Fussová, Dostálová, Zachariášová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:35.56 2.00
4 C-Peterková Hana, Peterková Lenka, Peterková Nikola, Sikorová C-Peterková Hana, Peterková Lenka, Peterková Nikola, Sikorová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4:48.22 1.00
Celkem 4 závodníků