Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň, skupina B

Stříbro (27. 5. 2015)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 27.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.69
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.48
3 Aleš PretlAleš Pretl 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.56
4 Pavel HiklPavel Hikl 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.87
5 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.89
6 Luboš ChmelíkLuboš Chmelík 03 AC DomažliceAC Domažlice 10.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 27.5.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.01
2 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.05
3 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.20
4 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.83
5 Jonáš KohoutekJonáš Kohoutek 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.07
6 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 11.18
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 27.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.89
2 Jakub StrádalJakub Strádal 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.11
3 Filip HamadejFilip Hamadej 04 AC DomažliceAC Domažlice 09.47
4 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.50
5 Niko VránekNiko Vránek 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.34
6 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 10.57
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 27.5.2015) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef StanislavskýJosef Stanislavský 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.54 11.00
2 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.86 9.00
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.87 8.00
4 Jakub StrádalJakub Strádal 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.01 7.00
5 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.11 6.00
David KolářDavid Kolář 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.11 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (st, 27.5.2015) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HamadejFilip Hamadej 04 AC DomažliceAC Domažlice 09.34 4.00
2 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.41 3.00
3 Aleš PretlAleš Pretl 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.67 2.00
4 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.68 1.00
5 Pavel HiklPavel Hikl 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 09.94
6 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.16
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (st, 27.5.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.59
MB Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 08.78
MB Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.82
MB Veronika HradováVeronika Hradová 99 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 27.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.91
MB Dominika ČečkováDominika Čečková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.12
MB Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.32
MB Michaela ProvazníkováMichaela Provazníková 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.51
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 27.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.45
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.89
3 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.87
4 Kateřina VysloužilováKateřina Vysloužilová 05 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.24
5 Kateřina DunováKateřina Dunová 05 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 10.75
MB Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.24
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 27.5.2015) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.88
2 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.60
3 Kateřina ŠauliKateřina Šauli 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.87
4 Alžběta PavézováAlžběta Pavézová 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 10.04
5 Sára NěmečkováSára Němečková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.47
6 Aneta MatúškováAneta Matúšková 07 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 11.41
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (st, 27.5.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna TrávováKristýna Trávová 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.87
2 Zuzana ŠantínováZuzana Šantínová 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.47
3 Barbora PlačkováBarbora Plačková 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 10.00
4 Nikola EgrováNikola Egrová 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 10.11
5 Renata DoušováRenata Doušová 03 AC DomažliceAC Domažlice 10.26
6 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.32
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (st, 27.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC DomažliceAC Domažlice 08.97
2 Lucie KašíkováLucie Kašíková 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.70
3 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.98
4 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková 05 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.30
5 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.88
6 Viktorie KoppováViktorie Koppová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.00
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 27.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.16
2 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 09.82
3 Zuzana MatúškováZuzana Matúšková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.01
4 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 10.06
5 Aneta RončákováAneta Rončáková 04 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.19
Viktorie ČervenáViktorie Červená 03 AC DomažliceAC Domažlice DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (st, 27.5.2015) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata HusárkováRenata Husárková 03 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 09.00
2 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 09.15
3 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 02 AC DomažliceAC Domažlice 09.52
4 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC DomažliceAC Domažlice 10.09
5 Nikola ŠvecováNikola Švecová 05 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 10.88
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 27.5.2015) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 08.48 7.00
2 Kristýna TrávováKristýna Trávová 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.56 5.00
3 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.83 4.00
4 Renata HusárkováRenata Husárková 03 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 08.91 3.00
5 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC DomažliceAC Domažlice 08.95 2.00
6 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.96 1.00
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 27.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.56 11.00
2 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.10 7.00
3 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.17 6.00
4 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.85 5.00
MB Marek VyšínMarek Vyšín 01 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 19.83
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 27.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn 02 AC DomažliceAC Domažlice 21.73 9.00
2 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.86 8.00
3 Ondřej ParuchOndřej Paruch 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.47 3.00
4 Vítězslav MärzVítězslav März 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 24.40
5 Jan MalátJan Malát 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 28.75
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 27.5.2015) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SuchýOndřej Suchý 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 23.54 2.00
2 Filip HamadejFilip Hamadej 04 AC DomažliceAC Domažlice 23.73 1.00
3 Šimon PajdarŠimon Pajdar 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 24.80
4 Boris PikaliBoris Pikali 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 28.63
5 Jáchym PajdarJáchym Pajdar 06 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 30.33
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 27.5.2015) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 22.87 4.00
2 Aleš PretlAleš Pretl 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.87
3 Pavel HiklPavel Hikl 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 25.47
4 Luboš ChmelíkLuboš Chmelík 03 AC DomažliceAC Domažlice 26.67
5 Radim ŠvajnerRadim Švajner 07 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 28.12
Celkem 5 závodníků

150 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 27.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Kamila VšetičkováKamila Všetičková 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 20.25
MB Lucie LevováLucie Levová 01 AK SokolovAK Sokolov 20.77
MB Veronika MatulkováVeronika Matulková 95 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.22
MB Kateřina BenešováKateřina Benešová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 21.90
MB Laura GabčováLaura Gabčová 00 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.02
MB Michaela ProvazníkováMichaela Provazníková 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.53
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 27.5.2015) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.23 7.00
2 Marie ŠčasnárováMarie Ščasnárová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 21.26 5.00
3 Renata HusárkováRenata Husárková 03 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 22.34 3.00
4 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 22.57 1.00
5 Kateřina TomanováKateřina Tomanová 02 AC DomažliceAC Domažlice 23.46
6 Denisa VysloužilováDenisa Vysloužilová 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 23.77
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 27.5.2015) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.07
2 Veronika SládkováVeronika Sládková 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 23.25
3 Lucie KašíkováLucie Kašíková 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 24.87
4 Kateřina VysloužilováKateřina Vysloužilová 05 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 25.74
5 Lucie CiprováLucie Ciprová 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 28.86
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 27.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC DomažliceAC Domažlice 22.42 2.00
2 Alžběta PavézováAlžběta Pavézová 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 24.88
3 Nikola AzariNikola Azari 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 26.14
4 Eva HošťálkováEva Hošťálková 05 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 26.73
5 Viktorie KoppováViktorie Koppová 06 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 28.06
6 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová 07 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 29.57
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (st, 27.5.2015) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna TrávováKristýna Trávová 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 21.37 4.00
2 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 22.88
3 Andrea SoukupováAndrea Soukupová 02 AC DomažliceAC Domažlice 23.17
4 Petra SičákováPetra Sičáková 03 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 25.70
5 Sára NěmečkováSára Němečková 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 25.83
Viktorie ČervenáViktorie Červená 03 AC DomažliceAC Domažlice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (st, 27.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora VelkoborskáBarbora Velkoborská 05 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.42
2 Kateřina ŠauliKateřina Šauli 04 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 24.65
3 Tereza HůrkováTereza Hůrková 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 24.82
4 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová 03 AC DomažliceAC Domažlice 25.77
5 Nikola ŠvecováNikola Švecová 05 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 27.19
6 Anna KinkorováAnna Kinkorová 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 28.06
Celkem 6 závodníků

1000 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Jakub DavidíkJakub Davidík 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:17.88 11.00
2 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:20.72 9.00
3 Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha 02 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:22.15 8.00
4 Ondřej HůrkaOndřej Hůrka 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:32.93 7.00
5 Vladimír JansaVladimír Jansa 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:42.57 6.00
6 Lukáš ZvolánekLukáš Zvolánek 04 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 3:44.65 5.00
7 Theodor KrajčíTheodor Krajčí 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 3:53.93 4.00
8 Jan MahdalJan Mahdal 03 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 4:17.19 3.00
Štěpán ŠleisŠtěpán Šleis 02 AC DomažliceAC Domažlice DNS
Celkem 9 závodníků

1000 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Laps Body
1 Zuzana ŠantínováZuzana Šantínová 03 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3:29.20 7.00
2 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3:29.90 5.00
3 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3:31.61 4.00
4 Daniela FürstováDaniela Fürstová 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:34.15 3.00
5 Jaroslava PavlíčkováJaroslava Pavlíčková 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 3:37.93 2.00
6 Veronika PíclováVeronika Píclová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 3:41.91 1.00
7 Eva SuchánkováEva Suchánková 03 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 3:49.87
8 Ivana KvasničkováIvana Kvasničková 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 4:03.13
9 Terezie GrulichováTerezie Grulichová 03 AC DomažliceAC Domažlice 4:04.35
10 Nikola EgrováNikola Egrová 04 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 4:07.41
11 Tereza HůrkováTereza Hůrková 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 4:15.18
12 Nathalie MildnerováNathalie Mildnerová 04 AC DomažliceAC Domažlice 4:16.91
Celkem 12 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 27.5.2015) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej SuchýOndřej Suchý 02 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 11.97 11.00
2 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn 02 AC DomažliceAC Domažlice 12.14 9.00
3 Radek AndrleRadek Andrle 02 TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 12.79 8.00
4 Jonáš KohoutekJonáš Kohoutek 03 MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 13.11 7.00
Celkem 4 závodníků

60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 27.5.2015) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BrotánkováTereza Brotánková 02 AC DomažliceAC Domažlice 11.62 7.00
2 Barbora NavrátilováBarbora Navrátilová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 11.88 5.00
3 Kateřina ČapskáKateřina Čapská 03 AC DomažliceAC Domažlice 12.72 3.00
4 Miroslava ŠlajerováMiroslava Šlajerová 03 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 12.83 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 27.5.2015) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Terezie GrulichováTerezie Grulichová 03 AC DomažliceAC Domažlice 12.07 4.00
2 Petra SičákováPetra Sičáková 03 ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 13.15 1.00
3 Renata DoušováRenata Doušová 03 AC DomažliceAC Domažlice 14.07
4 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 14.14
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hůrka, Říha, Kohoutek, Kutil Hůrka, Říha, Kohoutek, Kutil MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 37.42 11.00
2 Strádal, Mahdal, Albrecht,Suchý Strádal, Mahdal, Albrecht,Suchý ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 38.82 9.00
3 Švajner, März,Nikl, Pajdar Š Švajner, März,Nikl, Pajdar Š MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 40.07 8.00
4 Zvolaník, Jansa, Pikáli, Pajdar J Zvolaník, Jansa, Pikáli, Pajdar J MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 43.26 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šantínová, Melicharová, Navrátilová, Ščasnárová Šantínová, Melicharová, Navrátilová, Ščasnárová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 35.81 7.00
2 Trávová, Pavlíčková, Husárková, Šlajerová Trávová, Pavlíčková, Husárková, Šlajerová ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 36.90 5.00
3 Šebestová, Doušová, Mildnerová, Grulichová Šebestová, Doušová, Mildnerová, Grulichová AC DomažliceAC Domažlice 38.32 4.00
4 Chadimová, Velkoborská, Šauli, Němečková Chadimová, Velkoborská, Šauli, Němečková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 39.87 2.00
5 Vysloužilová K, Suchánková, Matúšová, Kvasničková Vysloužilová K, Suchánková, Matúšová, Kvasničková TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 40.59 1.00
Gabrišková, Fürstová, Vysloužilová D, Löblová Gabrišková, Fürstová, Vysloužilová D, Löblová TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Plačková, Egrová, Benešová, Hůrková Plačková, Egrová, Benešová, Hůrková ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 38.51 3.00
2 Krajčíková, Švecová, Rončáková, Poláková Krajčíková, Švecová, Rončáková, Poláková TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 40.81
MB Píclová, Štěrbová, Rybáčková, Steinerová Píclová, Štěrbová, Rybáčková, Steinerová AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 35.06
MB Hrabáková, Provazníková, Schwarzová, Sládková Hrabáková, Provazníková, Schwarzová, Sládková AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 37.78
Celkem 4 závodníků

skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.50 Body
1 Vojtěch RůžekVojtěch Růžek
AC DomažliceAC Domažlice
02 1.30 OOOOOXXX 11.00
2 Matěj AlbrechtMatěj Albrecht
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 1.25 OOXOOXXX 9.00
3 Jakub StrádalJakub Strádal
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
02 1.25 XOOOXOXXX 8.00
Celkem 3 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.101.151.201.251.301.351.401.451.50 Body
1 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 1.20 OOOXXX 7.00
2 Miroslava ŠlajerováMiroslava Šlajerová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
03 1.20 OOXOXXX 5.00
3 Nikola MelicharováNikola Melicharová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 1.20 OXOXOXXX 4.00
4 Barbora PlačkováBarbora Plačková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
02 1.10 OXXX 3.00
5 Kateřina TomanováKateřina Tomanová
AC DomažliceAC Domažlice
02 1.10 XOXXX 2.00
Andrea SoukupováAndrea Soukupová
AC DomažliceAC Domažlice
02 NH XXX
Denisa ChadimováDenisa Chadimová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 NH XXX
Celkem 7 závodníků

skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 4.47 3.764.07X4.07X4.054.47 11.00
2 Miroslav GabriškoMiroslav Gabriško
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 4.09 3.804.093.784.093.974.003.98 9.00
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 4.05 XX3.973.973.914.014.05 8.00
4 Ondřej RottenbornOndřej Rottenborn
AC DomažliceAC Domažlice
02 3.76 3.603.753.683.753.763.623.76 7.00
5 Aleš PretlAleš Pretl
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 3.71 3.683.643.593.68X3.683.71 6.00
6 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 3.60 XX3.603.603.363.302.75 5.00
7 Ondřej ParuchOndřej Paruch
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 3.58 2.663.523.163.523.363.423.58 4.00
8 Štěpán TrávníčekŠtěpán Trávníček
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 3.57 3.572.803.553.573.523.393.38 3.00
9 David KolářDavid Kolář
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
03 3.19 3.053.192.983.19 2.00
10 Radek KutilRadek Kutil
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
04 3.16 3.162.882.993.16 1.00
11 Theodor KrajčíTheodor Krajčí
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 3.09 XX3.093.09
12 Lukáš ZvolánekLukáš Zvolánek
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
04 2.91 2.872.912.872.91
13 Vladimír JansaVladimír Jansa
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
03 2.83 2.442.832.772.83
Celkem 13 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Veronika SládkováVeronika Sládková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 4.45 4.314.254.104.31-4.524.41 7.00
2 Veronika TřískováVeronika Třísková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 4.33 4.314.254.104.31-4.524.41 5.00
3 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 4.30 4.314.254.104.31-4.524.41 4.00
4 Sabina RybáčkováSabina Rybáčková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 4.03 4.314.254.104.31-4.524.41 3.00
5 Andrea SoukupováAndrea Soukupová
AC DomažliceAC Domažlice
02 3.96 4.314.254.104.31-4.524.41 2.00
6 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 3.95 4.314.254.104.31-4.524.41 1.00
7 Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC DomažliceAC Domažlice
02 3.89 4.314.254.104.31-4.524.41
8 Adéla HrabákováAdéla Hrabáková
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 3.83 4.314.254.104.31-4.524.41
9 Daniela FürstováDaniela Fürstová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 3.78 4.314.254.104.31-4.524.41
10 Lucie KašíkováLucie Kašíková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 3.59 4.314.254.104.31-4.524.41
11 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
04 3.43 4.314.254.104.31-4.524.41
12 Alžběta PavézováAlžběta Pavézová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 3.27 4.314.254.104.31-4.524.41
13 Kateřina ŠebestováKateřina Šebestová
AC DomažliceAC Domažlice
03 3.26 4.314.254.104.31-4.524.41
14 Aneta RončákováAneta Rončáková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
04 3.19 4.314.254.104.31-4.524.41
15 Tereza BenešováTereza Benešová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
02 3.06 4.314.254.104.31-4.524.41
16 Eva HošťálkováEva Hošťálková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
05 2.85 4.314.254.104.31-4.524.41
17 Kateřina DunováKateřina Dunová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
05 2.78 4.314.254.104.31-4.524.41
18 Daniela KrajčíkováDaniela Krajčíková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
05 2.68 4.314.254.104.31-4.524.41
19 Aneta MatúškováAneta Matúšková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
07 2.40 4.314.254.104.31-4.524.41
MB Lucie LevováLucie Levová
AK SokolovAK Sokolov
01 4.52
Lucie CiprováLucie Ciprová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 NM
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nikola SteinerováNikola Steinerová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 10.02 --09.1709.1708.8608.9010.02 7.00
2 Veronika PíclováVeronika Píclová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 08.94 08.8806.5508.9408.9407.4008.1707.97 5.00
3 Anna KinkorováAnna Kinkorová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
02 08.93 08.7107.6908.4008.7108.7108.2308.93 4.00
4 Tereza BrotánkováTereza Brotánková
AC DomažliceAC Domažlice
02 08.70 -08.7007.5408.70--- 3.00
5 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 07.95 07.07XX07.070646067307.95 2.00
6 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 07.85 07.5207.2206.8907.5207.3107.2607.85 1.00
7 Kateřina MatúšováKateřina Matúšová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 07.64 07.3206.6307.2807.3207.4507.5007.64
8 Zuzana MatúškováZuzana Matúšková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 06.75 06.6806.6805.8206.6805.9506.4406.75
Celkem 8 závodníků

vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vojtěch RůžekVojtěch Růžek
AC DomažliceAC Domažlice
02 07.45 06.8807.25X07.2507.0407.4507.23 11.00
2 Vojtěch ŠvajnerVojtěch Švajner
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
04 07.03 06.4706.8606.7406.8606.7906.6907.03 9.00
3 David SekerákDavid Sekerák
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
02 06.71 05.67X06.7106.7105.7806.3005.82 8.00
4 Michal VargaMichal Varga
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 06.11 05.9605.8606.1106.1105.3105.8005.77 7.00
5 Miroslav ŠkopekMiroslav Škopek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 06.00 04.9505.4505.7105.7105.5205.3706.00 6.00
6 Luboš ChmelíkLuboš Chmelík
AC DomažliceAC Domažlice
03 05.90 05.6505.9005.4905.9005.4005.6204.75 5.00
7 Jiří DančlJiří Dančl
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
02 05.86 04.6805.86X05.86XX05.18 4.00
8 Niko VránekNiko Vránek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 05.18 X05.18X05.1805.0204.9104.62 3.00
9 Zdeněk ZálešákZdeněk Zálešák
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 04.42 X04.4004.4204.42 2.00
10 Jáchym PajdarJáchym Pajdar
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
06 04.12 03.8004.1203.5804.12 1.00
11 Marek MatúšMarek Matúš
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
04 03.95 03.6203.8703.9503.95
Celkem 11 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŘíhaŠtěpán Říha
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
02 54.60 54.6054.60 11.00
2 Josef StanislavskýJosef Stanislavský
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 52.73 52.7352.73 9.00
3 Jakub DavidíkJakub Davidík
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 46.80 46.8046.80 8.00
4 David KolářDavid Kolář
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
03 43.15 43.1543.15 7.00
5 Vojtěch RůžekVojtěch Růžek
AC DomažliceAC Domažlice
02 42.15 42.1542.15 6.00
6 Šimon PajdarŠimon Pajdar
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
04 41.98 41.9841.98 5.00
7 Jan MahdalJan Mahdal
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
03 37.82 37.8237.82 4.00
8 Miroslav ŠkopekMiroslav Škopek
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 36.18 36.1836.18 3.00
9 Radek KutilRadek Kutil
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
04 34.13 34.1334.13 2.00
10 Matěj AlbrechtMatěj Albrecht
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
04 30.49 30.4930.49 1.00
11 Jiří DančlJiří Dančl
MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice
02 25.20 25.2025.20
12 Niko VránekNiko Vránek
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
04 19.51 19.5119.51
13 Marek MatúšMarek Matúš
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
04 18.99 18.9918.99
Celkem 13 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 27.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Carmen SchwarzováCarmen Schwarzová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 49.72 49.7249.72 7.00
2 Denisa VysloužilováDenisa Vysloužilová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 42.75 42.7542.75 5.00
3 Petra SičákováPetra Sičáková
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
03 41.56 41.5641.56 4.00
4 Denisa ChadimováDenisa Chadimová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 34.59 34.5934.59 3.00
5 Michaela ŠtěrbováMichaela Štěrbová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
02 34.04 34.0434.04 2.00
6 Nikola PolákováNikola Poláková
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
04 33.06 33.0633.06 1.00
7 Nikola MelicharováNikola Melicharová
AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň
03 32.39 32.3932.39
8 Tereza BenešováTereza Benešová
ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany
02 31.00 31.0031.00
9 Kateřina MatúšováKateřina Matúšová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
02 30.57 30.5730.57
10 Zuzana LöblováZuzana Löblová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
03 29.15 29.1529.15
11 Markéta AndrlováMarkéta Andrlová
TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro
07 13.38 13.3813.38
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 STRIB STRIB TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 163.00
2 MILDO MILDO MÍLAŘI DomažliceMÍLAŘI Domažlice 119.00
3 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 063.00
4 NYRAN NYRAN ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 058.00
5 VIPLZ VIPLZ AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 028.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 1000 m, 60 m př., kriket, koule 3kg, dálka, výška, 60 m, 4x60 m, 60 m, 150 m, 150 m, 150 m
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 VIPLZ VIPLZ AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 100.00
2 NYRAN NYRAN ATLETCLUB NýřanyATLETCLUB Nýřany 044.00
3 DOMAZ DOMAZ AC DomažliceAC Domažlice 029.00
4 STRIB STRIB TJ Baník StříbroTJ Baník Stříbro 024.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 1000 m, 60 m př., kriket, koule 2kg, dálka, výška, 60 m, 4x60 m, 60 m př., 150 m, 150 m, 4x60 m
Celkem 4 závodníků