Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze

Praha (22. - 23. 5. 2015)

800 m - Muži (Finále)

Finále (pá, 22.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:55.63
2 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:56.02
3 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:56.79
4 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:58.22
5 Petr KirschPetr Kirsch 90 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:04.02
6 Milan SerafinMilan Serafin 65 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2:04.95
7 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:06.57
8 Michal ČernýMichal Černý 94 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2:15.33
9 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 9 závodníků

800 m - Junioři (Finále)

Finále (pá, 22.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:00.23
2 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:00.48
3 Jáchym RyklJáchym Rykl 96 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:01.20
4 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:03.52
5 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:03.92
6 Daniel NovýDaniel Nový 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:07.40
7 Pavel SlavíčekPavel Slavíček 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:10.08
8 Quido ČečetkaQuido Čečetka 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:13.95
9 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:14.09
10 Štěpán RejentŠtěpán Rejent 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:16.94
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (pá, 22.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Monika HrachovcováMonika Hrachovcová 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:13.11
2 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 94 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:14.99
3 Lenka ŠvábíkováLenka Švábíková 84 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:15.70
4 Aneta FrankováAneta Franková 96 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:16.20
5 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 2:19.20
6 Anna KryškováAnna Kryšková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:19.28
7 Klára PříhodováKlára Příhodová 88 TJ Slavoj Stará BoleslavTJ Slavoj Stará Boleslav 2:23.28
8 Adéla HolakovskáAdéla Holakovská 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:23.68
9 Gabriela FojtováGabriela Fojtová 86 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:27.00
Celkem 9 závodníků

800 m - Juniorky (Finále)

Finále (pá, 22.5.2015) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:20.29
2 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:23.13
3 Veronika KrálováVeronika Králová 99 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 2:23.52
4 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:27.18
5 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:29.53
6 Tereza BlažkováTereza Blažková 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:44.22
7 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 SK ZŠ Jeseniova PrahaSK ZŠ Jeseniova Praha 2:45.15
Ekaterina YaroslavtsevaEkaterina Yaroslavtseva 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha DNS
Celkem 8 závodníků