Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B

Nové Město nad Metují (30. 5. 2015)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.5.2015) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.11
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.39
3 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.52
4 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.84
5 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.06
6 Michael PocMichael Poc 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 20.37
Ondřej RappOndřej Rapp 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNP
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.5.2015) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.05
2 Adrian SkrzypaczAdrian Skrzypacz 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 11.09
3 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.51
4 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.54
5 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.56
6 Jan HájekJan Hájek 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 12.09
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále 1 (so, 30.5.2015) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KolářDavid Kolář 97 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 10.89 11.00
2 Adrian SkrzypaczAdrian Skrzypacz 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 10.92 9.00
3 Tomáš PulíčekTomáš Pulíček 97 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11.03 8.00
4 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 95 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.18 7.00
5 Tomáš BošekTomáš Bošek 85 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.33 6.00
6 Jakub BurlákJakub Burlák 96 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 11.34 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále 2 (so, 30.5.2015) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HrnčířJan Hrnčíř 92 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 11.39 4.00
2 Lukáš DesenskýLukáš Desenský 98 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.60 3.00
3 Filip HorkýFilip Horký 96 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.68 2.00
4 Jan HájekJan Hájek 97 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.83 1.00
5 Tomáš KrištofTomáš Krištof 93 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 11.89
Michael PocMichael Poc 94 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 30.5.2015) Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ewa RosiakEwa Rosiak 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.42
2 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.00
3 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.23
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.29
5 Michaela VítkováMichaela Vítková 99 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13.70
MB Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.17
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (so, 30.5.2015) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.35
2 Berenika KusováBerenika Kusová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.84
3 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 13.05
4 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.22
5 Kateřina KrálíčkováKateřina Králíčková 94 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.51
MB Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.34
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (so, 30.5.2015) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.60
2 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.78
3 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.15
4 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.44
5 Markéta ŠkorpilováMarkéta Škorpilová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.58
6 Nikola KrálíčkováNikola Králíčková 98 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 14.01
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále 1 (so, 30.5.2015) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ewa RosiakEwa Rosiak 91 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 12.05 11.00
2 Martina HomolováMartina Homolová 96 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.30 9.00
3 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.57 8.00
4 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.62 7.00
5 Petra BracháčkováPetra Bracháčková 97 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.84 6.00
6 Berenika KusováBerenika Kusová 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 12.85 5.00
MB Zdeňka SeidlováZdeňka Seidlová 97 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto DNF
MB Iveta MazáčováIveta Mazáčová 86 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.03
Celkem 8 závodníků
Finále 2 (so, 30.5.2015) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina TroppováKateřina Troppová 94 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.96 4.00
2 Patricie MaláPatricie Malá 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 12.99 3.00
3 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 96 AC Slovan Liberec, o.s.AC Slovan Liberec, o.s. 13.01 2.00
4 Adriana GrulichováAdriana Grulichová 00 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 13.15 1.00
5 Natálie VlkováNatálie Vlková 98 AC Česká LípaAC Česká Lípa 13.30
6 Tereza FiskováTereza Fisková 98 TJ VTŽ ChomutovTJ VTŽ Chomutov 13.52
Celkem 6 závodníků