Krajský přebor juniorů, dorostu a staršího žactva
Mladá Boleslav (23. 5. 2015)1500 m - Junioři (Finále)
Finále (so, 23.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠustrJan Šustr | 97 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4:26.9 | |||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
1500 m - Dorostenci (Finále)
Finále (so, 23.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael SmutnýMichael Smutný | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4:42.9 | |||||||||||||||
2 | Filip SrbeckýFilip Srbecký | 99 | TJ Jiskra Nový Bor | 4:49.6 | |||||||||||||||
3 | Filip DoubravaFilip Doubrava | 99 | AC TJ Jičín | 4:59.7 | |||||||||||||||
4 | Martin SynekMartin Synek | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | 5:27.0 | |||||||||||||||
Marek UhlířMarek Uhlíř | 99 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 23.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš AdamecLukáš Adamec | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 4:54.9 | |||||||||||||||
2 | Matěj ŠťovíčekMatěj Šťovíček | 00 | AC Slovan Liberec, o.s. | 4:56.0 | |||||||||||||||
3 | Matyáš GajdošMatyáš Gajdoš | 00 | TJ Rumburk | 5:07.2 | |||||||||||||||
4 | Filip BroučilFilip Broučil | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:08.2 | |||||||||||||||
Jakub MartinůJakub Martinů | 01 | AC Slovan Liberec, o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m - Juniorky (Finále)
Finále (so, 23.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza HrochováTereza Hrochová | 96 | AC Česká Lípa | 4:55.1 | |||||||||||||||
Tereza VelichováTereza Velichová | 97 | AC Mladá Boleslav o.s. | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
1500 m - Dorostenky (Finále)
Finále (so, 23.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Denisa FořtováDenisa Fořtová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:05.6 | |||||||||||||||
2 | Abigail ŠolcováAbigail Šolcová | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:07.2 | |||||||||||||||
3 | Adéla VeseláAdéla Veselá | 99 | AC Česká Lípa | 5:16.9 | |||||||||||||||
4 | Veronika DubskáVeronika Dubská | 99 | AC TJ Jičín | 5:31.2 | |||||||||||||||
5 | Monika BerkováMonika Berková | 98 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:34.4 | |||||||||||||||
Lucie NovákováLucie Nováková | 98 | TJ Jiskra Nový Bor | DNP | ||||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 23.5.2015) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anita ZikmundováAnita Zikmundová | 00 | AC TJ Jičín | 4:54.9 | |||||||||||||||
2 | Štěpánka ErbertováŠtěpánka Erbertová | 00 | AC Mladá Boleslav o.s. | 5:04.7 | |||||||||||||||
3 | Markéta BočkováMarkéta Bočková | 00 | TJ Jiskra Nový Bor | 5:13.4 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ArltováKateřina Arltová | 00 | TJ Jiskra Nový Bor | 5:20.3 | |||||||||||||||
5 | Dominika StránskáDominika Stránská | 00 | AC Česká Lípa | 5:22.1 | |||||||||||||||
6 | Dominika RoztočilováDominika Roztočilová | 01 | AC SYNER Turnov | 5:54.1 | |||||||||||||||
Poznámky:ruční měření |
|||||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |